Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 26 august 2018

H17-

36 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12.06.31
Anders Vister48.596+0.2648.596+0.26
Håvard Haga29.283+2.151.18.273-3+2.40+2.14
Jon Aukrust Osmoen48.042+1.362.06.311-2-2.40
2IL Tyrving 12.08.57+2.26
Ivar Lundanes48.534+0.2048.534+0.20
Vegard Ruttenborg33.3610+6.231.22.297+3+6.42+6.22
Matthias Kyburz46.2812.08.572-5+2.26-4.16
3IFK Gøteborg 12.10.04+3.33
Johan Høgstrand48.33148.331
Eskil Kinneberg27.492+0.361.16.222+1+0.35+0.35
Oskar Sjøberg53.428+7.142.10.043+1+3.33+2.58
4Nydalens SK 22.10.50+4.19
Isak Jonsson48.483+0.1548.483+0.15
Eirik Kamstrup Hovind32.058+4.521.20.534+1+5.06+4.51
Lukas Liland49.575+3.292.10.5040+4.19-0.47
5Bækkelagets SK 22.11.55+5.24
Sindre Sandven51.4910+3.1651.4910+3.16
Henry McNulty30.394+3.261.22.286-4+6.41+3.25
Simen Hjalmar Wästlund49.274+2.592.11.555-1+5.24-1.17
6Halden SK 12.11.58+5.27
Niels Christian Hellerud48.555+0.2248.555+0.22
Erik Axelsson33.5811+6.451.22.538+3+7.06+6.44
Emil Wingstedt49.053+2.372.11.586-2+5.27-1.39
7Raumar Orientering 12.12.09+5.38
Magne Haga48.342+0.0148.342+0.01
Vetle Ruud Bråten27.1311.15.471-1-0.01
Magnus Svingheim56.2212+9.542.12.097+6+5.38+5.38
8Fredrikstad SK 12.12.28+5.57
Mattias Karlsson49.177+0.4449.177+0.44
Espen Nordbrøden Fiskum31.387+4.251.20.555-2+5.08+4.24
Håvard Lucasen51.336+5.052.12.288+3+5.57+0.49
9Bækkelagets SK 12.20.12+13.41
Carl Godager Kaas55.2017+6.4755.2017+6.47
Matthew Speake31.095+3.561.26.2911-6+10.42+3.55
Ralph Street53.439+7.152.20.129-2+13.41+2.59
10Nydalens SK 32.24.04+17.33
Bojan Blumenstein53.1412+4.4153.1412+4.41
Sverre Turter Sandvold35.4214+8.291.28.5614+2+13.09+8.28
Henrik Eijsink55.0811+8.402.24.0410-4+17.33+4.24
11Heming Orientering 12.24.36+18.05
Ulrik Astrup Arnesen52.5611+4.2352.5611+4.23
Petter Astrup Arnesen39.5719+12.441.32.5317+6+17.06+12.43
Kasper Fosser51.437+5.152.24.3611-6+18.05+0.59
12Fossum IF 12.25.29+18.58
Erling Hjermstad50.199+1.4650.199+1.46
Peter Gisholt40.3121+13.181.30.5016+7+15.03+13.17
Øyvind Hjermstad54.3910+8.112.25.2912-4+18.58+3.55
13Fredrikstad SK 22.26.00+19.29
Christian Riddervold Kahrs49.228+0.4949.228+0.49
Henrik Ottesen36.2816+9.151.25.5010+2+10.03+9.14
Bent Olav Aamodt1.00.1013+13.422.26.0013+3+19.29+9.26
14Lillomarka OL 12.36.01+29.30
Alasdair McLeod53.4416+5.1153.4416+5.11
Jens Johan Brekke33.059+5.521.26.4912-4+11.02+5.51
Elias Skjolden Sørensen1.09.1217+22.442.36.0114+2+29.30+18.28
15Asker Skiklubb 12.40.30+33.59
Sander Arntzen53.4214+5.0953.4214+5.09
Henrik Fredriksen Aas31.186+4.051.25.009-5+9.13+4.04
Gjermund Gravir1.15.3023+29.022.40.3015+6+33.59+24.46
16IL Tyrving 22.46.55+40.24
Lukas Peterson53.2213+4.4953.2213+4.49
Erik Thorsson36.0715+8.541.29.2915+2+13.42+8.53
Emil Størmer1.17.2625+30.582.46.5516+1+40.24+26.42
17Nydalens SK 42.47.26+40.55
Einar Tommelstad1.02.5020+14.171.02.5020+14.17
Sondre Ruud Bråten37.3517+10.221.40.2518-2+24.38+10.21
Gjermund Tørnqvist Halden1.07.0116+20.332.47.2617-1+40.55+16.17
18NWJS 42.47.30+40.59
Daniel Spencer1.01.3418+13.011.01.3418+13.01
Zac Hudd40.0720+12.541.41.4119+1+25.54+12.53
Alastair Thomas1.05.4914+19.212.47.3018-1+40.59+15.05
19OK Moss 12.58.58+52.27
Henning Bratland Carlsen1.11.1027+22.371.11.1027+22.37
Thomas Roskifte38.3118+11.181.49.4122-5+33.54+11.17
Øystein Olsen1.09.1718+22.492.58.5819-3+52.27+18.33
20Lillomarka OL 22.59.55+53.24
Eirik Høst Fossgard1.07.4122+19.081.07.4122+19.08
Mathias Benjaminsen34.3412+7.211.42.1520-2+26.28+7.20
Kristian Markhus Brekke1.17.4026+31.122.59.55200+53.24+26.56
21Oppsal Orientering 13.01.46+55.15
Tor Andreas Andersen1.03.5121+15.181.03.5121+15.18
Ludvig Rødnes45.2523+18.121.49.16210+33.29+18.11
Thomas Ruud1.12.3022+26.023.01.46210+55.15+21.46
22NWJS 33.01.48+55.17
Harry Scott1.10.4224+22.091.10.4224+22.09
Ben Breeze44.1122+16.581.54.53240+39.06+16.57
Jan Ockenden1.06.5515+20.273.01.4822-2+55.17+16.11
23Indre Østfold OK 13.04.34+58.03
Eirik Blågestad1.07.5823+19.251.07.5823+19.25
Rune Blågestad46.0024+18.471.53.58230+38.11+18.46
Thomas Bedin1.10.3620+24.083.04.34230+58.03+19.52
24Halden SK 33.04.35+58.04
Øyvind Helgerud53.4315+5.1053.4315+5.10
Øyvind Stokseth34.4513+7.321.28.2813-2+12.41+7.31
Bjørn Brække1.36.0731+49.393.04.3524+11+58.04+45.23
25Ås-NMBU Orientering 13.10.16+1.03.45
Linus Olhans1.10.4725+22.141.10.4725+22.14
Eirik Nordhagen47.5826+20.451.58.4526+1+42.58+20.44
Håvard Tveite1.11.3121+25.033.10.1625-1+1.03.45+20.47
26Fredrikstad SK 43.12.11+1.05.40
Espen Danevad1.02.1819+13.451.02.1819+13.45
Magne Sæther52.3527+25.221.54.5324+5+39.06+25.21
Dyre Martin Gulbrandsen1.17.1824+30.503.12.1126+2+1.05.40+26.34
27Oppsal Orientering 23.32.04+1.25.33
Truls Hestengen1.24.4329+36.101.24.4329+36.10
Eilert Aamodt57.2330+30.102.22.06290+1.06.19+30.09
Per-Ivar Nikolaisen1.09.5819+23.303.32.0427-2+1.25.33+19.14
28Sarpsborg OL 13.34.38+1.28.07
Olav Halvorsen Sikkeland1.18.5628+30.231.18.5628+30.23
Dag Brenås46.1425+19.012.05.1027-1+49.23+19.00
Benjamin Aasen1.29.2829+43.003.34.3828+1+1.28.07+38.44
29OK Moss 23.36.46+1.30.15
Erik Rytter Jakobsen1.11.0826+22.351.11.0826+22.35
Vegar Kristiansen1.00.2431+33.112.11.3228+2+55.45+33.10
Donatas Kontautas1.25.1428+38.463.36.4629+1+1.30.15+34.30
30Raumar Orientering 23.56.55+1.50.24
Øistein Fagerli Næss1.43.5231+55.191.43.5231+55.19
Simen Elvhaug53.1528+26.022.37.07310+1.21.20+26.01
Anders Horvei1.19.4827+33.203.56.5530-1+1.50.24+29.04
31NWJS 14.01.49+1.55.18
Lois Morris1.37.1330+48.401.37.1330+48.40
Francis Smith-Ward55.0229+27.492.32.15300+1.16.28+27.48
Ben Goodwin1.29.3430+43.064.01.4931+1+1.55.18+38.50
Bækkelagets SK 3diskvalifisert
Wolfgang Kampeldiskvalifisertdiskvalifisert
Marthe Gløersendiskvalifisertdiskvalifisert
Eskil Gullorddiskvalifisertdiskvalifisert
Fredrikstad SK 3diskvalifisert
Sondre Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
Runar Saur Modahldiskvalifisertdiskvalifisert
Eirik Imrikdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 4diskvalifisert
Riccardo Scaletdiskvalifisertdiskvalifisert
Will Riggdiskvalifisertdiskvalifisert
Florian Howalddiskvalifisertdiskvalifisert
NWJS 2diskvalifisert
Alex O'Donovandiskvalifisertdiskvalifisert
James McCanndiskvalifisertdiskvalifisert
Joe Goodwindiskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK 1diskvalifisert
Andreas Rambergdiskvalifisertdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban Hygendiskvalifisertdiskvalifisert
Trond Kortnerdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 2inaktiv
Mats Haldininaktivinaktiv
Erlend Brendstueninaktivinaktiv
Tore Sandvikinaktivinaktiv
IFK Gøteborg 2inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
Nydalens SK 5inaktiv
Marianne Dæhliinaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor