Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 18 september 2018

D-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett22.42
2Idun HeklandIL Gular27.51+5.09
3Live GrønnevetIL Gular27.52+5.10
4Erle Schjølberg EvensenGneist, IL28.35+5.53
5Karoline StrandenesFana IL29.06+6.24
Emilie SolvikGneist, ILdiskvalifisert
Kristina FintlandGneist, ILdiskvalifisert

D13-15

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16.33
2Stella S. DahleFana IL31.01+14.28

D16-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett20.18
Mari StadsnesIL Gulardiskvalifisert

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariell ArntzenGneist, IL21.11
2Mariann ScheiTIF Viking21.49+0.38
3Malene ØenStord Orientering22.29+1.18
4Annhild FetveitFana IL39.56+18.45

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove AasheimVaregg Fleridrett19.20
2Mai Helen LingaIL Gular22.29+3.09
3Hege FjellbirkelandIL Gular23.34+4.14
4Margrete SolvikGneist, IL24.57+5.37
5Vibeke ØyeIL Gular25.56+6.36
6Nina GogaBergens TF27.48+8.28
7Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett38.13+18.53
Linda RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL18.42
2Berit HegdalBergens TF25.40+6.58
3Kjellaug HodnekvamBergens TF28.54+10.12
4Astrid OrmbergFana IL32.55+14.13
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert
Grete LindHaukeland sykehus idrettslag (HSI)diskvalifisert

DN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb10.40
2Ellen GrønnevetIL Gular18.11+7.31

HN

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjert GrønnevetIL Gular18.12

H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular25.44
2Sjur GrønnevetIL Gular25.49+0.05
Kristoffer Heldal HersvikFana ILdiskvalifisert

H13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17.55
2Isak Wendelbo NyreBergens TF23.30+5.35
Rasmus JordeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert

H16-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.04
2Birk Bell LysakerFana IL18.31+0.27
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett20.14+2.10
4Mathias HeradstveitGneist, IL21.08+3.04
5Lars Schjølberg EvensenGneist, IL21.48+3.44
6Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular22.00+3.56
7Halvor Fetveit SundalFana IL25.31+7.27
Sigve Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.54
2Asbjørn Magnus MidtbøWing OK20.33+3.39
3Knut UtneFana IL22.49+5.55
4Sverre SoløyVaregg Fleridrett28.05+11.11

H40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkVaregg Fleridrett19.40
2Jan SteinegerGneist, IL20.53+1.13
3Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett22.00+2.20
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett23.03+3.23
5Sverre Johan NærheimIL Gular23.10+3.30
6Tom Øyvind JohannessenGneist, IL25.02+5.22
7Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett26.01+6.21
8Runar SivertsenBergens TF28.07+8.27
9Dag Terje RøenSamnanger IL29.44+10.04
10Matti TorgersenBergens TF30.43+11.03
11Bjørn BataldenFana IL41.24+21.44
Rune StadsnesIL Gulardiskvalifisert
Lars SveenBergens TFdiskvalifisert
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
David Johan TjøswoldBergens TFdiskvalifisert

H60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF18.57
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL20.18+1.21
3Dagfinn HoleBergens TF22.43+3.46
4Magne RaadalFana IL26.21+7.24
5Harald LyngtunFana IL31.29+12.32
6Jan Olav OrmbergFana IL33.37+14.40
Alfon Harald JohansenBergens TFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor