Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 2 september 2018

Egersund OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie PuntervoldD 17-20B (1)42.2010.19
1Inger Tone NygårdD 50- (5)45.528.02
1Hilde HetlandB-Åpen (8)33.228.08
2Edvin AakreH 13-14 (12)23.48+0.025.48
2Gunnar PettersonH 40- (4)1.52.38+10.449.13
3Sindre Skeie PettersonH 15-16 (8)1.19.45+11.439.10
3Nils Tore PuntervoldH 40- (4)2.01.13+19.199.56
5Thea Beate PuntervoldD 13-14 (6)38.03+10.559.16
Synne Skeie PettersonD 11-12 (4)ikke startet

Ganddal IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldN-åpen (6)19.3212.12
0Terje HaarrN-åpen (6)36.2522.45
0Karen OrstadN-åpen (6)25.5416.11
0Liven OrstadN-åpen (6)33.2720.54
1Janne Tjørhom AasheimD 17-20 (2)1.08.407.53
1Aud Hognestad TaksdalD 21- (2)1.34.007.42
1Øyvind Stokke SeljeskogH 11-12N (1)21.0713.11
1Håkon Stokke SeljeskogH 13-16C (1)26.2113.52
1Markus Andreas BreivoldH 15-16 (8)1.08.027.49
1Jørgen BreivoldH 40- (4)1.41.548.21
1Kjell SvihusH 70- (4)35.368.16
2Anna TaksdalD 13-14 (6)27.41+0.336.45
2Nora SvendsenD 17-20 (2)1.19.30+10.509.08
2Silje Skorve SkarpeidD 21- (2)1.56.58+22.589.35
2Ann-Cathrin Nybak UrdalD 40- (6)1.20.58+0.209.18
2Tobias RøddeH 15-16 (8)1.16.26+8.248.47
2Jan Henrik NeuenkirchenH 17-A kort (2)2.22.16+1.03.4516.21
2Morten Bjerga SundliH 21- (6)1.44.06+2.186.50
2Tore RøddeB-Åpen (8)33.48+0.268.14
3Marius RøddeH 11-12 (5)14.29+1.357.37
3Kristin BreivoldB-Åpen (8)34.13+0.518.20
4Vibeke LamarkD 40- (6)1.27.22+6.4410.02
4Ole Kristian TaksdalH 15-16 (8)1.22.25+14.239.28
4Clemens Sundby ØxnevadH 21- (6)1.50.19+8.317.15
5Ann Karin TjørhomD 50- (5)1.03.02+17.1011.03
5Elias EidsvågH 15-16 (8)1.25.51+17.499.52
5Arild SvihusB-Åpen (8)41.28+8.0610.06
6Mariann SveinsvollD 40- (6)1.48.54+28.1612.31
6Andreas Nybak UrdalH 15-16 (8)1.35.32+27.3010.58
6Per Olav HaarrH 50- (14)1.08.00+3.557.48
6Grete Stokke SeljeskogB-Åpen (8)44.03+10.4110.44
7Lars HelgelandH 50- (14)1.08.10+4.057.50
7Kristin Furre OweB-Åpen (8)1.03.51+30.2915.34
10Trond LamarkH 50- (14)1.18.54+14.499.04
Hilde OhrD 13-14 (6)diskvalifisert
Ingrid LamarkD 15-16 (3)diskvalifisert
Åsmund Lauritz VaalandH 15-16 (8)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sigurd Paulsen VieH 21- (6)1.51.55+10.077.21
Aleksander JørgensenH 15-16 (8)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lise IsachsenD 40- (6)1.21.12+0.349.20

Sandnes IL (Rogaland)

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aslak WathneH -10 (1)52.3427.40
1Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (4)14.077.25
1Kaja PeikliD 13-14 (6)27.086.37
1Markus RichterH 13-14 (12)23.465.47
1Ole Morten ThingbøH 17-A kort (2)1.18.319.01
1Elisabeth MolvikC-Åpen (1)17.109.02
2Alva ChristiansenD 11-12 (4)14.11+0.047.27
2Jorunn JohannesenD 50- (5)55.20+9.289.42
2Eirik WathneH 11-12 (5)14.08+1.147.26
3Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (6)30.40+3.327.28
3Sigurd R. OftedalH 21- (6)1.45.27+3.396.56
3Gisle WathneH 50- (14)1.07.26+3.217.45
4Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (6)33.17+6.098.07
4Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (5)15.51+2.578.20
4Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (12)23.56+0.105.50
4Morten AamodtH 50- (14)1.07.34+3.297.45
5Ingeborg WathneD 40- (6)1.32.53+12.1510.40
5Erling Molvik JørgensenH 11-12 (5)52.53+39.5927.50
5Bjørnar PeikliH 13-14 (12)25.13+1.276.09
6Kalle JongenburgerH 13-14 (12)25.51+2.056.18
7Stian HaugvaldstadH 13-14 (12)26.49+3.036.32
8Oddgeir EikeskogH 50- (14)1.08.30+4.257.52
9Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (12)30.55+7.097.32
10Gabriel ÅrsvollH 13-14 (12)33.20+9.348.07
11Gustav LevangH 13-14 (12)33.30+9.448.10
12Arnfinn RømuldH 50- (14)1.21.01+16.569.18
13Sveinung SvebestadH 50- (14)1.26.28+22.239.56
14Rune ChristiansenH 50- (14)1.32.08+28.0310.35
Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (4)diskvalifisert
Omund Thu LandstadH 13-14 (12)diskvalifisert
Kjetil JørgensenB-Åpen (8)diskvalifisert
Tuva Halvorsen SætreD -10ikke startet
Vebjørn OftedalH -10 (1)ikke startet
Joel SkogeH 13-14 (12)ikke startet
Thomas ValdalH 15-16 (8)ikke startet
Kristel HalvorsenC-Åpen (1)ikke startet
Bente Fjermestad-EieB-Åpen (8)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (3)44.497.51
1Wenche Margrethe SæbbøD 40- (6)1.20.389.16
1Anne GarsrudD 60- (2)35.128.11
1Turid NystrømD 70- (2)41.099.34
1Peter SæbbøH 11-12 (5)12.546.47
1Stein Arne OlsenH 50- (14)1.04.057.21
1Bjørn AlsakerH 60- (4)44.517.52
2Dina TorgersenD 15-16 (3)1.02.08+17.1910.54
2May MelingD 60- (2)54.02+18.5012.33
2Haldis GlendrangeD 70- (2)49.49+8.4011.35
2Kjetil WirakH 50- (14)1.04.30+0.257.24
2Asgeir BellH 60- (4)48.17+3.268.28
2Finn-Morten ÅrstadH 70- (4)40.04+4.289.19
3Irene RummelhoffD 50- (5)1.01.16+15.2410.44
3Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (12)23.55+0.095.50
3Ivar Johan LarsenH 60- (4)1.01.43+16.5210.49
3Svein GlendrangeH 70- (4)41.40+6.049.41
4Elisabeth Christie ØrkeD 50- (5)1.02.17+16.2510.55
5Øyvind RummelhoffH 50- (14)1.07.44+3.397.47
9Nils John VestølH 50- (14)1.16.10+12.058.45
11Pål BårdsenH 50- (14)1.19.05+15.009.05
Jone SæbbøH 40- (4)diskvalifisert
Cato MoltheH 60- (4)ikke startet

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimH 21- (6)1.41.486.41

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Magnar NerheimH 70- (4)41.54+6.189.44

Ålgård Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lea StokkelandN-åpen (6)21.2413.22
0Tea StokkelandN-åpen (6)21.3013.26
3Ada C StokkelandD 11-12 (4)14.13+0.067.28
4Terje StokkelandH 60- (4)1.01.56+17.0510.51
4Frode Halvor LundB-Åpen (8)36.07+2.458.48
6Sturla StokkelandH 21- (6)2.13.33+31.458.47
8Samuel A StokkelandH 13-14 (12)27.31+3.456.42
Lars Sigve OftedalH 21- (6)brutt
Maren OftedalD -10ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor