Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 9 januar 2018

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Richard Zeiner-GundersenH 17-A kort (36)1.06.01+17.07

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Magnus NordbrødenH 17-A kort (36)1.02.30+13.36

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Ove MartinsenH 17-A kort (36)1.13.06+24.12
Jon FredriksenÅpen B (20)diskvalifisert

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sofie Skyttersæter IversenD 17- (5)58.30+1.31
30Egil Wickstrand IversenH 17-A kort (36)1.23.01+34.07
Johan SvedbergH 17- (7)diskvalifisert

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vidar BerteigÅpen B (20)34.44
15Stig Hultgreen KarlsenÅpen B (20)56.09+21.25

Indre Østfold OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Thomas BedinH 17-A kort (36)48.54
2Peder Aabogen HaugaardH 13-16B (7)36.39+0.46
3Ole Sofus HaakaasH 13-16B (7)41.08+5.15
4Håkon GjerdeH 17-A kort (36)55.09+6.15
5Kristoffer HalsnesH 13-16B (7)45.27+9.34
5Claes-Tommy HerlandH 17-A kort (36)57.05+8.11
6Sture OttesenH 17-A kort (36)57.16+8.22
6Vegar ArnesenÅpen B (20)47.24+12.40
6Theodor LierH 13-16B (7)57.44+21.51
7Trond RetteraasenÅpen B (20)53.12+18.28
8Rune BlågestadH 17-A kort (36)1.01.58+13.04
17Ann Helen Aabogen HaugaardÅpen B (20)58.39+23.55
19Fredrik LarsenH 17-A kort (36)1.07.46+18.52
Øyvind ThømtH 17-A kort (36)diskvalifisert
Gea Øiseth BedinÅpen B (20)diskvalifisert
Vilde RetteraasenD 13-16B (9)diskvalifisert
Elida Sagli GudimD 13-16B (9)diskvalifisert
Sindre ValsgårdÅpen B (20)diskvalifisert
Eirik BlågestadH 17-A kort (36)diskvalifisert

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Egil HusethÅpen B (20)53.14+18.30
13Odd Eide-FredriksenÅpen B (20)54.58+20.14

Kolbotn og Skimt OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Trond MøretrøÅpen B (20)39.31+4.47
3Hanna RehnD 13-16B (9)59.53+13.21
4Trond Sigvald HetlandÅpen B (20)41.23+6.39
12Knut BjørkeloH 17-A kort (36)1.05.38+16.44
16Bjørn Sverre GulheimÅpen B (20)56.10+21.26
23Erlend RehnH 17-A kort (36)1.10.24+21.30
Tor LahlumH 17-A kort (36)diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Svein NygårdH 17- (7)1.49.52+36.48

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Audun BjerknesH 17-A kort (36)1.06.47+17.53
27Peter KlavenessH 17-A kort (36)1.16.49+27.55

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders NordbergH 17- (7)1.13.04
2Bojan BlumensteinH 17- (7)1.17.17+4.13
21Terje Wiig MathisenH 17-A kort (36)1.09.17+20.23
Jan Tore HenriksenH 17-A kort (36)diskvalifisert
Henrik EijsinkH 17- (7)ikke startet

OK Moss

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Julie Sophie WoldD 13-16B (9)46.32
1Tor Erling GjølsjøH 13-16B (7)35.53
1Aurora GjølsjøD 17- (5)56.59
2Ingrid Bratland TjernshaugenD 13-16B (9)56.44+10.12
3Christian SchiveH 17-A kort (36)51.09+2.15
4Erle Elise WoldD 13-16B (9)1.10.34+24.02
4Karoline BjørnerødD 17- (5)1.06.29+9.30
4Sondre LadimH 13-16B (7)42.07+6.14
5Emma Aune JakobsenD 13-16B (9)1.10.41+24.09
5Erika Lind-LarsenD 13-16B (9)1.10.41+24.09
5Johanne Bratland TjernshaugenD 17- (5)1.06.52+9.53
7Morten TangenH 17-A kort (36)59.13+10.19
7Frida Hovgaard EisvangD 13-16B (9)1.13.03+26.31
7Anders Hovgaard EisvangH 13-16B (7)1.11.32+35.39
12Hanne WoldÅpen B (20)54.52+20.08
13Torgeir SnilsbergH 17-A kort (36)1.05.49+16.55
15Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (36)1.06.12+17.18
18Thomas TubbehaugenH 17-A kort (36)1.07.06+18.12
22Alfred BjørnerødH 17-A kort (36)1.09.29+20.35
26Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (36)1.16.46+27.52
29Christopher SchiveH 17-A kort (36)1.17.06+28.12
Donatas KontautasH 17-A kort (36)ikke startet
Christopher LadimH 17-A kort (36)ikke startet
Thomas RoskifteH 17-A kort (36)ikke startet
Ola Torstein EndresenÅpen B (20)ikke startet
Linda FredhÅpen B (20)ikke startet

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Thor MellaH 17- (7)1.46.51+33.47
Ludvig RødnesH 17- (7)diskvalifisert
Are WigaardH 17- (7)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Are EriksenH 17-A kort (36)1.06.47+17.53
Bjørn GrindeH 17-A kort (36)diskvalifisert

Team Jeløy BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Marit-Elin IdenÅpen B (20)53.15+18.31
11Kjetil KarlsenÅpen B (20)53.46+19.02

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28Tormod ØvergaardH 17-A kort (36)1.16.57+28.03
31Per OsenH 17-A kort (36)1.27.30+38.36

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Dag HauglandÅpen B (20)53.42+18.58
20Øystein KildahlH 17-A kort (36)1.08.20+19.26

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jo Inge FjellstadH 17-A kort (36)50.48+1.54
3Kaja Winsnes NordhagenD 17- (5)1.04.01+7.02
3Mari Brøndbo DahlÅpen B (20)39.35+4.51
5Sille WinsnesÅpen B (20)44.23+9.39
10Per Anders U. EngebakkenH 17-A kort (36)1.04.44+15.50
11Gunnar TengeH 17-A kort (36)1.05.03+16.09
14Anne NilsenÅpen B (20)56.05+21.21
24Robert BanfiH 17-A kort (36)1.11.02+22.08
Idar BrekkeH 17-A kort (36)ikke startet
Mads LillevoldÅpen B (20)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor