Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 17 januar 2018

DA

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann ScheiTIF Viking1.50.55
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularikke startet
Dagrun Daltveit SlettebøFana ILikke startet
Christiane TrösseVaregg Fleridrettikke startet

HA

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular51.51
2Tom Eirik EikangerIL Gular55.08+3.17
3Oskar RøenVaregg Fleridrett58.05+6.14
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.01.07+9.16
5Andreas DaleBergens TF1.01.59+10.08
6Erik BohneVaregg Fleridrett1.02.35+10.44
7Magne KnudsenGneist, IL1.03.52+12.01
8Birk Bell LysakerFana IL1.09.57+18.06
9Per Arne AadlandSamnanger IL1.11.57+20.06
10Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett1.20.25+28.34
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.25.52+34.01
12Kjetil DammTIF Viking1.28.05+36.14
13Øistein StemmeHordaveg BIL1.38.21+46.30
14Torgeir StrandFana IL1.42.44+50.53
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Tord Bell MykingFana ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

DB

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL51.10
2Tove AasheimVaregg Fleridrett1.04.35+13.25
3Hege FjellbirkelandIL Gular1.05.13+14.03
4Siren GreveBergens TF1.38.08+46.58
5Birte NordeideGneist, IL2.04.50+1.13.40
Kristine Bog VikaneFana ILdiskvalifisert
Liv OrmbergGneist, ILdiskvalifisert
Kirsti LysakerFana ILikke startet
Rannveig NordhagenFana ILikke startet

HB

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein BøeFana IL44.12
2Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett49.27+5.15
3Heikki Savolainen50.33+6.21
4Stig TenoldNHH BIL51.44+7.32
5Jan HauglandÅrstad IL53.01+8.49
6Sturla Stemshaug54.27+10.15
7Erik JohannessenHordaveg BIL59.37+15.25
8Vemund HansenTIF Viking1.00.00+15.48
9Svein RosselandHordaveg BIL1.05.05+20.53
10Kjell Erik MyreHordaveg BIL1.16.15+32.03
11Knut UtneFana IL1.17.01+32.49
12Knut Hestenes1.24.36+40.24
13Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.28.17+44.05
Dag SlettenBergens TFdiskvalifisert
Stein Ove DyngelandStatoil BILdiskvalifisert
Martin Stustaddiskvalifisert
Atle AlvheimFana ILikke startet
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet

DC

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mai Helen LingaIL Gular47.35
2Nina SoligardBergens TF48.39+1.04
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL1.03.47+16.12
4Karen Clementsen KayserFana IL1.43.42+56.07
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Kårhild Husby NordstadNTNUIikke startet

HC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SveenBergenslærerne BIL46.07
2Per VikaneFana IL53.00+6.53
3Håkon HauglandStatoil BIL1.16.55+30.48
4Ketil NummedalFana IL1.20.30+34.23
5Ragnar KayserFana IL1.42.27+56.20
6Øistein PaulsenBergens TF1.49.55+1.03.48
7Rolf NordOs Orienteringsklubb1.51.00+1.04.53
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Harald LyngtunFana ILikke startet
Brage Bell LysakerFana ILikke startet
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Per VoldFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor