Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 april 2018

D-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle Schjølberg EvensenGneist, IL26.29
2Karoline StrandenesFana IL27.44+1.15
3Emilie SolvikGneist, IL27.57+1.28
4Tonje RykkjeVaregg Fleridrett28.39+2.10
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett34.48+8.19
6Marie ThomassenVaregg Fleridrett42.08+15.39

D13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16.47
2Marie Roll-TørnqvistFana IL17.43+0.56
3Kristine Bog VikaneFana IL18.19+1.32
4Hedda Erica EikangerGneist, IL19.12+2.25

D16-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett24.07
2Ingunn Torød BusetGneist, IL25.10+1.03
3Mari Strømme LidVaregg Fleridrett25.17+1.10
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett26.29+2.22
5Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.47+7.40
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett36.19+12.12
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

D19-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett24.03
2Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett26.27+2.24
3Mariann ScheiTIF Viking26.44+2.41
4Valentina DimitrovaGneist, IL26.56+2.53
5Gunhild ForlandAskøy OL27.03+3.00
6Ragnhild BalsvikOsterøy IL27.04+3.01
7Karianne StrømmeVaregg Fleridrett27.41+3.38
8Vibeke Tefre GriegFana IL29.55+5.52
9Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett30.07+6.04
10Ingrid EggenHaugesund IL Orientering31.17+7.14
11Guro SørevikTIF Viking36.23+12.20
12Anna SchoutenTIF Viking36.38+12.35
13Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb37.15+13.12
Yola KeenlysideGneist, ILdiskvalifisert
Vilde Hopland SkageGneist, ILdiskvalifisert
Hanne DaltveitFana ILikke startet
Marie DymbeGneist, ILikke startet
Helen MartinsenIL Gularikke startet
Ina Hopland SkageGneist, ILikke startet

D40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF16.19
2Rannveig NordhagenFana IL17.08+0.49
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett18.02+1.43
4Tove AasheimVaregg Fleridrett18.32+2.13
5Marian KjellevoldIL Gular19.15+2.56
6Sigrunn EliassenBergens TF19.17+2.58
7Marianne NummedalFana IL19.26+3.07
8Beda Maria JohansonFana IL20.44+4.25
9Turid VrålstadVaregg Fleridrett20.57+4.38
10Lene RykkjeVaregg Fleridrett21.25+5.06
11Hege FjellbirkelandIL Gular21.41+5.22
12Lisbeth AadlandSamnanger IL22.17+5.58
13Annhild FetveitFana IL22.59+6.40
14Vibeke NymoVaregg Fleridrett23.42+7.23
15Trude KyrkjebøTIF Viking24.06+7.47
16Gry Sveri LierTIF Viking27.10+10.51
17Margrete SolvikGneist, IL29.04+12.45
18Vibeke ØyeIL Gular29.58+13.39
19Liv OrmbergGneist, IL37.15+20.56
Bodil HåheimIL Gularikke startet
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana ILikke startet

D60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL17.57
2Nina SoligardBergens TF18.14+0.17
3Berit HegdalBergens TF20.19+2.22
4Anne GjestemoenBergens TF25.17+7.20
5Kari SecherBergens TF27.19+9.22
6Astrid OrmbergFana IL28.23+10.26
7Astri Ese HoleBergens TF33.11+15.14
8Ingrid RollFana IL44.42+26.45

DN

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege OmmedalVaregg Fleridrett11.33
2Frida Ingeborg EikangerGneist, IL14.12+2.39
3Stella S. DahleFana IL17.12+5.39
4Emilie Breisten PedersenTIF Viking21.56+10.23
5Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb22.25+10.52
6Iris Popsueva BuanesTIF Viking22.34+11.01
7Live Albertsen MjeldeTIF Viking22.39+11.06
8Camilla NystuenAskøy OL23.33+12.00
9Ylva MagnussenTIF Viking25.58+14.25
10Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL26.08+14.35
11Trude BjørkaasAskøy OL26.30+14.57
12Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL26.35+15.02
13Erica Juliet EideFana IL27.21+15.48
14Hedda Jansson RønnestadFana IL27.25+15.52
15Maria ChristenssonGneist, IL28.22+16.49
16Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL32.18+20.45
17Signe Lier-HansenTIF Viking35.01+23.28
Monica Askeland HalvorsenGneist, ILdiskvalifisert
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HN

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL10.43
2Thord Nystuen SolliAskøy OL20.13+9.30
3Liam NilsenVaregg Fleridrett20.29+9.46
4Sigurd Nystuen SolliAskøy OL23.31+12.48
5Gard Nystuen SolliAskøy OL23.40+12.57
6Jakob Iversen PausAskøy OL26.13+15.30
7Bjørge SolliAskøy OL26.33+15.50
Filip HausvikAskøy OLikke startet
Sven Arild JohannessenAskøy OLikke startet
Samuel Elias NærheimIL Gularikke startet

H-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL21.26
2Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett21.29+0.03
3Oskar HeksemFana IL22.55+1.29
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett25.57+4.31
5Marius GuibertVaregg Fleridrett28.54+7.28
6Sjur GrønnevetIL Gular31.12+9.46
7Emil Øye KragsethIL Gular31.16+9.50
8Dagfinn GjerstadOsterøy IL39.54+18.28
Mats Askeland HalvorsenGneist, ILikke startet

H13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF13.24
2Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16.04+2.40
3Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett16.14+2.50
4Hans RogstadkjernetBergens TF19.47+6.23
Brage Bell LysakerFana ILikke startet
Martin Shields LøklingGneist, ILikke startet
Emil Venge-KvammeBergens TFikke startet

H16-18

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian RykkjeVaregg Fleridrett19.00
2Birk Bell LysakerFana IL21.12+2.12
3Erik BohneVaregg Fleridrett23.13+4.13
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett23.15+4.15
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular23.44+4.44
6Lars Schjølberg EvensenGneist, IL24.23+5.23
7Tage RosenlundVaregg Fleridrett24.55+5.55
8Olav Hammersland GarnesGneist, IL26.10+7.10
9Ulrik HellenTIF Viking26.14+7.14
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.42+8.42
11Mathias HeradstveitGneist, IL28.47+9.47
12Sigve Rygg EikelandBergens TF29.17+10.17
13Håvard NybøFana IL29.32+10.32
14Sindre Haaland WesterbøGneist, IL30.29+11.29
15Halvor Fetveit SundalFana IL33.11+14.11
16Vegard Velle SivertsenBergens TF33.14+14.14

H19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas G. PoldenGneist, IL18.15
2Magnus GjerstadVaregg Fleridrett19.55+1.40
3Magne KnudsenGneist, IL21.41+3.26
4Kasper ValestrandVaregg Fleridrett21.50+3.35
5Andreas BergeOs Orienteringsklubb23.05+4.50
6Lars RøttingenIL Gular23.47+5.32
7Eirik BjørkevollOdda OL24.10+5.55
8Knut UtneFana IL25.58+7.43
9Kristian RykkjeVaregg Fleridrett26.36+8.21
10Ivar MichaelsenGneist, IL29.52+11.37
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Scott JuvikIL Gularikke startet

H40-

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø19.25
2Bjarte EikangerGneist, IL19.52+0.27
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett20.20+0.55
4Per Arne AadlandSamnanger IL20.37+1.12
5Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.46+1.21
6Øistein StemmeHordaveg BIL21.52+2.27
7Håkon ReikvamIL Gular21.53+2.28
8Tore NymarkVaregg Fleridrett22.09+2.44
9Frank LøwengreenFredrikstad SK22.21+2.56
10Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett22.57+3.32
11Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø23.52+4.27
12Pål ThomassenVaregg Fleridrett23.53+4.28
12Tom Øyvind JohannessenGneist, IL23.53+4.28
14Bjart Are HellenTIF Viking24.07+4.42
15Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett24.43+5.18
16Ole TørnqvistFana IL25.49+6.24
17Sverre OttesenVaregg Fleridrett25.58+6.33
18Kjetil DammTIF Viking26.17+6.52
19Arne JohannesenIL Gular26.49+7.24
20Sverre Johan NærheimIL Gular26.51+7.26
21Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL27.19+7.54
22Helge EmhjellenIL Gular28.19+8.54
23Jan Ove VindenesAskøy OL29.16+9.51
24Jon-Kåre HansenTIF Viking29.53+10.28
25Tommy SævareidOs Orienteringsklubb30.19+10.54
26Rune ErdalSamnanger IL30.22+10.57
27Dag Terje RøenSamnanger IL30.53+11.28
Lars FjellangerFana ILdiskvalifisert
Geir HeksemFana ILdiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettikke startet
Sindre EkrheimBergens TFikke startet
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettikke startet

H60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF16.01
2Atle AlvheimFana IL19.33+3.32
3Kristian Hj. FalchIL Gular19.47+3.46
4Dagfinn HoleBergens TF20.52+4.51
5Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett22.33+6.32
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking25.02+9.01
7Axel IngvaldsenTIF Viking26.48+10.47
8Otto Grahl-NielsenBergens TF30.42+14.41
Knut GjestemoenBergens TFikke startet
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Olav Ingvar ThornesÅrstad ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor