Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 24 januar 2018

Damer - kort løype

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)27.0111.44
2Ane Kristine RostrupSandnes IL (Rogaland)34.00+6.5914.46
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb38.06+11.0516.33
4Helga KlausenKlepp Kommune BIL43.20+16.1918.50
5Randi BuggeGanddal IL44.06+17.0519.10
6Randi RothSandnes IL (Rogaland)45.20+18.1919.42
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb45.41+18.4019.51
8Anne Marie GauselGanddal IL51.46+24.4522.30

Damer - mellomlang løype

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenCegal BIL38.4313.21
2Kristin SkadsemGanddal IL49.54+11.1117.12
3Rowena NaileJWC BIL51.23+12.4017.43
4Inger Skretting OpstadEgersund OK56.05+17.2219.20
5Mariann SveinsvollGanddal IL57.21+18.3819.46
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)52.5512.54
2Ingrid LamarkGanddal IL54.23+1.2813.15
3Vibeke LamarkGanddal IL54.45+1.5013.21
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb55.08+2.1313.26
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL55.32+2.3713.32
5Nora SvendsenGanddal IL55.55+3.0013.38
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.03.59+11.0415.36
7Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.05.41+12.4616.01
Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1195728 U1 Ukjent løper195728NOTEAM46.2620.11
2239083 U1 Ukjent løper239083NOTEAM51.39+5.1322.27
3239152 U1 Ukjent løper239152NOTEAM51.41+5.1522.28
4Arild SvihusGanddal IL57.47+11.2125.07

Herrer - mellomlang løype

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb30.1410.25
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.16+2.0211.07
3Lars PrimstadKlepp Kommune BIL33.35+3.2111.34
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb35.28+5.1412.13
5Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb37.12+6.5812.49
6Øyvind LamarkGanddal IL37.57+7.4313.05
7Bjarne GimreGanddal IL39.10+8.5613.30
8Terje StokkelandÅlgård Orientering40.11+9.5713.51
9Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb41.33+11.1914.19
10Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb42.10+11.5614.32
11Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)42.45+12.3114.44
12Ole AuklendSkattesport BIL47.38+17.2416.25
13184011 U1 Ukjent løper184011NOTEAM1.00.36+30.2220.53
Jan Inge LundeGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL45.0110.58
2Trond LamarkGanddal IL46.28+1.2711.20
3Joar EilevstjønnGanddal IL49.40+4.3912.06
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb51.01+6.0012.26
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb51.41+6.4012.36
6Svein-Erik KvameGanddal IL53.25+8.2413.01
7Per Ingar HadlandGanddal IL54.10+9.0913.12
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL55.10+10.0913.27
9Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb55.19+10.1813.29
10Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)56.50+11.4913.51
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb57.26+12.2514.00
12Ove OalandGanddal IL1.14.04+29.0318.03
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - XLang

5 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering45.598.12
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb47.24+1.258.27
3Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb50.02+4.038.56
4Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)52.50+6.519.26
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)53.51+7.529.36
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering57.55+11.5610.20
7Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.00.08+14.0910.44
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.00.42+14.4310.50
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.01.19+15.2010.56
10Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.02.34+16.3511.10
11Odd FuglestadÅlgård Orientering1.03.54+17.5511.24
12Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.10.29+24.3012.35
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.26.41+40.4215.28
Jakob KarlsenGanddal ILdiskvalifisert
Mathieu McGuireGanddal ILdiskvalifisert

Damer- XLang

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenGanddal IL54.309.43
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.02.24+7.5411.08
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.07.17+12.4712.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor