Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten Finale
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 6 juni 2018

N-åpen

1 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12.5711.09
0India HaavaldsenHalden SK15.27+2.3013.19
0Hanna HaldinHalden SK18.10+5.1315.39
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL14.27+1.3012.27
0Live Ek HedlundTrøsken IL28.51+15.5424.52
0Ivar HelgerudHalden SK27.39+14.4223.50
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK10.44+-2.139.15
0Signe KvalheimHalden SK16.51+3.5414.31
0Andrea LieHalden SK16.34+3.3714.16
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14.01+1.0412.05
0Ville Emil WingstedtHalden SK7.38+-5.196.34
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

D 11-12

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK18.018.27
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL19.15+1.149.02
3Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK20.06+2.059.26
4Ingrid SteinslandFredrikstad SK21.24+3.2310.02
5Emma Aune JakobsenOK Moss21.25+3.2410.03
6Thea KvalheimHalden SK22.33+4.3210.35
7Minna Sofie WingstedtHalden SK23.00+4.5910.47
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL25.20+7.1911.53
9Åse Valero KjerkreitHalden SK27.44+9.4313.01

D 13-16C

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugeSarpsborg OL19.038.56
2Julie BrenåsVarteig OL23.18+4.1510.56
3Sylvia DannevigHalden SK26.21+7.1812.22
4Josefin EylertsenHalden SK29.05+10.0213.39

D 17-

2 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss15.166.58
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK15.17+0.016.58
3Anja WingstedtHalden SK15.32+0.167.05
4Hedda Raadal BjørloHalden SK15.43+0.277.10
5Runa Lien BackstrømHalden SK18.35+3.198.29
6Hanne WoldOK Moss21.10+5.549.39
7Marie Lindløv JensenSarpsborg OL23.20+8.0410.39
8Reidun HansenSarpsborg OL24.04+8.4810.59
9Helena ÅsbergSarpsborg OL24.14+8.5811.03
10Anne JohansenTrøsken IL24.47+9.3111.18
11Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL25.41+10.2511.43
Lone Malmgren MolstadHalden SKikke startet

D 50-

2 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Karina IngesenSarpsborg OL19.519.03
2Wenche LindløvSarpsborg OL22.03+2.1210.04
3Heidi BørstadSarpsborg OL27.24+7.3312.30

H 11-12

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK15.217.12
2Audun NordbyFredrikstad SK17.43+2.228.19
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL20.08+4.479.27
4Philip Orud HovlandHalden SK20.59+5.389.51

H 13-16C

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK20.329.38
2Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK21.43+1.1110.11
3Andreas TveterHalden SK28.55+8.2313.34
4Elias ThoresenHalden SK31.03+10.3114.34

H 17-

2 190 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SandvikHalden SK13.366.12
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK14.31+0.556.37
3Henning Bratland CarlsenOK Moss15.13+1.376.56
4Espen DanevadFredrikstad SK15.55+2.197.16
5Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL16.32+2.567.32
6Magne SætherFredrikstad SK16.42+3.067.37
7Erik Rytter JakobsenOK Moss17.01+3.257.46
8Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL17.42+4.068.04
9Pål AngvollFredrikstad SK18.44+5.088.33
10Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK19.05+5.298.42
11Magnus HolmskauTrøsken IL21.40+8.049.53
12Bjørn BrækkeHalden SK22.27+8.5110.15
13Atle Hindenes BørresenTrøsken IL23.10+9.3410.34
14Martin EysvangOK Moss24.01+10.2510.57
Espen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

H 50-

2 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein JensenSarpsborg OL16.027.19
2Jan GranstedtHalden SK16.14+0.127.24
3Tormod JensenSarpsborg OL16.46+0.447.39
4Ole IngesenSarpsborg OL16.50+0.487.41
5Dag BrenåsVarteig OL17.21+1.197.55
6Christopher SchiveOK Moss17.25+1.237.57
7Tor Ragnar AndersenHalden SK19.18+3.168.48

H -16

2 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss13.416.14
2Christopher LadimOK Moss13.53+0.126.20
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK13.54+0.136.20
4Alfred BjørnerødOK Moss14.02+0.216.24
4Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL14.02+0.216.24
6Ludvik SætherFredrikstad SK15.13+1.326.56
7Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15.16+1.356.58
8Sivert PoppeFredrikstad SK16.46+3.057.39
9Jonathan EylertsenHalden SK20.59+7.189.34
10Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL23.52+10.1110.53

D -16

2 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK17.047.47
2Marie Lien BackstrømHalden SK18.31+1.278.27
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.44+1.408.33
4Julie Sophie WoldOK Moss19.18+2.148.48
5Amalie LøkkebergFredrikstad SK20.04+3.009.09
6Alexandra AngvollFredrikstad SK20.05+3.019.10
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss20.42+3.389.27
8Elma Sagli GudimIndre Østfold OK22.22+5.1810.12
9Vilde RetteraasenIndre Østfold OK22.28+5.2410.15
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Emma Helene OlsenHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor