Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 16 desember 2017

Lang

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas NipenBækkelagets SK38.23
2Tor MellaOppsal Orientering41.36+3.13
3Holger SchlaupitzPrivat42.56+4.33
4Pål SkogedalAsker Skiklubb45.14+6.51
5Sindre LangaasNydalens SK47.30+9.07
6Jørgen Mathias NipenBækkelaget49.00+10.37
7Erik Rytter JakobsenOK Moss49.35+11.12
8Bjørn GrindeOslostudentenes IK49.39+11.16
9Terje MathisenOpen iT50.07+11.44
10Stein BlomsethVålerenga50.36+12.13
11Johan LundeIL Koll51.01+12.38
12Steinar LågVeritas51.08+12.45
13Jan Fredrik HelgakerVBIL52.27+14.04
14Knut BårtveitBø OL52.56+14.33
15Knut HellandØstmarka OK53.13+14.50
16Øystein KildahlØstmarka OK53.20+14.57
17Audun BjerknesMåren OK54.04+15.41
18Ivar RefslandUiO58.01+19.38
19Håkon JendalFossum IF58.32+20.09
20Rune TeiglandAas Jakobsen1.01.03+22.40
21Per OsenStatoil BIL1.02.30+24.07
22Harald IweIL GeoForm1.03.00+24.37
23Stein MellaPraxair1.05.00+26.37
24Per Martin RørvikFBI1.05.06+26.43
25Eskil ÅsmulOL Trollelg1.05.32+27.09
26Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.05.39+27.16
27Jon LahlumIL GeoForm1.08.39+30.16
28Ola Torstein EndresenOK Moss1.15.34+37.11
29Ståle HeitmannFossum IF1.19.06+40.43
30Sturle HånesIL GeoForm1.46.56+1.08.33
31Are EriksenOslostudentenes IKikke godkjent
32Harald Østgaard LundIL GeoFormikke godkjent

Mellom

54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffIL Tyrving28.04
2Vidar BerteigIL GeoForm32.32+4.28
3Eirik TandrevoldFossum IF34.45+6.41
4Toril HallanLillomarka OL38.37+10.33
5Roar SigurdsenRingnes BIL39.32+11.28
6Kristin SletnerRøyken OL40.47+12.43
6Uno HanslienBilpost BIL40.47+12.43
8Siri EidnesOslostudentenes IK40.51+12.47
9Anne DanielsenNydalens SK40.52+12.48
10Harald RikheimRådtassene42.17+14.13
11Bente LandmarkFossum IF42.18+14.14
12May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering43.19+15.15
13Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere43.24+15.20
14Knud Bjørne-LarsenRiksteatret43.58+15.54
15Magne VollenOslostudentenes IK43.59+15.55
16Petter NæssOppsal Orientering44.21+16.17
17Torstein MellemNydalen44.54+16.50
18Hans-Henrik FremmingMeteorologen45.10+17.06
19Liv PaltielFolkehelseinstituttet46.03+17.59
20Malin EijsinkNydalens SK46.15+18.11
21Richard BlomFBI46.28+18.24
22Marius BurmoPrivat47.19+19.15
23Hallvard BjørgumVBIL47.37+19.33
24Egil HusethKamp/Vestheim IF47.45+19.41
25Øyvind GylverAsker Skiklubb48.04+20.00
26Pål W HansenBDO48.23+20.19
27Bjørn SandelienVegdirektoratet48.35+20.31
28Lars ChristensenVBIL48.41+20.37
29Trude FixdalIL Koll49.06+21.02
30Guro WyllerPrivat50.00+21.56
31Frøy GrøndahlLillomarka OL50.01+21.57
32Johan MattsonLillomarka OL50.05+22.01
33Selma Næss-UlsethNydalens SK50.23+22.19
34Peter KlavenessMåren OK50.52+22.48
35Rasmus D. EastwoodLillomarka OL51.31+23.27
36Helene Bjørkvold JendalFossum IF51.48+23.44
37Olav NipenIL Tyrving52.09+24.05
38Louise OramBækkelaget SK52.20+24.16
39Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53.07+25.03
40Einar HemLillomarka OL55.44+27.40
41Kjersti ThoStabæk IF56.02+27.58
42Sharon BroadwellIL GeoForm56.51+28.47
43Tom EdvardsenIL Koll57.30+29.26
44Marianne ReuschHeming Orientering59.05+31.01
45Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1.01.09+33.05
46Jon C. FougnerHeming Orientering1.01.11+33.07
47Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.02.01+33.57
48Morten HjelmVBIL1.02.06+34.02
49Magnus LandstadFreidig1.07.16+39.12
50Harald WibyeOK Moss1.15.12+47.08
51Aleidis LøkenHeming Orienteringikke godkjent
52Toril NesNydalens SKikke godkjent
53Rafael NetoPrivatikke godkjent
54Steffi MoffetPrivatikke godkjent

Kort

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald AulieIL Koll27.00
2Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF32.28+5.28
3Finn GangePrivat34.21+7.21
4Svenja KernstockVBIL35.24+8.24
5Knut Tore SolheimNydalens SK35.56+8.56
6Bjørn EgnerHeming Orientering37.23+10.23
7Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL37.30+10.30
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF39.09+12.09
9Alexander RødstenHeming Orientering39.50+12.50
10Nora UrsinBærum kom45.55+18.55
11Siri BruskelandPrivat46.20+19.20
11Frida Næss UlsethNydalens SK46.20+19.20
13Kjetil EspedalNydalen47.09+20.09
14Per HaugenLillomarka OL47.56+20.56
15Maren EdvardsenIL Koll49.00+22.00
16Marianne ArnesenAsker Skiklubb50.19+23.19
17Stig Hultgreen  KarlsenAbilsø Elektriske50.46+23.46
18Per OngstadPrivat50.58+23.58
19Eyvind AasIL GeoForm52.22+25.22
20Kåre KnudsenIL GeoForm53.05+26.05
21Anne Chatrine  VossIL GeoForm53.07+26.07
22Sigurd HaugerudIL GeoForm57.13+30.13
23Matthew NgOslostudentenes IK58.24+31.24
24Sidsel SandelienVegdirektoratet1.00.22+33.22
25Astri RogstadOslostudentenes IK1.00.23+33.23
26Eilen Arctander VikIL Koll1.00.55+33.55
27Terje TrondsenNittedal OL1.03.23+36.23
28Øystein MadsenHaugerud IF1.04.11+37.11
29Ping OuyangØstmarka OK1.06.34+39.34
30Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.11.43+44.43
31Per Eric StåhlbrandKjelsås IL1.14.49+47.49
32Knut HangeraasIL GeoForm1.17.07+50.07
33Ørnulf FremmingMeteorologen1.22.56+55.56
34Iver AarsethIL Koll1.35.23+1.08.23
35Eva FixdalHeming Orientering1.41.17+1.14.17
36Bjørn GunnerødIL GeoFormikke godkjent

Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johannes Salvesen LundeIL Koll12.02
2Olve Tolgensbakk VedeldIL GeoForm21.35+9.33
3Alvin Eide FredriksenKamp/Vestheim IF29.21+17.19
4Jo Paltiel HanslienFolkehelseinstituttet39.26+27.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor