Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 26 august 2018

D17-

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IFK Gøteborg 11.33.45
1. Lisa Risby31.10131.101
2. Sina Tommer31.085+3.071.02.183+2+0.05+0.05
3. Sara Hagstrøm31.273+0.461.33.451-2-0.05
2Halden SK 11.35.59+2.14
1. Lizzie Ingham32.538+1.4332.538+1.43
2. Jo Shepherd29.202+1.191.02.131-7-1.43
3. Kine Hallan Steiwer33.464+3.051.35.592+1+2.14+2.14
3Lillomarka OL 11.36.12+2.27
1. Charlotte Watson32.076+0.5732.076+0.57
2. Karoline Sønsterudbråten33.249+5.231.05.319+3+3.18+2.21
3. Andrine Benjaminsen30.4111.36.123-6+2.27-0.51
4Nydalens SK 11.37.22+3.37
1. Siri Ulvestad32.035+0.5332.035+0.53
2. Emilie Westin33.5911+5.581.06.0210+5+3.49+2.56
3. Marte Narum31.202+0.391.37.224-6+3.37-0.12
5Fredrikstad SK 11.38.39+4.54
1. Marianne Riddervold Kahrs32.137+1.0332.137+1.03
2. Hanna Fiskum Nordbrøden31.126+3.111.03.256-1+1.12+0.09
3. Marit Kahrs35.145+4.331.38.395-1+4.54+3.42
6IL Tyrving 11.40.34+6.49
1. Oda J Sikkeland32.004+0.5032.004+0.50
2. Marion Aebi30.133+2.121.02.131-3-0.50
3. Betty Ann Bjerkreim38.217+7.401.40.346+5+6.49+6.49
7Halden SK 21.43.29+9.44
1. Idun Kristine Felde Olaussen34.3710+3.2734.3710+3.27
2. Eva Jurenikova28.0111.02.384-6+0.25-3.02
3. Bodil Helgerud40.518+10.101.43.297+3+9.44+9.19
8Fossum IF 11.46.37+12.52
1. Victoria Hæstad Bjørnstad31.573+0.4731.573+0.47
2. Gunvor Hov Høydal30.564+2.551.02.535+2+0.40-0.07
3. Rikke Blakkestad Ingesen43.4410+13.031.46.378+3+12.52+12.12
9Halden SK 31.46.48+13.03
1. Ingrid Kronborg Bronebakk37.4613+6.3637.4613+6.36
2. Hedda Raadal Bjørlo32.118+4.101.09.5711-2+7.44+1.08
3. Vendula Haldin36.516+6.101.46.489-2+13.03+5.19
10Halden SK 41.47.43+13.58
1. Vilma Blennow33.009+1.5033.009+1.50
2. Jenny Wegebro31.537+3.521.04.537-2+2.40+0.50
3. Anja Wingstedt42.509+12.091.47.4310+3+13.58+11.18
11Raumar Orientering 11.55.46+22.01
1. Silje Ekroll Jahren31.552+0.4531.552+0.45
2. Hedda Skatvedt33.3410+5.331.05.298+6+3.16+2.31
3. Kristine Eide Rapp50.1714+19.361.55.4611+3+22.01+18.45
12Ås-NMBU Orientering 11.59.04+25.19
1. Kaja Winsnes Nordhagen38.1814+7.0838.1814+7.08
2. Ingvild Paulsen Vie35.3612+7.351.13.5413-1+11.41+4.33
3. Mari Brøndbo Dahl45.1011+14.291.59.0412-1+25.19+13.38
13Asker Skiklubb 12.03.11+29.26
1. Lotte Jauhojärvi Markussen36.4312+5.3336.4312+5.33
2. Jorun Ruud37.0113+9.001.13.44120+11.31+5.58
3. Anna Øfsthus Gravir49.2713+18.462.03.1113+1+29.26+17.55
14Oppsal Orientering 12.03.17+29.32
1. Vigdis Hobøl36.1811+5.0836.1811+5.08
2. Arnhild Krogh40.2914+12.281.16.4714+3+14.34+9.26
3. Kari-Ann Ånensen46.3012+15.492.03.17140+29.32+14.58
15OK Moss 12.26.32+52.47
1. Karoline Bjørnerød41.3615+10.2641.3615+10.26
2. Selma Kristiansen52.5415+24.531.34.30150+32.17+21.51
3. Marie Lindløv Jensen52.0215+21.212.26.32150+52.47+20.30
16NWJS 22.35.38+1.01.53
1. Carolyn Hindle47.0916+15.5947.0916+15.59
2. Lynne Thomas54.1816+26.171.41.27160+39.14+23.15
3. Anna Lister54.1116+23.302.35.38160+1.01.53+22.39
NWJS 1diskvalifisert
1. Hannah Hateleydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Zoe Grahamdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Naimh Hunterdiskvalifisertdiskvalifisert

H17-

36 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12.06.31
1. Anders Vister48.596+0.2648.596+0.26
2. Håvard Haga29.283+2.151.18.273-3+2.40+2.14
3. Jon Aukrust Osmoen48.042+1.362.06.311-2-2.40
2IL Tyrving 12.08.57+2.26
1. Ivar Lundanes48.534+0.2048.534+0.20
2. Vegard Ruttenborg33.3610+6.231.22.297+3+6.42+6.22
3. Matthias Kyburz46.2812.08.572-5+2.26-4.16
3IFK Gøteborg 12.10.04+3.33
1. Johan Høgstrand48.33148.331
2. Eskil Kinneberg27.492+0.361.16.222+1+0.35+0.35
3. Oskar Sjøberg53.428+7.142.10.043+1+3.33+2.58
4Nydalens SK 22.10.50+4.19
1. Isak Jonsson48.483+0.1548.483+0.15
2. Eirik Kamstrup Hovind32.058+4.521.20.534+1+5.06+4.51
3. Lukas Liland49.575+3.292.10.5040+4.19-0.47
5Bækkelagets SK 22.11.55+5.24
1. Sindre Sandven51.4910+3.1651.4910+3.16
2. Henry McNulty30.394+3.261.22.286-4+6.41+3.25
3. Simen Hjalmar Wästlund49.274+2.592.11.555-1+5.24-1.17
6Halden SK 12.11.58+5.27
1. Niels Christian Hellerud48.555+0.2248.555+0.22
2. Erik Axelsson33.5811+6.451.22.538+3+7.06+6.44
3. Emil Wingstedt49.053+2.372.11.586-2+5.27-1.39
7Raumar Orientering 12.12.09+5.38
1. Magne Haga48.342+0.0148.342+0.01
2. Vetle Ruud Bråten27.1311.15.471-1-0.01
3. Magnus Svingheim56.2212+9.542.12.097+6+5.38+5.38
8Fredrikstad SK 12.12.28+5.57
1. Mattias Karlsson49.177+0.4449.177+0.44
2. Espen Nordbrøden Fiskum31.387+4.251.20.555-2+5.08+4.24
3. Håvard Lucasen51.336+5.052.12.288+3+5.57+0.49
9Bækkelagets SK 12.20.12+13.41
1. Carl Godager Kaas55.2017+6.4755.2017+6.47
2. Matthew Speake31.095+3.561.26.2911-6+10.42+3.55
3. Ralph Street53.439+7.152.20.129-2+13.41+2.59
10Nydalens SK 32.24.04+17.33
1. Bojan Blumenstein53.1412+4.4153.1412+4.41
2. Sverre Turter Sandvold35.4214+8.291.28.5614+2+13.09+8.28
3. Henrik Eijsink55.0811+8.402.24.0410-4+17.33+4.24
11Heming Orientering 12.24.36+18.05
1. Ulrik Astrup Arnesen52.5611+4.2352.5611+4.23
2. Petter Astrup Arnesen39.5719+12.441.32.5317+6+17.06+12.43
3. Kasper Fosser51.437+5.152.24.3611-6+18.05+0.59
12Fossum IF 12.25.29+18.58
1. Erling Hjermstad50.199+1.4650.199+1.46
2. Peter Gisholt40.3121+13.181.30.5016+7+15.03+13.17
3. Øyvind Hjermstad54.3910+8.112.25.2912-4+18.58+3.55
13Fredrikstad SK 22.26.00+19.29
1. Christian Riddervold Kahrs49.228+0.4949.228+0.49
2. Henrik Ottesen36.2816+9.151.25.5010+2+10.03+9.14
3. Bent Olav Aamodt1.00.1013+13.422.26.0013+3+19.29+9.26
14Lillomarka OL 12.36.01+29.30
1. Alasdair McLeod53.4416+5.1153.4416+5.11
2. Jens Johan Brekke33.059+5.521.26.4912-4+11.02+5.51
3. Elias Skjolden Sørensen1.09.1217+22.442.36.0114+2+29.30+18.28
15Asker Skiklubb 12.40.30+33.59
1. Sander Arntzen53.4214+5.0953.4214+5.09
2. Henrik Fredriksen Aas31.186+4.051.25.009-5+9.13+4.04
3. Gjermund Gravir1.15.3023+29.022.40.3015+6+33.59+24.46
16IL Tyrving 22.46.55+40.24
1. Lukas Peterson53.2213+4.4953.2213+4.49
2. Erik Thorsson36.0715+8.541.29.2915+2+13.42+8.53
3. Emil Størmer1.17.2625+30.582.46.5516+1+40.24+26.42
17Nydalens SK 42.47.26+40.55
1. Einar Tommelstad1.02.5020+14.171.02.5020+14.17
2. Sondre Ruud Bråten37.3517+10.221.40.2518-2+24.38+10.21
3. Gjermund Tørnqvist Halden1.07.0116+20.332.47.2617-1+40.55+16.17
18NWJS 42.47.30+40.59
1. Daniel Spencer1.01.3418+13.011.01.3418+13.01
2. Zac Hudd40.0720+12.541.41.4119+1+25.54+12.53
3. Alastair Thomas1.05.4914+19.212.47.3018-1+40.59+15.05
19OK Moss 12.58.58+52.27
1. Henning Bratland Carlsen1.11.1027+22.371.11.1027+22.37
2. Thomas Roskifte38.3118+11.181.49.4122-5+33.54+11.17
3. Øystein Olsen1.09.1718+22.492.58.5819-3+52.27+18.33
20Lillomarka OL 22.59.55+53.24
1. Eirik Høst Fossgard1.07.4122+19.081.07.4122+19.08
2. Mathias Benjaminsen34.3412+7.211.42.1520-2+26.28+7.20
3. Kristian Markhus Brekke1.17.4026+31.122.59.55200+53.24+26.56
21Oppsal Orientering 13.01.46+55.15
1. Tor Andreas Andersen1.03.5121+15.181.03.5121+15.18
2. Ludvig Rødnes45.2523+18.121.49.16210+33.29+18.11
3. Thomas Ruud1.12.3022+26.023.01.46210+55.15+21.46
22NWJS 33.01.48+55.17
1. Harry Scott1.10.4224+22.091.10.4224+22.09
2. Ben Breeze44.1122+16.581.54.53240+39.06+16.57
3. Jan Ockenden1.06.5515+20.273.01.4822-2+55.17+16.11
23Indre Østfold OK 13.04.34+58.03
1. Eirik Blågestad1.07.5823+19.251.07.5823+19.25
2. Rune Blågestad46.0024+18.471.53.58230+38.11+18.46
3. Thomas Bedin1.10.3620+24.083.04.34230+58.03+19.52
24Halden SK 33.04.35+58.04
1. Øyvind Helgerud53.4315+5.1053.4315+5.10
2. Øyvind Stokseth34.4513+7.321.28.2813-2+12.41+7.31
3. Bjørn Brække1.36.0731+49.393.04.3524+11+58.04+45.23
25Ås-NMBU Orientering 13.10.16+1.03.45
1. Linus Olhans1.10.4725+22.141.10.4725+22.14
2. Eirik Nordhagen47.5826+20.451.58.4526+1+42.58+20.44
3. Håvard Tveite1.11.3121+25.033.10.1625-1+1.03.45+20.47
26Fredrikstad SK 43.12.11+1.05.40
1. Espen Danevad1.02.1819+13.451.02.1819+13.45
2. Magne Sæther52.3527+25.221.54.5324+5+39.06+25.21
3. Dyre Martin Gulbrandsen1.17.1824+30.503.12.1126+2+1.05.40+26.34
27Oppsal Orientering 23.32.04+1.25.33
1. Truls Hestengen1.24.4329+36.101.24.4329+36.10
2. Eilert Aamodt57.2330+30.102.22.06290+1.06.19+30.09
3. Per-Ivar Nikolaisen1.09.5819+23.303.32.0427-2+1.25.33+19.14
28Sarpsborg OL 13.34.38+1.28.07
1. Olav Halvorsen Sikkeland1.18.5628+30.231.18.5628+30.23
2. Dag Brenås46.1425+19.012.05.1027-1+49.23+19.00
3. Benjamin Aasen1.29.2829+43.003.34.3828+1+1.28.07+38.44
29OK Moss 23.36.46+1.30.15
1. Erik Rytter Jakobsen1.11.0826+22.351.11.0826+22.35
2. Vegar Kristiansen1.00.2431+33.112.11.3228+2+55.45+33.10
3. Donatas Kontautas1.25.1428+38.463.36.4629+1+1.30.15+34.30
30Raumar Orientering 23.56.55+1.50.24
1. Øistein Fagerli Næss1.43.5231+55.191.43.5231+55.19
2. Simen Elvhaug53.1528+26.022.37.07310+1.21.20+26.01
3. Anders Horvei1.19.4827+33.203.56.5530-1+1.50.24+29.04
31NWJS 14.01.49+1.55.18
1. Lois Morris1.37.1330+48.401.37.1330+48.40
2. Francis Smith-Ward55.0229+27.492.32.15300+1.16.28+27.48
3. Ben Goodwin1.29.3430+43.064.01.4931+1+1.55.18+38.50
Bækkelagets SK 3diskvalifisert
1. Wolfgang Kampeldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marthe Gløersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eskil Gullorddiskvalifisertdiskvalifisert
Fredrikstad SK 3diskvalifisert
1. Sondre Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Runar Saur Modahldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eirik Imrikdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 4diskvalifisert
1. Riccardo Scaletdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Will Riggdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Florian Howalddiskvalifisertdiskvalifisert
NWJS 2diskvalifisert
1. Alex O'Donovandiskvalifisertdiskvalifisert
2. James McCanndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Joe Goodwindiskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK 1diskvalifisert
1. Andreas Rambergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hans Kristian Stubban Hygendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Trond Kortnerdiskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.14.16
1. Oda Scheele28.14128.141
2. Yngvild Langedal Breivik17.21145.35100.00
3. Pia Young Vik28.4111.14.16100.00
2Kolbotn og Skimt OL 11.27.06+12.50
1. Hanna Rehn33.168+5.0233.168+5.02
2. Isabel Handstanger22.2110+5.0055.3711+3+10.02+5.00
3. Alva Marika Niklasson31.292+2.481.27.062-9+12.50+2.48
3Heming Orientering 11.27.09+12.53
1. Hanna Eckhardt Andersen36.2112+8.0736.2112+8.07
2. Malene Jebsen17.482+0.2754.097-5+8.34+0.27
3. Maya Jones Arnesen33.003+4.191.27.093-4+12.53+4.19
4Nydalens SK 31.27.22+13.06
1. Marie Saugestad30.254+2.1130.254+2.11
2. Marie Scheele18.404+1.1949.053-1+3.30+1.19
3. Inga Skaarer Wiklund38.179+9.361.27.224+1+13.06+9.36
5Lillomarka OL 11.29.05+14.49
1. Netta Bar-Nathan33.2911+5.1533.2911+5.15
2. Ingunn Høst Fossgard20.176+2.5653.466-5+8.11+2.56
3. Ingrid Blindheim35.194+6.381.29.055-1+14.49+6.38
6Nydalens SK 21.30.02+15.46
1. Aurora Wilkens Jernberg30.232+2.0930.232+2.09
2. Ea Lunøe17.553+0.3448.1820+2.43+0.34
3. Elise Wærp Hauge41.4412+13.031.30.026+4+15.46+13.03
7IL Tyrving 11.30.15+15.59
1. Linnea Holst30.232+2.0930.232+2.09
2. Silje Slungaard22.087+4.4752.314+2+6.56+4.47
3. Iris Holst37.448+9.031.30.157+3+15.59+9.03
8Fossum IF 11.32.18+18.02
1. Kathinka Zahl Hagen33.2010+5.0633.2010+5.06
2. Mari Brende20.065+2.4553.265-5+7.51+2.45
3. Heidi Kristina Sebjørnsen38.5210+10.111.32.188+3+18.02+10.11
9Østmarka OK 11.32.44+18.28
1. Alexandra Linløkken33.179+5.0333.179+5.03
2. Sigrid Nermoen22.188+4.5755.3510+1+10.00+4.57
3. Ingrid Marie Stubban Hygen37.096+8.281.32.449-1+18.28+8.28
10Heming Orientering 21.33.05+18.49
1. Live Østvold33.147+5.0033.147+5.00
2. Ella Berstad22.209+4.5955.348+1+9.59+4.59
3. Ida Marie Flågen37.317+8.501.33.0510+2+18.49+8.50
11Fredrikstad SK 11.37.37+23.21
1. Embla Øvretveit36.4513+8.3136.4513+8.31
2. Signe Strand Gulbrandsen24.2312+7.021.01.0812-1+15.33+7.02
3. Emma Sofie Steinsland36.295+7.481.37.3711-1+23.21+7.48
12Fossum IF 21.40.17+26.01
1. Signe Holo33.136+4.5933.136+4.59
2. Gunde Tumelionis22.2110+5.0055.348+2+9.59+5.00
3. Helene Bjørkvold Jendal44.4314+16.021.40.1712+4+26.01+16.02
13Fet OL 11.46.24+32.08
1. Ragnhild Mathea Helmersen33.115+4.5733.115+4.57
2. Andrea H. Rogndokken31.4015+14.191.04.5113+8+19.16+14.19
3. Julie Berntzen41.3311+12.521.46.24130+32.08+12.52
14Fossum IF 32.02.44+48.28
1. Anna Mæhre Torjussen49.1914+21.0549.1914+21.05
2. Tuva Høyer30.1114+12.501.19.30140+33.55+12.50
3. Elise Thorseng43.1413+14.332.02.44140+48.28+14.33
15Indre Østfold OK 12.23.00+1.08.44
1. Elida Sagli Gudim53.2115+25.0753.2115+25.07
2. Elma Sagli Gudim34.5416+17.331.28.1516+1+42.40+17.33
3. Vilde Retteraasen54.4515+26.042.23.0015-1+1.08.44+26.04
16Sarpsborg OL 12.23.02+1.08.46
1. Adine Blakkestad Ingesen53.2316+25.0953.2316+25.09
2. Ingrid Kristine Hansen28.5613+11.351.22.1915-1+36.44+11.35
3. Nina Bianca Pedersen1.00.4316+32.022.23.0216+1+1.08.46+32.02
Kolbotn og Skimt OL 2diskvalifisert
1. Sofie Gammelsæterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigrid Aaby Møretrødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Veronica Elena Svindsethdiskvalifisertdiskvalifisert
NWJS 1diskvalifisert
1. Ellie Simmondsdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Merryn Stangroomdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lucy Gibsondiskvalifisertdiskvalifisert
NWJS 2diskvalifisert
1. Anna Harrisdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Carys Thomasdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Caitlin Irvingdiskvalifisertdiskvalifisert
NWJS 3diskvalifisert
1. Jess Ensolldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lily Regandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rosie Spencerdiskvalifisertdiskvalifisert
OK Moss 1diskvalifisert
1. Frida Hovgaard Eisvangdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Erika Lind-Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Julie Sophie Wolddiskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Amélie Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Katrine Bjordal Veggandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tina Kallesondiskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.04.43
1. Teodor Mo Hjelseth24.31124.311
2. Kasper Bakken Ulseth16.014+0.1940.32100.00
3. Kornelius Kriszat-Løvfald24.113+0.191.04.43100.00
2Asker Skiklubb 11.04.54+0.11
1. Felix Finsrud24.322+0.0124.322+0.01
2. Simen Aure Skogedal16.307+0.4841.025+3+0.30+0.29
3. Sondre Ytterbø23.5211.04.542-3+0.11-0.19
3Heming Orientering 11.05.13+0.30
1. Magnus Eide-Fredriksen24.343+0.0324.343+0.03
2. August Syrdal Øen16.206+0.3840.5430+0.22+0.19
3. Henrik Reusch24.194+0.271.05.1330+0.30+0.08
4Fossum IF 11.08.58+4.15
1. Mikkel Katla24.505+0.1924.505+0.19
2. Marius Bakke16.105+0.2841.004-1+0.28+0.09
3. Sondre Zahl Hagen27.587+4.061.08.5840+4.15+3.47
5NWJS 11.10.41+5.58
1. Joe Hudd27.1310+2.4227.1310+2.42
2. Charlie Rennie15.42142.558-2+2.23-0.19
3. Joe Sunley27.465+3.541.10.415-3+5.58+3.35
6IL Koll 11.11.02+6.19
1. Christian Fredrik Borg24.526+0.2124.526+0.21
2. Martin Christoffer Borg15.463+0.0440.382-4+0.06-0.15
3. Kristoffer Helminsen30.249+6.321.11.026+4+6.19+6.13
7Nydalens SK 21.11.40+6.57
1. Tobias Espedal27.068+2.3527.068+2.35
2. Ole Jakob Frankrig15.42142.487-1+2.16-0.19
3. Gaute Bergan28.528+5.001.11.4070+6.57+4.41
8Nydalens SK 41.17.57+13.14
1. Anders Håvard Larsen24.384+0.0724.384+0.07
2. Rolf Andreas Berg16.398+0.5741.176+2+0.45+0.38
3. Elias Stubberud36.4013+12.481.17.578+2+13.14+12.29
9Fossum IF 21.19.13+14.30
1. Gustav Andresen Skotte28.1914+3.4828.1914+3.48
2. Birk Felland Sætnan18.2811+2.4646.479-5+6.15+2.27
3. Philip Lehmann Romøren32.2610+8.341.19.1390+14.30+8.15
10Ås-NMBU Orientering 11.23.57+19.14
1. Nils Anders Niklasson27.1712+2.4627.1712+2.46
2. Iselin Hermo32.3424+16.5259.5118+6+19.19+16.33
3. Nils Tveite24.062+0.141.23.5710-8+19.14-0.05
11NWJS 21.29.06+24.23
1. Finlay Johnson27.1611+2.4527.1611+2.45
2. Daniel Lister23.5717+8.1551.13110+10.41+7.56
3. Harry O'Donova37.5314+14.011.29.06110+24.23+13.42
12Halden SK 11.30.10+25.27
1. Sigurd Saxe Sandvik35.3019+10.5935.3019+10.59
2. Alf Kristian Helle18.0510+2.2353.3515-4+13.03+2.04
3. Jakob Torgersen36.3511+12.431.30.1012-3+25.27+12.24
13OK Moss 11.30.14+25.31
1. Sondre Ladim39.0022+14.2939.0022+14.29
2. Adam Kristiansen23.2716+7.451.02.2721-1+21.55+7.26
3. Alfred Bjørnerød27.476+3.551.30.1413-8+25.31+3.36
14Nydalens SK 31.30.22+25.39
1. Martin Størmer-Antonsen35.5720+11.2635.5720+11.26
2. Eirik Frydenlund Norling17.479+2.0553.4416-4+13.12+1.46
3. Axel Aalde36.3812+12.461.30.2214-2+25.39+12.27
15Asker Skiklubb 21.30.27+25.44
1. Mikael Birkelund28.1213+3.4128.1213+3.41
2. Martin Johannessen Linnebo20.3214+4.5048.4410-3+8.12+4.31
3. Jakob Rastad41.4318+17.511.30.2715+5+25.44+17.32
16Fossum IF 31.30.53+26.10
1. Sindre Vie Strisland33.3517+9.0433.3517+9.04
2. Henrik Woldene18.2811+2.4652.0312-5+11.31+2.27
3. Oliver Nilsen38.5016+14.581.30.5316+4+26.10+14.39
17Heming Orientering 21.36.24+31.41
1. Ferdinand Fremming31.1815+6.4731.1815+6.47
2. Anders Næss-Ulseth22.1315+6.3153.3114-1+12.59+6.12
3. Fridtjof Reusch42.5321+19.011.36.2417+3+31.41+18.42
18Oppsal Orientering 21.42.36+37.53
1. Marius E. Aamodt35.2318+10.5235.2318+10.52
2. Jakob A. Gjedebo19.5613+4.1455.1917-1+14.47+3.55
3. Eskil Kolshus47.1723+23.251.42.3618+1+37.53+23.06
19Raumar Orientering 11.45.00+40.17
1. Gaute Fosstveit27.129+2.4127.129+2.41
2. Kevin Rommetvedt37.5025+22.081.05.0222+13+24.30+21.49
3. Stian Måseide Sørlie39.5817+16.061.45.0019-3+40.17+15.47
20Lillomarka OL 11.45.29+40.46
1. Vebjørn Emil Blindheim40.4724+16.1640.4724+16.16
2. Håkon Bogason26.3220+10.501.07.1923-1+26.47+10.31
3. Rasmus D. Eastwood38.1015+14.181.45.2920-3+40.46+13.59
21Indre Østfold OK 11.45.33+40.50
1. Kristoffer Halsnes33.2816+8.5733.2816+8.57
2. Tidemann Lier26.2719+10.4559.5519+3+19.23+10.26
3. Theodor Lier45.3822+21.461.45.3321+2+40.50+21.27
22Asker Skiklubb 31.49.30+44.47
1. Vilmer Nyberg36.0621+11.3536.0621+11.35
2. Mathias Nyhaug24.0018+8.181.00.0620-1+19.34+7.59
3. Emil Ruud Fossheim49.2424+25.321.49.3022+2+44.47+25.13
23Trøsken IL 11.49.43+45.00
1. Henrik Julian Fontes Aarbu24.547+0.2324.547+0.23
2. Ivar Hansen28.0622+12.2453.0013+6+12.28+12.05
3. Mathias Pedersen Holmskau56.4325+32.511.49.4323+10+45.00+32.32
24Lillomarka OL 21.49.58+45.15
1. Eskil Brænden40.1923+15.4840.1923+15.48
2. Leon Jørve Ingjer27.1221+11.301.07.3124+1+26.59+11.11
3. Jonathan Woodhouse42.2719+18.351.49.58240+45.15+18.16
25Halden SK 22.01.26+56.43
1. Herman Backstrøm47.1425+22.4347.1425+22.43
2. Liam Wingstedt31.3823+15.561.18.52250+38.20+15.37
3. Martin Brekke42.3420+18.422.01.26250+56.43+18.23
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Sigurd Rødnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ask Olaussendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anselm Reichenbachdiskvalifisertdiskvalifisert

D11-12

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 142.19
1. Hanne Wærp Hauge21.463+0.0221.463+0.02
2. Helene Scheele20.33142.191-2-0.02
2Trøsken IL 143.56+1.37
1. Marte Lillegraven Langsæter21.452+0.0121.452+0.01
2. Ingrid Pedersen Holmskau22.112+1.3843.5620+1.37+1.36
3Halden SK 244.56+2.37
1. Jenny Danevad21.44121.441
2. Minna Wingstedt23.123+2.3944.563+2+2.37+2.37
4Halden SK 157.34+15.15
1. Inger Anne Svendsby Braarud28.266+6.4228.266+6.42
2. Sigrid Schmitt Gran29.084+8.3557.344-2+15.15+8.33
5Asker Skiklubb 159.52+17.33
1. Astrid Ytterbø28.174+6.3328.174+6.33
2. Silje Ruud Fossheim31.357+11.0259.525+1+17.33+11.00
6Oppsal Orientering 21.00.22+18.03
1. Synne Nordby Hvenekilde29.597+8.1529.597+8.15
2. Tuva Berger Gjelstad30.235+9.501.00.226-1+18.03+9.48
7Oppsal Orientering 11.00.23+18.04
1. Åse Lurås30.008+8.1630.008+8.16
2. Erika A. Gjedebo30.235+9.501.00.237-1+18.04+9.48
8OK Moss 11.22.46+40.27
1. Emma Aune Jakobsen28.255+6.4128.255+6.41
2. Erle Elise Wold54.218+33.481.22.468+3+40.27+33.46

H11-12

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Oppsal Orientering 132.54
1. Christoffer Ånensen16.372+3.1016.372+3.10
2. Sondre Olaussen16.17132.541-1-3.10
2Østmarka OK 138.02+5.08
1. Erlend Otterlei16.443+3.1716.443+3.17
2. Mathias Linløkken21.184+5.0138.022-1+5.08+1.51
3Fredrikstad SK 141.50+8.56
1. Audun Nordby21.355+8.0821.355+8.08
2. Emil Husebye Aamodt20.153+3.5841.503-2+8.56+0.48
4Heming Orientering 146.53+13.59
1. Anna Øvrebø Myrvold26.587+13.3126.587+13.31
2. Lukas Jones Arnesen19.552+3.3846.534-3+13.59+0.28
5Halden SK 147.27+14.33
1. Martin Bryggen21.344+8.0721.344+8.07
2. Sverre Sandvik25.535+9.3647.275+1+14.33+6.26
6OK Moss 147.34+14.40
1. Anders Hovgaard Eisvang13.27113.271
2. Brage Kristiansen34.077+17.5047.346+5+14.40+14.40
7Kolbotn og Skimt OL 155.24+22.30
1. Viktor Meland-Tangen21.366+8.0921.366+8.09
2. Henrik Harstad33.486+17.3155.247+1+22.30+14.21
Asker Skiklubb 1diskvalifisert
1. Mathias Birkelunddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mikkel Rastaddiskvalifisertdiskvalifisert

D150-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 11.53.50
1. Bodil Nordenström36.07136.071
2. Magnhild T. Mølnvik35.033+5.371.11.10100.00
3. Kjersti Hov42.4011.53.50100.00
2IL Tyrving 12.03.20+9.30
1. Hege Feiring41.003+4.5341.003+4.53
2. Anne Kristine Norderud39.126+9.461.20.125+2+9.02+4.09
3. Nora Skauen43.082+0.282.03.202-3+9.30+0.28
3Sarpsborg OL 12.03.47+9.57
1. Tone Karina Ingesen44.185+8.1144.185+8.11
2. Heidi Børstad36.064+6.401.20.246+1+9.14+1.03
3. Wenche Lindløv43.233+0.432.03.473-3+9.57+0.43
4Ås-NMBU Orientering 12.06.18+12.28
1. Sille Winsnes41.364+5.2941.364+5.29
2. Anne Nilsen37.405+8.141.19.163-1+8.06+2.37
3. May Bente Brurberg47.025+4.222.06.184+1+12.28+4.22
5Indre Østfold OK 12.07.10+13.20
1. Anne Marie Solheim Haugerud36.332+0.2636.332+0.26
2. Anne Sørum44.267+15.001.20.597+5+9.49+9.23
3. Bente Line46.114+3.312.07.105-2+13.20+3.31
6Heming Orientering 12.14.46+20.56
1. Paula Berstad49.589+13.5149.589+13.51
2. Marit Inngjerdingen29.2611.19.244-5+8.14-5.37
3. Ann Elin Flågen55.228+12.422.14.466+2+20.56+12.42
7Nittedal OL 12.21.45+27.55
1. Astrid Ruud47.567+11.4947.567+11.49
2. Marit B. Eithun29.572+0.311.17.532-5+6.43-5.06
3. Kristin Fleisje1.03.529+21.122.21.457+5+27.55+21.12
8OK Moss 12.34.31+40.41
1. Tonje Holm49.108+13.0349.108+13.03
2. Inger Lindløv50.518+21.251.40.0180+28.51+15.48
3. Hanne Wold54.307+11.502.34.3180+40.41+11.50
9Lillomarka OL 12.42.57+49.07
1. Trine Oldernes45.456+9.3845.456+9.38
2. Elin Brekke1.04.529+35.261.50.379+3+39.27+29.49
3. Line Sletner52.206+9.402.42.5790+49.07+9.40
Asker Skiklubb 1diskvalifisert
1. Ann Katrin Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marianne Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigrun Hernes Ytterbødiskvalifisertdiskvalifisert
Lillomarka OL 2diskvalifisert
1. Merete Rørvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Line Bar-Nathandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lene Colquhoundiskvalifisertdiskvalifisert

H150

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillomarka OL 11.41.19
1. Arne Dybdahl35.412+0.2935.412+0.29
2. Steinar Eastwood28.562+0.491.04.371-1-0.29
3. Stein Blomseth36.424+1.381.41.19100.00
2Lillomarka OL 21.41.22+0.03
1. Brynjar Fredheim35.412+0.2935.412+0.29
2. Terje Blindheim29.013+0.541.04.4220+0.05-0.24
3. Vidar Benjaminsen36.403+1.361.41.2220+0.03-0.02
3Kolbotn og Skimt OL 11.44.21+3.02
1. Håvard Harstad36.375+1.2536.375+1.25
2. Bjørnar Gammelsæter30.265+2.191.07.034-1+2.26+1.01
3. Bengt Niklasson37.187+2.141.44.213-1+3.02+0.36
4Fossum IF 21.44.49+3.30
1. Morten Heir36.386+1.2636.386+1.26
2. Øystein Holo28.0711.04.453-3+0.08-1.18
3. Knut Jostein Sætnan40.0412+5.001.44.494+1+3.30+3.22
5IL Tyrving 11.45.22+4.03
1. Bjørn Henning Grandal41.1316+6.0141.1316+6.01
2. Eivind Hoff29.054+0.581.10.188-8+5.41-0.20
3. Are Kristiansen35.0411.45.225-3+4.03-1.38
6Fossum IF 31.47.30+6.11
1. Frode Strisland39.0612+3.5439.0612+3.54
2. Ivar Mølnvik31.238+3.161.10.299-3+5.52+1.58
3. Stein H. Hagen37.016+1.571.47.306-3+6.11+0.19
7Heming Orientering 11.48.25+7.06
1. Kimme Arnesen36.418+1.2936.418+1.29
2. Knut Erling Øen33.1312+5.061.09.546-2+5.17+3.48
3. Christian Reusch38.319+3.271.48.257+1+7.06+1.49
8Sarpsborg OL 11.49.05+7.46
1. Svein Melby36.314+1.1936.314+1.19
2. Espen Svae34.2214+6.151.10.5311+7+6.16+4.57
3. Arild Kirkerød38.128+3.081.49.058-3+7.46+1.30
9OK Moss 11.49.45+8.26
1. Tore Bjørnerød35.12135.121
2. Christopher Schive37.4117+9.341.12.5314+13+8.16+8.16
3. Torgeir Snilsberg36.525+1.481.49.459-5+8.26+0.10
10IL Tyrving 21.49.48+8.29
1. Christian Grotnes37.0110+1.4937.0110+1.49
2. Egil Eide32.5711+4.501.09.587-3+5.21+3.32
3. Per Slungaard39.5011+4.461.49.4810+3+8.29+3.08
11Ås-NMBU Orientering 11.50.03+8.44
1. Håkon Danevad38.5911+3.4738.5911+3.47
2. Ivar Maalen32.0710+4.001.11.0612+1+6.29+2.42
3. Gunnar Tenge38.5710+3.531.50.0311-1+8.44+2.15
12Indre Østfold OK 11.52.17+10.58
1. Dag Arne Lier36.479+1.3536.479+1.35
2. Øyvind Thømt34.0113+5.541.10.4810+1+6.11+4.36
3. Sture Ottesen41.2913+6.251.52.1712+2+10.58+4.47
12Raumar Orientering 11.52.17+10.58
1. Bent Skatvedt36.397+1.2736.397+1.27
2. Ståle Sønsterudbråten31.076+3.001.07.465-2+3.09+1.42
3. Øystein Rapp44.3114+9.271.52.1712+7+10.58+7.49
14Fossum IF 11.53.08+11.49
1. Arild Andresen45.1722+10.0545.1722+10.05
2. Nils Hæstad31.137+3.061.16.3015-7+11.53+1.48
3. Harald Bakke36.382+1.341.53.0814-1+11.49-0.04
15Halden SK 12.07.19+26.00
1. Geir Torgersen44.5721+9.4544.5721+9.45
2. Jens Erik Mjølnerød36.5016+8.431.21.4718-3+17.10+7.25
3. Bjørn Axel Gran45.3215+10.282.07.1915-3+26.00+8.50
16Østmarka OK 12.08.37+27.18
1. Øystein Kildahl39.0713+3.5539.0713+3.55
2. Svein Otterlei40.1718+12.101.19.2417+4+14.47+10.52
3. Bjørn Christensen49.1317+14.092.08.3716-1+27.18+12.31
17Fossum IF 42.09.55+28.36
1. Olav Hasaas43.1320+8.0143.1320+8.01
2. Lars Hjermstad35.4415+7.371.18.5716-4+14.20+6.19
3. Morten Rannem50.5819+15.542.09.5517+1+28.36+14.16
18Asker Skiklubb 12.14.36+33.17
1. Arne Fossheim40.3115+5.1940.3115+5.19
2. Jørn Bue Olsen44.0321+15.561.24.3420+5+19.57+14.38
3. Øyvind Johannessen Linnebo50.0218+14.582.14.3618-2+33.17+13.20
19Kolbotn og Skimt OL 22.14.49+33.30
1. Knut Bjørkelo39.5414+4.4239.5414+4.42
2. Erlend Rehn31.459+3.381.11.3913-1+7.02+2.20
3. Trond Møretrø1.03.1022+28.062.14.4919+6+33.30+26.28
20Østmarka OK 22.20.22+39.03
1. Inge Ramberg42.0419+6.5242.0419+6.52
2. Per Arne Karlsen40.3019+12.231.22.34190+17.57+11.05
3. Hans Olav Hygen57.4821+22.442.20.2220+1+39.03+21.06
21Vestre Akers SK 12.28.44+47.25
1. Tormod Øvergaard59.3223+24.2059.3223+24.20
2. Ketil Berge41.0220+12.551.40.3422-1+35.57+11.37
3. Per Osen48.1016+13.062.28.4421-1+47.25+11.28
22Lillomarka OL 32.34.41+53.22
1. Martin Granly41.3518+6.2341.3518+6.23
2. Assaf Bar-Nathan48.2322+20.161.29.5821+3+25.21+18.58
3. Harald Sørensen1.04.4323+29.392.34.4122+1+53.22+28.01
23Sarpsborg OL 22.35.21+54.02
1. Ole Ingesen41.2917+6.1741.2917+6.17
2. Tom Wahlgren1.00.2223+32.151.41.5123+6+37.14+30.57
3. Bjørn Tore Thoresen53.3020+18.262.35.21230+54.02+16.48
Nydalens SK 2diskvalifisert
1. Torstein Holediskvalifisertdiskvalifisert
2. Terje Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
NWJS 1diskvalifisert
1. Simon Hunterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iain Smith-Warddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Richard Tileydiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 1diskvalifisert
1. Bjørn Haugediskvalifisertdiskvalifisert
2. Sindre Langaasdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rune Scheelediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor