Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 29 mai 2018

D/H-10N

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Filip HausvikAskøy OL22.13
2Erlend LavikVaregg Fleridrett23.06+0.53
3Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb25.41+3.28
4Ida JakobsenAskøy OL27.05+4.52
5Jakob Iversen PausAskøy OL28.06+5.53
6Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL30.05+7.52
7David Ljosvo NordvikGneist, IL30.40+8.27
8Sigurd Nystuen SolliAskøy OL33.21+11.08
9Gard Nystuen SolliAskøy OL33.24+11.11
10Hanna Axdal-SolliAskøy OL33.53+11.40
11Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett34.11+11.58
12Anne HeksemFana IL34.13+12.00
13Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett34.44+12.31
14Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett39.34+17.21
15Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett40.51+18.38
16Erica Juliet EideFana IL1.01.03+38.50
17Hedda Jansson RønnestadFana IL1.01.21+39.08

D13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea KnudsenTIF Viking25.17
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubbfullført

Åpen N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sven Arild JohannessenAskøy OL22.01
2Lene RykkjeVaregg Fleridrett22.42+0.41
3Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22.55+0.54
4Gry Ane LavikVaregg Fleridrett23.04+1.03
5Gaute JakobsenAskøy OL27.41+5.40
6Camilla NystuenAskøy OL33.24+11.23
7Kirsti LysakerFana IL34.06+12.05
8Linda JanssonFana IL1.01.24+39.23
Arve SolliAskøy OL33.49

H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL39.08
2Markus TorsvikFana IL39.11+0.03
3Thord Nystuen SolliAskøy OL39.24+0.16

D11-13

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle Schjølberg EvensenGneist, IL35.50
2Marie ThomassenVaregg Fleridrett40.53+5.03
3Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL44.57+9.07
4Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1.18.24+42.34
5Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.18.30+42.40

H11-13

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL17.33
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.27+2.54
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett29.03+11.30
4Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett29.04+11.31
5Vegard AksnesIL Gular48.44+31.11
6Kristoffer Heldal HersvikFana IL57.52+40.19
7Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett59.58+42.25

Åpen C

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett25.10
2Yola KeenlysideGneist, IL27.54+2.44
3Hege OmmedalVaregg Fleridrett31.39+6.29
4Hege FjellbirkelandIL Gular32.03+6.53
5Jørn TorgersenTIF Viking32.16+7.06
6Grete LindBergens TF32.45+7.35
7May-lill DammTIF Viking37.46+12.36
8Ragnar KayserFana IL38.39+13.29
9Åsfrid TysværVaregg Fleridrett38.57+13.47
10Marianne HeksemFana IL39.09+13.59
11Sondre AksnesIL Gular46.35+21.25
12Bodil HåheimIL Gular46.44+21.34
13Karen Clementsen KayserFana IL47.48+22.38
14Ragnar VikørenGneist, IL52.39+27.29
15Ingrid RollFana IL1.21.54+56.44
16Per MathismoenFana IL1.31.56+1.06.46

D12-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iris SkageGneist, IL45.55

H12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL27.01
Hans RogstadkjernetBergens TFdiskvalifisert

D50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig SolliAskøy OL32.47
2Liv Sylvi MeyerGneist, IL33.27+0.40
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb36.05+3.18
4Britt KarlsenAskøy OL36.21+3.34
5Ingrid SandvollGneist, IL37.34+4.47
6Mette RogneVaregg Fleridrett42.42+9.55
7Annhild FetveitFana IL44.44+11.57
8Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett46.24+13.37
9Anne FjeldstadÅrstad IL49.56+17.09
10Anne WestergårdVaregg Fleridrett55.33+22.46

D65-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF33.49
2Berit HegdalBergens TF34.37+0.48
3Ingjerd SognnæsBergens TF38.28+4.39
4Bjørg KocbachBergens TF43.56+10.07
5Herdis AlvheimFana IL52.11+18.22
6Astri Ese HoleBergens TF1.01.02+27.13
7Astrid OrmbergFana IL1.03.00+29.11
8Kirsten L. EggenFana IL1.05.48+31.59
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert

Åpen B

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut UtneFana IL22.33
2Per HauglandÅrstad IL37.13+14.40
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett41.30+18.57
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett41.57+19.24
5Kjell SkageGneist, IL42.53+20.20
6Ivar MichaelsenGneist, IL46.15+23.42
7Axel IngvaldsenTIF Viking46.52+24.19
8Marie DymbeGneist, IL55.54+33.21
9Otto Grahl-NielsenBergens TF59.45+37.12
10Harald RisnesFana IL1.07.07+44.34
Sindre EkrheimBergens TFdiskvalifisert
Turid VrålstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL46.33
2Marie Roll-TørnqvistFana IL47.10+0.37

H15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF28.03
2Erik BohneVaregg Fleridrett30.53+2.50
3Birk Bell LysakerFana IL31.53+3.50
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett36.22+8.19
5Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett40.05+12.02
6Vegard Velle SivertsenBergens TF41.39+13.36
7Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett53.51+25.48

D17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann ScheiTIF Viking33.53
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett37.05+3.12
3Rannveig NordhagenFana IL38.03+4.10
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett38.12+4.19
5Mari Strømme LidVaregg Fleridrett40.58+7.05
6Ingunn Torød BusetGneist, IL42.09+8.16
7Karianne StrømmeVaregg Fleridrett42.58+9.05
8Mariell ArntzenGneist, IL46.55+13.02
8Olena StrugalovaVaregg Fleridrett46.55+13.02
10Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett54.53+21.00
11Nina GogaBergens TF56.47+22.54
12Tove AasheimVaregg Fleridrett57.27+23.34
13Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.05.23+31.30
Marian KjellevoldIL Gulardiskvalifisert

H50-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL30.55
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett31.12+0.17
3Kristian LøvåsVaregg Fleridrett33.06+2.11
4Sverre Johan NærheimIL Gular35.47+4.52
5Sverre OttesenVaregg Fleridrett35.56+5.01
6Øistein BøeFana IL36.45+5.50
7Tore JuvikIL Gular36.50+5.55
8Bjørn-Inge SkageGneist, IL38.02+7.07
9Jan SteinegerGneist, IL38.07+7.12
10Tord Bell MykingFana IL38.37+7.42
11Ove DrangeVaregg Fleridrett38.44+7.49
12Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett39.28+8.33
13Torgeir StrandFana IL39.39+8.44
14Lars SveenBergens TF42.01+11.06
15Ole TørnqvistFana IL42.07+11.12
16Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett42.50+11.55
17Tore Svein NeseAskøy OL43.59+13.04
18Ørjan Eirik ValestrandFana IL46.55+16.00
19Egil KarlsenAskøy OL47.07+16.12
20Harald ForlandAskøy OL55.17+24.22
21Matti TorgersenBergens TF55.43+24.48
22Kjetil DammTIF Viking58.48+27.53
23Øistein PaulsenBergens TF1.14.54+43.59
Alfon Harald JohansenBergens TFdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H65-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking40.00
2Atle AlvheimFana IL42.26+2.26
3Magnus NatåsBergens TF47.23+7.23
4Erling StrandBergens TF56.55+16.55
5Dagfinn HoleBergens TF1.00.08+20.08
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.08.56+28.56
7Atle BergsethVaregg Fleridrett1.12.19+32.19
8Per VikaneFana IL1.17.12+37.12
9Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.27.03+47.03
10Jan Olav OrmbergFana IL1.28.31+48.31
Halvdan Ramberg MoeFana ILdiskvalifisert
Per VoldFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Ove VindenesAskøy OL39.12
2Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett48.02+8.50
3Runar SivertsenBergens TF1.09.52+30.40
Dag AksnesIL Gulardiskvalifisert

H17-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkVaregg Fleridrett37.18
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.10+0.52
3Magne KnudsenGneist, IL40.13+2.55
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett44.23+7.05
5Andreas BergeOs Orienteringsklubb44.36+7.18
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett45.19+8.01
7Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett45.38+8.20
8Andreas G. PoldenGneist, IL46.45+9.27
9Gard E. JørgensenGneist, IL52.51+15.33
10Eyvind TangenBergens TF55.36+18.18
11Stian RykkjeVaregg Fleridrett56.12+18.54
11Arne JohannesenIL Gular56.12+18.54
13Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular58.26+21.08
14Geir HeksemFana IL1.01.44+24.26
15Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.01.46+24.28
16Mads Jørgen SkageGneist, IL1.06.40+29.22
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi HoleBergens TF52.17
2Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett56.11+3.54
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.02.17+10.00
4Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.08.58+16.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor