Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 9 januar 2018

H 17-A kort

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas BedinIndre Østfold OK48.54
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering50.48+1.54
3Christian SchiveOK Moss51.09+2.15
4Håkon GjerdeIndre Østfold OK55.09+6.15
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK57.05+8.11
6Sture OttesenIndre Østfold OK57.16+8.22
7Morten TangenOK Moss59.13+10.19
8Rune BlågestadIndre Østfold OK1.01.58+13.04
9Magnus NordbrødenHalden SK1.02.30+13.36
10Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering1.04.44+15.50
11Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.05.03+16.09
12Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.05.38+16.44
13Torgeir SnilsbergOK Moss1.05.49+16.55
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.06.01+17.07
15Henning Bratland CarlsenOK Moss1.06.12+17.18
16Audun BjerknesMåren OK1.06.47+17.53
16Are EriksenOslostudentenes IK1.06.47+17.53
18Thomas TubbehaugenOK Moss1.07.06+18.12
19Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.07.46+18.52
20Øystein KildahlØstmarka OK1.08.20+19.26
21Terje Wiig MathisenNydalens SK1.09.17+20.23
22Alfred BjørnerødOK Moss1.09.29+20.35
23Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.10.24+21.30
24Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.11.02+22.08
25Ove MartinsenHauketo IF1.13.06+24.12
26Karl Aasmund ErøyOK Moss1.16.46+27.52
27Peter KlavenessMåren OK1.16.49+27.55
28Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.16.57+28.03
29Christopher SchiveOK Moss1.17.06+28.12
30Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.23.01+34.07
31Per OsenVestre Akers SK1.27.30+38.36
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert
Eirik BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn GrindeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringikke startet
Donatas KontautasOK Mossikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Thomas RoskifteOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor