Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 april 2018

Askøy OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Thord Nystuen SolliHN (7)20.13+9.30
4Sigurd Nystuen SolliHN (7)23.31+12.48
5Gard Nystuen SolliHN (7)23.40+12.57
5Gunhild ForlandD19- (15)27.03+3.00
6Jakob Iversen PausHN (7)26.13+15.30
7Bjørge SolliHN (7)26.33+15.50
8Camilla NystuenDN (19)23.33+12.00
10Øyunn Bjørkaas MossigeDN (19)26.08+14.35
11Trude BjørkaasDN (19)26.30+14.57
12Åshild Bjørkaas MossigeDN (19)26.35+15.02
23Jan Ove VindenesH40- (29)29.16+9.51
Filip HausvikHN (7)ikke startet
Sven Arild JohannessenHN (7)ikke startet

Bergens TF

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandD13-15 (4)16.47
1Magnus NatåsH60- (8)16.01
1Nina GogaD40- (19)16.19
1Andreas DaleH13-15 (4)13.24
2Nina SoligardD60- (8)18.14+0.17
3Berit HegdalD60- (8)20.19+2.22
4Anne GjestemoenD60- (8)25.17+7.20
4Hans RogstadkjernetH13-15 (4)19.47+6.23
4Dagfinn HoleH60- (8)20.52+4.51
5Kari SecherD60- (8)27.19+9.22
6Sigrunn EliassenD40- (19)19.17+2.58
7Astri Ese HoleD60- (8)33.11+15.14
8Otto Grahl-NielsenH60- (8)30.42+14.41
12Sigve Rygg EikelandH16-18 (16)29.17+10.17
16Vegard Velle SivertsenH16-18 (16)33.14+14.14
Emil Venge-KvammeH13-15 (4)ikke startet
Sindre EkrheimH40- (29)ikke startet
Knut GjestemoenH60- (8)ikke startet

Fana IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristoffer Heldal HersvikH-12 (8)21.26
2Rannveig NordhagenD40- (19)17.08+0.49
2Marie Roll-TørnqvistD13-15 (4)17.43+0.56
2Atle AlvheimH60- (8)19.33+3.32
2Karoline StrandenesD-12 (6)27.44+1.15
2Birk Bell LysakerH16-18 (16)21.12+2.12
3Kristine Bog VikaneD13-15 (4)18.19+1.32
3Stella S. DahleDN (19)17.12+5.39
3Oskar HeksemH-12 (8)22.55+1.29
6Astrid OrmbergD60- (8)28.23+10.26
7Marianne NummedalD40- (19)19.26+3.07
8Ingrid RollD60- (8)44.42+26.45
8Beda Maria JohansonD40- (19)20.44+4.25
8Vibeke Tefre GriegD19- (15)29.55+5.52
8Knut UtneH19- (10)25.58+7.43
13Erica Juliet EideDN (19)27.21+15.48
13Annhild FetveitD40- (19)22.59+6.40
13Håvard NybøH16-18 (16)29.32+10.32
14Hedda Jansson RønnestadDN (19)27.25+15.52
15Halvor Fetveit SundalH16-18 (16)33.11+14.11
16Ole TørnqvistH40- (29)25.49+6.24
Lars FjellangerH40- (29)diskvalifisert
Geir HeksemH40- (29)diskvalifisert
Hanne DaltveitD19- (15)ikke startet
Elin Cecile Kryvi StrandenesD40- (19)ikke startet
Brage Bell LysakerH13-15 (4)ikke startet
Jan Olav OrmbergH60- (8)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Frank LøwengreenH40- (29)22.21+2.56

Gneist, IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erle Schjølberg EvensenD-12 (6)26.29
1Kirill EikangerHN (7)10.43
1Marit NipenD60- (8)17.57
1Andreas G. PoldenH19- (10)18.15
2Frida Ingeborg EikangerDN (19)14.12+2.39
2Ingunn Torød BusetD16-18 (6)25.10+1.03
2Bjarte EikangerH40- (29)19.52+0.27
3Emilie SolvikD-12 (6)27.57+1.28
3Magne KnudsenH19- (10)21.41+3.26
4Hedda Erica EikangerD13-15 (4)19.12+2.25
4Valentina DimitrovaD19- (15)26.56+2.53
6Lars Schjølberg EvensenH16-18 (16)24.23+5.23
8Olav Hammersland GarnesH16-18 (16)26.10+7.10
10Ivar MichaelsenH19- (10)29.52+11.37
11Mathias HeradstveitH16-18 (16)28.47+9.47
12Tom Øyvind JohannessenH40- (29)23.53+4.28
14Sindre Haaland WesterbøH16-18 (16)30.29+11.29
15Maria ChristenssonDN (19)28.22+16.49
16Johanne Ormberg EllingsenDN (19)32.18+20.45
17Margrete SolvikD40- (19)29.04+12.45
19Liv OrmbergD40- (19)37.15+20.56
21Arne Wilhelm KnudsenH40- (29)27.19+7.54
Monica Askeland HalvorsenDN (19)diskvalifisert
Yola KeenlysideD19- (15)diskvalifisert
Vilde Hopland SkageD19- (15)diskvalifisert
Marie DymbeD19- (15)ikke startet
Ina Hopland SkageD19- (15)ikke startet
Mats Askeland HalvorsenH-12 (8)ikke startet
Martin Shields LøklingH13-15 (4)ikke startet
Bjørn Johannessen FieldH19- (10)ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ingrid EggenD19- (15)31.17+7.14

Hordaveg BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Øistein StemmeH40- (29)21.52+2.27

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gjermund UrsetH40- (29)19.25
11Jan-Hugo HanssenH40- (29)23.52+4.27

IL Gular

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kristian Hj. FalchH60- (8)19.47+3.46
5Marian KjellevoldD40- (19)19.15+2.56
5Eyvind Kjellevold MaldeH16-18 (16)23.44+4.44
5Mari Fjellbirkeland JohannesenD16-18 (6)31.47+7.40
6Sjur GrønnevetH-12 (8)31.12+9.46
6Lars RøttingenH19- (10)23.47+5.32
7Emil Øye KragsethH-12 (8)31.16+9.50
7Håkon ReikvamH40- (29)21.53+2.28
11Hege FjellbirkelandD40- (19)21.41+5.22
18Vibeke ØyeD40- (19)29.58+13.39
19Arne JohannesenH40- (29)26.49+7.24
20Sverre Johan NærheimH40- (29)26.51+7.26
22Helge EmhjellenH40- (29)28.19+8.54
Helen MartinsenD19- (15)ikke startet
Bodil HåheimD40- (19)ikke startet
Samuel Elias NærheimHN (7)ikke startet
Scott JuvikH19- (10)ikke startet

Odda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Eirik BjørkevollH19- (10)24.10+5.55

Os Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Nora Ruth WikestadDN (19)22.25+10.52
5Andreas BergeH19- (10)23.05+4.50
13Venla Arponen SnilstveitD19- (15)37.15+13.12
25Tommy SævareidH40- (29)30.19+10.54

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Ragnhild BalsvikD19- (15)27.04+3.01
8Dagfinn GjerstadH-12 (8)39.54+18.28

Samnanger IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Per Arne AadlandH40- (29)20.37+1.12
12Lisbeth AadlandD40- (19)22.17+5.58
26Rune ErdalH40- (29)30.22+10.57
27Dag Terje RøenH40- (29)30.53+11.28

TIF Viking

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mariann ScheiD19- (15)26.44+2.41
4Emilie Breisten PedersenDN (19)21.56+10.23
6Jan Harald Helmich PedersenH60- (8)25.02+9.01
6Iris Popsueva BuanesDN (19)22.34+11.01
7Axel IngvaldsenH60- (8)26.48+10.47
7Live Albertsen MjeldeDN (19)22.39+11.06
9Ylva MagnussenDN (19)25.58+14.25
9Ulrik HellenH16-18 (16)26.14+7.14
11Guro SørevikD19- (15)36.23+12.20
12Anna SchoutenD19- (15)36.38+12.35
14Bjart Are HellenH40- (29)24.07+4.42
15Trude KyrkjebøD40- (19)24.06+7.47
16Gry Sveri LierD40- (19)27.10+10.51
17Signe Lier-HansenDN (19)35.01+23.28
18Kjetil DammH40- (29)26.17+6.52
24Jon-Kåre HansenH40- (29)29.53+10.28

Varegg Fleridrett

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hege OmmedalDN (19)11.33
1Tora Aasheim NymarkD16-18 (6)24.07
1Stian RykkjeH16-18 (16)19.00
1Christiane TrösseD19- (15)24.03
2Andreas Strømme LidH-12 (8)21.29+0.03
2Magnus GjerstadH19- (10)19.55+1.40
2Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-15 (4)16.04+2.40
2Ingunn MartinsenD19- (15)26.27+2.24
3Liam NilsenHN (7)20.29+9.46
3Ronny RykkjeH40- (29)20.20+0.55
3Erik BohneH16-18 (16)23.13+4.13
3Linda RykkjeD40- (19)18.02+1.43
3Magnus Strømme LidH13-15 (4)16.14+2.50
3Mari Strømme LidD16-18 (6)25.17+1.10
4Tove AasheimD40- (19)18.32+2.13
4Bendik Madslien SteinhaugH-12 (8)25.57+4.31
4Ragnhild Vrålstad LøvåsD16-18 (6)26.29+2.22
4Tonje RykkjeD-12 (6)28.39+2.10
4Oskar Madslien SteinhaugH16-18 (16)23.15+4.15
4Kasper ValestrandH19- (10)21.50+3.35
5Marius GuibertH-12 (8)28.54+7.28
5Jan Kjærner-SembH40- (29)20.46+1.21
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-12 (6)34.48+8.19
5Per Øivind HusbyH60- (8)22.33+6.32
6Marie ThomassenD-12 (6)42.08+15.39
6Eirunn Husby NordstadD16-18 (6)36.19+12.12
7Karianne StrømmeD19- (15)27.41+3.38
7Tage RosenlundH16-18 (16)24.55+5.55
8Tore NymarkH40- (29)22.09+2.44
9Vibeke RykkjeD19- (15)30.07+6.04
9Kristian RykkjeH19- (10)26.36+8.21
9Turid VrålstadD40- (19)20.57+4.38
10Lene RykkjeD40- (19)21.25+5.06
10Sveinung RykkjeH40- (29)22.57+3.32
10Kristoffer Kjenes HauglandH16-18 (16)27.42+8.42
12Pål ThomassenH40- (29)23.53+4.28
14Vibeke NymoD40- (19)23.42+7.23
15Lars H SmedsrudH40- (29)24.43+5.18
17Sverre OttesenH40- (29)25.58+6.33
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsDN (19)diskvalifisert
Ragnhild BohneD16-18 (6)ikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandH19- (10)ikke startet
Gernot DoppelhoferH40- (29)ikke startet
Helge Tiger HauglandH40- (29)ikke startet

Årstad IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Olav Ingvar ThornesH60- (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor