Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: tirsdag 29 mai 2018

N-åpen

1 660 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK36.5322.13
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK20.2512.17
Håkon BryggenHalden SK18.4411.17
Vilma DanevadFredrikstad SK19.1411.35
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK17.3510.35
Aisha Rostveit ElmiOK Moss35.1121.11
Anders Rostveit ElmiOK Moss27.3116.34
Tobias FlekkumHalden SK20.1412.11
Hedda Gravdal-LycheTrøsken IL36.5322.13
Oskar Gravdal-LycheTrøsken IL30.1918.15
Sigve Hagen-TafjordHalden SK21.5313.10
Alva Louise HansenHalden SK38.1223.00
Halvor Ek HedlundTrøsken IL49.1629.40
Live Ek HedlundTrøsken IL40.3024.23
Elise Holm NedrebøOK Moss28.0616.55
Jakob HøstmarkOK Moss35.1021.11
Felix JohansenSarpsborg OL22.0413.17
Ingrid Skaar JorangerTrøsken IL36.5322.13
Caroline KristensenHalden SK23.4214.16
Kristian Lind-LarsenOK Moss22.2013.27
Solan LøkenOK Moss20.5212.34
Emma Nordlie MagnussenHalden SK16.4610.06
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL22.1213.22
Ingrid Pehrsen-LundeSarpsborg OL26.0815.44
Olivia RoskifteOK Moss34.4120.53
Vegard Stigum HalvorsenHalden SK23.3414.11
Edvard SvartedalTrøsken IL30.1718.14

D -10

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK35.3816.11
Sofie Holm NedrebøOK Moss46.2021.03
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK32.2014.41
Una RetteraasenIndre Østfold OK44.1320.05

D 11-12

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK23.5510.52
2Sigrid Schmitt GranHalden SK24.40+0.4511.12
3Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK25.57+2.0211.47
4Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK29.46+5.5113.31
5Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK30.54+6.5914.02
6Emma Aune JakobsenOK Moss31.57+8.0214.31
7Erle Pedersen WetterhusOK Moss32.34+8.3914.48
8Julie SåheimFredrikstad SK33.59+10.0415.26
9Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL36.38+12.4316.39
10Ingrid SteinslandFredrikstad SK38.43+14.4817.35
11Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK43.09+19.1419.36
12Helene StangTrøsken IL1.13.02+49.0733.11
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

D 13-14

2 470 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK25.4710.26
2Julie Sophie WoldOK Moss28.02+2.1511.20
3Emma Helene OlsenHalden SK29.40+3.5312.00
4Marie Lien BackstrømHalden SK33.56+8.0913.44
5Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL41.10+15.2316.40
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK45.19+19.3218.20
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK46.53+21.0618.58
8Erika Lind-LarsenOK Moss47.56+22.0919.24
9Frida Hovgaard EisvangOK Moss57.49+32.0223.24
Sigrid HaugeSarpsborg OLbrutt
Julie BrenåsVarteig OLikke startet

D 15-16

3 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marieluise Schmitt GranHalden SK50.3612.52
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK55.08+4.3214.01
3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss56.11+5.3514.17
4Vilde RetteraasenIndre Østfold OK58.21+7.4514.50
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.00.10+9.3415.18
6Embla ØvretveitFredrikstad SK1.00.24+9.4815.22
7Synne Marie JenssenHalden SK1.21.12+30.3620.39
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLikke startet

D 17-20

4 670 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK46.209.55
2Karoline AuneHalden SK50.14+3.5410.45
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss51.47+5.2711.05
4Karoline BjørnerødOK Moss57.33+11.1312.19
5Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK57.51+11.3112.23
6Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK59.42+13.2212.47
7Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.00.04+13.4412.51
8Helena ÅsbergSarpsborg OL1.06.24+20.0414.13
9Marte Sletten BergslandTrøsken IL1.14.41+28.2115.59
10Lisa JenssenHalden SK1.20.32+34.1217.14
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert

H -10

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL52.4924.00
Selmer LøkenOK Moss28.2612.55
Isak SolbergFredrikstad SK35.4016.12
Sondre StrømbergFredrikstad SK39.4718.05
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK36.5216.45
Ville Emil WingstedtHalden SK32.2114.42

H 11-12

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Hovgaard EisvangOK Moss27.1712.24
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL28.37+1.2013.00
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK29.12+1.5513.16
4Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK30.46+3.2913.59
5Audun NordbyFredrikstad SK34.41+7.2415.45
6Edvard KeransFredrikstad SK37.18+10.0116.57
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert
Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert
Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SKbrutt

H 13-14

2 470 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss20.388.21
2Sondre LadimOK Moss23.21+2.439.27
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL23.25+2.479.28
4Ludvik SætherFredrikstad SK26.14+5.3610.37
5Håkon PrangerødSarpsborg OL34.48+14.1014.05
6Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK37.03+16.2515.00
7Herman Lien BackstrømHalden SK41.21+20.4316.44
8Isak HoltHalden SK42.01+21.2317.00
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.06.34+45.5626.57
10Andreas TveterHalden SK1.19.35+58.5732.13
Ivar HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
Elias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
Arnt Theodor SvartedalTrøsken ILdiskvalifisert
Mathias Spolén JansenHalden SKikke startet
Peder BryggenHalden SKikke startet

H 15-16

3 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK37.219.30
2Christopher LadimOK Moss39.22+2.0110.01
3Jakob TorgersenHalden SK40.02+2.4110.11
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK48.16+10.5512.16
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK51.26+14.0513.05
6Alf Kristian HelleHalden SK55.31+18.1014.07
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.02.31+25.1015.54
8Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.08.42+31.2117.28
9Martin BrækkeHalden SK1.14.36+37.1518.58
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-20

4 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.02.2913.22

D 13-20C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth BrækkeHalden SK33.4515.20
2Sylvia DannevigHalden SK48.00+14.1521.49
Mathilde KlausenFredrikstad SKikke startet
Marikken ChristensenSarpsborg OLikke startet

H 13-20C

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK26.2512.00
2Sebastian Blomenfeldt UnnerudOK Moss28.00+1.3512.43
3Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK28.49+2.2413.05
4Elias MosebekkHalden SK33.00+6.3515.00
5Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK42.53+16.2819.29
6Liam Viggo WingstedtHalden SK48.17+21.5221.56
Anders LøkkebergFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor