Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 26

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 26
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 25 november 2017

Lang

5 800 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBekkelaget28.434.57
2Jørgen Mathias NipenBækkelaget30.51+2.085.19
3Holger SchlaupitzPrivat31.11+2.285.22
4Martin NilssonNydalen SK31.58+3.155.30
5Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering32.32+3.495.36
6Bjørn SyndbyLarvik OK32.56+4.135.40
7Tor MellaOppsal IF32.59+4.165.41
8Mikael OlaussonOslostudentenes IK33.04+4.215.42
9Ivar SeierstadIL GeoForm33.18+4.355.44
10Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL37.18+8.356.25
11Knut HellandØstmarka OK38.02+9.196.33
12Jan Fredrik HelgakerDNV38.22+9.396.36
13Knut BårtveitBø OL38.41+9.586.40
14Hallvard FjærLillomarka OL38.48+10.056.41
15Christian Fredrik BorgIL Koll38.58+10.156.43
16Hanne Maria  VisterOSI41.34+12.517.10
17Harald Østgaard LundGeoForm42.30+13.477.19
18Olav HasaasFossum IF42.59+14.167.24
19Rolv Anders SystadLyn43.12+14.297.26
20Bjørn GrindeOSI43.47+15.047.32
21Øyvind ThømtIndre Østfold OK43.56+15.137.34
22Audrun UtskarpenOSI44.46+16.037.43
23Per Martin RørvikFBI45.01+16.187.45
24Martin GranlySiemens Oslo45.28+16.457.50
25Terje MelsomFossum IF45.57+17.147.55
26Eirik TandrevoldFossum IF46.50+18.078.04
27Gaute FosstveitRaumar Orientering47.15+18.328.08
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering48.49+20.068.25
29Jon LahlumIL GeoForm49.39+20.568.33
30Anders EknesPrivat50.06+21.238.38
31Trude FixdalIL Koll50.56+22.138.46
32Louise OramBækkelaget SK51.19+22.368.50
33Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL53.09+24.269.09
34Erik BorgIL Koll1.01.03+32.2010.31
35Julie BerteigFossum IF1.05.46+37.0311.20
36Erik StordalAsker SKikke godkjent
37Steinar EastwoodLillomarka OLikke godkjent
38Matias KlingsholmDagens Næringslivikke godkjent

Mellom

4 000 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn ØstgrenStatkraft BIL21.175.19
2Vidar BerteigGeoForm21.53+0.365.28
3Odd Arne LianKoll23.01+1.445.45
4Tonje RognerudFossum IF24.05+2.486.01
5Per SchancheAsker SK24.37+3.206.09
6Einar JensenNydalens SK24.50+3.336.12
7Anne DanielsenNydalens SK25.15+3.586.18
8Fredrik LarsenIndre Østfold OK25.29+4.126.22
9Toril HallanLillomarka OL25.36+4.196.24
10Magne VollenOSI25.43+4.266.25
11Roar SigurdsenRingnes25.44+4.276.26
12Fredrik SaugestadNydalens SK26.31+5.146.37
13Stein MellaPraxair26.54+5.376.43
14Kjersti SkantzeIL Tyrving27.18+6.016.49
15Richard BlomFBI28.00+6.437.00
16Tormod BøeDNV28.02+6.457.00
17Vegard ArnesenIndre Østfold OK28.05+6.487.01
18Harald AulieKoll IL28.18+7.017.04
19May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering28.20+7.037.05
20Morten KarlsenMåren OK28.39+7.227.09
21Alf PettersenIL Tyrving29.03+7.467.15
22Bente LandmarkFossum IF29.12+7.557.18
23Tor LahlumKolbotn og Skimt OL29.13+7.567.18
24Sille WinsnesÅS UMB Orientering29.21+8.047.20
25Øyvind GylverAsker SK29.24+8.077.21
26Helge RevhaugRingerike OL29.38+8.217.24
27Uno HanslienBilpost BIL29.39+8.227.24
28Eskil ÅsmulOL Trollelg29.42+8.257.25
29Sharon BroadwellGeoForm30.01+8.447.30
30Liv PaltielFolkehelseinstituttet30.06+8.497.31
31Don SkantzeIL Tyrving30.11+8.547.32
32Rune HultgreenGeoForm30.16+8.597.34
33Pål W HansenBDO30.54+9.377.43
34Hans-Henrik FremmingMeteorologen31.12+9.557.48
35Berit BergeTyrving31.50+10.337.57
36Tom EdvardsenKoll32.10+10.538.02
37Margrete EngzeliusAsker SK32.13+10.568.03
38John Thomas PetersenNittedal OL32.17+11.008.04
39Odd KletteliBsk32.51+11.348.12
40Gisela SundelinPrivat33.25+12.088.21
41Randi NilstadIL Tyrving33.32+12.158.23
42Truls AngellLillomarka OL34.00+12.438.30
43Anne Regine BakstadFriskis&Svettis34.05+12.488.31
44Vincent EijsinkÅS UMB Orientering34.51+13.348.42
45Christine Rynning-TønnesenPrivat35.19+14.028.49
46Bjørn EgnerHeming Orientering36.21+15.049.05
47Knut Tore SolheimNydalens SK36.30+15.139.07
48Roar BjordalOppsal IF37.18+16.019.19
49Trond Ivar TømmervoldHamar OK37.21+16.049.20
50Sturle HånesIL GeoForm42.10+20.5310.32
51Jon C. FougnerHeming Orientering42.27+21.1010.36
52Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL43.01+21.4410.45
53Marianne ArnesenAsker SK44.12+22.5511.03
54Tor DrageAker Solutions46.18+25.0111.34
55Bjørn GunnerødGeoForm1.00.12+38.5515.03
56Kjell StenstadvollTyrvingikke godkjent

Kort

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat20.218.08
2Elena GrandNydalens SK24.10+3.499.40
3Maren EdvardsenKoll24.11+3.509.40
4Bjørn SpjelkavikIL Tyrving26.37+6.1610.38
5Unni DrageAker Solutions27.33+7.1211.01
6Nora UrsinBærum kom28.01+7.4011.12
7Kåre KnudsenIL GeoForm28.36+8.1511.26
8Terje TrondsenNittedal OL29.12+8.5111.40
9Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving33.49+13.2813.31
10Astri RogstadOSI36.00+15.3914.24
11Ping OuyangØstmarka OK36.20+15.5914.32
12Laura SavolaOSI39.37+19.1615.50
13Inger Lise BjordalOppsal IF42.46+22.2517.06
14Knut HangeraasIL GeoForm43.00+22.3917.12
15Sissel PlejdrupOppsal IF45.11+24.5018.04
16Eilen Arctander VikKoll45.17+24.5618.06
17Per GjermoAsker SK46.16+25.5518.30
18Stian RørvikTønsberg58.20+37.5923.20
19Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor