Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 9 januar 2018

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss56.59
2Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering58.30+1.31
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.04.01+7.02
4Karoline BjørnerødOK Moss1.06.29+9.30
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.06.52+9.53

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK1.13.04
2Bojan BlumensteinNydalens SK1.17.17+4.13
3Thor MellaOppsal Orientering1.46.51+33.47
4Svein NygårdLillomarka OL1.49.52+36.48
Johan SvedbergHeming Orienteringdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Are WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet

H 17-A kort

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas BedinIndre Østfold OK48.54
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering50.48+1.54
3Christian SchiveOK Moss51.09+2.15
4Håkon GjerdeIndre Østfold OK55.09+6.15
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK57.05+8.11
6Sture OttesenIndre Østfold OK57.16+8.22
7Morten TangenOK Moss59.13+10.19
8Rune BlågestadIndre Østfold OK1.01.58+13.04
9Magnus NordbrødenHalden SK1.02.30+13.36
10Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering1.04.44+15.50
11Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.05.03+16.09
12Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.05.38+16.44
13Torgeir SnilsbergOK Moss1.05.49+16.55
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.06.01+17.07
15Henning Bratland CarlsenOK Moss1.06.12+17.18
16Audun BjerknesMåren OK1.06.47+17.53
16Are EriksenOslostudentenes IK1.06.47+17.53
18Thomas TubbehaugenOK Moss1.07.06+18.12
19Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.07.46+18.52
20Øystein KildahlØstmarka OK1.08.20+19.26
21Terje Wiig MathisenNydalens SK1.09.17+20.23
22Alfred BjørnerødOK Moss1.09.29+20.35
23Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.10.24+21.30
24Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.11.02+22.08
25Ove MartinsenHauketo IF1.13.06+24.12
26Karl Aasmund ErøyOK Moss1.16.46+27.52
27Peter KlavenessMåren OK1.16.49+27.55
28Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.16.57+28.03
29Christopher SchiveOK Moss1.17.06+28.12
30Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.23.01+34.07
31Per OsenVestre Akers SK1.27.30+38.36
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert
Eirik BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn GrindeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringikke startet
Donatas KontautasOK Mossikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Thomas RoskifteOK Mossikke startet

D 13-16B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Sophie WoldOK Moss46.32
2Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss56.44+10.12
3Hanna RehnKolbotn og Skimt OL59.53+13.21
4Erle Elise WoldOK Moss1.10.34+24.02
5Emma Aune JakobsenOK Moss1.10.41+24.09
5Erika Lind-LarsenOK Moss1.10.41+24.09
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.13.03+26.31
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 13-16B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Erling GjølsjøOK Moss35.53
2Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK36.39+0.46
3Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK41.08+5.15
4Sondre LadimOK Moss42.07+6.14
5Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK45.27+9.34
6Theodor LierIndre Østfold OK57.44+21.51
7Anders Hovgaard EisvangOK Moss1.11.32+35.39

Åpen B

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm34.44
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL39.31+4.47
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering39.35+4.51
4Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL41.23+6.39
5Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering44.23+9.39
6Vegar ArnesenIndre Østfold OK47.24+12.40
7Trond RetteraasenIndre Østfold OK53.12+18.28
8Egil HusethKamp/Vestheim IF53.14+18.30
9Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL53.15+18.31
10Dag HauglandØstmarka OK53.42+18.58
11Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL53.46+19.02
12Hanne WoldOK Moss54.52+20.08
13Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF54.58+20.14
14Anne NilsenÅs-NMBU Orientering56.05+21.21
15Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm56.09+21.25
16Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL56.10+21.26
17Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK58.39+23.55
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jon FredriksenHauketo IFdiskvalifisert
Ola Torstein EndresenOK Mossikke startet
Linda FredhOK Mossikke startet
Mads LillevoldÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor