Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 14 august 2018

Varegg Fleridrett

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gry Ane V. LavikÅpen N (12)19.17
1Erlend V. LavikD/H-10N (22)19.06
1Bjørn SteinhaugÅpen AK (4)49.42
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (1)39.33
1Rasmus JordeÅpen B (22)27.50
1Jørgen Rokne DahleH13-16N (1)17.18
1Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD11-12N (1)24.00
2Linda BønesÅpen C (26)29.45+0.56
2Bendik Madslien SteinhaugH11-13 (6)23.51+3.35
2Tore NymarkH17- (25)38.58+3.02
2Mari Strømme LidD19- (6)52.22+0.01
2Gunhild Stuland TysværÅpen AK (4)55.51+6.09
2Sverre OttesenH50- (27)34.22+1.43
2Karianne StrømmeD17- (8)36.28+2.29
3Atle BergsethH65- (14)49.51+12.01
3Linda RykkjeD17- (8)42.43+8.44
3Ragnhild Vrålstad LøvåsD19- (6)59.05+6.44
3Magnus Strømme LidH15-16 (11)36.09+7.15
3Helge Tiger HauglandH50- (27)34.46+2.07
4Britt Kjersti JåstadD50- (11)35.34+5.44
4Olve Berge AarsandH11-13 (6)34.29+14.13
4Sveinung RykkjeH17- (25)41.04+5.08
4Erik BohneH15-16 (11)37.52+8.58
4Torill Merethe Kjenes HauglandÅpen N (12)23.46+4.29
5Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (11)38.00+9.06
5Ørjan RykkjeH17- (25)41.32+5.36
5Tove AasheimD17- (8)45.42+11.43
5Turid VrålstadD50- (11)36.23+6.33
5Kristian LøvåsH50- (27)36.11+3.32
6Kristian RykkjeH17- (25)41.56+6.00
6Sverre Stuland TysværH11-13 (6)46.17+26.01
6Tonje RykkjeD11-13 (8)32.10+3.07
6Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (11)47.20+18.26
7Jonatan Rosengren DrakeH17- (25)42.02+6.06
8Marie ThomassenD11-13 (8)37.17+8.14
8Astrid Oline ErvikD17- (8)1.07.46+33.47
9Mette RogneD50- (11)41.26+11.36
9Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (11)1.02.26+33.32
10Kristian Fredrik ThomassenH17- (25)45.12+9.16
10Roar BergeÅpen B (22)43.47+15.57
11Olav TalleÅpen C (26)38.04+9.15
14Vibeke NymoÅpen B (22)46.38+18.48
15Lars Stuland LarsenH50- (27)45.00+12.21
16Wenche Irene ThomassenÅpen C (26)42.56+14.07
17Gernot DoppelhoferH50- (27)47.53+15.14
17Kim-Andrè Kjenes HauglandH17- (25)55.24+19.28
18Ingeborg Stuland TysværÅpen B (22)1.03.39+35.49
20Ragnhild Louise ErvikÅpen C (26)47.37+18.48
20Martin ThomassenH17- (25)1.00.47+24.51
Bodil Bergljot JohansonD50- (11)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor