Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 28 august 2018

D/H-10N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida Ingeborg EikangerGneist, IL26.43
2Erlend V. LavikVaregg Fleridrett26.54+0.11
3Erica Juliet EideFana IL27.26+0.43
4Hedda Jansson RønnestadFana IL27.31+0.48
5Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL34.45+8.02
6Gjert GrønnevetIL Gular36.00+9.17
7Fredrik BlomquistBergens TF37.46+11.03
8Sigurd Nystuen SolliAskøy OL38.53+12.10
9Gard Nystuen SolliAskøy OL38.59+12.16
10Iris Popsueva BuanesTIF Viking39.46+13.03
11Live Albertsen MjeldeTIF Viking39.56+13.13
12Sigve Popsuev BuanesTIF Viking42.11+15.28
13Jonas Breistein PedersenTIF Viking42.18+15.35
14Elliot Brage SritharanAskøy OL43.00+16.17
15Emilie Breistein PedersenTIF Viking50.37+23.54

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amélie Bauer-FurnesFana IL19.21

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Serck-HanssenTIF Viking30.54

Åpen N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma JordeBSI - Orientering18.15
2Elise StordahlBSI - Orientering18.17+0.02
3Linneá KnudsenTIF Viking24.06+5.51
4Gry Ane V. LavikVaregg Fleridrett26.57+8.42
5Linda JanssonFana IL27.25+9.10
6Astri Ese HoleBergens TF38.10+19.55
7Camilla NystuenAskøy OL38.45+20.30
8Kristine MerkesvikAskøy OL45.20+27.05

D-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie SolvikGneist, IL46.57
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett50.06+3.09

H-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL26.17
2Emil HeksemFana IL36.18+10.01
3Sjur GrønnevetIL Gular42.08+15.51
4Emil Øye KragsethIL Gular42.09+15.52
5Thord Nystuen SolliAskøy OL1.02.09+35.52

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett29.44
2Erle Schjølberg EvensenGneist, IL35.11+5.27
3Karoline StrandenesFana IL35.55+6.11
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett36.56+7.12
5Live GrønnevetIL Gular41.06+11.22
6Therese Gurvin SkaalandFana IL45.40+15.56
7Stine Marie Tefre GriegFana IL48.34+18.50
8Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL1.04.18+34.34

H11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett27.17
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL30.47+3.30
3Vegard AksnesIL Gular33.02+5.45
4Mats Askeland HalvorsenGneist, IL41.56+14.39
5Marius GuibertVaregg Fleridrett42.15+14.58
6Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett43.05+15.48

Åpen C

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda BønesVaregg Fleridrett28.06
2Sverre SoløyVaregg Fleridrett28.53+0.47
3Stella S. DahleFana IL30.17+2.11
4Karen Clementsen KayserFana IL33.45+5.39
5Ina Hopland SkageGneist, IL35.07+7.01
6Geir HeksemFana IL36.21+8.15
7May-lill DammTIF Viking36.40+8.34
8Ragnar KayserFana IL37.04+8.58
9Mari StadsnesIL Gular37.37+9.31
10Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett40.04+11.58
11Ellen GrønnevetIL Gular41.19+13.13
12Monica Askeland HalvorsenGneist, IL45.11+17.05
13Mette GurvinFana IL45.43+17.37
14Margrete SolvikGneist, IL46.11+18.05
15Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett47.53+19.47
16Kari SecherBergens TF49.36+21.30
17Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett52.52+24.46
18Else Lerche RaadalFana IL1.00.07+32.01
19Torgeir HaugeFana IL1.00.14+32.08
20Per MathismoenFana IL1.00.36+32.30
21Bjørge SolliAskøy OL1.03.19+35.13
22Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL1.06.46+38.40
23Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett1.18.50+50.44
24Ingrid RollFana IL1.29.42+1.01.36
Arne RyggBergens TFdiskvalifisert

D12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL46.26
2Iris SkageGneist, IL1.17.35+31.09

H12-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL34.42
2Hans RogstadkjernetBergens TF43.10+8.28
Sondre AksnesIL Gulardiskvalifisert

D50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL35.03
2Rannveig SolliAskøy OL36.45+1.42
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL40.27+5.24
4Mai Helen LingaIL Gular47.20+12.17
5Hege FjellbirkelandIL Gular51.01+15.58
6Linda KlanderudÅrstad IL53.38+18.35
7Annhild FetveitFana IL56.45+21.42
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett59.11+24.08
9Siri Elisabet HelleFana IL1.00.22+25.19
10Anne GjestemoenBergens TF1.01.48+26.45
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF38.57
2Bjørg KocbachBergens TF43.10+4.13
3Berit HegdalBergens TF44.08+5.11
4Ingjerd SognnæsBergens TF46.30+7.33
5Marie HerigstadOs Orienteringsklubb55.42+16.45
6Herdis AlvheimFana IL1.04.19+25.22
7Kjellaug HodnekvamBergens TF1.18.39+39.42

Åpen B

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn TorgersenTIF Viking39.53
2Sigrunn EliassenBergens TF42.06+2.13
3Marian KjellevoldIL Gular44.07+4.14
4Halvor Fetveit SundalFana IL45.24+5.31
5Kjell SkageGneist, IL47.02+7.09
6Kirsti LysakerFana IL49.26+9.33
7Tone RosenlundVaregg Fleridrett51.28+11.35
8Karianne AlsakerÅrstad IL51.48+11.55
9Bjørn BataldenFana IL52.54+13.01
10Vibeke NymoVaregg Fleridrett54.09+14.16
11Espen lærkIL Gular55.37+15.44
12Axel IngvaldsenTIF Viking57.41+17.48
13Harald RisnesFana IL57.58+18.05
14Jan Olav OrmbergFana IL1.00.12+20.19
15Halvdan Ramberg MoeFana IL1.00.44+20.51
16Sindre EkrheimBergens TF1.04.40+24.47
17Inga Beate BøeFana IL1.15.56+36.03
18Aasfrid TysværVaregg Fleridrett1.37.20+57.27
18Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett1.37.20+57.27
20Otto Grahl-NielsenBergens TF1.38.06+58.13

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL37.11
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF43.38+6.27
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.01.16+24.05

H15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF24.11
2Erik BohneVaregg Fleridrett27.31+3.20
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett30.06+5.55
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett32.27+8.16
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett36.40+12.29
6Mathias HeradstveitGneist, IL39.32+15.21
7Vegard Velle SivertsenBergens TF41.06+16.55
8Isak Wendelbo NyreBergens TF42.19+18.08
9Lars Schjølberg EvensenGneist, IL43.15+19.04
10Rasmus JordeVaregg Fleridrett43.22+19.11
11Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett55.17+31.06

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariell ArntzenGneist, IL34.17
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett35.32+1.15
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett37.56+3.39
4Tove AasheimVaregg Fleridrett43.34+9.17
5Nina GogaBergens TF44.38+10.21
6Gunhild ForlandAskøy OL45.32+11.15
7Valentina DimitrovaGneist, IL54.22+20.05
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.00.04+25.47

H50-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett30.20
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett32.07+1.47
3Ørjan TotlandTIF Viking32.55+2.35
4Arne JohannesenIL Gular32.56+2.36
5Tord Bell MykingFana IL33.19+2.59
6Sverre Johan NærheimIL Gular33.38+3.18
7Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett35.23+5.03
8Øistein BøeFana IL35.33+5.13
9Tommy SævareidOs Orienteringsklubb36.43+6.23
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett37.50+7.30
11Jan SteinegerGneist, IL39.01+8.41
12Kjetil DammTIF Viking39.21+9.01
13Bjørn-Inge SkageGneist, IL40.03+9.43
14Lars SveenBergens TF40.50+10.30
15Rune StadsnesIL Gular41.29+11.09
16Norvald HestetræetAskøy OL43.23+13.03
17Øistein PaulsenBergens TF45.54+15.34
18Knut GjestemoenBergens TF47.32+17.12
19Matti TorgersenBergens TF49.39+19.19
20Alfon Harald JohansenBergens TF55.56+25.36
21Torgeir StrandFana IL58.00+27.40

H65-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking37.36
2Magnus NatåsBergens TF44.17+6.41
3Gunnar MikkelsenTIF Viking44.18+6.42
4Erling StrandBergens TF49.54+12.18
5Dagfinn HoleBergens TF51.00+13.24
6Lars Olav TveitaFana IL51.58+14.22
7Per VoldFana IL53.42+16.06
8Atle BergsethVaregg Fleridrett54.07+16.31
9Atle AlvheimFana IL55.02+17.26
10Magne RaadalFana IL58.26+20.50
11Per VikaneFana IL59.50+22.14
12Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.03.43+26.07

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon BlågestadBSI - Orientering37.24
2Sturle NordeideGneist, IL43.35+6.11
3Runar SivertsenBergens TF44.58+7.34
4Odd Kasper EkreBSI - Orientering45.20+7.56
5Ketil NummedalFana IL46.34+9.10

H17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas G. PoldenGneist, IL38.21
2Erlend GjestemoenBergens TF40.46+2.25
3Scott JuvikIL Gular42.52+4.31
4Niklas ProforsVaregg Fleridrett43.20+4.59
5Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett44.14+5.53
6Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett44.34+6.13
7Andreas NysæterBergens TF51.16+12.55
8Martin ThomassenVaregg Fleridrett51.29+13.08
9Øyvind JohannessenGneist, IL53.40+15.19
10Tom Øyvind JohannessenGneist, IL53.42+15.21
11Jan Ove VindenesAskøy OL54.52+16.31
12Mads Jørgen SkageGneist, IL55.58+17.37
13Dag AksnesIL Gular58.44+20.23
14Knut UtneFana IL58.45+20.24
15Bård HeklandIL Gular1.01.16+22.55
16Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.01.56+23.35
17Trond DøskelandFana IL1.06.01+27.40
18Sigve Rygg EikelandBergens TF1.07.10+28.49
19Lars FjellangerFana IL1.11.36+33.15
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett47.54
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett53.24+5.30
3Randi HoleBergens TF53.32+5.38
4Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett53.50+5.56
5Malene ØenStord Orientering57.04+9.10
6Vibeke Tefre GriegFana IL1.01.23+13.29
7Torill BrekkeGanndal1.02.53+14.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor