Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 17 oktober 2018

DA

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett51.08
2Mariann ScheiTIF Viking52.58+1.50
3Lise ChristensenTIF Viking54.58+3.50
4Rannveig NordhagenFana IL1.04.54+13.46
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett1.05.03+13.55
6Kristine Bog VikaneFana IL1.24.05+32.57

HA

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne KnudsenGneist, IL41.48
2Tom Eirik EikangerIL Gular41.52+0.04
3Rune NygårdIL Gular43.55+2.07
4Bjørn HøllelandFana IL44.57+3.09
5Trygve BuanesTIF Viking45.48+4.00
6Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett45.58+4.10
7Stian RykkjeVaregg Fleridrett46.20+4.32
8Øistein StemmeHordaveg BIL50.07+8.19
9Trond DøskelandFana IL50.50+9.02
10Espen RognsvågOs Orienteringsklubb51.27+9.39
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett52.18+10.30
12Tore JuvikIL Gular54.28+12.40
13Sverre OttesenVaregg Fleridrett56.06+14.18
14Jan KocbachFana IL56.42+14.54
15Ørjan TotlandTIF Viking56.48+15.00
16Tor SørevikTIF Viking58.06+16.18
17Torgeir StrandFana IL59.04+17.16
18Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL59.20+17.32
19Tore Svein NeseAskøy OL59.37+17.49
20Scott JuvikIL Gular1.12.44+30.56
21Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.13.21+31.33
22Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.44.20+1.02.32
23Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.44.40+1.02.52
24Ole kristian AskelandNOTEAM1.50.42+1.08.54
Svein LingaIL Gulardiskvalifisert

DB

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL47.16
2Birte NordeideGneist, IL48.08+0.52
3Siren GreveBergens TF50.28+3.12
4Kirsti LysakerFana IL52.43+5.27
5Liv OrmbergGneist, IL56.26+9.10
6Arnfrid SkjævelandStord Orientering57.45+10.29
7Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1.19.42+32.26
8Linda RykkjeVaregg Fleridrett1.19.56+32.40

HB

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin StustadNOTEAM36.22
2Øistein BøeFana IL37.17+0.55
3Knut UtneFana IL37.21+0.59
4Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett37.42+1.20
5Kjell Erik MyreHordaveg BIL39.02+2.40
6Stein Ove DyngelandStatoil BIL39.34+3.12
7Jan HauglandÅrstad IL40.49+4.27
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb42.01+5.39
9Erik JohannessenHordaveg BIL44.01+7.39
10Magnus NatåsBergens TF44.55+8.33
11Marcel NiederhauserAskøy OL45.51+9.29
12Brage Bell LysakerFana IL46.30+10.08
13Tord MykingFana IL47.46+11.24
14Rasmus JordeVaregg Fleridrett48.45+12.23
15Atle AlvheimFana IL52.11+15.49
16Jon Eivind SkurtveitNOTEAM52.44+16.22
17Olav LofthusHordaveg BIL54.07+17.45
18Erik VikaneFana IL54.13+17.51
19Sondre BataldenFana IL54.49+18.27
20Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett55.14+18.52
21Bjørn BataldenFana IL55.50+19.28
22Matti TorgersenBergens TF58.08+21.46
23Are SæbøNOTEAM58.22+22.00
Ulf FastessonNOTEAMdiskvalifisert
Bjørn Helge SkurtveitNOTEAMdiskvalifisert
Dag SlettenBergens TFdiskvalifisert

DC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Sylvi MeyerGneist, IL28.45
2Nina SoligardBergens TF32.10+3.25
3Vibeke MjaatvedtNOTEAM37.10+8.25
4Grethe LindHaukeland sykehus idrettslag (38.01+9.16
5Anne FjeldstadÅrstad IL38.04+9.19
6Linda KlanderudÅrstad IL38.05+9.20
7Hege FjellbirkelandIL Gular39.06+10.21
8Stella S. DahleFana IL40.33+11.48
9Mai Helen LingaIL Gular46.04+17.19
10Anne Kjersti DaltveitFana IL52.46+24.01

HC

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SveenBergens TF27.56
2Rolf NordOs Orienteringsklubb29.09+1.13
3Per HauglandÅrstad IL33.25+5.29
4Harald LyngtunFana IL37.49+9.53
5Aksel IngvaldsenTIF Viking39.21+11.25
6Øistein PaulsenBergens TF42.46+14.50
7Halvdan Ramberg MoeFana IL43.36+15.40
8Øystein OpheimNOTEAM48.23+20.27
9Sturle NordeideGneist, IL56.20+28.24
10Aleksander LodtzeGneist, IL57.17+29.21
11Ragnar KayserFana IL1.07.11+39.15
12Per VikaneFana IL1.12.26+44.30
Adis HodzicNOTEAMdiskvalifisert
Gunnar KnudsenTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor