Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 februar 2018

Cegal BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lise IsachsenDamer - mellomlang løype (15)47.54+6.1013.20

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsDamer - kort løype (4)37.2814.24
1Anita Glenne KallhovdDamer - mellomlang løype (15)41.4411.37
14Tor Sverre SkåraHerrer - mellomlang løype (27)53.09+13.4414.48

Ganddal IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (6)50.159.26
1Oddvar TaksdalHerrer - lang løype (21)49.389.19
1Inger RothDamer-Ny (1)54.4333.34
3Aase SveinsvollDamer - kort løype (4)1.21.56+44.2831.30
3Vibeke LamarkDamer - lang løype (6)1.10.42+20.2713.17
3Eivind RothHerrer - kort løype (4)1.05.47+30.4225.18
3Per Ingar HadlandHerrer - mellomlang løype (27)43.56+4.3112.14
4Per Ivar StoklandHerrer - lang løype (21)54.09+4.3110.10
5Morten Bjerga SundliHerrer - lang løype (21)55.16+5.3810.23
8Mariann SveinsvollDamer - mellomlang løype (15)1.00.12+18.2816.46
8Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (21)1.00.51+11.1311.26
11Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (27)50.03+10.3813.56
13Alf Johan Walgermo LimaHerrer - lang løype (21)1.05.41+16.0312.20
15Øyvind LamarkHerrer - lang løype (21)1.08.24+18.4612.51
16Per Olav HaarrHerrer - lang løype (21)1.09.39+20.0113.05
19Jan Inge LundeHerrer - mellomlang løype (27)59.00+19.3516.26
23Ove OalandHerrer - mellomlang løype (27)1.08.47+29.2219.09
Knut SkjævelandHerrer - kort løype (4)diskvalifisert

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Helga KlausenDamer - mellomlang løype (15)1.14.04+32.2020.37
27Hans KlausenHerrer - mellomlang løype (27)1.14.23+34.5820.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Synnøve  LangvikDamer - mellomlang løype (15)1.09.17+27.3319.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Arne NygaardHerrer - mellomlang løype (27)50.43+11.1814.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Roger NysethHerrer - mellomlang løype (27)1.02.56+23.3117.31

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
200971 U1 Ukjent løper200971Herrer-Ny (1)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
232124 U1 Ukjent løper232124Herrer-Ny (1)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
201079 U1 Ukjent løper201079Herrer-Ny (1)utenfor konkurranse

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Siri ØkstadDamer - mellomlang løype (15)1.03.28+21.4417.40
19Per W. TorgersenHerrer - lang løype (21)1.16.32+26.5414.23

Sandnes IL (Rogaland)

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik WathneHerrer - kort løype (4)35.0513.29
1Sveinung SvebestadHerrer - mellomlang løype (27)39.2510.58
1Aslak WathneHerrer-Ny (1)30.4618.52
2Ingeborg WathneDamer - mellomlang løype (15)44.42+2.5812.27
2Sunniva OmdalDamer - lang løype (6)1.06.27+16.1212.29
2Arild Pfluger HundeideHerrer - kort løype (4)1.04.16+29.1124.43
4Helene Pfluger HundeideDamer - kort løype (4)1.29.51+52.2334.33
4Jone ValdalHerrer - mellomlang løype (27)43.57+4.3212.14
6Kaja PeikliDamer - lang løype (6)1.16.52+26.3714.26
6Morten AamodtHerrer - lang løype (21)55.22+5.4410.24
7Liv OmdalDamer - mellomlang løype (15)53.51+12.0715.00
7Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (27)46.24+6.5912.55
9Hermann SkogsholmHerrer - mellomlang løype (27)48.25+9.0013.29
10Helge HundeideHerrer - mellomlang løype (27)49.51+10.2613.53
11May Bente ValdalDamer - mellomlang løype (15)1.05.03+23.1918.07
11Sturle OmdalHerrer - lang løype (21)1.02.52+13.1411.49
15Randi RothDamer - mellomlang løype (15)1.39.55+58.1127.49
26Bjørnar PeikliHerrer - mellomlang løype (27)1.13.25+34.0020.27
Vegard PeikliHerrer - lang løype (21)diskvalifisert

Skattesport BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Ole AuklendHerrer - mellomlang løype (27)57.07+17.4215.54

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (27)58.54+19.2916.24

Stavanger kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid O. FossDamer - kort løype (4)51.11+13.4319.41

Stavanger Orienteringsklubb

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (27)39.37+0.1211.02
2Kjetil WirakHerrer - lang løype (21)50.54+1.169.34
3Tone TorgersenDamer - mellomlang løype (15)45.05+3.2112.33
3Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (21)52.12+2.349.48
5Vilde Margrethe SæbbøDamer - mellomlang løype (15)50.02+8.1813.56
5Wenche Margrethe SæbbøDamer - lang løype (6)1.13.05+22.5013.44
5Pål H. GjerdenHerrer - mellomlang løype (27)44.23+4.5812.21
6Irene RummelhoffDamer - mellomlang løype (15)52.31+10.4714.37
6Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (27)44.46+5.2112.28
8Ivar Johan LarsenHerrer - mellomlang løype (27)48.14+8.4913.26
9Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (15)1.02.55+21.1117.31
9Espen KarlsenHerrer - lang løype (21)1.01.16+11.3811.30
12Øystein AmundrudHerrer - lang løype (21)1.03.29+13.5111.55
13Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - mellomlang løype (27)52.01+12.3614.29
15Anders Thengs KristensenHerrer - mellomlang løype (27)56.45+17.2015.48
17Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (27)58.21+18.5616.15
17Espen Fyhn NilsenHerrer - lang løype (21)1.11.28+21.5013.26
18Nils John VestølHerrer - lang løype (21)1.13.19+23.4113.46
20Lars DymbeHerrer - mellomlang løype (27)59.27+20.0216.33
24Kjell LangvikHerrer - mellomlang løype (27)1.09.18+29.5319.18
25Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (27)1.12.41+33.1620.14
Øyvind RummelhoffHerrer - lang løype (21)diskvalifisert

SUS BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Oddmund NordgårdHerrer - lang løype (21)1.01.41+12.0311.35
14Tove Kristin Kleven HelvigDamer - mellomlang løype (15)1.26.01+44.1723.57

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Heidi BjørndalDamer - lang løype (6)1.11.50+21.3513.30

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Geir SandHerrer - lang løype (21)59.31+9.5311.11
14Jan-Einar ØvremoHerrer - lang løype (21)1.07.54+18.1612.45
22Raymond B PettersenHerrer - mellomlang løype (27)1.05.33+26.0818.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor