Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-lang Te-Ve/Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang Te-Ve/Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 1 september 2018

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Elling AakreH 65- (8)1.00.28+8.1416.10
Hogne KjæråsH 70- (16)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenD 70- (5)1.08.1822.14

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingrid MobråthenD 15-16 (10)1.35.26+41.0021.09
Yngve MobråthenH 17-A kort (8)diskvalifisert

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Marthe GløersenD 21- (4)brutt

Bø OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre Harstad RindeH 11-12N (2)20.3312.13
2Dag Steinar RagvinH 21- (12)1.26.51+0.1610.03
2Olav SolbergH 75- (2)1.47.35+28.3235.02
2Margit Ryen SteenD 70- (5)1.10.40+2.2223.01
4Elise StørenD 17-18 (4)2.02.19+43.0421.23
5Bjørg MostaulD 70- (5)1.23.41+15.2327.15
6Siggen YtrehusH 21- (12)1.48.15+21.4012.31
7Bjørn SteenH 65- (8)1.11.43+19.2919.10
7Eivind Frode RindeH 21- (12)1.52.37+26.0213.02
7Øyvind StørenH 45- (7)2.05.52+57.5819.38
8Per Chr. HagenH 65- (8)1.13.20+21.0619.36
9Steinar LandeH 21- (12)1.57.17+30.4213.34
13Hallvard MyrvollH 70- (16)1.21.08+27.1921.41
Tobias Harstad RindeN-åpen (22)fullført
Inger Lise SolbergD 75- (1)diskvalifisert
Arne LandeH 70- (16)diskvalifisert

Drangedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nicolai Kaaber SundeH 13-16N (1)1.05.2027.34
2Anna Henriette StraumeD 17-C (6)1.06.31+16.4925.00
6Jens Wiborg SundeH 17-C (9)48.40+12.1718.17

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gjermund RørenH 50- (11)1.21.07+4.3112.39

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltH 19-20 (1)1.25.129.51
2Viljan van RaaijH 15-16 (12)54.00+4.109.26
6Helge FossheimH 70- (16)1.03.13+9.2416.54
9Kristoffer FjæreH 15-16 (12)1.23.32+33.4214.36
11Henrik R HoltH 15-16 (12)1.26.30+36.4015.07
Kari Reppesgård HoltD 17-A kort (7)diskvalifisert

Høydalsmo IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav MostaulH 80- (3)1.44.1833.58
3Eivind Romberg KvaaleH 21- (12)1.33.48+7.1310.51
4Asbjørn BygglandH 21- (12)1.36.39+10.0411.11
Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (6)ikke startet

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jesper FlogstadH 40- (3)2.03.22+12.3016.40
8Ole Magnus StoremyrH 11-12 (8)2.16.09+1.31.0351.11
8Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (10)57.46+28.0417.39
8Morten HamreH 50- (11)1.32.32+15.5614.26

Lardal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eline SchjervenD 15-16 (10)54.2612.04
2Kristin Melby JacobsenD 15-16 (10)54.55+0.2912.10
3Liv SchjervenD 45- (5)1.24.40+3.3614.48
3Jens TjentlandH 45- (7)1.18.08+10.1412.11
3Mina SchjervenD 15-16 (10)1.02.44+8.1813.54
4Hallvard TjentlandH 13-14 (10)43.53+14.1113.25
11Ragnar HillestadH 70- (16)1.14.05+20.1619.48

Larvik OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin BjervaD 21- (4)1.32.1512.27
2Henrik Kaupang LyeH 13-14 (10)30.03+0.219.11
2Ingrid UndstadD 21- (4)1.34.30+2.1512.46
3Iril RingheimD 13-14 (6)53.50+17.3216.27
3Gerd LangsethD 70- (5)1.13.22+5.0423.53
4Rolf GjølbergH 70- (16)1.01.41+7.5216.29
7Iver RingheimH 15-16 (12)1.10.35+20.4512.20
9Per Olav GulbrandsenH 50- (11)1.36.58+20.2215.07
10Jørgen FrøydH 21- (12)2.02.58+36.2314.13
12Kåre ThorbjørnsenH 70- (16)1.20.45+26.5621.35
Christopher EriksenN-åpen (22)fullført
Helge HalvorsenH 80- (3)diskvalifisert
Kari BergD 17-C (6)brutt
Jørn SundbyH 21- (12)ikke startet
Tor Eivind EdvardsenH 75- (2)ikke startet
Ingvild RingheimD -10ikke startet

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kjell Audun SundsdalH 65- (8)58.00+5.4615.30

Notodden OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1John Lars HovdejordH 17-C (9)36.2313.40
1Synne SandvenD 13-14 (6)36.1811.06
2Kristin SandvenD 45- (5)1.21.11+0.0714.11
4Ingeborg HovdejordD 13-14 (6)57.01+20.4317.26
6Sveinung RekaaH 65- (8)1.05.32+13.1817.31
6Åsmund SlokvikH 15-16 (12)1.06.30+16.4011.37
6Emma EngehultD 15-16 (10)1.21.55+27.2918.09
7Rune EngehultH 50- (11)1.28.20+11.4413.46
12Robert FredriksenH 21- (12)3.01.16+1.34.4120.58
Hugo A. ChristensenH 65- (8)ikke startet

OK Skeidi

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per-Gunnar MustadH 40- (3)1.50.5214.58
1Tirill Liby SeipD 80- (1)2.32.2749.39
2Tonny LindquistD 60- (2)1.24.11+29.1522.30
3Brita Cecilie MustadD 21- (4)1.44.54+12.3914.10
5Øyvind FlaattenH 50- (11)1.26.05+9.2913.25
5Erling GrammeltvedtH 21- (12)1.41.43+15.0811.46
5Maren Cecilie MustadD 13-14 (6)1.05.56+29.3820.09
6Morten AndresenH 17-A kort (8)1.48.11+44.1323.59
Mia Martine MustadN-åpen (22)fullført
Hanne HerumD 60- (2)ikke startet

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Dag Rønning JensenH 70- (16)54.41+0.5214.37

OL Tønsberg og omegn

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenD 11-12 (4)53.1720.01
1Julie EikelandD 17-N (1)29.1912.22
1Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (4)54.4612.08
1Trym B IslandH 17-18 (5)1.20.5310.55
2Per Jarle EikelandH 17-C (9)40.19+3.5615.09
2Anne Sofie Forseth BueD 17-A kort (7)1.11.44+26.2519.10
2Lene LoftesnesD 40- (3)1.49.49+2.1619.11
2Gløer GløersenH 50- (11)1.20.42+4.0612.35
2Odd Harald NilsenH 60- (2)1.47.25+44.3223.49
2Maria GrovanD 13-14 (6)51.44+15.2615.49
3Ida Kristine BueD 11-12 (4)1.19.46+26.2929.59
4Oliver ØstbyH 15-16 (12)59.57+10.0710.28
5Linnea EvensenD 17-A kort (7)2.16.14+1.30.5536.25
5Sindre MathisenH 13-14 (10)48.04+18.2214.41
5Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (10)1.14.00+19.3416.24
8Trond EvensenH 21- (12)1.55.35+29.0013.22
8Sondre EvensenH 15-16 (12)1.14.12+24.2212.58
10Lars Emil BueH 13-14 (10)1.26.02+56.2026.18
10Anny Horge RogneD 15-16 (10)1.40.39+46.1322.19
Fredrik BueN-åpen (22)fullført
Silje Loftesnes KaupangN-åpen (22)fullført
Tor Ivar ChristiansenH 50- (11)diskvalifisert
Tonje RasmussenD 21- (4)diskvalifisert
Mathea GløersenD 13-14 (6)diskvalifisert
Odd Egil FrognerH 70- (16)diskvalifisert
Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (10)brutt
Morten Krona HaflanH 17-18 (5)brutt
Olav Aasmundtveit HoffH 17-18 (5)brutt
Håvard ØstbyH 17-A kort (8)ikke startet

Porsgrunn OL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari Aarhus KinnD 17-A kort (7)45.1912.07
1Magnus Aarhus KinnH 21- (12)1.26.3510.01
1Magne KlovningH 75- (2)1.19.0325.44
1Kjell WestinH 55- (4)1.15.3813.13
1Dag AusenH 45- (7)1.07.5410.35
1Kay JørgensenH 70- (16)53.4914.23
1Hanne VassendD 17-18 (4)1.19.1513.51
2Hilde VassendD 50- (4)1.14.28+19.4216.30
2Rasmus MathisenH 17-18 (5)1.22.57+2.0411.12
2Magne Wiig MathisenH 45- (7)1.12.06+4.1211.14
2Eli Marie WiigD 55- (2)56.03+5.4514.59
2Inger Marie JohanssonD 65- (2)1.49.48+1.03.0535.45
2Anna MeenD 17-18 (4)1.28.01+8.4615.23
3Siv WiersdalenD 40- (3)2.05.57+18.2422.01
3Lars Ole ThunoldH 40- (3)2.32.45+41.5320.38
3Tobias MathisenH 15-16 (12)59.35+9.4510.25
3Alexander Repstad StoremyrH 17-18 (5)1.24.08+3.1511.22
4Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (4)1.24.30+31.1331.46
4Truls FjeldstadH 17-A kort (8)1.32.06+28.0820.25
4Jan GatevoldH 50- (11)1.22.53+6.1712.55
4Sara MathisenD 45- (5)1.25.26+4.2214.56
4Ole JohanssonH 65- (8)59.32+7.1815.55
4Hilde Kristine RosenvoldD 50- (4)1.27.05+32.1919.18
4Une HoltermannD 15-16 (10)1.04.06+9.4014.12
5Kjell MeenH 70- (16)1.01.50+8.0116.31
5Lene MeenD 45- (5)2.31.49+1.10.4526.32
5Halvard KornmoH 15-16 (12)1.04.35+14.4511.17
6Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (10)48.08+18.2614.43
7Jakob KløverødH 70- (16)1.04.12+10.2317.09
8Anine Kjørholt LieD 15-16 (10)1.33.20+38.5420.41
8Jiri UrvalekH 70- (16)1.06.07+12.1817.40
10Anders L. RosenvoldH 15-16 (12)1.25.18+35.2814.54
11Hans-Petter EikedalenH 21- (12)2.14.50+48.1515.36
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (22)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (22)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (22)fullført
Håvard SkriubakkenH 17-18 (5)diskvalifisert
Gun Inger JørgensenD 17-C (6)brutt
Mona HolteD 17-A kort (7)brutt
Lenka WestinD 45- (5)brutt
Kjersti Adéla WestinD 21- (4)brutt
Eli KlovningD 70- (5)brutt
Håkon KornmoH 19-20 (1)ikke startet

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øivind FadumH 65- (8)52.1413.57

Sandefjord OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arne Håkon JørgensenH 17-A kort (8)1.03.5814.10
1Mariann Øren ArvesenD 45- (5)1.21.0414.10
1Trond GjelstadH 50- (11)1.16.3611.57
1Benjamin GjoneH 13-14 (10)29.429.04
1Tiri RebårdD 55- (2)50.1813.26
1Cornelius BjørkH 15-16 (12)49.508.42
2Daniella GjoneD 11-12 (4)1.10.36+17.1926.32
3Gabriel GjoneH 13-14 (10)38.06+8.2411.39
3Hilde KløvstadD 50- (4)1.25.20+30.3418.55
4Knut Ivar JohansenH 45- (7)1.20.24+12.3012.32
5Kjetil KløvstadH 17-A kort (8)1.34.11+30.1320.52
6Sturle FurlandH 45- (7)1.29.24+21.3013.56
7Andrey TerekhovH 11-12 (8)2.15.29+1.30.2350.56
7Knut GjoneH 17-C (9)1.01.45+25.2223.12
7Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (10)1.23.53+29.2718.35
8Hans Gøran BjørkH 17-C (9)1.13.24+37.0127.35
9Brage EikåsH 13-14 (10)1.23.44+54.0225.36
Marcus WindvikN-åpen (22)fullført
Sindre FurlandH -10 (5)38.4116.19
Oddvar GjelstadH 80- (3)diskvalifisert
Jo Børre EikåsH 45- (7)brutt
Jonas EikåsH 15-16 (12)brutt
Sigrun GjoneD 17-C (6)ikke startet
Theodor BjørkH 13-14 (10)ikke startet
Mai Britt BjørkD 45- (5)ikke startet
Emilie JohansenD 15-16 (10)ikke startet
Josephine Lin BjørkN-åpen (22)ikke startet

Skien OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rune LaurantsenH 60- (2)1.02.5313.56
1Grete S B HoviD 60- (2)54.5614.41
1Ingrid StrandeD 65- (2)46.4315.13
2Espen RaastadH 55- (4)1.25.33+9.5514.57
3Rita RaastadD 17-C (6)1.18.14+28.3229.24
3Eli SæterdalD 17-A kort (7)1.40.18+54.5926.49
3Hanna NysæterD 17-18 (4)1.33.03+13.4816.16
4Gaute NysæterH 11-12 (8)1.10.09+25.0326.22
4Skjalg NysæterH 17-18 (5)1.40.09+19.1613.32
4Tom SagaH 55- (4)1.31.56+16.1816.04
5Ingunn GåsoddenD 17-C (6)1.32.09+42.2734.38
5Kristian Ekeberg FliidH 11-12 (8)1.16.04+30.5828.35
5David SolliH 17-C (9)46.02+9.3917.18
5Frode NysæterH 45- (7)1.24.37+16.4313.12
9Brede Ekeberg FliidH 17-C (9)1.27.09+50.4632.45
10Bjørn Richard KirsteH 50- (11)2.18.42+1.02.0621.38
10Kjell DolvaH 70- (16)1.09.15+15.2618.30
Hilde Ekeberg FliidN-åpen (22)fullført
Jorunn Brun SagaD 17-C (6)diskvalifisert
Harald HoviH 21- (12)ikke startet
Harald OmlandH 55- (4)ikke startet

Stokke IL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsD 11-12N (1)35.0020.50
1Eirunn HiisD 17-C (6)49.4218.41
1Niclas GunnerødH 11-12 (8)45.0616.57
1Elin GravningenD 40- (3)1.47.3318.48
2Magnus SigurdssonH 11-12 (8)45.41+0.3517.10
2Sander Ravndal JohnsenH 11-12N (2)28.00+7.2716.40
2Arne KristensenH 17-A kort (8)1.09.21+5.2315.22
2Ove Gunnar JacobsenH 65- (8)56.08+3.5415.00
3Martin HalvorsenH 11-12 (8)47.46+2.4017.57
3Atle JensenH 17-C (9)40.22+3.5915.10
3Tor Sverre GravningenH 17-A kort (8)1.26.57+22.5919.16
3Runar KittilsenH 70- (16)56.49+3.0015.11
3Morten JohnsenH 55- (4)1.28.28+12.5015.27
4Julie Synnøve BøeD 17-C (6)1.24.35+34.5331.47
4Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-C (9)43.34+7.1116.22
4Astrid BrevikD 17-A kort (7)1.55.43+1.10.2430.56
4Margareta BrynhildsenD 70- (5)1.18.07+9.4925.26
6Jens G. DybvikH 11-12 (8)1.27.20+42.1432.49
6Bjørnar OlsrødH 50- (11)1.26.51+10.1513.32
7Kenneth DybvikH 17-A kort (8)2.12.26+1.08.2829.21
7Martin DybvikH 13-14 (10)56.58+27.1617.25
9Lars Martin GjeinH 70- (16)1.06.33+12.4417.47
12Hallgeir BrevikH 15-16 (12)1.50.15+1.00.2519.16
Nikolai AmsrudN-åpen (22)fullført
Alexander DybvikN-åpen (22)fullført
Ludvik HiisN-åpen (22)fullført
Mathilde KristensenN-åpen (22)fullført
Emanuel LillevoldN-åpen (22)fullført
Douglas LindqvistN-åpen (22)fullført
Joel RöhrsN-åpen (22)fullført
Leon Storm RåheimN-åpen (22)fullført
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (22)fullført
Sturla SigurdssonN-åpen (22)fullført
Leo Mathias Skjelbred FevangN-åpen (22)fullført
Mads Aspen SolvangN-åpen (22)fullført
Aksel AmsrudH -10 (5)1.43.0643.30
Teodor HiisH -10 (5)44.5318.56
Kristian Magnus RåheimH -10 (5)1.43.1643.34
Magnus Veum SkrettebergH -10 (5)1.31.4738.43
Anikken Gjein DybvikD 17-A kort (7)diskvalifisert
Pernille HalvorsenD 13-16Cikke startet
Eirik Veum SkrettebergH 13-14 (10)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor