Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien finale
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 15 september 2018

N-åpen

1 820 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Elizabeth AarbuVarteig OL21.1711.41
Ida Andreassen AasHalden SK21.1011.37
Mats Dyrlie AndersenVarteig OL19.1610.35
Vilde Cathrine BaugeSarpsborg OL36.1419.54
Elias Hauge BjuganHalden SK17.089.24
Åsne N. BjørkeHalden SK28.0115.23
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK22.2112.16
Eira Bronebakk JohanssonHalden SK30.3016.45
Håkon BryggenHalden SK13.167.17
Vilma DanevadFredrikstad SK18.4910.20
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK14.418.04
Aisha Rostveit ElmiOK Moss23.3612.58
Aron Rostveit ElmiOK Moss23.2712.53
Olea FristadHalden SK26.2314.29
Sara FristadHalden SK19.3310.44
Vena FristadHalden SK26.3714.37
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL19.5610.57
Sigve Hagen-TafjordHalden SK18.4910.20
Halvor Ek HedlundTrøsken IL21.5812.04
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL46.1225.23
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL26.3214.34
Elise Holm NedrebøOK Moss23.2512.51
Mille Hauge HystadHalden SK32.0017.34
Mikkel JohansenTrøsken IL26.3214.34
Elida-Sofia KopperudIndre Østfold OK22.1712.14
Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK34.0318.42
Signe KvalheimHalden SK27.0914.55
Liam Helge Lindbeck-DahlstrømHalden SK30.0716.32
Aurora LøkkebergFredrikstad SK18.5510.23
Martin MosebekkHalden SK28.2915.39
Morten MosebekkHalden SK28.4015.45
Theodor NilsenTrøsken IL34.5419.10
Elin T. OlsenHalden SK19.2410.39
Ella OlsenHalden SK19.2810.41
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL17.589.52
Ellen Maria RingstadFredrikstad SK40.2222.10
Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SK21.0811.36
Olivia Delebekk SamuelssonHalden SK26.0314.18
Sixten SandHalden SK17.399.41
Adéle Øen SkålandTrøsken IL21.2311.44
Aksel SolbergFredrikstad SK19.1710.35
Ludvig SpydevoldVarteig OL19.1910.36
Troy StoksethHalden SK21.4911.59
Trym StrømbergFredrikstad SK24.2813.26
Ulrik ThorsenSarpsborg OL31.5317.31
Aksel TorgersenHalden SK21.2111.43
Heda ØvretveitFredrikstad SK13.137.15
Hanna HaldinHalden SKdiskvalifisert

D -10

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanna Andreassen AasHalden SK32.3016.15
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL37.1118.35
Betina ArnesenFredrikstad SK41.0720.33
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK23.5311.56
India HaavaldsenHalden SK56.2428.12
Sofie Holm NedrebøOK Moss25.5912.59
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK28.2714.13
Emma Nordlie MagnussenHalden SK34.4717.23
Liv SandnesVarteig OL37.0918.34

D 11-12

2 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Schmitt GranHalden SK20.229.05
2Jenny DanevadFredrikstad SK22.02+1.409.50
3Minna Sofie WingstedtHalden SK23.33+3.1110.30
4Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK23.56+3.3410.41
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL28.06+7.4412.32
6Emma Aune JakobsenOK Moss29.48+9.2613.18
7Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK29.54+9.3213.20
8Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK32.30+12.0814.30
9Thea KvalheimHalden SK32.39+12.1714.34
10Ingrid SteinslandFredrikstad SK34.28+14.0615.23
11Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK45.08+24.4620.08

D 13-14

2 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss28.5510.30
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK31.30+2.3511.27
3Sigrid HaugeSarpsborg OL35.15+6.2012.49
4Marie Lien BackstrømHalden SK35.43+6.4812.59
5Julie BrenåsVarteig OL40.16+11.2114.38
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK41.31+12.3615.05
7Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL41.42+12.4715.09

D 15-16

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK36.1911.00
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK39.23+3.0411.56
3Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK45.56+9.3713.55
4Alexandra AngvollFredrikstad SK47.21+11.0214.20
5Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK49.33+13.1415.00
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL50.54+14.3515.25
7Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss57.21+21.0217.22
8Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.04.26+28.0719.31
Sylvia DannevigHalden SKdiskvalifisert

D 17-20

3 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helena ÅsbergSarpsborg OL45.2011.50
Lisa JenssenHalden SKikke startet

H -10

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK28.5014.25
Mikkel HystadHalden SK35.2617.43
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL58.3629.18
Isak SolbergFredrikstad SK20.2510.12
Sondre StrømbergFredrikstad SK24.4012.20
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK27.4713.53
Ville Emil WingstedtHalden SK18.079.03
Anders Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert

H 11-12

2 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK22.3110.03
2Audun NordbyFredrikstad SK22.32+0.0110.03
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss28.52+6.2112.53
4Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK29.40+7.0913.14
5Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL30.35+8.0413.39
6Edvard KeransFredrikstad SK42.09+19.3818.49
7Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SK51.36+29.0523.02
8Sverre SandvikHalden SK53.04+30.3323.41
Eivind ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
Philip Orud HovlandHalden SKikke startet

H 13-14

2 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL22.208.07
2Sondre LadimOK Moss22.58+0.388.21
3Alfred BjørnerødOK Moss23.08+0.488.24
4Ludvik SætherFredrikstad SK29.14+6.5410.37
5Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK32.10+9.5011.41
6Peder BryggenHalden SK33.10+10.5012.03
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL40.53+18.3314.52
8Herman Lien BackstrømHalden SK44.18+21.5816.06
9Isak HoltHalden SK45.04+22.4416.23
10Elias MosebekkHalden SK49.59+27.3918.10
11Elias ThoresenHalden SK53.44+31.2419.32
12Liam WingstedtHalden SK54.40+32.2019.52
13Andreas TveterHalden SK1.00.01+37.4121.49

H 15-16

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK26.358.03
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK27.30+0.558.20
3Sivert PoppeFredrikstad SK28.30+1.558.38
4Jakob TorgersenHalden SK30.39+4.049.17
5Alf Kristian HelleHalden SK34.26+7.5110.26
6Thomas BlomkvistFredrikstad SK34.39+8.0410.30
7Christopher LadimOK Moss35.28+8.5310.44

H 17-20

3 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Øivind NorstedHalden SK49.0312.48
2Børge BrenåsVarteig OL50.52+1.4913.16

D 13-20C

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helle KvalheimHalden SK31.3613.03
Marikken ChristensenSarpsborg OLbrutt

H 13-20C

2 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss23.199.38
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK27.04+3.4511.11
3Vetle ImrikFredrikstad SK30.23+7.0412.33
4Linus BjørkeHalden SK32.48+9.2913.33
5Sivert FinstadFredrikstad SK37.14+13.5515.23
6Johannes BergerudVarteig OL45.35+22.1618.50
7Kristian OswaldOK Moss54.55+31.3622.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor