Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 24 april 2018

N-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL28.17+-8.47
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL26.04+-11.00
0Iver Sagerøy FossBotne SK28.30+-8.34
0Henrik RingheimOL Trollo26.59+-10.05
0Jakob RøedBotne SK37.41+0.37
0Endre Sagerøy FossBotne SK48.06+11.02
0Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL24.46+-12.18
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL25.57+-11.07
0Casper Velstadbråten BangåsBotne SK37.04

D11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn22.21
2Annika van RaaijHedrum OL25.23+3.02
3Daniella GjoneSandefjord OK33.13+10.52
4Anne HaugbergAndebu IL35.56+13.35
5Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn50.28+28.07

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK27.55
2Linnea GravningenBotne SK28.05+0.10

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn27.48
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn31.39+3.51
3Amalie KvernsmyrAndebu IL37.42+9.54

D13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Louise Bentsen MalmquistHedrum OL42.07

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn38.09
2Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn49.04+10.55
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK52.31+14.22
4Pernille HalvorsenStokke IL1.21.05+42.56

D15B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingvild JohnsenHedrum OL32.44
2Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn40.46+8.02
3Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK44.04+11.20
4Emilie JahreAndebu IL1.01.14+28.30

D17

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Omholt BerrefjordLardal OL48.09
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn54.39+6.30

D17C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo27.41
2Inger MørkSandefjord OK32.26+4.45
3Astrid FodnæssAndebu IL32.41+5.00
4Wenche NystuenAndebu IL38.46+11.05
5Hanne Skjelland HansenAndebu IL38.49+11.08
6Pernille MoltebergHedrum OL41.52+14.11
7Else StordalOL Tønsberg og omegn43.25+15.44
8Julie Synnøve BøeStokke IL45.40+17.59

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1May Brith NordkveldeHedrum OL28.00

D40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn33.52
2Kristin BruserudOL Trollo34.05+0.13
3Anette Kjærås FiringAndebu IL35.53+2.01
4Wenche EikåsSandefjord OK42.15+8.23
5Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn44.11+10.19
6Tone Sølie LysnesHedrum OL46.28+12.36
7Katrine van RaaijHedrum OL48.54+15.02
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OLdiskvalifisert
Mona JahreAndebu ILdiskvalifisert

D50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunhild HennumLierbygda OL34.59
2Tiri RebårdSandefjord OK35.01+0.02
3Veslemøy SolbergKonnerud IL36.06+1.07
4Karin EriksenOL Tønsberg og omegn37.02+2.03

D60

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi Kristin NærumLarvik OK30.31
2Randi HansenStokke IL32.55+2.24
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn33.45+3.14
4Gro EiaOL Trollo34.11+3.40
5Marianne SpanliLierbygda OL36.33+6.02
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn38.55+8.24
7Elisabeth RødAndebu IL50.47+20.16

D70

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL39.07
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL42.06+2.59
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.02.51+23.44
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin HalvorsenStokke IL29.34
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn36.01+6.27

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage EikåsSandefjord OK25.28
2Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL26.20+0.52
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn28.38+3.10
4Gabriel GjoneSandefjord OK31.07+5.39
5Kristoffer EckdahlOK Horten35.03+9.35
6Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn51.07+25.39

H15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn32.41
2Benjamin GjoneSandefjord OK33.12+0.31
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn34.16+1.35
4Viljan van RaaijHedrum OL34.50+2.09
5Jonas EikåsSandefjord OK35.14+2.33
6Håkon Omholt BerrefjordLardal OL50.38+17.57

H15B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut GjoneSandefjord OK42.14

H17

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind WatterdalHadeland34.08
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn34.08
3Trond GjelstadSandefjord OK35.31+1.23
4Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.30+3.22
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn39.31+5.23
6Ludvig JohnsenHedrum OL44.51+10.43
7Morten HaflanOL Tønsberg og omegn46.54+12.46
8Martin AskeAndebu IL47.04+12.56
9Hans Olav SkogstadTelenor BIL56.18+22.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL56.25+22.17
11Per Anders EckdahlOK Horten1.00.03+25.55
Oliver DraveckyOL Trollodiskvalifisert

H17C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn24.36
2Trond Olav JahreAndebu IL26.58+2.22
3Atle JensenStokke IL27.12+2.36
4Børre GrovanOL Tønsberg og omegn28.16+3.40
5Per Dag NordkveldeHedrum OL28.59+4.23
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn37.43+13.07
7Thor Magne MalmquistHedrum OL41.03+16.27
8Roar SkjellandAndebu IL47.41+23.05
Kristoffer HagenSande sportsklubbdiskvalifisert
Christoffer TangSande sportsklubbdiskvalifisert

H40

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond EvensenOL Tønsberg og omegn32.23
2Rune Firing HaugbergAndebu IL32.49+0.26
3Einar IdlandAndebu IL34.26+2.03
4Jo Børre EikåsSandefjord OK35.25+3.02
5Tom KristensenLarvik OK36.46+4.23
6Stian KvernsmyrAndebu IL37.34+5.11
7Kjetil EckdahlOK Horten38.36+6.13
8Espen JohnsenHedrum OL42.44+10.21
9Ian RingheimOL Trollo45.02+12.39
10Atle BorgersenHedrum OL45.37+13.14
11David HanssonOL Tønsberg og omegn46.38+14.15
12Tom Rune GravningenBotne SK52.31+20.08

H50

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kim Farnes HansenLierbygda OL32.12
2Bjørnar OlsrødStokke IL32.47+0.35
3Arne NåtedalOL Trollo33.03+0.51
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn33.49+1.37
5Roger LysnesHedrum OL39.44+7.32
6Magne KløveStokke IL40.50+8.38
7Arne Håkon JørgensenSandefjord OK42.12+10.00
8Anders HansenAndebu IL43.02+10.50
9Arne KristensenStokke IL43.15+11.03
10Sven OhrvikKonnerud IL47.38+15.26
11Jan Ivar GundersenHedrum OL49.29+17.17
12Per Einar StrømHedrum OL50.16+18.04
13Peter NylundHaugerud IF51.49+19.37
Gløer GløersonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H60

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn34.33
2Elling AakreAndebu IL36.33+2.00
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn37.10+2.37
4Kai MidtskogenBotne SK38.14+3.41
5Jan BøhleOL Trollo38.40+4.07
6Martin NaufHedrum OL38.45+4.12
7Sigbjørn MyhreAndebu IL39.20+4.47
8Ragnar Niemi BergStokke IL40.20+5.47
9Bent HaflanOL Tønsberg og omegn41.30+6.57
10Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.10+7.37
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL47.43+13.10
Axel DamgaardOL Trollodiskvalifisert

H70

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittilsenStokke IL25.28
2Dag Rønning JensenOL Trollo26.31+1.03
3Helge FossheimHedrum OL29.42+4.14
4Ragnar HillestadLardal OL31.14+5.46
5Lars Martin GjeinStokke IL31.58+6.30
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn32.47+7.19
7Thorolf TrolsrudBotne SK33.18+7.50
8Frank EliassenSandefjord OK33.19+7.51
9Svein EriksenLarvik OK33.29+8.01
10Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK34.07+8.39
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK34.12+8.44
12Bjørn Helge CeebergHedrum OL34.42+9.14
13Roar LøkenSandefjord OK36.15+10.47
14Alf Johan HjelmtvedtEiker OL36.33+11.05
15Magnar ØvreåsBotne SK36.45+11.17
16Ole Richard BrattbakkSandefjord OK36.49+11.21
17Atle SolheimBerger og Svelvik OL37.18+11.50
18Anton LommeHedrum OL38.32+13.04
19Svein ThorsenSandefjord TIF39.46+14.18
20Jørgen KvilhaugBotne SK40.28+15.00
21Kåre NilsenSandefjord TIF40.56+15.28
22Steinar RuudKonnerud IL46.09+20.41
23Tor Eivind EdvardsenLarvik OK47.22+21.54
Arne D. ChristensenSandefjord TIFdiskvalifisert

H80

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK36.13
2Magnar ReppesgårdHedrum OL37.15+1.02
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn42.44+6.31
4Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn45.30+9.17
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor