Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 50- (7)26.049.10
1Edvin AakreH 13-14 (16)15.537.31
1Alexander HorpestadH 17-20B (1)22.5110.49
2Hilde HetlandB-åpen (11)22.20+3.5310.35
5Sindre Skeie PettersonH 15-16 (10)30.45+6.1810.02
6Thea Beate PuntervoldD 13-14 (9)29.37+12.4914.02
7Jan HetlandH 60- (11)32.52+7.5811.34
9Anita Glenne KallhovdD 17- (16)40.58+17.4113.23
22Gunnar PettersonH 17- (28)44.10+19.2711.39
Synne Skeie PettersonD 11-12 (5)ikke startet

Frøyland IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove BjerkreimD 60- (3)34.37+6.4212.11
13Trine SelvikvågD 17- (16)45.06+21.4914.44
20Rune SvihusH 17- (28)43.06+18.2311.22
24Bjørnar SandsmarkH 17- (28)47.31+22.4812.32
25Håvard SvihusH 17- (28)47.32+22.4912.32

Ganddal IL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stig Adrian G. AlbrechtH 13-16N (1)36.1420.28
1Tobias RøddeH 15-16 (10)24.277.59
1Aud Hognestad TaksdalD 17- (16)23.177.36
2Markus Andreas BreivoldH 15-16 (10)24.43+0.168.04
2Janne Tjørhom AasheimD 17- (16)23.55+0.387.48
2Anna TaksdalD 13-14 (9)17.30+0.428.17
2Kjell SvihusH 70- (6)32.32+0.1511.27
3Ingrid LamarkD 15-16 (4)27.24+5.359.38
3Ole Kristian TaksdalH 15-16 (10)28.25+3.589.17
4Ann Karin TjørhomD 50- (7)33.08+7.0411.40
4Nora SvendsenD 17- (16)29.08+5.519.31
4Marius RøddeH 11-12 (5)28.31+14.1715.55
5Kristin BreivoldB-åpen (11)31.49+13.2215.04
5Berit-Kristine LimaD 17- (16)31.48+8.3110.23
5Fredrik OmdalH 17- (28)26.41+1.587.02
6Andreas Nybak UrdalH 15-16 (10)31.42+7.1510.21
6Ove OalandH 60- (11)32.44+7.5011.31
6Kristin BarvikB-åpen (11)34.38+16.1116.24
7Jan Henrik NeuenkirchenB-åpen (11)35.31+17.0416.49
7Kristin SkadsemD 50- (7)47.08+21.0416.35
7Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17- (16)34.00+10.4311.06
7Trond LamarkH 50- (19)25.58+4.458.29
7Morten Bjerga SundliH 17- (28)26.59+2.167.07
8Vibeke LamarkD 17- (16)40.44+17.2713.18
8Elias EidsvågH 15-16 (10)37.04+12.3712.06
8Arild SvihusB-åpen (11)37.41+19.1417.51
8Per Olav HaarrH 50- (19)26.37+5.248.41
9Åsmund Lauritz VaalandH 15-16 (10)37.43+13.1612.19
9Erik LimaH 17- (28)29.55+5.127.53
10Thomas Barvik MælandH 15-16 (10)39.10+14.4312.47
10Arild AasheimH 17- (28)30.20+5.378.00
10Bjarne GimreH 60- (11)38.27+13.3313.32
10Øyvind LamarkH 13-14 (16)20.01+4.089.29
11Jan Inge LundeH 60- (11)39.32+14.3813.55
11Henning SundbyH 50- (19)28.18+7.059.14
14Mariann SveinsvollD 17- (16)45.39+22.2214.55
14Fredrik SandalH 17- (28)33.59+9.168.57
14Aksel DommersnesH 13-14 (16)28.14+12.2113.22
15Per Ingar HadlandH 50- (19)30.31+9.189.58
16Anne Marie GauselD 17- (16)1.05.10+41.5321.17
16Jørgen BreivoldH 17- (28)35.15+10.329.18
17Tallak LangmyrH 17- (28)37.16+12.339.49
Pernille BreivoldN-åpen (9)20.1520.27
Clemens Sundby ØxnevadH 17- (28)diskvalifisert
Tore RøddeH 50- (19)diskvalifisert
Hilde OhrD 13-14 (9)ikke startet
Norah BreivoldD 11-12 (5)ikke startet
Arve LundeH 11-12 (5)ikke startet
Gry Stangeland LundeC-Åpen (3)ikke startet

Haugesund IL Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tiril OlaussenD 17-20B (1)32.2015.19
1Miriam SveenD 11-12 (5)14.268.03
1Lars WikstrømC-Åpen (3)30.0616.48
3Selma SteinsvågD 13-14 (9)23.27+6.3911.06
3Madli HjermannB-åpen (11)23.23+4.5611.04
4Hanna LindtnerD 13-14 (9)27.44+10.5613.08
6Sigurd Paulsen VieH 17- (28)26.56+2.137.06
7Aleksander JørgensenH 15-16 (10)32.03+7.3610.28
15Sigleif SteinsvågH 17- (28)34.38+9.559.08
15Grethe Paulsen VieD 17- (16)48.48+25.3115.56
18Fridtjof RachorH 17- (28)39.06+14.2310.18Last ned GPS-spor i gpx-format
26Alf Inge LindtnerH 17- (28)1.17.37+52.5420.28
Ulrik Olsen RachorN-åpen (9)13.4413.52
Ingrid SveenN-åpen (9)16.1516.24
Sebastian JørgensenH -10 (7)24.0913.29
Emil Olsen RachorH -10 (7)24.0513.27
Sara HetlandD 13-14 (9)diskvalifisert
Dag Abel SveenB-åpen (11)ikke startet
Filip SveenH -10 (7)ikke startet

Klepp IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23John BreilandH 17- (28)45.54+21.1112.06

Sandnes IL (Rogaland)

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kaja PeikliD 13-14 (9)16.487.57
1Ole Morten ThingbøB-åpen (11)18.278.44
1Njål F. VadlaH 50- (19)21.136.56
2Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (5)16.21+1.559.08
2Tuva ChristiansenC-Åpen (3)30.44+0.3817.10
3Jorunn JohannesenD 50- (7)32.56+6.5211.35
3Alva ChristiansenD 11-12 (5)18.05+3.3910.06
3Omund Thu LandstadH 13-14 (16)16.39+0.467.53
3Eirik WathneH 11-12 (5)23.45+9.3113.16
3Sigurd R. OftedalH 17- (28)25.15+0.326.39
3Morten AamodtH 50- (19)22.37+1.247.23
3Åsa ChristiansenC-Åpen (3)32.23+2.1718.05
4Thomas ValdalH 15-16 (10)30.20+5.539.54
4Roar Fjermestad EieB-åpen (11)24.54+6.2711.48
4Stian HaugvaldstadH 13-14 (16)17.11+1.188.08
4Hermann SkogsholmH 70- (6)38.50+6.3313.40
4Oddgeir EikeskogH 50- (19)23.56+2.437.49
5Marte Roth AarskogD 13-14 (9)29.33+12.4514.00
5Kjell DaleH 50- (19)24.21+3.087.57
5Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (5)21.43+7.1712.07
5Markus RichterH 13-14 (16)18.01+2.088.32
6Liv OmdalD 50- (7)41.52+15.4814.44
6Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (16)18.37+2.448.49
7Kalle JongenburgerH 13-14 (16)18.42+2.498.51
8Bjørnar PeikliH 13-14 (16)19.13+3.209.06
9Joel SkogeH 13-14 (16)19.30+3.379.14
9Eivind Lars RakeH 60- (11)36.29+11.3512.50
9Stein UndheimB-åpen (11)37.49+19.2217.55
9Gisle WathneH 50- (19)27.28+6.158.58
10Ingeborg WathneD 17- (16)42.39+19.2213.56
11Margrethe RoalsøD 17- (16)44.19+21.0214.28
11Ola Wathne ThingbøH 13-14 (16)20.47+4.549.50
11Magnus LandstadH 17- (28)30.21+5.388.00
12Tom FurlandH 17- (28)31.19+6.368.15
12Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (16)20.55+5.029.54
13Gustav LevangH 13-14 (16)23.33+7.4011.09
13Sturle OmdalH 50- (19)29.26+8.139.37
16Rune ChristiansenH 50- (19)33.19+12.0610.53
17Sveinung SvebestadH 50- (19)33.59+12.4611.06
Lars OftedalN-åpen (9)17.1817.28
Trym UndheimN-åpen (9)15.1815.27
Ingeborg Roth AarskogD -10 (3)51.5428.59
Sarah JongenburgerD -10 (3)34.3019.16
Vebjørn BreilandH -10 (7)22.2212.29
Magnus HaugH -10 (7)20.1511.18
Tormod LevangH -10 (7)51.1428.37
Vebjørn OftedalH -10 (7)19.5111.05
Sjur UndheimH -10 (7)26.5014.59
Gezien JongenburgerB-åpen (11)diskvalifisert
Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (9)diskvalifisert
Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (9)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollH 13-14 (16)diskvalifisert
Tord ØglændH 11-12 (5)diskvalifisert
Ane OftedalD 17- (16)ikke startet
Marit HaavardsholmD 50- (7)ikke startet
Vegard PeikliH 17- (28)ikke startet
Bente Fjermestad-EieB-åpen (11)ikke startet
Mari RichterD 11-12 (5)ikke startet
Kim RichterH 17- (28)ikke startet
Ragnhild RichterD 17- (16)ikke startet
Bjørnar André HaugH 17- (28)ikke startet
Frida RichterD -10 (3)ikke startet
Aslak WathneH -10 (7)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (4)21.497.40
1Anne GarsrudD 60- (3)27.559.49
1Gry Vikhamar ThengsD 70- (3)39.1113.47
1Bjørn AlsakerH 60- (11)24.548.46
1Finn-Morten ÅrstadH 70- (6)32.1711.22
1Peter SæbbøH 11-12 (5)14.147.57
2Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (4)23.29+1.408.16
2Turid NystrømD 70- (3)40.58+1.4714.25
2Elisabeth Christie ØrkeD 50- (7)30.57+4.5310.53
2Johan Christie ØrkeH 17- (28)24.55+0.126.34
2Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (16)16.06+0.137.37
2Arne Kristian EspedalH 60- (11)27.21+2.279.37
2Stein Arne OlsenH 50- (19)21.57+0.447.10
3May MelingD 60- (3)1.00.36+32.4121.20
3Haldis GlendrangeD 70- (3)45.57+6.4616.10
3Tone TorgersenD 17- (16)28.23+5.069.16
3Svein GlendrangeH 70- (6)33.46+1.2911.53
4Dina TorgersenD 15-16 (4)38.34+16.4513.34
4Asgeir BellH 60- (11)30.06+5.1210.35
5Irene RummelhoffD 50- (7)34.42+8.3812.13
5Paul Andreas PaulsenH 60- (11)31.48+6.5411.11
6Wenche Margrethe SæbbøD 17- (16)33.46+10.2911.02
6Nils John VestølH 50- (19)25.00+3.478.10
8Ivar Johan LarsenH 60- (11)33.56+9.0211.56
10Arne KarlsenB-åpen (11)43.26+24.5920.35
10Øyvind RummelhoffH 50- (19)28.12+6.599.12
12Tone Cecilie NystrømD 17- (16)44.48+21.3114.38
14Pål BårdsenH 50- (19)29.36+8.239.40
18Knut FeldmannH 50- (19)37.08+15.5512.08
19Øystein AmundrudH 17- (28)42.54+18.1111.19
21Jone SæbbøH 17- (28)43.55+19.1211.35
Cato MoltheH 60- (11)ikke startet
Svein EliassenH 70- (6)ikke startet

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjarthe WesterheimH 17- (28)24.436.31

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Magnar NerheimH 70- (6)40.59+8.4214.25

T IF VIKING

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Geir HusdalH 70- (6)48.04+15.4716.55

Ålgård Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Livar OftedalH 11-12 (5)22.06+7.5212.20
3Terje StokkelandH 60- (11)29.10+4.1610.16
4Ola Magnus LaugalandH 17- (28)25.21+0.386.41
4Ada C StokkelandD 11-12 (5)18.06+3.4010.06
8Lars Sigve OftedalH 17- (28)29.49+5.067.52
12Jan Einar ØvremoH 50- (19)28.48+7.359.24
13Sturla StokkelandH 17- (28)33.14+8.318.46
Brage LaugalandN-åpen (9)8.579.02
Lea StokkelandN-åpen (9)24.2124.35
Tea StokkelandN-åpen (9)24.2224.36
Amalie Sofie Kalsaas UrstadN-åpen (9)21.1421.26
Maren OftedalD -10 (3)32.0017.52
Ørjan RavndalH 17- (28)diskvalifisert
Samuel A StokkelandH 13-14 (16)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival