Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten - 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten - 1
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 18 april 2018

N-åpen

1 225 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ville Emil WingstedtHalden SK9.187.35
2Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.27+3.0910.09
3Isak SolbergFredrikstad SK12.30+3.1210.12
4Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK12.34+3.1610.15
5Troy Victor StoksethHalden SK14.22+5.0411.43
6Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14.47+5.2912.04
7Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.58+10.4016.17
8Malin Husebye AamodtFredrikstad SK21.07+11.4917.14
9Halvor Ek HedlundTrøsken IL23.16+13.5818.59

D 11-12

1 325 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK8.216.18
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK8.50+0.296.40
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL9.52+1.317.26
4Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK10.16+1.557.44
5Ingrid SteinslandFredrikstad SK10.42+2.218.04
6Thea KvalheimHalden SK10.43+2.228.05
7Emma Aune JakobsenOK Moss10.59+2.388.17
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.48+3.278.54
9Julie SåheimFredrikstad SK12.02+3.419.04
10Guro OttesenFredrikstad SK13.09+4.489.55
11Erle VoldOK Moss14.02+5.4110.35
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert

D 13-16C

1 325 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helle KvalheimHalden SK8.396.31
2Sigrid HaugeSarpsborg OL9.07+0.286.52
3Marikken ChristensenSarpsborg OL10.00+1.217.32
Josefin EylertsenHalden SKdiskvalifisert

D 17-

2 125 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia BekkhusFredrikstad SK16.407.50
2Jo ShepherdHalden SK17.09+0.298.04
3Tara MelhuishHalden SK17.18+0.388.08
4Lone MalmgrenHalden SK17.44+1.048.20
5Hedda Raadal BjørloHalden SK17.49+1.098.23
6Linda SolbergFredrikstad SK18.50+2.108.51
7Runa Lien BackstrømHalden SK19.17+2.379.04
8Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK19.21+2.419.06
9Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19.34+2.549.12
9Karoline BjørnerødOK Moss19.34+2.549.12
11Anja WingstedtHalden SK19.54+3.149.21
12Heidi StoksethHalden SK20.07+3.279.28
13Marie HansenSarpsborg OL21.18+4.3810.01
14Hanne Lerche RaadalHalden SK21.35+4.5510.09
15Marie Lindløv JensenSarpsborg OL21.38+4.5810.10
16Helena ÅsbergSarpsborg OL22.10+5.3010.25
17Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK24.34+7.5411.33
18Linda FredhOK Moss25.20+8.4011.55
19Reidun HansenSarpsborg OL25.35+8.5512.02
20Hanne WoldOK Moss25.42+9.0212.05
21Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK29.39+12.5913.57
22Camilla ImrikFredrikstad SK30.38+13.5814.24
23Elisabeth Aune JakobsenOK Moss34.53+18.1316.24

D 50-

2 125 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL22.4810.43
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL26.22+3.3412.24
3Heidi BørstadSarpsborg OL27.45+4.5713.03
4Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL32.30+9.4215.17
Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 11-12

1 325 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun NordbyFredrikstad SK8.486.38
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.32+2.448.42
3Sverre SandvikHalden SK23.02+14.1417.23
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKdiskvalifisert

H 13-16C

1 325 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian GjoneFredrikstad SK13.149.59
Jacob ØdegaardFredrikstad SKikke startet

H 17-

2 125 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander ChepelinHalden SK14.026.36
2Eirik ImrikFredrikstad SK15.35+1.337.20
3Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL15.57+1.557.30
4Sondre OttesenFredrikstad SK16.02+2.007.32
5Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK17.07+3.058.03
6Henning Bratland CarlsenOK Moss17.42+3.408.19
7Runar Saur ModahlFredrikstad SK17.53+3.518.24
8Benjamin AasenSarpsborg OL17.57+3.558.26
9Bjørn BrækkeHalden SK18.12+4.108.33
10Morten TangenOK Moss18.57+4.558.55
11Espen SvaeSarpsborg OL19.37+5.359.13
12Magnus HolmskauTrøsken IL20.40+6.389.43
13Erik Rytter JakobsenOK Moss20.43+6.419.44
14Pål AngvollFredrikstad SK21.17+7.1510.00
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert

H 50-

2 125 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BrenåsVarteig OL19.028.57
2Ole IngesenSarpsborg OL21.26+2.2410.05
3Tor Ragnar AndersenHalden SK21.46+2.4410.14
4Jens Erik MjølnerødHalden SK22.05+3.0310.23
5Tom WahlgrenSarpsborg OL23.02+4.0010.50
6Bent GalborgenIndre Østfold OK24.58+5.5611.44
7Dag SyversenSarpsborg OL25.10+6.0811.50
8Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL37.48+18.4617.47

D-16

2 125 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK19.129.02
2Emma Helene OlsenHalden SK20.09+0.579.28
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK20.17+1.059.32
4Marie Lien BackstrømHalden SK21.10+1.589.57
5Alexandra AngvollFredrikstad SK21.35+2.2310.09
6Elida Sagli GudimIndre Østfold OK21.52+2.4010.17
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss23.12+4.0010.55
8Julie Sophie WoldOK Moss25.22+6.1011.56
9Elma Sagli GudimIndre Østfold OK27.17+8.0512.50
10Julie BrenåsVarteig OL38.25+19.1318.04
Sylvia DannevigHalden SKdiskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet

H-16

2 125 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss15.177.11
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15.37+0.207.20
3Sivert PoppeFredrikstad SK16.23+1.067.42
4Ludvik SætherFredrikstad SK16.32+1.157.46
5Alfred BjørnerødOK Moss17.09+1.528.04
6Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.02+2.458.29
7Jakob TorgersenHalden SK18.16+2.598.35
8Sondre LadimOK Moss19.11+3.549.01
9Thomas BlomkvistFredrikstad SK19.53+4.369.21
10Martin BrækkeHalden SK20.06+4.499.27
11Sigurd Saxe SandvikHalden SK20.16+4.599.32
12Jonathan EylertsenHalden SK24.10+8.5311.22
13Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL31.59+16.4215.03
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor