Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D/H-10N

1 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb15.1611.44
2Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL17.26+2.1013.24
2Jakob Iversen PausAskøy OL17.26+2.1013.24
4Amund Eeg GenbergIL Gular17.38+2.2213.33
5Emilie SolvikGneist, IL17.47+2.3113.40
6Filip HausvikAskøy OL18.10+2.5413.58
7Live Albertsen MjeldeTIF Viking18.46+3.3014.26
8Erlend LavikVaregg Fleridrett18.52+3.3614.30
9Emilie Breistein PedersenTIF Viking19.30+4.1415.00
10Ingrid BrattbakkFana IL19.32+4.1615.01
11Markus Heldal HersvikFana IL19.40+4.2415.07
12Madelen MykingOs Orienteringsklubb19.50+4.3415.15
13Iris Popsueva BuanesTIF Viking20.03+4.4715.25
14Katinka SannesTIF Viking20.19+5.0315.37
15Elliot Brage SritharanAskøy OL21.12+5.5616.18
16Ylva MagnussenTIF Viking22.26+7.1017.15
17Magnus DøskelandFana IL23.05+7.4917.45
18Vegard VollanFana IL23.24+8.0818.00
19David NordvikGneist, IL24.00+8.4418.27
20Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett24.51+9.3519.06
21Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett24.58+9.4219.12
22Frida Ingeborg EikangerGneist, IL25.12+9.5619.23
23Jonas PedersenTIF Viking25.57+10.4119.57
24Fredrik BlomquistBergens TF28.12+12.5621.41
25Lily EiknerFana IL32.05+16.4924.40
26Johanne O EllingsenGneist, IL46.37+31.2135.51

H11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius GuibertVaregg Fleridrett15.2811.53
2Håvard Serck-HanssenTIF Viking19.52+4.2415.16

D13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea KnudsenTIF Viking14.2611.06

Åpen N

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven Arild JohannessenAskøy OL18.0713.56
2Gry Ane LavikVaregg Fleridrett18.50+0.4314.29
3Hans-Richard BrattbakkFana IL19.30+1.2315.00
4Rosallinn MykingOs Orienteringsklubb19.47+1.4015.13
5Kristine MerkesvikAskøy OL21.08+3.0116.15
6Kenneth Remy SritharanAskøy OL21.09+3.0216.16
7Arne RyggBergens TF21.13+3.0616.19
8Jan Arve SolliAskøy OL21.18+3.1116.23
9Per MathismoenFana IL22.38+4.3117.24
10Trond DøskelandFana IL22.56+4.4917.38
11Jan Olav OrrmbergFana IL23.08+5.0117.47
12Silje WollanFana IL23.31+5.2418.05
13Wenche ThomassenVaregg Fleridrett26.50+8.4320.38
14Lene RykkjeVaregg Fleridrett26.57+8.5020.43
15Astri Ese HoleBergens TF28.09+10.0221.39
16Sigurd EiknerFana IL32.22+14.1524.53

D-10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett28.4015.05
2Bjørk Salvans HansenFana IL1.27.52+59.1246.14

H-10

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirill EikangerGneist, IL19.0310.01
2Emil HeksemFana IL25.07+6.0413.13
3Thord Nystuen SolliAskøy OL32.04+13.0116.52
4Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett42.21+23.1822.17

D11-13

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anele IversenVaregg Fleridrett21.3311.20
2Solveig Da-Yeon VrålstadVaregg Fleridrett21.57+0.2411.33
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett22.08+0.3511.38
4Karoline StrandenesFana IL22.49+1.1612.00
5Helene NysæterBergens TF23.45+2.1212.30
6Erle Schjølberg EvensenGneist, IL25.47+4.1413.34
7Emely MykingOs Orienteringsklubb28.16+6.4314.52
8Ingrid FlorvaagOs Orienteringsklubb28.17+6.4414.53
8Therese G SkaalandFana IL28.17+6.4414.53
10Stine Marie Tefre GriegFana IL29.05+7.3215.18
11Marie ThomassenVaregg Fleridrett30.44+9.1116.10
12Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL33.35+12.0217.40

H11-13

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar HeksemFana IL18.189.37
2Vegard Eeg AksnesIL Gular20.27+2.0910.45
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL21.01+2.4311.03
4Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett24.30+6.1212.53
5Kristoffer Heldal HersvikFana IL25.16+6.5813.17
6Mats Askeland HalvorsenGneist, IL28.56+10.3815.13
7Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett29.42+11.2415.37
8Isak HovstadVaregg Fleridrett30.45+12.2716.11

Åpen C

1 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne WollanFana IL20.0910.36
2Yola KeenlysideGneist, IL20.29+0.2010.46
3Ragnar VikørenGneist, IL23.16+3.0712.14
4Harald RisnesFana IL25.03+4.5413.11
5Elin StrandenesFana IL25.17+5.0813.18
6Karen Clementsen KayserFana IL25.45+5.3613.33
7May-lill DammTIF Viking26.05+5.5613.43
8Cecilie Heldal HersvikFana IL26.12+6.0313.47
9Ingeborg TysværVaregg Fleridrett26.28+6.1913.55
10Ragnar KayserFana IL26.57+6.4814.11
11Grete LindBergens TF27.30+7.2114.28
12Herdis AlvheimFana IL28.24+8.1514.56
13Johanna G SkaalandFana IL28.25+8.1614.57
14Mette GurvinFana IL28.28+8.1914.58
15Per Olaf TangenFana IL29.40+9.3115.36
16Turid TangenOs Orienteringsklubb29.41+9.3215.37
17Monica  Askeland HalvorsenGneist, IL30.11+10.0215.53
18Isak August Holmefjord AmundsenFana IL32.40+12.3117.11
19Aasfrid TysværVaregg Fleridrett34.46+14.3718.17
20Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett37.27+17.1819.42
21Jostein DøsenOs Orienteringsklubb45.02+24.5323.42
22Ingrid RollFana IL1.11.10+51.0137.27
Andreas Severin BrattebøOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D12-14

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Erica EikangerGneist, IL25.0711.24
2Iris SkageGneist, IL57.37+32.3026.11

H12-14

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre AksnesIL Gular23.0310.28
2Hans RogstadkjernetBergens TF27.18+4.1512.24
3Brage Bell LysakerFana IL28.42+5.3913.02

D50-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SandvollGneist, IL23.1610.34
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb27.34+4.1812.31
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL27.57+4.4112.42
4Anne FjeldstadÅrstad IL31.33+8.1714.20
5Marit NipenGneist, IL35.43+12.2716.14
6Mette RogneVaregg Fleridrett36.18+13.0216.30
7Mai Helen LingaIL Gular37.15+13.5916.55
8Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb58.05+34.4926.24

D65-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF25.5711.47
2Ingjerd SognnæsBergens TF28.14+2.1712.49
3Berit HegdalBergens TF31.20+5.2314.14
4Bjørg KocbachBergens TF32.25+6.2814.44
5Else RådalFana IL46.57+21.0021.20
6Astrid OrmbergFana IL49.44+23.4722.36
7Ingvill VoldFana IL52.14+26.1723.44
8Kirsten EggenFana IL53.41+27.4424.24

Åpen B

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir HeksemFana IL22.2410.10
2Harald HovstadVaregg Fleridrett25.25+3.0111.33
3Sigrunn EliassenBergens TF26.49+4.2512.11
4Espen SeebergOsterøy IL28.59+6.3513.10
5Per HauglandÅrstad IL29.07+6.4313.14
6Kjell SkageGneist, IL29.10+6.4613.15
7Rasmus JordeVaregg Fleridrett29.46+7.2213.31
8Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb31.30+9.0614.19
9Anette StrandBergens TF32.30+10.0614.46
10Gunnar J. AlsakerÅrstad IL32.53+10.2914.56
11Karianne AlsakerÅrstad IL35.34+13.1016.10
12Marian KjellevoldIL Gular36.30+14.0616.35
13Egil KnudsenTIF Viking37.40+15.1617.07
14Sindre EkrheimBergens TF39.38+17.1418.00
15Roar BergeVaregg Fleridrett42.15+19.5119.12
16Marianne HeksemFana IL44.39+22.1520.17
17Per VikaneFana IL45.08+22.4420.30
18Vibekke NymoVaregg Fleridrett46.17+23.5321.02

D15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular39.3412.21
2Marie Roll-TørnqvistFana IL40.43+1.0912.43
3Kristine Bog VikaneFana IL42.46+3.1213.21
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF56.18+16.4417.35
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.05.18+25.4420.24

H15-16

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF24.437.43
2Erik BohneVaregg Fleridrett33.01+8.1810.19
3Lars Schjølberg EvensenGneist, IL43.37+18.5413.37
4Sindre WesterbøGneist, IL44.28+19.4513.53
5Vegard Velle SivertsenBergens TF45.29+20.4614.12
6Isak Wendelbo NyreBergens TF49.31+24.4815.28
7Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb52.30+27.4716.24
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.00.22+35.3918.51

D17-

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann ScheiTIF Viking29.339.14
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett34.04+4.3110.38
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular34.05+4.3210.39
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL35.43+6.1011.09
5Ingunn Torød BusetGneist, IL35.58+6.2511.14
6Mari Strømme LidVaregg Fleridrett36.48+7.1511.30
7Nina GogaBergens TF37.31+7.5811.43
8Rannveig NordhagenFana IL37.41+8.0811.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Lise ChristensenTIF Viking37.55+8.2211.50
10Tove AasheimVaregg Fleridrett39.33+10.0012.21
11Mariell ArntzenGneist, IL40.45+11.1212.44
12Marianne NummedalFana IL41.13+11.4012.52
13Linda RykkjeVaregg Fleridrett41.20+11.4712.55
14Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett42.06+12.3313.09
15Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett43.58+14.2513.44

H50-

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular26.088.10
2Tore JuvikIL Gular28.47+2.398.59
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett30.10+4.029.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ole TørnqvistFana IL30.58+4.509.40
5Harald ValenVaregg Fleridrett31.57+5.499.59
6Jan SteinegerGneist, IL32.15+6.0710.04
7Kristian LøvåsVaregg Fleridrett32.44+6.3610.13
8Tord Bell MykingFana IL32.58+6.5010.18
9Øistein BøeFana IL34.15+8.0710.42
10John Fredrik HatlingFana IL36.01+9.5311.15
11Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett36.17+10.0911.20
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL36.17+10.0911.20
13Tore Svein NeseAskøy OL37.29+11.2111.42
14Ove DrangeVaregg Fleridrett38.44+12.3612.06
15Erik VikaneFana IL38.58+12.5012.10
16Dag Terje RøenSamnanger IL39.10+13.0212.14
17Morten Lund JohansenVaregg Fleridrett39.32+13.2412.21
18Kjetil DammTIF Viking40.49+14.4112.45
19Lars SveenBergens TF41.37+15.2913.00
20Alfon Harald JohansenBergens TF43.44+17.3613.40
21Tommy SævareidOs Orienteringsklubb47.03+20.5514.42
22Matti TorgersenBergens TF48.54+22.4615.16
23Øistein PaulsenBergens TF51.49+25.4116.11

H65-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SørevikTIF Viking33.3510.29
2Dagfinn HoleBergens TF41.10+7.3512.51
3Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett47.10+13.3514.44
4Atle BergsethVaregg Fleridrett49.52+16.1715.35
5Rolf NordOs Orienteringsklubb51.45+18.1016.10
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.12.22+38.4722.36
Harald LyngtunFana ILdiskvalifisert
Lars Olav TveitaFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ketil DøskelandFana IL31.069.43
2Runar SivertsenBergens TF51.21+20.1516.02
3Torgeir StrandFana IL55.49+24.4317.26

H17-

4 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Jarvis WestergårdNTNUI38.118.07
2Andreas G. PoldenGneist, IL41.57+3.468.55
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett43.00+4.499.08
4Helge NysæterBergens TF43.51+5.409.19
5Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett44.17+6.069.25
6Espen RognsvågOs Orienteringsklubb44.25+6.149.27
7Scott JuvikIL Gular47.06+8.5510.01
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett47.10+8.5910.02
9Petter Marki ErichsenKristiansand OK48.24+10.1310.17
10Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett48.36+10.2510.20
11Øyvind JohannessenGneist, IL50.54+12.4310.49
12Tom Øyvind JohannessenGneist, IL53.00+14.4911.16
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett54.31+16.2011.35
14Eirik BjørkevollNOTEAM55.43+17.3211.51
15Andreas BergeOs Orienteringsklubb56.37+18.2612.02
16Pål ThomassenVaregg Fleridrett57.00+18.4912.07
17Erik Serck-HansenTIF Viking1.02.58+24.4713.23
18Simen Bog VikaneNTNUI1.04.26+26.1513.42
19Mads Jørgen SkageGneist, IL1.07.41+29.3014.24
20Knut UtneFana IL1.08.58+30.4714.40
21Sigve Rygg EikelandBergens TF1.15.09+36.5815.59
Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Eivind MaldeIL Gulardiskvalifisert
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D19-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett53.4911.27
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.03.08+9.1913.25
3Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1.03.48+9.5913.34
4Vibeke Tefre GriegFana IL1.07.51+14.0214.26
5Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.20.55+27.0617.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor