Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 14 februar 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Martin StustadHB (15)44.56Last ned GPS-spor i gpx-format

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Sturla StemshaugHB (15)56.56+12.00

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
12Knut HestenesHB (15)1.19.12+34.16

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
13Tore Svein NeseHA (15)1.22.19+38.51

Bergens TF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Andreas DaleHA (15)45.27+1.59
3Øistein PaulsenHC (7)35.07+4.29
5Siren GreveDB (5)1.15.55+21.00
11Matti TorgersenHB (15)1.12.52+27.56
Nina SoligardDC (2)diskvalifisert

Fana IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Siri Elisabet HelleDC (2)50.02
2Brage Bell LysakerHC (7)31.06+0.28
2Øistein BøeHB (15)50.12+5.16
4Harald LyngtunHC (7)44.29+13.51
5Magne RaadalHC (7)46.04+15.26
9Ørjan Eirik ValestrandHB (15)58.51+13.55
10Knut UtneHB (15)1.02.06+17.10
12Birk Bell LysakerHA (15)1.10.02+26.34
14Anders Tønnessen RødHA (15)1.31.59+48.31
15Lars FjellangerHA (15)1.55.00+1.11.32
Kjetil NummedalHC (7)diskvalifisert
Trond DøskelandHB (15)diskvalifisert

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Ingrid SandvollDB (5)1.04.22+9.27
Sturle NordeideHB (15)diskvalifisert

Hordaveg BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Olav LofthusHB (15)54.55+9.59
7Øistein StemmeHA (15)58.55+15.27
13Svein RosselandHB (15)1.26.23+41.27

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Petter Marki ErichsenHA (15)53.45+10.17

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Rolf NordHC (7)30.38

Statoil BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Håkon HauglandHC (7)47.04+16.26
7Stein Ove DyngelandHB (15)56.23+11.27

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Kjetil DammHA (15)1.09.40+26.12

Varegg Fleridrett

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Christiane TrösseDA (2)1.11.41
1Oskar RøenHA (15)43.28
1Linda RykkjeDB (5)54.55
2Tove AasheimDB (5)55.32+0.37
2Tora Aasheim NymarkDA (2)1.26.12+14.31
3Ingunn MartinsenDB (5)1.01.24+6.29
3Vyacheslav MukhidinovHA (15)48.51+5.23
3Sverre OttesenHB (15)50.17+5.21
5Tore NymarkHA (15)54.39+11.11
6Gernot DoppelhoferHB (15)55.25+10.29
6Mathias RosenlundHA (15)56.04+12.36
8Kristian RykkjeHA (15)59.18+15.50
9Helge Tiger HauglandHA (15)1.00.44+17.16
10Stian RykkjeHA (15)1.01.53+18.25

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Jan HauglandHB (15)50.53+5.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor