Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Askøy OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Åshild Bjørkaas MossigeD11-12N (1)36.27
3Tore Svein NeseH50- (21)43.53+4.57
3Rannveig SolliD50- (10)35.58+4.41
Thord Nystuen SolliD/H-10N (26)27.35
Øyunn Bjørkaas MossigeD/H-10N (26)41.01
Jakob Iversen PausD/H-10N (26)40.50
Bjørge SolliÅpen N (15)39.22
Gard Nystuen SolliD/H-10N (26)39.30
Sigurd Nystuen SolliD/H-10N (26)39.33
Elliot Brage SritharanD/H-10N (26)35.49
Camilla NystuenÅpen N (15)39.29
Filip HausvikD/H-10N (26)31.52
Sven Arild JohannessenÅpen N (15)32.04
Kristine MerkesvikÅpen N (15)35.12
Jan Arve SolliH65- (11)diskvalifisert

Bergens TF

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Magnus NatåsH65- (11)52.46
1Randi HoleD19- (4)1.01.51
1Andreas DaleH15-16 (9)31.55
1Nina SoligardD65- (7)33.47
2Ingjerd SognnæsD65- (7)35.31+1.44
2Ingeborg Rygg EikelandD15-16 (3)1.01.01+9.09
3Øystein TuntlandH11-12N (4)27.00+4.16
3Berit HegdalD65- (7)38.37+4.50
3Dagfinn HoleH65- (11)53.01+0.15
4Kristian Strand JensenH11-12N (4)28.09+5.25
4Bjørg KocbachD65- (7)44.37+10.50
4Helene NysætherD11-13 (5)35.12+10.39
5Anette StrandÅpen B (17)39.57+13.55
7Kjellaug HodnekvamD65- (7)50.58+17.11
7Helge NysætherH17- (21)51.40+12.29
8Isak Wendelbo NyreH15-16 (9)1.18.37+46.42
8Erling StrandH65- (11)1.23.02+30.16
8Grete LindÅpen C (24)33.32+9.25
12Andreas NysætherH17- (21)1.01.59+22.48
16Arne RyggÅpen C (24)39.51+15.44
17Lars SveenH50- (21)1.01.26+22.30
18Alfon Harald JohansenH50- (21)1.02.41+23.45
19Knut GjestemoenH50- (21)1.06.19+27.23
Josefine BlomquistD/H-10N (26)29.48
Karoline Strand JensenD/H-10N (26)28.10
Øistein Helge JensenÅpen N (15)28.27
Rachel Joy AlbotÅpen N (15)28.19
Fredrik BlomquistD/H-10N (26)48.51
Astri Ese HoleÅpen N (15)48.52
Erik Krohn-HansenÅpen N (15)26.59
Øistein PaulsenH50- (21)diskvalifisert
Anne GjestemoenD50- (10)diskvalifisert

Drange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Elin Sjødin DrangeD50- (10)55.38+24.21

Fana IL

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Silje WollanÅpen C (24)24.07
1Stella S. DahleD13-16N (1)23.23
1Marie Roll-TørnqvistD15-16 (3)51.52
1Knut UtneÅpen B (17)26.02
1Brage Bell LysakerH12-14 (1)24.33
2Atle AlvheimH65- (11)52.55+0.09
2Hanne Sofie WollanÅpen C (24)24.24+0.17
2Karoline StrandenesD11-13 (5)29.03+4.30
2Ole TørnqvistH50- (21)41.36+2.40
2Birk Bell LysakerH15-16 (9)33.44+1.49
3Stine Marie Tefre GriegD11-13 (5)29.54+5.21
3Ketil NummedalÅpen AK (4)1.01.04+7.18
3Kristine Bog VikaneD15-16 (3)1.03.01+11.09
4Vibeke Tefre GriegD19- (4)1.22.49+20.58
4Tord Bell MykingH50- (21)44.35+5.39
5Kristoffer Heldal HersvikH11-13 (8)29.31+6.16
5Per VoldH65- (11)1.10.11+17.25
5Bjørn HøllelandH50- (21)44.39+5.43
5Astrid OrmbergD65- (7)45.34+11.47
6Per VikaneH65- (11)1.14.35+21.49
6Elin Cecile Kryvi StrandenesÅpen C (24)31.38+7.31
6Kirsten L. EggenD65- (7)50.05+16.18
6Marianne NummedalD17- (12)55.44+14.36
7Karen Clementsen KayserÅpen C (24)31.44+7.37
8Annhild FetveitD50- (10)51.09+19.52
8Oskar HeksemH11-13 (8)35.58+12.43
8Geir HeksemÅpen C (24)33.32+9.25
9Halvdan Ramberg MoeH65- (11)1.25.55+33.09
9Bjørn BataldenÅpen B (17)44.37+18.35
10Halvor Fetveit SundalÅpen B (17)44.43+18.41
10Jan Olav OrmbergH65- (11)1.42.30+49.44
12Øistein BøeH50- (21)51.08+12.12
13Ragnar KayserÅpen C (24)36.46+12.39
13Torgeir StrandH50- (21)53.51+14.55
14Cecilie Heldal HersvikÅpen C (24)38.11+14.04
15Arild EggenÅpen B (17)53.47+27.45
19Hans Richard BrattbakkÅpen C (24)54.19+30.12
20Charlotte PedersenÅpen C (24)55.43+31.36
21Roar NordvikÅpen C (24)57.50+33.43
22Magne RaadalÅpen C (24)57.58+33.51
23Ingrid RollÅpen C (24)58.48+34.41
Hedda Jansson RønnestadD-10 (4)54.53
Ingrid BrattbakkD-10 (4)54.17
Erica Juliet EideD-10 (4)54.46
Vegard WollanD/H-10N (26)44.28
Knut Erik GulbrandsenÅpen N (15)44.29
Per MathismoenÅpen N (15)39.58
Kirsti LysakerÅpen N (15)40.08
Markus Heldal HersvikD/H-10N (26)40.02
Magnus Hennø HaugenD/H-10N (26)31.59
Anders Nydal HaugenÅpen N (15)31.59
Emil HeksemH-10 (1)33.27
Per Olaf TangenÅpen C (24)diskvalifisert

Gneist IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Ragnar VikørenÅpen C (24)36.33+12.26

Gneist, IL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hedda Erica EikangerD12-14 (2)33.25
2Iris SkageD12-14 (2)46.08+12.43
2Andreas G. PoldenH17- (21)42.38+3.27
3Marie DymbeÅpen C (24)25.15+1.08
4Liv Sylvi MeyerD50- (10)38.22+7.05
7Mats Askeland HalvorsenH11-13 (8)34.26+11.11
9Magne KnudsenH17- (21)54.05+14.54
9Vilde Hopland SkageD17- (12)1.09.38+28.30
10Arne Wilhelm KnudsenH17- (21)57.26+18.15
10Monica Askeland HalvorsenÅpen C (24)34.57+10.50
11Marianne DymbeÅpen C (24)35.17+11.10
11Kjell SkageÅpen B (17)44.59+18.57
12Ivar MichaelsenÅpen B (17)45.08+19.06
13Tom Øyvind JohannessenH17- (21)1.04.14+25.03
14Bjørn-Inge SkageH50- (21)54.18+15.22
15Bjørn FieldH17- (21)1.06.06+26.55
17Sturle NordeideH17- (21)1.13.44+34.33
18Mats Jørgen SkageH17- (21)1.15.14+36.03
Marie Egeland StoråD/H-10N (26)24.51
Johanne O EllingsenD/H-10N (26)44.59
Frida Ingeborg EikangerD/H-10N (26)36.31
Kirill EikangerD/H-10N (26)24.18
Ingunn Torød BusetD17- (12)diskvalifisert
Jan SteinegerH17- (21)diskvalifisert

IL Gular

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tom Eirik EikangerH50- (21)38.56
5Scott JuvikH17- (21)51.00+11.49
7Sverre Johan NærheimH50- (21)45.19+6.23
8Eli Fjellbirkeland JohannesenD17- (12)1.07.08+26.00
15Bodil HåheimÅpen C (24)38.27+14.20
Sjur GrønnevetD/H-10N (26)26.11
Emil KragsethD/H-10N (26)26.11
Ole KragsethÅpen N (15)28.27
Vibeke ØyeÅpen N (15)diskvalifisert
Sivert Dein Boll ReinertsenÅpen B (17)diskvalifisert
Johan EikangerÅpen AK (4)diskvalifisert

Odda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eirik BjørkevollH17- (21)diskvalifisert

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Andreas BergeÅpen AK (4)53.46
1Turid RognsvågD50- (10)31.17

Osterøy IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ragnhild BalsvikD17- (12)45.56+4.48
4Espen SeebergÅpen B (17)36.53+10.51
4Dagfinn GjerstadH11-13 (8)29.05+5.50
6Anders SeebergÅpen B (17)42.25+16.23
20Johannes GjerstadH50- (21)1.06.57+28.01

TIF Viking

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mariann ScheiD17- (12)41.08
2Håvard Serck-HanssenH11-12N (4)24.27+1.43
5May-lill DammÅpen C (24)31.14+7.07
7Jan Harald Helmich PedersenH65- (11)1.20.26+27.40
14Axel IngvaldsenÅpen B (17)51.32+25.30
16Kjetil DammH50- (21)1.01.21+22.25
18Linnea KnudsenÅpen C (24)47.20+23.13
Live MjeldeD/H-10N (26)30.57
Emilie BreisteinD/H-10N (26)47.47
Katinka SannesD/H-10N (26)49.42
Elise NepstadD/H-10N (26)47.31
Iris Popsueva BuanesD/H-10N (26)30.01
Erik Serck-HanssenH17- (21)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tonje RykkjeD11-13 (5)24.33
1Bendik Madslien SteinhaugH11-13 (8)23.15
1Marius GuibertH11-12N (4)22.44
1Oskar RøenH17- (21)39.11
2Gro MadslienÅpen B (17)30.57+4.55
2Tora Aasheim NymarkD19- (4)1.08.25+6.34
2Andreas Strømme LidH11-13 (8)26.44+3.29
2Britt Kjersti JåstadD50- (10)35.18+4.01
2Bjørn SteinhaugÅpen AK (4)56.34+2.48
3Siri Sjødin DrangeD19- (4)1.13.41+11.50
3Olve Berge AarsandH11-13 (8)29.03+5.48
3Vyacheslav MukhidinovH17- (21)42.44+3.33
3Erik BohneH15-16 (9)37.36+5.41
3Ragnhild Vrålstad LøvåsD17- (12)46.57+5.49
3Lars Stuland LarsenÅpen B (17)32.56+6.54
4Ragnhild ErvikÅpen C (24)30.14+6.07
4Atle BergsethH65- (11)59.07+6.21
4Karianne StrømmeD17- (12)47.40+6.32
4Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (9)45.16+13.21
4Kristian RykkjeH17- (21)45.30+6.19
5Marie ThomassenD11-13 (5)44.00+19.27
5Linda RykkjeD17- (12)52.02+10.54
5Mette RogneD50- (10)40.27+9.10
5Tage RosenlundH15-16 (9)45.56+14.01
6Tore NymarkH17- (21)51.11+12.00
6Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (9)47.56+16.01
6Kristian LøvåsH50- (21)44.48+5.52
6Sverre Stuland TysværH11-13 (8)31.12+7.57
7Tove AasheimD17- (12)59.42+18.34
7Inger BjergaD50- (10)48.08+16.51
7Magnus Strømme LidH15-16 (9)1.04.25+32.30
8Gernot DoppelhoferH50- (21)45.52+6.56
8Sveinung RykkjeH17- (21)52.42+13.31
8Tone RosenlundÅpen B (17)42.59+16.57
9Helge Tiger HauglandH50- (21)47.11+8.15
9Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (9)1.32.04+1.00.09
10Astrid Oline ErvikD17- (12)1.21.43+40.35
10Helge RosenlundH50- (21)47.22+8.26
11Pål ThomassenH17- (21)59.16+20.05
11Sverre OttesenH50- (21)47.57+9.01
13Kim-Andrè Kjenes HauglandH17- (21)1.04.14+25.03
15Ove DrangeH50- (21)54.55+15.59
16Jan Kjærner-SembH17- (21)1.06.46+27.35
17Aasfrid TysværÅpen C (24)44.46+20.39
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (4)38.59
Truls Ragvin SkaretD/H-10N (26)30.42
Torill Kjenes HauglandÅpen N (15)27.11
Sofiya MukhidinovaD/H-10N (26)46.36
Mari Strømme LidD17- (12)diskvalifisert

Årstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Per HauglandÅpen B (17)42.35+16.33

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Anne FjeldstadD50- (10)41.35+10.18
13Karianne AlsakerÅpen B (17)45.26+19.24
16Gunnar J. AlsakerÅpen B (17)56.38+30.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor