Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Varteig O-lag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Varteig O-lag
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL17.5813.49
Mats Dyrlie AndersenVarteig OL18.0013.50
Johannes BergerudVarteig OL31.5024.29
Trym BreimoOK Moss23.0217.43
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK22.3317.20
Håkon BryggenHalden SK19.0214.38
Hanna HaldinHalden SK24.4419.01
ing Heier JacobsenIL Tyrving1.01.2547.14
Aleksandra KullerudSarpsborg OL37.5629.10
Andrea KullerudSarpsborg OL37.5829.12
Nicoline KullerudSarpsborg OL35.1027.03
Eline LarsenSarpsborg OL37.2128.43
Enia LarsenSarpsborg OL37.3528.54
Liv SandnesVarteig OL18.1814.04
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12.599.59
William SandnesVarteig OLikke startet

D -10

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sofie Holm NedrebøOK Moss52.2023.47

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK32.3414.48
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL34.23+1.4915.37
3Emma Aune JakobsenOK Moss38.31+5.5717.30
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet

D 13-14

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 17-

5 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vendula HaldinHalden SK51.209.52
2Runa Lien BackstrømHalden SK52.08+0.4810.01
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK54.04+2.4410.23
4Oda J SikkelandIL Tyrving1.01.47+10.2711.52
Anniken Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert
Lizzie InghamHalden SKdiskvalifisert
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SKdiskvalifisert
Lone Malmgren MolstadHalden SKdiskvalifisert
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLikke startet

D 17-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving54.1315.56

D 17-C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Brenne AndersenVarteig OL34.0615.30
2Vibeke LarsenSarpsborg OL42.43+8.3719.25
3Elisabeth Aune JakobsenOK Moss46.34+12.2821.09
Hege Maria BlomkvistFredrikstad SKikke startet

D 50-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig SikkelandIL Tyrving1.03.5512.17
2Heidi BørstadSarpsborg OL1.39.31+35.3619.08
3Wenche LindløvSarpsborg OL1.41.56+38.0119.36

D 50-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elsie BrenneVarteig OL59.1517.25

D 60-B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK51.2315.06
2Tove WahlgrenSarpsborg OL1.17.07+25.4422.40

D 70-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.45.1330.56

H -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK42.2519.16
Ville WingstedtHalden SK50.4023.01

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin BryggenHalden SK29.1413.17
2Birk BreimoOK Moss1.04.59+35.4529.32

H 13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL36.2410.42
2Isak HoltHalden SK50.59+14.3514.59
3Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.13.20+36.5621.34

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas TveterHalden SK1.14.2533.49

H 15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK58.5711.20
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.13.53+14.5614.12

H 17-

5 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats HaldinHalden SK36.036.55
2Alexander ChepelinHalden SK38.32+2.297.24
3Sindre ØsthagenFredrikstad SK39.51+3.487.39
4Emil WingstedtHalden SK44.02+7.598.28
5Mathias BjuganWing OK44.21+8.188.31
6Stian BergersenIL Tyrving46.18+10.158.54
7Hallvard NordbrødenIL BUL Tromsø54.29+18.2610.28
8Erik Rytter JakobsenOK Moss55.43+19.4010.42
9Morten TangenOK Moss59.44+23.4111.29
Andreas JohanssonHalden SKdiskvalifisert
Donatas KontautasOK Mossikke startet
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKikke startet

H 17-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RamtvedtSarpsborg OL33.569.58

H 17-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole JohansenVarteig OL25.3311.36

H 40-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen DanevadFredrikstad SK44.088.29
2Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK59.33+15.2511.27
3Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.18.28+34.2015.05
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet
Tore Grønlund MoenGimle IFikke startet

H 40-B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HoltHalden SK50.3414.52
2Bjørn BrækkeHalden SK53.13+2.3915.39

H 50-

5 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MortenssonModum OL49.409.33
2Tormod JensenSarpsborg OL56.13+6.3310.48
3Øystein JensenSarpsborg OL1.02.42+13.0212.03
4Kjetil KarlsenTeam Jeløy1.03.33+13.5312.13
5Egil W IversenHeming Orientering1.09.37+19.5713.23
6Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.11.38+21.5813.46
7Trygve LeivestadSarpsborg OL1.12.33+22.5313.57
8Christopher SchiveOK Moss1.13.35+23.5514.09
9Per KaarbyFossum1.14.24+24.4414.18
10Dag BrenåsVarteig OL1.14.50+25.1014.23
11Jim OlaussenHalden SK1.16.46+27.0614.45
12Per Øivind BraarudHalden SK1.17.04+27.2414.49
Dag SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert
Kjell Einar AndersenVarteig OLikke startet

H 60-

5 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenNydalen47.329.08
2Arild KirkerødSarpsborg OL58.49+11.1711.18
3Tor Ragnar AndersenHalden SK59.17+11.4511.24
4Bent GalborgenIndre Østfold OK1.23.46+36.1416.06
5Øivind BergetSarpsborg OL1.31.39+44.0717.37
6Roy GjerdingOK Moss1.32.29+44.5717.47
7Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.55.58+1.08.2622.18
Svein S JacobsenIL Tyrvingikke startet

H 70-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadGimle IF1.09.5813.27
2Per Reidulf HolmOK Moss1.21.20+11.2215.38
Tom WahlgrenSarpsborg OLdiskvalifisert
Leif BokerødIDDikke startet

H 70-B

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss46.3913.43
2Tore AabergIndre Østfold OK51.31+4.5215.09
3Per LøvaasOL Trollelg1.14.18+27.3921.51
4Henry SundsetvikOL Trollelg1.14.25+27.4621.53
5Harald WibyeOK Moss1.14.49+28.1022.00

H 80-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar G BrænneNOTEAM59.4827.10

Trim Mellom

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten BreimoOK Moss53.0615.37

Trim Kort

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olaf KlemsdalVarteig OL46.4921.16
2Elisabet BreimoOK Moss1.16.09+29.2034.36

Trim Nybegynner

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund BlomkvistNOTEAM18.173.30

A-kort 17-

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK30.048.50
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK30.14+0.108.53
3Karin DanevandFredrikstad SK31.51+1.479.22
4Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL32.57+2.539.41
5Hans HusebySarpsborg OL33.06+3.029.44
6Eirik NordbrødenHalden SK36.33+6.2910.45
7Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI37.15+7.1110.57
8Runa SkyttersæterHeming Orientering38.26+8.2211.18
9Guro BryggenHalden SK39.08+9.0411.30
10Anne Julsrud HaugenHalden SK43.09+13.0512.41
11Liv Inger PrangerødTistedalen FL43.59+13.5512.56
12Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK46.51+16.4713.46
13Irene Felde OlaussenHalden SK47.09+17.0513.52
14Marit-Elin IdenTeam Jeløy47.17+17.1313.54
15Gabrielle AxselssonIddefjorden SK48.09+18.0514.09
16Linda FredhOK Moss56.20+26.1616.34
17Tonje HolmOK Moss1.23.52+53.4824.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor