Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: onsdag 14 mars 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Martin StustadHB (17)45.44+10.29

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kjell Erik MyreHB (17)46.44+11.29

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Sturla StemshaugHB (17)49.03+13.48

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Heikki SavolainenHB (17)49.09+13.54

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Knut HestenesHB (17)1.24.24+49.09

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Håkon HauglandHC (9)36.19+10.08

Bergens TF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina SoligardDC (4)30.17
4Ingjerd SognnæsDC (4)52.10+21.53
4Siren GreveDB (5)1.22.12+40.48
7Øistein PaulsenHC (9)40.45+14.34
10Andreas DaleHA (23)49.45+8.53
12Matti TorgersenHB (17)55.28+20.13
14Erling StrandHB (17)1.19.05+43.50

Bergenslærerne BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Lars SveenHC (9)27.32+1.21

Fana IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristine Bog VikaneDB (5)41.24
2Magne RaadalHC (9)26.55+0.44
2Knut UtneHB (17)41.06+5.51
4Brage Bell LysakerHC (9)28.34+2.23
5Birk Bell LysakerHA (23)43.41+2.49
8Øistein BøeHB (17)47.42+12.27
8Per VikaneHC (9)41.27+15.16
13Ørjan Eirik ValestrandHB (17)58.26+23.11
20Jan KocbachHA (23)1.11.54+31.02
21Torgeir StrandHA (23)1.15.14+34.22

Gneist, IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Liv Sylvi MeyerDC (4)30.21+0.04
7Magne KnudsenHA (23)43.59+3.07
11Sturle NordeideHB (17)52.19+17.04
12Bjørn Johannessen FieldHA (23)52.19+11.27
13Andreas G. PoldenHA (23)54.07+13.15
15Arne Wilhelm KnudsenHA (23)54.42+13.50
Birte NordeideDB (5)diskvalifisert

Hordaveg BIL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Erik JohannessenHB (17)47.14+11.59
22Øistein StemmeHA (23)1.21.34+40.42
Olav LofthusHB (17)diskvalifisert
Svein RosselandHB (17)diskvalifisert

IL Gular

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Rune NygaardHA (23)41.49+0.57
3Mai Helen LingaDC (4)32.10+1.53
9Kristian Hj. FalchHC (9)56.05+29.54
11Tom Eirik EikangerHA (23)50.58+10.06

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Petter Marki ErichsenHA (23)42.07+1.15

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rolf NordHC (9)26.11

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vemund HansenHB (17)35.15
2Mariann ScheiDA (2)1.40.49+37.34
14Kjetil DammHA (23)54.41+13.49

UBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Harald SodemannHA (23)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christiane TrösseDA (2)1.03.15
1Oskar RøenHA (23)40.52
2Ingunn MartinsenDB (5)42.16+0.52
3Tove AasheimDB (5)51.50+10.26
4Kristian RykkjeHA (23)42.48+1.56
6Vyacheslav MukhidinovHA (23)43.57+3.05
7Lars Stuland LarsenHB (17)47.38+12.23
8Tore NymarkHA (23)44.57+4.05
9Mathias RosenlundHA (23)49.04+8.12
16Helge Tiger HauglandHA (23)56.58+16.06
17Kim-Andrè Kjenes HauglandHA (23)58.23+17.31
18Gernot DoppelhoferHA (23)58.41+17.49
19Sverre OttesenHA (23)58.54+18.02

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jan HauglandHB (17)44.55+9.40
6Gunnar J. AlsakerHC (9)38.48+12.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor