Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 13 januar 2018

D 17-

4 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødOK Moss1.11.0716.44
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.11.13+0.0616.45
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.17.41+6.3418.16
4Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.19.16+8.0918.39
5Linn Mei WaalerMåren OK1.20.53+9.4619.01
6Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.42.06+30.5924.01
Synne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert

H 17-

7 440 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olai Stensland LillevoldNTNUI1.11.179.34
2Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät1.20.27+9.1010.48
3Erling HjermstadFossum IF1.23.50+12.3311.16
4Eivind TonnaAsker Skiklubb1.27.19+16.0211.44
5Svein NygårdLillomarka OL1.28.46+17.2911.55
6Ådne SkjærsteinIL Tyrving1.29.59+18.4212.05
7Øyvind HjermstadFossum IF1.36.09+24.5212.55
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.38.14+26.5713.12
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.51.25+40.0814.58
Peter GisholtFossum IFikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet

H 17-A kort

4 250 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering45.2710.41
2Christian SchiveOK Moss45.37+0.1010.44
3Thomas BedinIndre Østfold OK48.11+2.4411.20
4Henning Bratland CarlsenOK Moss55.57+10.3013.09
5Håkon GjerdeIndre Østfold OK58.23+12.5613.44
6Terje Wiig MathisenNydalens SK59.08+13.4113.54
7Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL59.36+14.0914.01
8Are KristiansenIL Tyrving59.44+14.1714.03
9Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.01.15+15.4814.24
10Erik Rytter JakobsenOK Moss1.01.27+16.0014.27
11Audun BjerknesMåren OK1.03.06+17.3914.50
12Alfred BjørnerødOK Moss1.04.13+18.4615.06
13Christopher SchiveOK Moss1.04.25+18.5815.09
14Morten TangenOK Moss1.05.11+19.4415.20
15Terje GudbrandsenHamar OK1.10.36+25.0916.36
16Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.12.12+26.4516.59
17Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.16.32+31.0518.00
18Thomas TubbehaugenOK Moss1.16.46+31.1918.03
19May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.19.01+33.3418.35
20Are EriksenOslostudentenes IK1.20.33+35.0618.57
21Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.21.10+35.4319.05
22Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.22.22+36.5519.22
23Peter KlavenessMåren OK1.25.16+39.4920.03
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet

D 13-16B

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL56.2518.22
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.20.02+23.3726.04
3Emma Aune JakobsenOK Moss1.44.45+48.2034.07

H 13-16B

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK46.5315.16
2Sondre LadimOK Moss1.03.08+16.1520.33
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss1.25.03+38.1027.42

Åpen B

3 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm42.5914.00
2Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL49.07+6.0815.59
3Tor LahlumKolbotn og Skimt OL51.45+8.4616.51
4Vegar ArnesenIndre Østfold OK53.21+10.2217.22
5Anne NilsenÅs-NMBU Orientering55.45+12.4618.09
6Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering58.32+15.3319.03
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.00.24+17.2519.40
8Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.03.03+20.0420.32
9Egil HusethKamp/Vestheim IF1.04.38+21.3921.03
10Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.27.08+44.0928.22
11Sharon BroadwellIL GeoForm1.27.09+44.1028.23
12Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.45.01+1.02.0234.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor