Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Ganddal IL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stig Adrian G. AlbrechtH 13-16N (1)36.1420.28
1Tobias RøddeH 15-16 (10)24.277.59
1Aud Hognestad TaksdalD 17- (16)23.177.36
2Markus Andreas BreivoldH 15-16 (10)24.43+0.168.04
2Janne Tjørhom AasheimD 17- (16)23.55+0.387.48
2Anna TaksdalD 13-14 (9)17.30+0.428.17
2Kjell SvihusH 70- (6)32.32+0.1511.27
3Ingrid LamarkD 15-16 (4)27.24+5.359.38
3Ole Kristian TaksdalH 15-16 (10)28.25+3.589.17
4Ann Karin TjørhomD 50- (7)33.08+7.0411.40
4Nora SvendsenD 17- (16)29.08+5.519.31
4Marius RøddeH 11-12 (5)28.31+14.1715.55
5Kristin BreivoldB-åpen (11)31.49+13.2215.04
5Berit-Kristine LimaD 17- (16)31.48+8.3110.23
5Fredrik OmdalH 17- (28)26.41+1.587.02
6Andreas Nybak UrdalH 15-16 (10)31.42+7.1510.21
6Ove OalandH 60- (11)32.44+7.5011.31
6Kristin BarvikB-åpen (11)34.38+16.1116.24
7Jan Henrik NeuenkirchenB-åpen (11)35.31+17.0416.49
7Kristin SkadsemD 50- (7)47.08+21.0416.35
7Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17- (16)34.00+10.4311.06
7Trond LamarkH 50- (19)25.58+4.458.29
7Morten Bjerga SundliH 17- (28)26.59+2.167.07
8Vibeke LamarkD 17- (16)40.44+17.2713.18
8Elias EidsvågH 15-16 (10)37.04+12.3712.06
8Arild SvihusB-åpen (11)37.41+19.1417.51
8Per Olav HaarrH 50- (19)26.37+5.248.41
9Åsmund Lauritz VaalandH 15-16 (10)37.43+13.1612.19
9Erik LimaH 17- (28)29.55+5.127.53
10Thomas Barvik MælandH 15-16 (10)39.10+14.4312.47
10Arild AasheimH 17- (28)30.20+5.378.00
10Bjarne GimreH 60- (11)38.27+13.3313.32
10Øyvind LamarkH 13-14 (16)20.01+4.089.29
11Jan Inge LundeH 60- (11)39.32+14.3813.55
11Henning SundbyH 50- (19)28.18+7.059.14
14Mariann SveinsvollD 17- (16)45.39+22.2214.55
14Fredrik SandalH 17- (28)33.59+9.168.57
14Aksel DommersnesH 13-14 (16)28.14+12.2113.22
15Per Ingar HadlandH 50- (19)30.31+9.189.58
16Anne Marie GauselD 17- (16)1.05.10+41.5321.17
16Jørgen BreivoldH 17- (28)35.15+10.329.18
17Tallak LangmyrH 17- (28)37.16+12.339.49
Pernille BreivoldN-åpen (9)20.1520.27
Clemens Sundby ØxnevadH 17- (28)diskvalifisert
Tore RøddeH 50- (19)diskvalifisert
Hilde OhrD 13-14 (9)ikke startet
Norah BreivoldD 11-12 (5)ikke startet
Arve LundeH 11-12 (5)ikke startet
Gry Stangeland LundeC-Åpen (3)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival