Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 4 september 2018

D-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett17.238.41
2Karoline StrandenesFana IL20.45+3.2210.22
3Erle Schjølberg EvensenGneist, IL21.39+4.1610.49
4Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24.09+6.4612.04
5Emilie SolvikGneist, IL31.21+13.5815.40
6Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL36.39+19.1618.19

D13-15

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF13.216.40
2Hedda Erica EikangerGneist, IL16.42+3.218.21

D16-18

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett20.177.48
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21.46+1.298.22
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett21.46+1.298.22
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular23.08+2.518.53
5Ingunn Torød BusetGneist, IL23.39+3.229.05

D19-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann ScheiTIF Viking21.228.13
2Gunhild ForlandAskøy OL23.15+1.538.56
3Vibeke GriegFana IL23.47+2.259.08
4Torun AnkjellNordreisa IL24.42+3.209.30
5Valentina DimitrovaGneist, IL25.08+3.469.40
6Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett27.10+5.4810.26
7Arnfrid SkjævelandStord Orientering38.06+16.4414.39
Kristine FjellangerVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D40-

2 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett15.307.45
2Tove AasheimVaregg Fleridrett16.52+1.228.26
3Britt KarlsenAskøy OL17.49+2.198.54
4Marian KjellevoldIL Gular18.11+2.419.05
5Mai Helen LingaIL Gular18.37+3.079.18
6Hege FjellbirkelandIL Gular19.01+3.319.30
7Margrete SolvikGneist, IL19.42+4.129.51
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett20.25+4.5510.12
9Vibeke ØyeIL Gular20.34+5.0410.17
10Liv Sylvi MeyerGneist, IL22.18+6.4811.09
11May-lill DammTIF Viking26.11+10.4113.05
12Monica Askeland HalvorsenGneist, IL32.58+17.2816.29
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF17.248.42
2Berit HegdalBergens TF18.31+1.079.15
3Marit NipenGneist, IL19.29+2.059.44
4Bjørg MidttunBergens TF19.34+2.109.47
5Nina SoligardBergens TF20.34+3.1010.17
6Kjellaug HodnekvamBergens TF21.09+3.4510.34
7Grete LindHSI22.36+5.1211.18
8Astrid OrmbergFana IL23.11+5.4711.35
9Anne GjestemoenBergens TF24.56+7.3212.28
10Kari SecherBergens TF28.10+10.4614.05
11Ingrid RollFana IL36.28+19.0418.14

DN

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla NystuenAskøy OL26.1716.25
2Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL29.34+3.1718.28
3Ingrid BrattbakkFana IL35.24+9.0722.07
4Hedda Jansson RønnestadFana IL35.27+9.1022.09
5Erica Juliet EideFana IL35.28+9.1122.10
Linnea KnudsenTIF Vikingdiskvalifisert

HN

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirill EikangerGneist, IL11.377.15
2Emil KragsethIL Gular13.12+1.358.15
3Sjur GrønnevetIL Gular13.15+1.388.16
4Henrik ØiestadIL Gular15.34+3.579.43
5Samuel Elias NærheimIL Gular15.37+4.009.45
6Markus Heldal HersvikFana IL19.21+7.4412.05
7Sigurd Nystuen SolliAskøy OL26.06+14.2916.18
8Gard Nystuen SolliAskøy OL26.25+14.4816.30
9Jakob Iversen PausAskøy OL29.40+18.0318.32
10Bjørge SolliAskøy OL30.12+18.3518.52
Emil HeksemFana ILdiskvalifisert

H-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL18.289.14
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL20.23+1.5510.11
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett20.35+2.0710.17
4Marius GuibertVaregg Fleridrett23.56+5.2811.58
5Thord Nystuen SolliAskøy OL29.38+11.1014.49
6Håvard Serck-HanssenTIF Viking32.50+14.2216.25

H13-15

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett14.497.24
2Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett15.07+0.187.33
3Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett15.19+0.307.39
4Sondre BataldenFana IL18.09+3.209.04
5Hans RogstadkjernetBergens TF18.34+3.459.17
6Isak Wendelbo NyreBergens TF19.23+4.349.41
7Vegard Velle SivertsenBergens TF26.13+11.2413.06

H16-18

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL16.296.20
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.28+1.597.06
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.56+2.277.16
4Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular19.01+2.327.18
5Stian RykkjeVaregg Fleridrett19.15+2.467.24
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19.42+3.137.34
7Ulrik HellenTIF Viking20.13+3.447.46
8Mathias HeradstveitGneist, IL20.14+3.457.46
9Tage RosenlundVaregg Fleridrett20.35+4.067.55
10Lars Schjølberg EvensenGneist, IL21.57+5.288.26
11Sigve Rygg EikelandBergens TF22.52+6.238.47
12Halvor Fetveit SundalFana IL24.04+7.359.15
13Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett25.24+8.559.46

H19-

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15.345.59
2Scott JuvikIL Gular16.47+1.136.27
3Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett17.53+2.196.52
4Kim Andre HauglandVaregg Fleridrett18.39+3.057.10
5Niklas ProforsVaregg Fleridrett19.27+3.537.28
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK20.47+5.137.59
7Sturle NordeideGneist, IL20.55+5.218.02
8Knut UtneFana IL21.47+6.138.22
9Kasper ValestrandVaregg Fleridrett22.20+6.468.35
10Andreas BergeOs O-lag24.15+8.419.19
11Odd Kasper EkreBSI - Orientering26.14+10.4010.05
12Lok Him MaVaregg Fleridrett27.17+11.4310.29
13Lars Olav ToloGneist, IL28.52+13.1811.06

H40-

2 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarte EikangerGneist, IL16.306.20
2Ronny RykkjeVaregg Fleridrett17.44+1.146.49
3Tore NymarkVaregg Fleridrett18.39+2.097.10
4Anders T. RødFana IL19.26+2.567.28
5Helge RosenlundVaregg Fleridrett19.48+3.187.36
6Øistein StemmeHordaveg BIL20.24+3.547.50
7Ketil DøskelandFana IL21.01+4.318.05
8Trond DøskelandFana IL21.11+4.418.08
9Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett21.13+4.438.09
10Sverre Johan NærheimIL Gular21.52+5.228.24
11Geir HeksemFana IL22.02+5.328.28
12Kjetil DammTIF Viking22.51+6.218.47
13Sverre OttesenVaregg Fleridrett23.13+6.438.55
14Arne JohannesenIL Gular23.44+7.149.07
15Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett24.21+7.519.21
16Håkon MogstadFana IL26.56+10.2610.21
17Bjørn BataldenFana IL26.59+10.2910.22
18Dag Terje RøenSamnanger IL27.06+10.3610.25
19Runar SivertsenBergens TF27.46+11.1610.40
20Hans-Richard BrattbakkFana IL28.29+11.5910.57
21Lars SveenBergens TF28.31+12.0110.58
22Lars FjellangerFana IL28.48+12.1811.04
23Tore LidVaregg Fleridrett30.13+13.4311.37
24Matti TorgersenBergens TF30.51+14.2111.51

H60-

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL14.407.20
2Magnus NatåsBergens TF15.12+0.327.36
3Dagfinn HoleBergens TF17.48+3.088.54
4Alfon Harald JohansenBergens TF18.18+3.389.09
5Magne RaadalFana IL18.41+4.019.20
6Knut  GjestemoenBergens TF19.04+4.249.32
7Harald LyngtunFana IL19.20+4.409.40
8Jørn TorgersenTIF Viking19.30+4.509.45
9Egil KarlsenAskøy OL20.44+6.0410.22
10Per HauglandÅrstad IL20.49+6.0910.24
11Jan Harald PedersenTIF Viking20.51+6.1110.25
12Kristian Hj. FalchIL Gular23.32+8.5211.46
13Axel IngvaldsenTIF Viking26.11+11.3113.05
14Per MathismoenFana IL35.04+20.2417.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor