Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 14 november 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Adis HodzicHB (16)1.02.51+24.10

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Vibeke MjaatvedtDC (8)32.48+4.51

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Sturla StemshaugHC (14)32.39+5.34

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Marcel NiederhauserHB (16)46.50+8.09
16Tore Svein NeseHA (21)1.04.30+22.35

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Siren GreveDB (7)46.04
2Lars SveenHC (14)27.17+0.12
2Nina SoligardDC (8)32.14+4.17
6Øistein PaulsenHC (14)32.10+5.05

Fana IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Knut UtneHB (16)42.24+3.43
3Øistein BøeHB (16)44.11+5.30
5Bjørn HøllelandHA (21)49.03+7.08
5Ketil NummedalHC (14)31.23+4.18
6Stella S. DahleDC (8)41.05+13.08
6Rannveig NordhagenDA (8)1.11.29+15.37
7Birk Bell LysakerHA (21)50.35+8.40
7Brage Bell LysakerHB (16)47.45+9.04
7Magne RaadalHC (14)32.21+5.16
7Kristine Bog VikaneDA (8)1.12.04+16.12
8Karen Clementsen KayserDC (8)47.36+19.39
9Tord Bell MykingHB (16)48.13+9.32
12Sigurd EiknerHA (21)57.28+15.33
13Ragnar KayserHC (14)45.56+18.51
15Håkon MogstadHB (16)1.06.55+28.14
18Torgeir StrandHA (21)1.09.55+28.00

Gneist, IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Liv Sylvi MeyerDC (8)27.57
2Ingrid SandvollDB (7)52.41+6.37
3Liv OrmbergDB (7)53.16+7.12
5Erle Schjølberg EvensenDC (8)39.56+11.59
10Lars Schjølberg EvensenHC (14)34.36+7.31
17Sturle NordeideHA (21)1.08.00+26.05
Lars Olav ToloHC (14)diskvalifisert

Hordaveg BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Erik JohannessenHB (16)50.19+11.38
12Svein RosselandHB (16)52.23+13.42
13Olav LofthusHB (16)52.42+14.01

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helen MartinsenDA (8)55.52
1Lars RøttingenHB (16)38.41
2Tom Eirik EikangerHA (21)45.14+3.19
3Rune NygaardHA (21)45.58+4.03
4Hege FjellbirkelandDB (7)56.51+10.47
11Håkon ReikvamHA (21)56.36+14.41
12Kristian Hj. FalchHC (14)45.42+18.37

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Synne SkjærsteinDA (8)1.12.56+17.04

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Rolf NordHC (14)32.47+5.42

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Ragnhild BalsvikDA (8)1.09.03+13.11

Statoil BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Håkon HauglandHC (14)29.46+2.41
16Stein Ove DyngelandHB (16)1.13.18+34.37

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Arnfrid SkjævelandDB (7)1.00.37+14.33

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Bjart Are HellenHA (21)49.53+7.58
11Axel IngvaldsenHC (14)38.44+11.39
14Tor SørevikHA (21)1.01.09+19.14
Lise ChristensenDB (7)diskvalifisert

UBIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Heikki SavolainenHA (21)1.11.19+29.24
20Harald SodemannHA (21)1.31.41+49.46

Varegg Fleridrett

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sverre SoløyHC (14)27.05
1Oskar RøenHA (21)41.55
2Christiane TrösseDA (8)56.31+0.39
3Tora Aasheim NymarkDA (8)1.00.03+4.11
4Vyacheslav MukhidinovHA (21)46.20+4.25
4Karianne StrømmeDA (8)1.01.35+5.43
4Rasmus JordeHB (16)45.08+6.27
4Jørgen Rokne DahleHC (14)30.02+2.57
5Tove AasheimDB (7)59.16+13.12
5Lars Stuland LarsenHB (16)46.31+7.50
7Tonje RykkjeDC (8)41.56+13.59
8Knut Inge EngelbrethHB (16)47.49+9.08
8Erik BohneHA (21)51.12+9.17
9Tore NymarkHA (21)53.50+11.55
10Helge Tiger HauglandHA (21)55.48+13.53
13Sverre OttesenHA (21)57.37+15.42
15Kristoffer Kjenes HauglandHA (21)1.01.30+19.35
Stian RykkjeHA (21)diskvalifisert

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Linda KlanderudDC (8)34.37+6.40
10Jan HauglandHB (16)49.50+11.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor