Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 12
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 17 januar 2018

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Elling AakreA-kort (30)55.52+11.0416.31

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltA-lang (11)54.399.25
2Kristin JohanssonC-nivå (4)57.45+12.2026.59
14Roger LysnesA-kort (30)52.08+7.2015.25
22Espen JohnsenA-kort (30)1.02.24+17.3618.27
26Elin BordøyA-kort (30)1.36.54+52.0628.40
26Tone Sølie LysnesA-kort (30)1.36.54+52.0628.40

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Henrik Repstad StoremyrA-kort (30)1.20.01+35.1323.40

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jørn SundbyA-lang (11)1.02.32+7.5310.46
5Iver RingheimA-lang (11)1.07.46+13.0711.41
7Tom KristensenA-lang (11)1.08.03+13.2411.43
11Per Olav GulbrandsenA-lang (11)1.28.50+34.1115.18
17Per Henrik ZagarA-kort (30)55.04+10.1616.17
25Per Øystein AndersenA-kort (30)1.23.42+38.5424.45

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jørn MyrlandA-kort (30)46.43+1.5513.49
12Sveinung RekaaA-kort (30)51.30+6.4215.14

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Helge GisholtA-lang (11)1.07.58+13.1911.43
10Jan GlittumA-kort (30)47.58+3.1014.11
Torgeir SundbyA-kort (30)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Frode RobertsenA-kort (30)45.03+0.1513.19

Porsgrunn OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rolf LyeC-nivå (4)45.2521.13
1Anna MeenA-kort (30)44.4813.15
2Tobias MathisenA-lang (11)1.02.22+7.4310.45
2Une HoltermannA-kort (30)44.49+0.0113.15
3Inger Marie JohanssonC-nivå (4)57.48+12.2327.00
4Magne Wiig MathisenA-lang (11)1.04.17+9.3811.05
5Hilde VassendA-kort (30)45.07+0.1913.20
6Lars Ole ThunoldA-kort (30)45.10+0.2213.21
8Jan GatevoldA-lang (11)1.12.27+17.4812.29
8Camilla L. RosenvoldA-kort (30)46.24+1.3613.43
9Dag AusenA-lang (11)1.14.07+19.2812.46
10Håvard SkriubakkenA-lang (11)1.20.21+25.4213.51
11Anders L. RosenvoldA-kort (30)49.14+4.2614.33
13Oscar Wiersdalen ThunoldA-kort (30)52.02+7.1415.23
15Dagfinn TorpeA-kort (30)53.32+8.4415.50
16Atle RemmeA-kort (30)54.19+9.3116.04
18Eli Marie WiigA-kort (30)55.39+10.5116.27
19Ole JohanssonA-kort (30)55.49+11.0116.30
21Hilde Kristine RosenvoldA-kort (30)59.54+15.0617.43
Magnus BrodinA-kort (30)diskvalifisert

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gabriel GjoneA-kort (30)44.53+0.0513.16
Benjamin GjoneA-kort (30)diskvalifisert
Knut GjoneC-nivå (4)diskvalifisert

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Espen RaastadA-kort (30)45.51+1.0313.33
23Harald OmlandA-kort (30)1.09.22+24.3420.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor