Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 14 august 2018

Askøy OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Thord Nystuen SolliH-10 (3)53.53+29.09
8Rannveig SolliD50- (11)40.07+10.17
9Camilla NystuenÅpen N (12)34.38+15.21
10Tore Svein NeseH50- (27)40.39+8.00
19Gard Nystuen SolliD/H-10N (22)34.39+15.33
19Sigurd Nystuen SolliD/H-10N (22)34.39+15.33
23Bjørge SolliÅpen C (26)54.02+25.13

Bergens TF

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina SoligardD65- (9)34.16
1Randi HoleD19- (6)52.21
1Andreas DaleH15-16 (11)28.54
2Hans RogstadkjernetH12-14 (2)37.35+10.36
2Ingeborg Rygg EikelandD15-16 (3)43.04+0.15
2Bjørg KocbachD65- (9)34.19+0.03
3Erlend GjestemoenH17- (25)40.58+5.02
5Sigmund EliassenÅpen B (22)36.45+8.55
5Ingjerd SognnæsD65- (9)47.49+13.33
5Dagfinn HoleH65- (14)54.15+16.25
6Magnus NatåsH65- (14)56.09+18.19
7Astri Ese HoleÅpen N (12)29.45+10.28
7Berit HegdalD65- (9)49.18+15.02
7Nina GogaD17- (8)48.54+14.55
7Erling StrandH65- (14)56.18+18.28
8Kjellaug HodnekvamD65- (9)54.58+20.42
8Ingunn EikelandÅpen C (26)35.44+6.55
11Isak Wendelbo NyreH15-16 (11)1.18.50+49.56
11Audun BraatenH50- (27)40.46+8.07
13Anne GjestemoenÅpen C (26)38.48+9.59
15Fredrik BlomquistD/H-10N (22)29.27+10.21
17Josefine BlomquistD/H-10N (22)34.00+14.54
17David TjøswoldÅpen B (22)56.15+28.25
18Andreas NysæterH17- (25)56.52+20.56
19Alfon Harald JohansenH50- (27)49.04+16.25
19Otto Grahl-NielsenÅpen B (22)1.07.37+39.47
20Sindre EkrheimÅpen B (22)1.09.18+41.28
20Lars SveenH50- (27)49.35+16.56
21Sigve Rygg EikelandH17- (25)1.04.30+28.34
23Matti TorgersenH50- (27)1.00.17+27.38
24Knut GjestemoenH50- (27)1.03.55+31.16
24Knut Heikki Odland TorgersenH17- (25)1.13.00+37.04
25Øistein PaulsenH50- (27)1.13.38+40.59
Kari SecherD65- (9)diskvalifisert

Fana IL

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oskar HeksemH11-13 (6)20.16
1Brage Bell LysakerH12-14 (2)26.59
1Elin Cecile Kryvi StrandenesÅpen C (26)28.49
1Kristine Bog VikaneD15-16 (3)42.49
2Emil HeksemH-10 (3)37.21+12.37
2Markus Heldal HersvikD/H-10N (22)19.58+0.52
2Kirsti LysakerÅpen N (12)20.50+1.33
2Atle AlvheimH65- (14)45.58+8.08
2Birk Bell LysakerH15-16 (11)32.05+3.11
2Dorthea Hennø HaugenD11-13 (8)29.12+0.09
3Ketil NummedalÅpen AK (4)56.38+6.56
3Kristoffer Heldal HersvikH11-13 (6)24.35+4.19
3Stella S. DahleÅpen C (26)30.35+1.46
3Marie HopsnesD12-14 (4)48.56+13.34
3Karoline StrandenesD11-13 (8)29.14+0.11
3Marie Roll-TørnqvistD15-16 (3)49.35+6.46
4Karen Clementsen KayserÅpen C (26)31.07+2.18
4Magnus Hennø HaugenD/H-10N (22)20.49+1.43
4Vibeke Tefre GriegD19- (6)1.01.46+9.25
4Ingeborg StrandenesD12-14 (4)49.00+13.38
4Kristin HopsnesD11-13 (8)29.20+0.17
4Anne Kjersti DaltveitD65- (9)43.54+9.38
5Stine Marie Tefre GriegD11-13 (8)30.29+1.26
6Astrid OrmbergD65- (9)48.37+14.21
6Marianne NummedalD17- (8)48.11+14.12
7Sondre BataldenÅpen C (26)34.45+5.56
7Ole TørnqvistH50- (27)36.23+3.44
8Magne RaadalH65- (14)57.15+19.25
8Rannveig Wolden StaverÅpen N (12)30.46+11.29
9Marianne HeksemÅpen C (26)37.23+8.34
9Anders Tønnessen RødH17- (25)43.55+7.59
9Ingrid BrattbakkD/H-10N (22)23.14+4.08
10Einar NordåsH65- (14)1.04.38+26.48
10Hedda Jansson RønnestadD/H-10N (22)23.20+4.14
10Cecilie Heldal HersvikÅpen C (26)37.36+8.47
10Silje WollanÅpen N (12)35.18+16.01
11Per VikaneH65- (14)1.08.05+30.15
11Harald RisnesÅpen B (22)43.55+16.05
12Per VoldH65- (14)1.17.14+39.24
13Jan Olav OrmbergH65- (14)1.23.16+45.26
13Roald HopsnesH17- (25)47.06+11.10
14Harald LyngtunH65- (14)1.23.40+45.50
14Geir HeksemH17- (25)49.03+13.07
14Ida HopsnesD/H-10N (22)28.52+9.46
14Erik VikaneH50- (27)43.29+10.50
15Anders Nydal HaugenÅpen B (22)49.11+21.21
16Øistein BøeH50- (27)45.17+12.38
17Ragnar KayserÅpen C (26)46.02+17.13
19Knut UtneH17- (25)58.07+22.11
21Halvdan Ramberg MoeÅpen B (22)1.14.03+46.13
21Vegard WollanD/H-10N (22)35.17+16.11
22Ørjan Eirik ValestrandH50- (27)50.51+18.12
22Per Olaf TangenÅpen C (26)49.17+20.28
22Hans-Richard BrattbakkH17- (25)1.04.51+28.55
24Per MathismoenÅpen C (26)56.09+27.20
25Lars FjellangerH17- (25)1.19.36+43.40
26Ingrid RollÅpen C (26)1.30.51+1.02.02
Tord Bell MykingH50- (27)diskvalifisert

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Gunnar GytriH50- (27)36.16+3.37

Gneist, IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erle Schjølberg EvensenD11-13 (8)29.03
1Andreas G. PoldenH17- (25)35.56
1Hedda Erica EikangerD12-14 (4)35.22
1Kirill EikangerH-10 (3)24.44
2Iris SkageD12-14 (4)43.18+7.56
2Ingelinn MolvikÅpen B (22)33.42+5.52
3Liv Sylvi MeyerD50- (11)35.04+5.14
3Frida Ingeborg EikangerD/H-10N (22)20.06+1.00
4Arne Wilhelm KnudsenH50- (27)36.10+3.31
4Kjell SkageÅpen B (22)35.32+7.42
5Mats Askeland HalvorsenH11-13 (6)36.39+16.23
7Bjørn-Inge SkageÅpen B (22)39.15+11.25
7Mathias HeradstveitH15-16 (11)49.02+20.08
8Lars Schjølberg EvensenH15-16 (11)49.48+20.54
8Valentina DimitrovaÅpen B (22)39.51+12.01
11Magne KnudsenH17- (25)46.45+10.49
12Inger K NesbøÅpen B (22)44.54+17.04
15Monica Askeland HalvorsenÅpen C (26)41.52+13.03
16Bjørn Johannessen FieldH17- (25)50.25+14.29
23Mads Jørgen SkageH17- (25)1.05.36+29.40
26Knut A MolvikH50- (27)1.17.05+44.26
Sturle NordeideÅpen AK (4)diskvalifisert

IL Gular

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Birgitte TorbjørnsenD50- (11)29.50
1Arne JohannesenH50- (27)32.39
3Marian KjellevoldÅpen B (22)34.51+7.01
4Eli Fjellbirkeland JohannesenD17- (8)43.24+9.25
6Hege FjellbirkelandD50- (11)37.13+7.23
7Ane Sofie NærheimD11-13 (8)36.59+7.56
9Sverre Johan NærheimH50- (27)40.31+7.52
12Svein LingaH50- (27)41.25+8.46
14Bodil HåheimÅpen C (26)39.41+10.52
15Eyvind Kjellevold MaldeH17- (25)50.22+14.26

Odda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Eirik BjørkevollH17- (25)42.33+6.37

Os Orienteringsklubb

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Turid RognsvågD50- (11)32.28+2.38
3Marie HerigstadD65- (9)37.57+3.41
5Camilla HauglandÅpen N (12)27.02+7.45
6Lene HauglandÅpen N (12)27.04+7.47
9Marie PontoppidanÅpen B (22)41.22+13.32
9Rolf NordH65- (14)1.02.46+24.56
10Anita Lindvik-SævareidD50- (11)57.28+27.38
10Matias Døsen PontoppidanH15-16 (11)1.08.47+39.53
11Brede HauglandD/H-10N (22)26.54+7.48
12Kari NordÅpen N (12)54.34+35.17
12Emil HauglandD/H-10N (22)27.04+7.58
12Espen RognsvågH17- (25)46.57+11.01
13Tommy SævareidH50- (27)42.43+10.04
16Pål NordD/H-10N (22)29.52+10.46
18Jostein DøsenÅpen C (26)46.04+17.15
18Nikolai PontoppidanÅpen C (26)46.04+17.15
21Turid TangenÅpen C (26)49.12+20.23
22Frida NordD/H-10N (22)53.59+34.53
25Geir RognsvågÅpen C (26)59.40+30.51

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Espen SeebergÅpen C (26)32.53+4.04
6Anders HalvorsenÅpen C (26)33.40+4.51

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Dag Terje RøenH50- (27)50.24+17.45

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Malene ØenD19- (6)1.02.56+10.35
6Arnfrid SkjævelandD19- (6)1.04.49+12.28
8Live ØenD/H-10N (22)23.07+4.01

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor SørevikH65- (14)37.50
1Mariann ScheiD17- (8)33.59
3Erik Serck-HanssenÅpen N (12)21.02+1.45
4Gunnar MikkelsenH65- (14)50.09+12.19
5Emilie Breistein PedersenD/H-10N (22)22.08+3.02
6Iris Popsueva BuanesD/H-10N (22)22.55+3.49
6Jørn TorgersenÅpen B (22)37.06+9.16
7Live Albertsen MjeldeD/H-10N (22)22.59+3.53
8Ørjan TotlandH50- (27)39.07+6.28
11Marie Tschudi MadsenÅpen N (12)36.54+17.37
12May-lill DammÅpen C (26)38.39+9.50
13Jonas Breistein PedersenD/H-10N (22)27.12+8.06
18Kjetil DammH50- (27)48.48+16.09
18Sigve Popsuev BuanesD/H-10N (22)34.24+15.18
Axel IngvaldsenÅpen B (22)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gry Ane V. LavikÅpen N (12)19.17
1Erlend V. LavikD/H-10N (22)19.06
1Bjørn SteinhaugÅpen AK (4)49.42
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (1)39.33
1Rasmus JordeÅpen B (22)27.50
1Jørgen Rokne DahleH13-16N (1)17.18
1Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD11-12N (1)24.00
2Linda BønesÅpen C (26)29.45+0.56
2Bendik Madslien SteinhaugH11-13 (6)23.51+3.35
2Tore NymarkH17- (25)38.58+3.02
2Mari Strømme LidD19- (6)52.22+0.01
2Gunhild Stuland TysværÅpen AK (4)55.51+6.09
2Sverre OttesenH50- (27)34.22+1.43
2Karianne StrømmeD17- (8)36.28+2.29
3Atle BergsethH65- (14)49.51+12.01
3Linda RykkjeD17- (8)42.43+8.44
3Ragnhild Vrålstad LøvåsD19- (6)59.05+6.44
3Magnus Strømme LidH15-16 (11)36.09+7.15
3Helge Tiger HauglandH50- (27)34.46+2.07
4Britt Kjersti JåstadD50- (11)35.34+5.44
4Olve Berge AarsandH11-13 (6)34.29+14.13
4Sveinung RykkjeH17- (25)41.04+5.08
4Erik BohneH15-16 (11)37.52+8.58
4Torill Merethe Kjenes HauglandÅpen N (12)23.46+4.29
5Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (11)38.00+9.06
5Ørjan RykkjeH17- (25)41.32+5.36
5Tove AasheimD17- (8)45.42+11.43
5Turid VrålstadD50- (11)36.23+6.33
5Kristian LøvåsH50- (27)36.11+3.32
6Kristian RykkjeH17- (25)41.56+6.00
6Sverre Stuland TysværH11-13 (6)46.17+26.01
6Tonje RykkjeD11-13 (8)32.10+3.07
6Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (11)47.20+18.26
7Jonatan Rosengren DrakeH17- (25)42.02+6.06
8Marie ThomassenD11-13 (8)37.17+8.14
8Astrid Oline ErvikD17- (8)1.07.46+33.47
9Mette RogneD50- (11)41.26+11.36
9Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (11)1.02.26+33.32
10Kristian Fredrik ThomassenH17- (25)45.12+9.16
10Roar BergeÅpen B (22)43.47+15.57
11Olav TalleÅpen C (26)38.04+9.15
14Vibeke NymoÅpen B (22)46.38+18.48
15Lars Stuland LarsenH50- (27)45.00+12.21
16Wenche Irene ThomassenÅpen C (26)42.56+14.07
17Gernot DoppelhoferH50- (27)47.53+15.14
17Kim-Andrè Kjenes HauglandH17- (25)55.24+19.28
18Ingeborg Stuland TysværÅpen B (22)1.03.39+35.49
20Ragnhild Louise ErvikÅpen C (26)47.37+18.48
20Martin ThomassenH17- (25)1.00.47+24.51
Bodil Bergljot JohansonD50- (11)diskvalifisert

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Anne FjeldstadD50- (11)39.05+9.15
13Gunnar J. AlsakerÅpen B (22)45.26+17.36
16Karianne AlsakerÅpen B (22)50.08+22.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor