Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: onsdag 12 desember 2018

DA

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular1.26.11
2Kristine Bog VikaneFana IL1.40.15+14.04
3Rannveig NordhagenFana IL1.40.33+14.22
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HA

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar RøenVaregg Fleridrett53.39
2Rune NygaardIL Gular56.56+3.17
3Jan KocbachFana IL1.00.32+6.53
4Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett1.01.01+7.22
5Magne KnudsenGneist, IL1.06.03+12.24
6Birk Bell LysakerFana IL1.06.18+12.39
7Per Arne AadlandSamnanger IL1.06.23+12.44
8Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett1.08.00+14.21
9Bjart Are HellenTIF Viking1.08.47+15.08
10Erlend GjestemoenBergens TF1.10.57+17.18
11Bjørn HøllelandFana IL1.13.07+19.28
12Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.13.16+19.37
13Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett1.14.20+20.41
14Tor SørevikTIF Viking1.29.16+35.37
15Ørjan TotlandTIF Viking1.40.44+47.05
16Torgeir StrandFana IL1.42.04+48.25
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

DB

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF49.42
2Liv OrmbergGneist, IL1.08.33+18.51
3Siren GreveBergens TF1.08.45+19.03
4Linda RykkjeVaregg Fleridrett1.11.31+21.49
Ingrid SandvollGneist, ILfullført

HB

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL49.38
2Mads Jørgen SkageGneist, IL49.45+0.07
3Tord Bell MykingFana IL50.23+0.45
4Tore Svein NeseAskøy OL51.06+1.28
5John Fredrik HatlingFana IL52.56+3.18
6Rasmus JordeVaregg Fleridrett52.59+3.21
7Sturle NordeideGneist, IL53.20+3.42
8Martin Stustad56.59+7.21
9Adis Hodzic1.02.22+12.44
10Knut UtneFana IL1.02.24+12.46
11Erik JohannessenHordaveg BIL1.02.48+13.10
12Frank Roar OlsenBergens TF1.03.26+13.48
13Sverre SoløyVaregg Fleridrett1.04.45+15.07
14Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.05.00+15.22
15Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.08.26+18.48
16Svein RosselandHordaveg BIL1.08.38+19.00
17Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett1.16.58+27.20
18Harald Sodemann1.55.15+1.05.37

DC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF21.59
2Liv Sylvi MeyerGneist, IL22.28+0.29
3Mai Helen LingaIL Gular23.28+1.29
4Ingrid Falch AndersenGneist, IL25.35+3.36
5Mariell SkageGneist, IL25.41+3.42
5Erle Schjølberg EvensenGneist, IL25.41+3.42
Grete Lind38.26

HC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut GjestemoenBergens TF22.17
2Rolf NordOs Orienteringsklubb22.28+0.11
3Øistein PaulsenBergens TF22.49+0.32
4Lars SveenBergens TF23.49+1.32
5Lars Olav ToloGneist, IL26.27+4.10
6Magne RaadalFana IL29.32+7.15
Ketil NummedalFana IL27.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor