Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 7 februar 2018

Damer - kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rowena NaileJWC BIL22.28
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)22.29+0.01
3Randi RothSandnes IL (Rogaland)23.23+0.55
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb23.33+1.05
5Helga KlausenKlepp Kommune BIL25.35+3.07
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb26.45+4.17
7Randi BuggeGanddal IL31.26+8.58

Damer - mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie GauselGanddal IL33.45
2Randi LadstenTime kommune BIL36.25+2.40
3Mariann SveinsvollGanddal IL38.53+5.08

Herrer - mellom

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb24.04
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb27.01+2.57
3Tor Sverre SkåraEgersund OK29.17+5.13
4Erlend BremnesGanddal IL30.02+5.58
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering30.29+6.25
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb30.57+6.53
7Frank HansenEgersund OK31.19+7.15
8Lars PrimstadKlepp Kommune BIL33.09+9.05
9Bjarne GimreGanddal IL34.56+10.52
10Aksel DommersnesGanddal IL35.12+11.08
11Bjørn SivertsenSkanska Norge36.04+12.00
12Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)37.33+13.29
13Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb37.39+13.35
14Ole AuklendSkattesport BIL42.33+18.29
15Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv46.31+22.27
16Charles FarbosJWC BIL52.14+28.10
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LamarkGanddal IL31.16
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.37+4.21
3Trine BolstadGanddal IL35.39+4.23
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)37.53+6.37

Herrer - lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Olav HaarrGanddal IL27.05
2Otte OmdalGanddal IL27.22+0.17
3Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb27.55+0.50
4Trond LamarkGanddal IL29.14+2.09
5Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb32.34+5.29
6Paul Terje HaarrGanddal IL32.56+5.51
7Bertrand DenieulJWC BIL36.20+9.15
8Ove OalandGanddal IL43.00+15.55
Per Ingar HadlandGanddal ILdiskvalifisert

Damer - XL

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marjo LiikanenGanddal IL28.19
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.18+2.59

Herrer - XL

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarthe WesterheimStord Orientering24.50
2Morten Bjerga SundliGanddal IL25.16+0.26
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb27.45+2.55
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL28.12+3.22
5Fredrik SandalGanddal IL30.11+5.21
6Odd FuglestadÅlgård Orientering30.53+6.03
7Oddvar TaksdalGanddal IL31.22+6.32
8Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL31.45+6.55
9Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32.07+7.17
10Joar EilevstjønnGanddal IL32.09+7.19
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb33.19+8.29
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering33.55+9.05
13Svein-Erik KvameGanddal IL35.10+10.20
14Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb38.24+13.34
15Jakob KarlsenGanddal IL43.09+18.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor