Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Herrer åpen

8 900 m, 104 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Jørgen BaklidKonnerud IL1.05.58
2Sebastian DalandKristiansand OK1.07.21+1.23
3Sindre SandvenBækkelagets SK1.09.21+3.23
4Anders B ØksenholtNydalens SK1.10.15+4.17
5Damien RenardKongsberg OL1.11.30+5.32
6Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.14.09+8.11
7Sveinung SyversenOppsal Orientering1.14.14+8.16
8Jørgen WulfsbergNydalens SK1.14.28+8.30
9Trond KortnerØstmarka OK1.14.31+8.33
10Stian BergersenIL Tyrving1.15.24+9.26
11Halvor SaunesNydalens SK1.16.42+10.44
12Lars JacobsenIL Tyrving1.24.23+18.25
13Øyvind WiggenByåsen IL1.24.39+18.41
14Syver LøkenKongsberg OL1.24.50+18.52
15Morten MoslandOppsal Orientering1.24.53+18.55
16Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.24.55+18.57
17Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.25.18+19.20
18Florian BochundCA Rose1.26.42+20.44
19Henrik Drange RuudRøyken OL1.28.26+22.28
20Siggen YtrehusBø OL1.28.59+23.01
21Eirik LarsenSkien OK1.30.23+24.25
22Simen A BjøringsøyNydalens SK1.30.30+24.32
23Oskar ArnevikRingerike OL1.30.31+24.33
24Marius StaffOL Toten-Troll1.31.51+25.53
25Atgeir TakleAsker Skiklubb1.32.01+26.03
26Morten TangenOK Moss1.36.51+30.53
27Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1.37.10+31.12
28Thomas TubbehaugenOK Moss1.37.36+31.38
29Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb1.37.53+31.55
30Anders GustafssonSturla, IF1.38.03+32.05
31Jesper GroossAllerød OK1.38.35+32.37
32Ludvig RødnesOppsal Orientering1.38.40+32.42
33Børge BrenåsVarteig OL1.39.28+33.30
34William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.41.21+35.23
35Audun FingarsenElverum OK1.41.25+35.27
36Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF1.41.35+35.37
37Jon SolsrudNydalens SK1.41.36+35.38
38Asbjørn BrathagenLarvik OK1.42.15+36.17
39Elias ØhmanGjø-Vard OL1.47.54+41.56
40Eilert AamodtOppsal Orientering1.48.10+42.12
41Jonatan AuneHalden SK1.49.43+43.45
42Jens Christian HolstIL Tyrving1.50.24+44.26
43Peter KlavenessMåren OK1.51.55+45.57
44Trond SimensenFreidig1.51.58+46.00
45Karl Aasmund ErøyOK Moss1.52.27+46.29
46Jørn LimiOppsal Orientering1.52.34+46.36
47Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.52.41+46.43
48Bjørn ChristensenØstmarka OK1.53.06+47.08
49Tormod BøeFossum IF1.53.29+47.31
50Svein OtterleiØstmarka OK1.54.11+48.13
51Tor RingstadHedrum OL1.54.14+48.16
52Simen ElvhaugRaumar Orientering1.54.49+48.51
53Per Henrik ZagarLarvik OK1.54.55+48.57
54Oskar KaaløySandefjord OK1.56.20+50.22
55Arild NyhaugAsker Skiklubb1.56.39+50.41
56Roar KullerudSarpsborg OL1.57.55+51.57
57Thomas Lööw-LangbråtenNittedal OL1.59.38+53.40
58Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.00.09+54.11
59Stein MellaOppsal Orientering2.00.28+54.30
60Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL2.00.36+54.38
61Arild FinstadKongsberg OL2.00.44+54.46
62Jon SkriubakkenPorsgrunn OL2.03.32+57.34
63Dag AndersenVarteig OL2.03.41+57.43
64Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL2.03.43+57.45
65Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering2.04.42+58.44Last ned GPS-spor i gpx-format
66Fredrik SaugestadNydalens SK2.04.53+58.55
67Sigbjørn ModalsliFossum IF2.09.06+1.03.08
68Bent Sande KvermeFossum IF2.09.07+1.03.09
69Tor LahlumKolbotn og Skimt OL2.09.34+1.03.36
70Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL2.09.57+1.03.59
71Roger ØstvoldHeming Orientering2.13.38+1.07.40
72Assaf Bar-NathanLillomarka OL2.14.54+1.08.56
73Arne KongsnesOppsal Orientering2.14.57+1.08.59
74Thomas Damm AlsOK Pan Århus2.15.29+1.09.31
75Knut Johan WinsvoldØstmarka OK2.16.30+1.10.32
76Thor NorderudIL Tyrving2.16.32+1.10.34
77Even ErlienGjø-Vard OL2.16.45+1.10.47
78Magnus HolmskauTrøsken IL2.17.25+1.11.27
78Trond HolterMåren OK2.17.25+1.11.27
80Stian SvaeØstmarka OK2.18.53+1.12.55
81Pål SchmidtFrölunda OL2.27.50+1.21.52
82Øyvind HelmersenFet OL2.29.42+1.23.44
83Geir ElvhaugRaumar Orientering2.32.33+1.26.35
84Kjetil KløvstadSandefjord OK2.36.36+1.30.38
85Roger LundinFK Herkules2.36.40+1.30.42
86Knut Olav FarbrotTrøsken IL2.36.54+1.30.56
87Jens-Henrik SimonsenOK Øst3.00.37+1.54.39
88Per Olaf KlemsdalVarteig OL3.00.44+1.54.46
89Arne KildalVestre Akers SK3.22.14+2.16.16
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Per Magnus DahlElverum OKdiskvalifisert
Roy GjerdingOK Mossdiskvalifisert
Olav HasaasFossum IFdiskvalifisert
Thomas HornbækOK Pan Århusdiskvalifisert
Jari IkäheimonenLynxdiskvalifisert
Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Roger MostueOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ola NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
John Olav RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Ørjan SteneIL GeoFormdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Herman Anker SkovbjergOK Pan Århusikke startet
Vegar ArnesenIndre Østfold OKikke startet
Arnstein DaleOL Vallset/Stangeikke startet
Rolf HustvedtOppsal Orienteringikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Håkon NesetFossum IFikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKikke startet
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor