Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 4
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: tirsdag 28 august 2018

N-åpen

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Andrea Gjenstø HunderiFredrikstad SK22.26
0Sofia HansenOK Moss31.50
0Hugo HolmquistFredrikstad SK22.31
0Eskil Persen LundeSarpsborg OL22.26
0Ingrid Persen LundeSarpsborg OL27.23
0Teodor Nilsen JohannesenFredrikstad SK36.11
0Hannah Bunes PedersenFredrikstad SK22.44
0Ellen RingstadFredrikstad SK19.47
0Ingrid RingstadFredrikstad SK25.09
0Olivia RoskifteOK Moss31.41
0Hedda ØvretveitFredrikstad SK13.23
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL11.43
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss26.18
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF26.39
0Anders Rostveit ElmiOK Moss13.24
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK18.37
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL24.29
0Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SK14.36
0Solan LøkenOK Moss30.00
0Aksel SolbergFredrikstad SK23.38
0Elise Holm NedrebøOK Moss22.04
0Betina ArnesenFredrikstad SK18.18
0India HaavaldsenHalden SK15.08
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL35.47
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK21.02
0Håkon BryggenHalden SK18.47
0Trym StrømbergFredrikstad SK27.28
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss23.36
0Isa Milene BrekkeFredrikstad SK24.33
Martine Gjengstø HunderiFredrikstad SKikke startet
Fredrik GudmestadFredrikstad SKikke startet
Teodor HarridsleffGimle IFikke startet

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK17.17
2Sofie Holm NedrebøOK Moss25.33+8.16
3Malin Husebye AamodtFredrikstad SK29.05+11.48
4Una RetteraasenIndre Østfold OK33.58+16.41

D 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny DanevadFredrikstad SK14.46
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK17.39+2.53
3Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK19.39+4.53
4Sigrid Schmitt GranHalden SK22.08+7.22
5Emma Aune JakobsenOK Moss22.58+8.12
6Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK22.59+8.13
7Erle WetterhusOK Moss23.23+8.37
8Erle Elise WoldOK Moss23.43+8.57
9Ingrid SteinslandFredrikstad SK23.50+9.04
10Guro OttesenFredrikstad SK25.41+10.55
11Åse Valero KjerkreitHalden SK26.40+11.54
12Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK29.05+14.19
13Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK32.54+18.08
14Julie SåheimFredrikstad SK39.55+25.09

D 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK23.50
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss26.14+2.24
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK28.33+4.43
4Julie Sophie WoldOK Moss30.08+6.18
5Sigrid HaugeSarpsborg OL33.38+9.48
6Marie Lien BackstrømHalden SK34.10+10.20
6Emma Helene OlsenHalden SK34.10+10.20
8Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL39.26+15.36
9Julie BrenåsVarteig OL1.02.04+38.14
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

D 13-20C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK15.42
2Mia Bekhus SønsbergGimle IF16.58+1.16
3Synne Marie JenssenHalden SK17.22+1.40
4Ingrid Grønlund MoenGimle IF17.45+2.03
5Elisabeth BrækkeHalden SK18.53+3.11
6Mathilde KlausenFredrikstad SK21.18+5.36

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31.45
2Embla ØvretveitFredrikstad SK33.19+1.34
3Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK33.28+1.43
4Alexandra AngvollFredrikstad SK38.18+6.33
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL39.01+7.16
6Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss42.38+10.53
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK49.35+17.50
8Sylvia DannevigHalden SK50.56+19.11

D 17

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline AuneHalden SK29.59
2Hedda Raadal BjørloHalden SK31.13+1.14
3Aurora GjølsjøOK Moss31.22+1.23
4Karoline BjørnerødOK Moss36.46+6.47
5Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK37.05+7.06
6Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK37.59+8.00
7Marie Lindløv JensenSarpsborg OL39.15+9.16
8Selma KristiansenOK Moss46.58+16.59
9Lisa JenssenHalden SK54.56+24.57
Helena ÅsbergSarpsborg OLbrutt
Ida KristianssonHalden SKikke startet
Vilma BlennowHalden SKikke startet

H -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre StrømbergFredrikstad SK17.09
2Ville Emil WingstedtHalden SK18.27+1.18
3Isak SolbergFredrikstad SK19.01+1.52
4Selmer LøkenOK Moss19.52+2.43
5Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.59+2.50
6Trym BreimoOK Moss24.43+7.34
7Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK36.47+19.38

H 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK14.20
2Audun NordbyFredrikstad SK16.30+2.10
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.28+4.08
4Anders Hovgaard EisvangOK Moss20.47+6.27
5Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK22.20+8.00
6Eivind ImrikFredrikstad SK22.53+8.33
7Sivert FinSTADFredrikstad SK22.55+8.35
8Sverre SandvikHalden SK28.21+14.01
9Birk BreimoOK Moss31.16+16.56
10Brage KristiansenOK Moss34.59+20.39
Mathias Øverli JohannesenFredrikstad SKbrutt

H 13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL19.58
2Alfred BjørnerødOK Moss20.25+0.27
3Ludvik SætherFredrikstad SK21.18+1.20
4Sondre LadimOK Moss22.26+2.28
5Herman Lien BackstrømHalden SK29.01+9.03
6Peder BryggenHalden SK31.14+11.16
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK32.48+12.50
8Håkon PrangerødSarpsborg OL40.01+20.03
9Erlend Grønlund MoenGimle IF41.50+21.52
10Liam WingstedtHalden SK49.47+29.49
11Elias ThoresenHalden SK1.03.25+43.27
12Mathias Spolén JansenHalden SK1.13.26+53.28
13Andreas TveterHalden SK1.14.21+54.23
14Elias MosebekkHalden SK1.19.06+59.08
15Isak HoltHalden SK1.24.09+1.04.11

H 13-20C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss15.49
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK16.00+0.11
3Håkon Kopperud KnutsenGimle IF16.07+0.18
4Kristian  OswaldOK Moss19.50+4.01
5Martin KindemGimle IF21.07+5.18

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sivert PoppeFredrikstad SK24.28
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK24.50+0.22
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK26.30+2.02
4Jakob TorgersenHalden SK29.05+4.37
5Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK29.09+4.41
6Alf Kristian HelleHalden SK31.13+6.45
7Adam KristiansenOK Moss38.27+13.59

H 17

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK22.54
2Eirik ImrikFredrikstad SK26.40+3.46
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK28.36+5.42
4Jonatan AuneHalden SK31.59+9.05
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor