Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Sandnes IL (Rogaland)

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliD 13-14 (9)16.487.57
1Ole Morten ThingbøB-åpen (11)18.278.44
1Njål F. VadlaH 50- (19)21.136.56
2Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (5)16.21+1.559.08
2Tuva ChristiansenC-Åpen (3)30.44+0.3817.10
3Jorunn JohannesenD 50- (7)32.56+6.5211.35
3Alva ChristiansenD 11-12 (5)18.05+3.3910.06
3Omund Thu LandstadH 13-14 (16)16.39+0.467.53
3Eirik WathneH 11-12 (5)23.45+9.3113.16
3Sigurd R. OftedalH 17- (28)25.15+0.326.39
3Morten AamodtH 50- (19)22.37+1.247.23
3Åsa ChristiansenC-Åpen (3)32.23+2.1718.05
4Thomas ValdalH 15-16 (10)30.20+5.539.54
4Roar Fjermestad EieB-åpen (11)24.54+6.2711.48
4Stian HaugvaldstadH 13-14 (16)17.11+1.188.08
4Hermann SkogsholmH 70- (6)38.50+6.3313.40
4Oddgeir EikeskogH 50- (19)23.56+2.437.49
5Marte Roth AarskogD 13-14 (9)29.33+12.4514.00
5Kjell DaleH 50- (19)24.21+3.087.57
5Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (5)21.43+7.1712.07
5Markus RichterH 13-14 (16)18.01+2.088.32
6Liv OmdalD 50- (7)41.52+15.4814.44
6Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (16)18.37+2.448.49
7Kalle JongenburgerH 13-14 (16)18.42+2.498.51
8Bjørnar PeikliH 13-14 (16)19.13+3.209.06
9Joel SkogeH 13-14 (16)19.30+3.379.14
9Eivind Lars RakeH 60- (11)36.29+11.3512.50
9Stein UndheimB-åpen (11)37.49+19.2217.55
9Gisle WathneH 50- (19)27.28+6.158.58
10Ingeborg WathneD 17- (16)42.39+19.2213.56
11Margrethe RoalsøD 17- (16)44.19+21.0214.28
11Ola Wathne ThingbøH 13-14 (16)20.47+4.549.50
11Magnus LandstadH 17- (28)30.21+5.388.00
12Tom FurlandH 17- (28)31.19+6.368.15
12Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (16)20.55+5.029.54
13Gustav LevangH 13-14 (16)23.33+7.4011.09
13Sturle OmdalH 50- (19)29.26+8.139.37
16Rune ChristiansenH 50- (19)33.19+12.0610.53
17Sveinung SvebestadH 50- (19)33.59+12.4611.06
Lars OftedalN-åpen (9)17.1817.28
Trym UndheimN-åpen (9)15.1815.27
Ingeborg Roth AarskogD -10 (3)51.5428.59
Sarah JongenburgerD -10 (3)34.3019.16
Vebjørn BreilandH -10 (7)22.2212.29
Magnus HaugH -10 (7)20.1511.18
Tormod LevangH -10 (7)51.1428.37
Vebjørn OftedalH -10 (7)19.5111.05
Sjur UndheimH -10 (7)26.5014.59
Gezien JongenburgerB-åpen (11)diskvalifisert
Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (9)diskvalifisert
Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (9)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollH 13-14 (16)diskvalifisert
Tord ØglændH 11-12 (5)diskvalifisert
Ane OftedalD 17- (16)ikke startet
Marit HaavardsholmD 50- (7)ikke startet
Vegard PeikliH 17- (28)ikke startet
Bente Fjermestad-EieB-åpen (11)ikke startet
Mari RichterD 11-12 (5)ikke startet
Kim RichterH 17- (28)ikke startet
Ragnhild RichterD 17- (16)ikke startet
Bjørnar André HaugH 17- (28)ikke startet
Frida RichterD -10 (3)ikke startet
Aslak WathneH -10 (7)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor