Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

DH 11-16

33 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Heming Orientering 11.25.33
1. Maya Jones Arnesen21.249+2.4821.249+2.48
2. Hanna Eckhardt Andersen16.26137.501-8
2. Ida Marie Flågen18.306+2.04fullført
3. Kristian Østermann17.192+0.1255.092+1
4. Magnus Eide-Fredriksen30.2411.25.331-1
2Asker Skiklubb 11.25.46
1. Ina Martini18.433+0.0718.433+0.07
2. Nora Christine Hansen19.1410+2.4837.572-1+0.070.00
3. Felix Finsrud17.07155.041-1
3. Mikael Birkelund21.2614+4.19fullført
4. Sondre Ytterbø30.422+0.181.25.462+1
3Fossum IF 11.31.56+6.23
1. Mari Brende21.006+2.2421.006+2.24
2. Heidi Kristina Sebjørnsen18.245+1.5839.244-2+1.34-0.50
3. Mikkel Katla18.093+1.0257.333-1+2.29+0.55
4. Vebjørn Blom-Hagen34.236+3.591.31.5630+6.23+3.54
4Oppsal Orientering 11.35.30+9.57
1. Amélie Aamodt21.218+2.4521.218+2.45
2. Ingeborg Roll Mosland16.432+0.1738.043-5+0.14-2.31
2. Ane Hustvedt24.0228+7.36fullført
3. Marius E. Aamodt20.086+3.0158.124+1+3.08+2.54
4. Lars Sigurd Baugstø Rødnes37.1810+6.541.35.3040+9.57+6.49
5Nydalens SK 41.39.45+14.12
1. Inga Skaarer Wiklund21.5714+3.2121.5713+3.21
2. Hanne Wærp Hauge22.3917+6.1344.3611-2+6.46+3.25
2. Juni Hagelid Norheim27.1947+10.53fullført
3. Elia Thorvik19.445+2.371.04.209-2+9.16+2.30
4. Kasper Bakken Ulseth35.258+5.011.39.455-4+14.12+4.56
6Nydalens SK 31.39.59+14.26
1. Maja Mo Hjelseth21.067+2.3021.067+2.30
2. Ingrid Bergh Skard18.347+2.0839.405-2+1.50-0.40
2. Jonas Wilsbergikke startetfullført
3. Rolf Andreas Berg23.1321+6.061.02.5350+7.49+5.59
4. Anders Håvard Larsen37.069+6.421.39.596+1+14.26+6.37
7IL Tyrving 11.42.02+16.29
1. Iris Holst24.2421+5.4824.2419+5.48
2. Vida Helland-Hansen19.059+2.3943.298-11+5.39-0.09
3. Linnea Holst20.5310+3.461.04.2210+2+9.18+3.39
4. Ådne Skjærstein37.4012+7.161.42.027-3+16.29+7.11
8OK Moss 11.42.55
1. Alfred Bjørnerød18.36118.361
2. Emma Aune Jakobsen26.5344+10.2745.2915+14
2. Anders Hovgaard Eisvangdiskvalifisertfullført
3. Julie Sophie Wold24.0125+6.541.09.3014-1
3. Adam Kristiansenikke startetfullført
4. Christopher Ladim33.254+3.011.42.558-6
9IL Koll / Fet OL 11.43.28+17.55
1. Ragnhild Mathea Helmersen24.2522+5.4924.2520+5.49
2. Johannes Salvesen-Lunde25.0837+8.4249.3324+4+11.43+5.54
2. Kidus Abiy Girma25.0939+8.43fullført
2. Andrea H. Rogndokken25.0939+8.43fullført
2. Tobias Tronbøl Lium25.1141+8.45fullført
3. Martin Christoffer Borg20.148+3.071.09.4716-8+14.43+3.00
3. Julie Berntzen25.3932+8.32fullført
4. Christian Fredrik Borg33.415+3.171.43.289-7+17.55+3.12
10Fossum IF 21.43.42+18.09
1. Helene Bjørkvold Jendal24.4423+6.0824.4421+6.08
2. Kathinka Zahl Hagen19.2911+3.0344.139-12+6.23+0.15
3. Erlend Børli19.384+2.311.03.516-3+8.47+2.24
4. Sondre Zahl Hagen39.5117+9.271.43.4210+4+18.09+9.22
11Fossum IF 31.43.45+18.12
1. Elise Thorseng24.2219+5.4624.2218+5.46
2. Tuva Høyer22.5118+6.2547.13180+9.23+3.37
2. Hedvig Nyberg-Hansen22.5319+6.27fullført
3. Eirik Vie Strisland21.5516+4.481.09.0812-6+14.04+4.41
4. Marius Bakke34.377+4.131.43.4511-1+18.12+4.08
12Oppsal Orientering 21.44.00+18.27
1. Ask Olaussen20.054+1.2920.054+1.29
2. Ingrid Johansen-Barli22.5319+6.2742.587+3+5.08+3.39
2. Sofie Solheim Undeberget23.3724+7.11fullført
3. Eskil Kolshus21.1113+4.041.04.098+1+9.05+3.57
3. Jakob A. Gjedebo23.0019+5.53fullført
4. Tina Kalleson39.5117+9.271.44.0012+4+18.27+9.22
13Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL 11.47.10+21.37
1. Hanna Rehn24.1817+5.4224.1816+5.42
2. Johanne Moen27.1746+10.5151.3526+10+13.45+8.03
2. Sigrid Aaby Møretrø30.4354+14.17fullført
2. Johanne Walker Ørka30.5455+14.28fullført
3. Mikkel Vaaje-Kolstad24.1426+7.071.15.4924-2+20.45+7.00
3. Nils Anders Niklassondiskvalifisertfullført
4. Nils Tveite31.213+0.571.47.1013-11+21.37+0.52
14Østmarka OK 11.47.38+22.05
1. John Otterlei22.1916+3.4322.1915+3.43
2. Mathias Linløkken22.0114+5.3544.2010-5+6.30+2.47
2. Erlend Otterlei23.2121+6.55fullført
3. Ingrid Marie Stubban Hygen20.5811+3.511.05.1811+1+10.14+3.44
4. Alexandra Linløkken42.2023+11.561.47.3814+3+22.05+11.51
15OK Moss 21.48.15+22.42
1. Sondre Ladim20.265+1.5020.265+1.50
2. Erika Lind-Larsen25.0136+8.3545.2714+9+7.37+5.47
2. Erle Elise Wold29.2550+12.59fullført
3. Frida Hovgaard Eisvang24.5129+7.441.10.1819+5+15.14+7.37
4. Tor Erling Gjølsjø37.5713+7.331.48.1515-4+22.42+7.28
16Fossum IF 51.49.42+24.09
1. Ragnhild Blom-Hagen25.1025+6.3425.1023+6.34
2. Anna Mæhre Torjussen19.4312+3.1744.5312-11+7.03+0.29
2. Marielle Michelsen35.0959+18.43fullført
3. Oliver Nilsen24.3628+7.291.09.2913+1+14.25+7.22
4. Philip Lehmann Romøren40.1320+9.491.49.4216+3+24.09+9.44
17Halden SK 11.50.09+24.36
1. Marie Lien Backstrøm25.1226+6.3625.1224+6.36
2. Minna Sofie Wingstedt24.3630+8.1049.4825+1+11.58+5.22
2. Sverre Sandvik24.3731+8.11fullført
2. Elias Mosebekk24.4032+8.14fullført
3. Alf Kristian Helle20.137+3.061.10.0117-8+14.57+2.59
3. Sebastian Bøhn-Bryntesen33.2541+16.18fullført
4. Sigurd Saxe Sandvik40.0819+9.441.50.09170+24.36+9.39
18Heming Orientering 21.50.41+25.08
1. Ferdinand Fremming18.402+0.0418.402+0.04
2. Julie Heyerdahl Rødsten22.3316+6.0741.136+4+3.23+3.19
3. Malene Jebsen22.5318+5.461.04.067+1+9.02+5.39
3. Ella Berstad25.2530+8.18fullført
4. Henrik Reusch46.3525+16.111.50.4118+11+25.08+16.06
19Nydalens SK 21.50.50+25.17
1. Aurora Wilkens Jernberg21.4011+3.0421.4011+3.04
2. Vetle Frydenlund Norling24.4733+8.2146.2716+5+8.37+5.33
3. Elise Wærp Hauge25.4733+8.401.12.1421+5+17.10+8.33
4. Teodor Mo Hjelseth38.3614+8.121.50.5019-2+25.17+8.07
20Halden SK 21.50.53+25.20
1. Emma Helene Olsen25.0624+6.3025.0622+6.30
2. Sigrid Schmitt Gran21.2913+5.0346.3517-5+8.45+2.15
2. Inger Anne Svendsby Braaruddiskvalifisertfullført
2. Martin Bryggenikke startetfullført
3. Peder Bryggen23.0420+5.571.09.3915-2+14.35+5.50
3. Herman Lien Backstrøm23.1722+6.10fullført
4. Jakob Torgersen41.1421+10.501.50.5320+5+25.20+10.45
21Kolbotn og Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 21.56.16+30.43
1. Alva Marika Niklasson21.3610+3.0021.3610+3.00
2. Torbjørn Walker Ørka27.0545+10.3948.4120+10+10.51+7.51
2. Markus Megard Grønli29.3351+13.07fullført
2. David Megard Grønli34.0557+17.39fullført
2. Iselin Hermo34.5058+18.24fullført
2. Henrik Harstadikke startetfullført
3. Isabel Handstanger28.1536+11.081.16.5626+6+21.52+11.01
3. Celine Ytternes31.2439+14.17fullført
4. Vegard Aarstad39.2015+8.561.56.1621-5+30.43+8.51
22Asker Skiklubb 31.56.41+31.08
1. Maren Aure Skogedal28.2430+9.4828.2428+9.48
2. Sara Martini23.4725+7.2152.11280+14.21+4.33
3. Martin Johannessen Linnebo22.4317+5.361.14.5422-6+19.50+5.29
3. Vilmer Nyberg23.5824+6.51fullført
4. Frikk Alvaro Embergsrud41.4722+11.231.56.41220+31.08+11.18
23Fossum IF 42.02.05+36.32
1. Signe Holo22.1315+3.3722.1314+3.37
2. Gunde Tumelionis25.0837+8.4247.2119+5+9.31+5.54
3. Sindre Vie Strisland24.3227+7.251.11.5320+1+16.49+7.18
4. Birk Felland Sætnan50.1226+19.482.02.0523+3+36.32+19.43
24Asker Skiklubb 22.03.09+37.36
1. Ragnhild Øfsthus Gravir25.1527+6.3925.1525+6.39
2. Martha Wisløff23.5926+7.3349.1423-2+11.24+4.45
2. Hedda Sofie Riddervold24.0027+7.34fullført
3. Tarje Espelin20.5912+3.521.10.1318-5+15.09+3.45
3. Jakob Backer-Tellnesikke startetfullført
4. Simen Aure Skogedal52.5627+22.322.03.0924+6+37.36+22.27
25Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 12.05.17+39.44
1. Nina Pedersen27.3529+8.5927.3527+8.59
2. Jesper Vonen Svae24.2829+8.0252.03270+14.13+5.14
2. Ivar Hansenikke startetfullført
3. Mathias Pedersen Holmskau30.4738+13.401.22.5028+1+27.46+13.33
3. Solveig Pehrsen-Lundeikke startetfullført
4. Henrik Julian Fontes Årbu42.2724+12.032.05.1725-3+39.44+11.58
26Indre Østfold OK 12.07.00+41.27
1. Elida Sagli Gudim30.3532+11.5930.3530+11.59
2. Elma Sagli Gudim26.4542+10.1957.2029-1+19.30+7.31
2. Vilde Retteraasen26.4743+10.21fullført
3. Gea Ø Bedin29.5537+12.481.27.15290+32.11+12.41
4. Kristoffer Halsnes39.4516+9.212.07.0026-3+41.27+9.16
27IL Tyrving 22.11.06+45.33
1. Eileen Bjanes25.4228+7.0625.4226+7.06
2. Kristine Solbakken23.2722+7.0149.0922-4+11.19+4.13
3. Kajsa Meyer Larsson27.0735+10.001.16.1625+3+21.12+9.53
4. Silje Slungaard54.5028+24.262.11.0627+2+45.33+24.21
28Heming Orientering 32.15.46+50.13
1. Fridtjof Reusch21.4812+3.1221.4812+3.12
2. Helene Margarethe Kristensen23.3423+7.0845.2213+1+7.32+4.20
3. Paul Johan Slungaard34.4342+17.361.20.0527+14+25.01+17.29
4. Fredrik Berning Borchsenius55.4129+25.172.15.4628+1+50.13+25.12
29Østmarka OK 22.20.54+55.21
1. Janna Sofie Tellesbø24.1817+5.4224.1816+5.42
2. Pernille Nor-Woll24.4934+8.2349.0721+5+11.17+5.35
2. Ellen Margrete Stubban Hygen24.5335+8.27fullført
3. Sigrid Nermoen26.2434+9.171.15.3123+2+20.27+9.10
4. Inga Cathrin Winsvold1.05.2330+34.592.20.5429+6+55.21+34.54
30Ås-NMBU Orientering / Måren OK 42.45.46+1.20.13
1. Luciana Maria Svads30.1531+11.3930.1529+11.39
2. Erlend Bjerknes Fagerlid28.1048+11.4458.2530+1+20.35+8.56
2. Magnus Endresen28.3449+12.08fullført
2. Wiel Marie Lillehammer33.5956+17.33fullført
2. Akvile Petrakovaikke startetfullført
2. Kamilla Solumikke startetfullført
3. Anders Bredal-Andersen32.3240+15.251.30.57300+35.53+15.18
3. Simen Rønning Johansen37.3943+20.32fullført
4. Noor Dirro-Helu1.14.4931+44.252.45.46300+1.20.13+44.20
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Sandven18.163+1.50diskvalifisert
2. Synne Sandven18.163+1.50diskvalifisert
3. Emma Engehult23.4823+6.41diskvalifisert
4. Åsmund Slokvik37.3011+7.06diskvalifisert
Nydalens SK 1diskvalifisert
1. Marie Saugestad21.5013+3.14diskvalifisert
2. Eira Skaarer Wiklund22.2515+5.59diskvalifisert
3. Eirik Frydenlund Norling21.3015+4.23diskvalifisert
3. Elias Stubberud25.3331+8.26diskvalifisert
4. Gaute Bergandiskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 3brutt
1. Katrine Bjordal Veggan24.2320+5.47brutt
2. Simen Skeide18.598+2.33brutt
2. Mari Kalleson29.3852+13.12brutt
2. Tale Nordby Hvenekilde29.3953+13.13brutt
2. Wilmine Resvoll Skaugikke startetbrutt
3. Sondre Olaussen20.409+3.33brutt
4. Jonas Kroghbruttbrutt

D 17

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 11.56.02
1. Mariann Ulvestad36.26136.261
2. Lone Brochmann38.5111.15.1710
3. Aasne Fenne Hoksrud40.452+2.411.56.0210
2OK Moss 12.06.13+10.11
1. Karoline Bjørnerød45.333+9.0745.333+9.07
2. Johanne Bratland Tjernshaugen42.362+3.451.28.092-1+12.52+3.45
3. Aurora Gjølsjø38.0412.06.1320+10.11
3Nydalens SK 12.21.57+25.55
1. Marianne Dæhli44.032+7.3744.032+7.37
2. Cristina Luis50.293+11.381.34.323+1+19.15+11.38
3. Dana B. Stene47.253+9.212.21.5730+25.55+6.40
4Sarpsborg OL 12.36.04+40.02
1. Marie Hansen47.564+11.3047.564+11.30
2. Marie Lindløv Jensen54.164+15.251.42.1240+26.55+15.25
3. Ida Katrine Børstad Thoresen53.524+15.482.36.0440+40.02+13.07

H 17

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Tyrving 11.42.54
1. Vegard Brun Saga31.513+0.1031.512+0.02
2. Espen Jakobsen36.032+1.071.07.541-1
3. Torgeir Nørbech35.002+2.291.42.5410
2Nydalens SK 11.48.43+5.49
1. Halvor Saunes35.504+4.0935.503+4.01
2. Isak Jonsson34.5611.10.462-1+2.52
3. Martin Hoset37.575+5.261.48.4320+5.49+2.57
3Nydalens SK 21.49.46+6.52
1. Henrik Eijsink36.165+4.3536.164+4.27
2. Audun Bergan40.597+6.031.17.156+2+9.21+4.54
3. Eirik Langedal Breivik32.3111.49.463-3+6.52
4Oppsal Orientering 11.52.35+9.41
1. Ola Marius Pedersen38.428+7.0138.427+6.53
2. Kristoffer Fiane Pedersen37.433+2.471.16.253-4+8.31+1.38
3. Olav Johannes Deelstra36.103+3.391.52.354+1+9.41+1.10
5Bækkelagets SK 11.54.17+11.23
1. Magne Jutulstad36.496+5.0836.495+5.00
2. Martin Schälli40.116+5.151.17.004-1+9.06+4.06
3. Wolfgang Kampel37.174+4.461.54.175+1+11.23+2.17
6Oppsal Orientering 32.03.35+20.41
1. Truls Hestengen37.437+6.0237.436+5.54
2. Sindre Nordhagen39.254+4.291.17.085-1+9.14+3.20
3. Lavran Thorstensen46.277+13.562.03.356+1+20.41+11.27
7Oppsal Orientering 22.04.50+21.56
1. Ludvig Rødnes38.489+7.0738.488+6.59
2. Are Wigaard44.468+9.501.23.349+1+15.40+8.41
3. Bent Erik Skaug41.166+8.452.04.507-2+21.56+6.16
8Nydalens SK 32.10.32+27.38
1. Per Øyvind Stene43.0310+11.2243.039+11.14
2. Jan Shanel39.585+5.021.23.018-1+15.07+3.53
3. Sofie Aarnes47.318+15.002.10.3280+27.38+12.31
9Oppsal Orientering 42.36.09+53.15
1. Gard-Martin Udnesseter Johnson53.4512+22.0453.4511+21.56
2. Per-Ivar Nikolaisen44.499+9.531.38.3410-1+30.40+8.44
3. Helge Grenager Solheim57.359+25.042.36.099-1+53.15+22.35
10Notodden OL 12.43.13
1. Simen Hjalmar Wästlund31.492+0.0831.491
2. Jakob Schia Løe50.4210+15.461.22.317+6
3. Even-Andre Thorbjørnsen1.20.4212+48.112.43.1310+3
11Indre Østfold OK 12.55.28+1.12.34
1. Eirik Blågestad45.3811+13.5745.3810+13.49
2. Rune Blågestad54.1311+19.171.39.5111+1+31.57+18.08
3. Haakon Johannesen1.15.3711+43.062.55.28110+1.12.34+40.37
12Østmarka OK 13.11.32+1.28.38
1. Hans Kristian Stubban Hygen1.01.4614+30.051.01.4612+29.57
2. Tor Magnus Grøstad1.03.5812+29.022.05.44120+57.50+27.53
3. Hans Olav Hygen1.05.4810+33.173.11.32120+1.28.38+30.48
IL Koll / Gjø-Vard OL 1diskvalifisert
1. Elling Fossheim Asplin53.5313+22.12diskvalifisert
2. Erik Sauardiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erik Borg1.25.0713+52.36diskvalifisert
Halden SK 1brutt
1. Emil Wingstedt31.411brutt
2. ikke startetbrutt
3. ikke startetbrutt

D 150

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Indre Østfold OK 11.30.11
1. Anne Marie Solheim Haugerud27.252+2.4227.252+2.42
2. Bente Line32.3911.00.041-1
3. Linda M. Torper Bystrøm30.0711.30.1110
2Asker Skiklubb 11.33.33
1. Eva Lill Kvisle24.43124.431
2. Marianne Arnesen36.293+3.501.01.122+1
3. Hilda Øfsthus32.212+2.141.33.3320
3Heming Orientering 11.57.29+27.18
1. Ann Elin Flågen39.564+15.1339.564+15.13
2. Paula Berstad33.552+1.161.13.513-1+13.47-1.26
3. Marianne Reusch43.384+13.311.57.2930+27.18+13.31
4Kolbotn og Skimt OL 12.03.54+33.43
1. Gunn-Torill Hokholt30.163+5.3330.163+5.33
2. Sissel Olaisen51.224+18.431.21.384+1+21.34+16.01
3. Marit Vågsnes42.163+12.092.03.5440+33.43+12.09
Østmarka OK 1ikke startet
1. Kristin Stubban Hygenikke startetikke startet
2. Anne Margrete Hammerikke startetikke startet
3. ikke startetikke startet

H 130

23 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Asker Skiklubb/Turun Metsänkävijät 11.43.23
1. Jan Richard Eriksen32.59132.591
2. Bjørn Martini40.055+5.241.13.043+2
3. Erling Sommerfeldt30.1911.43.231-2
2Fossum IF 11.44.42
1. Torbjørn Blom-hagen33.152+0.1633.152+0.16
2. Harald Bakke34.4111.07.561-1
3. Erling Katla36.463+6.271.44.422+1
3Indre Østfold OK 11.45.09+1.46
1. Bjørn Erik Glomsrud33.515+0.5233.515+0.52
2. Thomas Bedin34.502+0.091.08.412-3+0.45-0.07
3. Sigmund Vister36.282+6.091.45.093+1+1.46+1.01
4Fossum IF 21.54.00+10.37
1. Arild Andresen33.223+0.2333.223+0.23
2. Morten Heir41.2210+6.411.14.445+2+6.48+6.25
3. Odd Arve Lien39.166+8.571.54.004-1+10.37+3.49
5OK Moss 21.55.57+12.34
1. Øyvind Løken36.3810+3.3936.3810+3.39
2. Torgeir Snilsberg42.1212+7.311.18.50100+10.54+7.15
3. Thomas Roskifte37.074+6.481.55.575-5+12.34+1.40
6Sentrum OK 11.56.19+12.56
1. Brynjar Fredheim37.4311+4.4437.4311+4.44
2. Knut Harald Hylleseth40.247+5.431.18.078-3+10.11+5.27
3. Gløer Winsvold38.125+7.531.56.196-2+12.56+2.45
7Fet OL 11.57.15+13.52
1. Tom Bergan36.067+3.0736.067+3.07
2. Asgeir Lium39.334+4.521.15.3970+7.43+4.36
3. Kyrre Gran41.369+11.171.57.1570+13.52+6.09
8OK Moss 12.01.33+18.10
1. Øystein Olsen40.3515+7.3640.3515+7.36
2. Hallvard Koren40.146+5.331.20.4911-4+12.53+5.17
3. Erik Rytter Jakobsen40.447+10.252.01.338-3+18.10+5.17
9Fossum IF 32.02.09+18.46
1. Morten Wettergreen36.006+3.0136.006+3.01
2. Håkon Jendal44.5714+10.161.20.5713+7+13.01+10.00
3. Knut Jostein Sætnan41.128+10.532.02.099-4+18.46+5.45
10Indre Østfold OK 22.02.13+18.50
1. Asle Sagli Gudim36.339+3.3436.339+3.34
2. Fredrik Larsen42.0911+7.281.18.4290+10.46+7.12
3. Lars Petter Glomsrud43.3111+13.122.02.1310+1+18.50+8.04
11Heming Orientering 12.03.09+19.46
1. Kimme Arnesen33.344+0.3533.344+0.35
2. Øystein Østermann40.578+6.161.14.3140+6.35+6.00
3. Harald Eide-Fredriksen48.3815+18.192.03.0911+7+19.46+13.11
12IL Tyrving 12.05.09+21.46
1. Per Slungaard40.2914+7.3040.2914+7.30
2. Are Kristiansen34.513+0.101.15.206-8+7.24-0.06
3. Jens Christian Holst49.4916+19.302.05.0912+6+21.46+14.22
13Oppsal Orientering 12.14.01+30.38
1. Rolf Hustvedt45.5417+12.5545.5417+12.55
2. Eilert Aamodt46.2617+11.451.32.2016-1+24.24+11.29
3. Morten Mosland41.4110+11.222.14.0113-3+30.38+6.14
14Indre Østfold OK 32.15.24+32.01
1. Claes-Tommy Herland41.2616+8.2741.2616+8.27
2. Tom-Vegard Feltstykket41.189+6.371.22.4414-2+14.48+6.21
3. Øyvind Thømt52.4019+22.212.15.24140+32.01+17.13
15Fossum IF 42.18.48+35.25
1. Frode Strisland40.1713+7.1840.1713+7.18
2. Kristian Bernhard Nilsen46.0715+11.261.26.2415+2+18.28+11.10
3. Hans Jevanord52.2418+22.052.18.48150+35.25+16.57
16Bækkelagets SK 12.19.46+36.23
1. Olav Eide38.1012+5.1138.1012+5.11
2. Truls Kvaase42.4313+8.021.20.53120+12.57+7.46
3. Halvor Jutulstad58.5322+28.342.19.4616+4+36.23+23.26
17Heming Orientering 22.27.26+44.03
1. Christian Reusch47.0619+14.0747.0619+14.07
2. Anders Flågen46.0715+11.261.33.1317-2+25.17+11.10
3. Ola Peter Krohn Gjessing54.1320+23.542.27.26170+44.03+18.46
18Nydalens SK 12.35.06+51.43
1. Nils Bergan46.0018+13.0146.0018+13.01
2. Anne Dahl1.01.5523+27.141.47.5521+3+39.59+26.58
3. Cecilie Werp Hauge47.1112+16.522.35.0618-3+51.43+11.44
19Østmarka OK 12.35.09+51.46
1. Jørn Mjøster47.3420+14.3547.3420+14.35
2. Terje Linløkken57.0319+22.221.44.3719-1+36.41+22.06
3. Svein Otterlei50.3217+20.132.35.09190+51.46+15.05
20Kolbotn og Skimt OL 12.38.46+55.23
1. Håvard Harstad36.228+3.2336.228+3.23
2. Geir Trøan58.2320+23.421.34.4518+10+26.49+23.26
3. John Ytternes1.04.0123+33.422.38.4620+2+55.23+28.34
21Fossum IF 52.40.52+57.29
1. Tormod Bøe54.0021+21.0154.0021+21.01
2. Knut Anders Løken58.3821+23.571.52.3822+1+44.42+23.41
3. Terje Næss48.1414+17.552.40.5221-1+57.29+12.47
22Måren OK 12.43.43+1.00.20
1. Lars Petter Endresen56.2822+23.2956.2822+23.29
2. Lars Rønning Johansen49.1118+14.301.45.3920-2+37.43+14.14
3. Trond Holter58.0421+27.452.43.4322+2+1.00.20+22.37
23Indre Østfold OK 42.46.28+1.03.05
1. Trond Retteraasen57.5723+24.5857.5723+24.58
2. Sindre Valsgård1.00.4122+26.001.58.38230+50.42+25.44
3. Roy Johannessen47.5013+17.312.46.28230+1.03.05+12.23

H 170

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kolbotn og Skimt OL 11.26.20
1. Knut Bjørkelo28.543+0.4528.543+0.45
2. Bjørnar Gammelsæter30.432+1.5259.372-1+0.03-0.42
3. Bengt Niklasson26.432+0.231.26.201-1
2Nydalens SK 11.29.48
1. Einar Jensen30.437+2.3430.437+2.34
2. Sören Jonsson28.51159.341-6
3. Terje Wiig Mathisen30.149+3.541.29.482+1
3Bækkelagets SK 11.34.02+7.42
1. Eldar Børsum35.0011+6.5135.0011+6.51
2. Yngvar Christiansen30.534+2.021.05.537-4+6.19-0.32
3. Anders Storbraten28.094+1.491.34.023-4+7.42+1.23
4Asker Skiklubb 11.34.20+8.00
1. Svein Granerud29.094+1.0029.094+1.00
2. Jørn Bue Olsen36.4110+7.501.05.506+2+6.16+5.16
3. Gjermund Gravir28.305+2.101.34.204-2+8.00+1.44
5Oslostudentenes IK 11.34.57+8.37
1. Øivind Thorvald Due Trier30.386+2.2930.386+2.29
2. Are Eriksen34.579+6.061.05.355-1+6.01+3.32
3. Guttorm L Egge29.227+3.021.34.5750+8.37+2.36
6Sarpsborg OL / Varteig OL 31.36.48+10.28
1. Trygve Leivestad36.5213+8.4336.5213+8.43
2. Kjell Einar Andersen33.367+4.451.10.2810-3+10.54+2.11
3. Arild Kirkerød26.2011.36.486-4+10.28
7Måren OK 11.41.31
1. Audun Bjerknes28.09128.091
2. Morten Due32.336+3.421.00.423+2
3. Stein Turtumøygard40.4914+14.291.41.317+4
8Sarpsborg OL 11.42.21+16.01
1. Ole Ingesen30.478+2.3830.478+2.38
2. Tom Wahlgren42.0514+13.141.12.5213+5+13.18+10.40
3. Svein Melby29.298+3.091.42.218-5+16.01+2.43
9OK Moss 11.43.06+16.46
1. Jan Bjerketvedt38.1914+10.1038.1914+10.10
2. Tore Bjørnerød30.443+1.531.09.038-6+9.29-0.41
3. Christopher Schive34.0310+7.431.43.069+1+16.46+7.17
10Sarpsborg OL 21.44.14+17.54
1. Øystein Jensen32.179+4.0832.179+4.08
2. Tormod Jensen32.295+3.381.04.464-5+5.12+1.04
3. Bjørn Åstorp39.2813+13.081.44.1410+6+17.54+12.42
11Indre Østfold OK 11.44.54+18.34
1. Sture Ottesen29.205+1.1129.205+1.11
2. Kjell-Erik Kristiansen40.5213+12.011.10.129+4+10.38+9.27
3. Bent Galborgen34.4211+8.221.44.5411+2+18.34+7.56
12Kolbotn og Skimt OL 21.49.31+23.11
1. Tor Lahlum35.3612+7.2735.3612+7.27
2. Jon Færden36.5812+8.071.12.34120+13.00+5.33
3. Bjørn Sverre Gulheim36.5712+10.371.49.31120+23.11+10.11
13Notodden OL 11.50.54+24.34
1. Petter Løe28.282+0.1928.282+0.19
2. Sveinung Rekaa54.5416+26.031.23.2214+12+23.48+23.29
3. Harald Kvisli27.323+1.121.50.5413-1+24.34+0.46
14Østmarka OK 22.11.39+45.19
1. Per Arne Karlsen39.1015+11.0139.1015+11.01
2. Bjørn Christensen46.4815+17.571.25.58150+26.24+15.23
3. Olav Bakken45.4115+19.212.11.3914-1+45.19+18.55
15Vestre Akers SK 12.19.57+53.37
1. Per Osen34.1010+6.0134.1010+6.01
2. Tormod Øvergaard36.4511+7.541.10.5511+1+11.21+5.20
3. Rune Halke1.09.0216+42.422.19.5715+4+53.37+42.16
Østmarka OK 1diskvalifisert
1. Øystein Kildahldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Rune Teigland34.188+5.27diskvalifisert
3. Knut Edvard Helland28.426+2.22diskvalifisert

D 120

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.34.05
1. Ellen Kathrine Svendsby28.29128.291
2. Anja Wingstedt30.18158.4710
3. Guro Bryggen35.1811.34.0510
2Fossum IF 11.38.27+4.22
1. Britta Fismen30.133+1.4430.133+1.44
2. Bodil Nordenström31.172+0.591.01.302-1+2.43+0.59
3. Kristin Nergaard Berg36.572+1.391.38.2720+4.22+1.39
3IL Koll / Fet OL 11.39.56+5.51
1. Brita Opheim Sauar30.032+1.3430.032+1.34
2. Heidi Tronbøl32.533+2.351.02.563+1+4.09+2.35
3. Trude Fixdal37.003+1.421.39.5630+5.51+1.42
4OK Moss 11.57.10+23.05
1. Ellen Ladim38.155+9.4638.155+9.46
2. Hanne Wold38.485+8.301.17.0350+18.16+8.30
3. Kristine Roskifte40.074+4.491.57.104-1+23.05+4.49
5OK Moss 22.18.54+44.49
1. Selma Kristiansen37.274+8.5837.274+8.58
2. Vegarine Kristiansen35.534+5.351.13.2040+14.33+5.35
3. Marianne Løken1.05.345+30.162.18.545+1+44.49+30.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor