Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, OK Moss

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, OK Moss
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 31 desember 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | DH -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | B-åpen | C-åpen | A-åpen

N-åpen

1 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Christan A. AmundsenTrøsken IL41.5623.17
0William A. AmundsenTrøsken IL41.1822.56
0Amelia Aune BryneOK Moss27.1415.07
0Olivia Aune BryneOK Moss40.3722.33
0Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15.318.37
0Aron Rostveit ElmiOK Moss21.1611.48
0Mathias Hattestad GautesenNydalens SK24.0413.22
0Eldar HelgerudHalden SK1.01.4334.17
0Ivar HelgerudHalden SK1.01.2934.09
0Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss40.4922.40
0Edvinas KontautasOK Moss20.3511.26
0Eva KontauteOK Moss33.5918.52
0Gustav LemjanOK Moss43.1924.03
0Mira LundsrudOK Moss25.0213.54
0Sigrid Hausken NordbergNydalens SK28.1815.43
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK24.0013.20
0Eline PedersenOK Moss33.1818.30
0Mia PedersenOK Moss33.4718.46
0Theo PedersenOK Moss34.1118.59
0Sturla SigurdssonStokke IL22.1612.22
Aisha Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert

DH -10

1 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Trym BreimoOK Moss30.4415.31
0Anders Rostveit ElmiOK Moss23.2311.48
0Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering59.0529.50
0Tuva LundsrudOK Moss19.409.55
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL23.3211.53

D 11-12

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Aune JakobsenOK Moss31.4712.39
2Erle Elise WoldOK Moss35.42+3.5514.13
3Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering1.05.21+33.3426.02

D 13-14

3 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie RehnNordre Follo Orientering39.0212.52
2Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering39.44+0.4213.06
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL40.09+1.0713.15
4Sigrid HaugeSarpsborg OL48.23+9.2115.58
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 15-16

3 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna RehnNordre Follo Orientering32.4010.51
2Julie Sophie WoldOK Moss41.42+9.0213.51

D 17-

4 450 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK32.217.16
2Kristin Melby JacobsenLardal OL35.44+3.238.01
3Iliana IlievaHalden SK36.35+4.148.13
4Aurora GjølsjøNTNUI36.52+4.318.17
5Marthe GløersenBækkelagets SK36.57+4.368.18
6Louise OramBækkelagets SK38.02+5.418.32
7Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering38.18+5.578.36
8Bodil HelgerudHalden SK38.19+5.588.36
9Alva Marika NiklassonNydalens SK38.28+6.078.38
10Karoline AuneNTNUI41.07+8.469.14
11Karoline BjørnerødOK Moss42.19+9.589.30
12Tina KallesonOppsal Orientering42.21+10.009.31
13Ane Sofie BjørgulHalden SK44.35+12.1410.01
14Ragnhild Mathea HelmersenFet OL44.49+12.2810.04
15Rikke Blakkestad IngesenFossum IF45.01+12.4010.06
16Audrun UtskarpenIL GeoForm49.59+17.3811.13
17Marie Lindløv JensenOK Moss51.14+18.5311.30
18Malin EijsinkNydalens SK51.52+19.3111.39
19Selma KristiansenOK Moss1.00.58+28.3713.42

D 40-

3 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena AxelssonNydalens SK31.5710.36
2Silvia ShandurkovaUzana38.22+6.2512.44
3Hanne WoldOK Moss39.18+7.2113.03
4Kristine RoskifteOK Moss41.40+9.4313.50
5Hege Rytter JakobsenOK Moss44.56+12.5914.55
6Elisabeth Aune JakobsenOK Moss55.39+23.4218.29
7Eli RudshagenOK Moss57.54+25.5719.14

D 50-

3 010 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth RømckeOK Moss33.0310.58
2Kari ChristiansenSandefjord OK33.05+0.0210.59
3Anne DanielsenNydalens SK33.06+0.0310.59
4Pamela ÅstenNydalens SK33.48+0.4511.13
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering34.13+1.1011.22
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36.25+3.2212.05
7Solveig SikkelandTyrving IL36.39+3.3612.10
8Tone Karina IngesenSarpsborg OL37.26+4.2312.26
9Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering38.14+5.1112.42
10Vanja StaffOL Toten-Troll38.59+5.5612.57
11Astrid BjørnerødOK Moss39.40+6.3713.10
12Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering39.59+6.5613.17
13Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering41.36+8.3313.49
14Wenche LindløvSarpsborg OL43.56+10.5314.35
15Stine ArntzenSandefjord OK44.05+11.0214.38
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb45.11+12.0815.00
17Heidi BørstadSarpsborg OL45.37+12.3415.09
18Ida EngenRaumar Orientering46.12+13.0915.20
19Trine Marit RaaenLierbygda OL46.37+13.3415.29
20Marit-Elin IdenTeam Jeløy48.52+15.4916.14
21Elsie BrenneVarteig OL50.29+17.2616.46

D 60-

3 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK34.3811.30
2Karin EriksenOL Tønsberg og omegn35.30+0.5211.47
3Anne SørumIndre Østfold OK42.43+8.0514.11
4Reidun BraathenOK Moss52.14+17.3617.21
5Elisabeth RødAndebu IL1.02.43+28.0520.50
6Inger NergaardStokke IL1.06.14+31.3622.00
7Liv Edle GrønstadGimle IF1.27.43+53.0529.08

D 70-

3 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.10.0623.17
2Hjørdis ØvreåsBotne SK1.23.23+13.1727.42

H 11-12

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL22.429.02
2Gaute SkjønhaugFet OL39.47+17.0515.50
3Brage KristiansenOK Moss45.40+22.5818.11
4Alfred NikolaisenOppsal Orientering59.24+36.4223.39
5Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering1.17.03+54.2130.41

H 13-14

3 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK23.297.45
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL32.12+8.4310.37
3Kevin RommetvedtRaumar Orientering33.35+10.0611.05
4Henning ReichenbachOppsal Orientering41.30+18.0113.41
5Birk BreimoOK Moss46.03+22.3415.11

H 15-16

4 450 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss29.476.41
2Benjamin GjoneSandefjord OK36.56+7.098.17
3Eirik Vie StrislandFossum IF37.09+7.228.20
4Sondre LadimOK Moss37.53+8.068.30
5Sindre Vie StrislandFossum IF38.02+8.158.32
6Axel AaldeNydalens SK40.54+11.079.11
7Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss41.07+11.209.14
8Jonathan EylertsenHalden SK46.15+16.2810.23
9Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn48.08+18.2110.48
10Sigurd RødnesOppsal Orientering51.00+21.1311.27

H 17-

5 480 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK33.526.10
2Anders VisterNydalens SK34.37+0.456.19
3Lukas LilandNydalens SK34.45+0.536.20
4Vegard GulbrandsenNTNUI35.32+1.406.29
5Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK35.49+1.576.32
6Henrik EijsinkNydalens SK35.58+2.066.33
7Thomas Natvig ÅrstadHalden SK37.08+3.166.46
8Anders B. ØksenholtNydalens SK37.56+4.046.55
9Rasmus Rørholt TheisenNTNUI39.12+5.207.09
10Linus OlhansÅs-NMBU Orientering40.25+6.337.22
11Thomas NipenBækkelagets SK40.52+7.007.27
11Jon PedersenOK Moss40.52+7.007.27
13Dag AalvikNydalens SK40.54+7.027.27
14Øyvind HelgerudHalden SK41.13+7.217.31
15Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering41.40+7.487.36
16Nils TveiteÅs-NMBU Orientering41.56+8.047.39
17Dag Steinar RagvinBø OL43.07+9.157.52
18Are WigaardNTNUI44.12+10.208.03
19Einar TommelstadNydalens SK45.05+11.138.13
20Erik Rytter JakobsenOK Moss47.21+13.298.38
21Marius StaffNTNUI47.46+13.548.42
22Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering53.38+19.469.47
23Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL56.04+22.1210.13
24Gaute FosstveitRaumar Orientering58.54+25.0210.44
25Thomas TubbehaugenOK Moss59.56+26.0410.56
26Robert FredriksenNotodden OL1.01.56+28.0411.18
27Adam KristiansenOK Moss1.11.01+37.0912.57
28Per Ole DahlsrudNydalens SK1.14.11+40.1913.32
29Sindre OhmNordre Follo Orientering1.23.39+49.4715.15
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Hans Petter MathisenNTNUIdiskvalifisert
Håvard  TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 450 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BedinIndre Østfold OK33.357.32
2Lacho IlievHalden SK34.17+0.427.42
3Espen BekhusFredrikstad SK35.37+2.028.00
4Thomas RoskifteOK Moss37.35+4.008.26
5Steinar LandeBø OL37.42+4.078.28
6Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering40.23+6.489.04
7Helge Grenager SolheimOppsal Orientering41.14+7.399.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Audun BjerknesMåren OK42.10+8.359.28
9Tor RingstadHedrum OL42.14+8.399.29
10Kyrre GranFet OL42.16+8.419.29
11Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK42.58+9.239.39
12Torstein HoleNydalens SK43.00+9.259.39
13Fredrik LarsenIndre Østfold OK44.31+10.5610.00
14Vegar KristiansenOK Moss46.24+12.4910.25
15Martin ReichenbachOppsal Orientering48.58+15.2311.00
16Henning Bratland CarlsenOK Moss49.55+16.2011.13
17Torgeir SkjønhaugFet OL50.42+17.0711.23

H 50-

4 450 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb33.177.28
2Helge GisholtOK Skeidi35.43+2.268.01
3Espen WigaardOppsal Orientering35.49+2.328.02
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering36.04+2.478.06
5Jan Tore HenriksenNydalens SK37.19+4.028.23
6Stein BlomsethLillomarka OL38.26+5.098.38
7Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK39.00+5.438.45
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll40.17+7.009.03
9Rolv Anders SystadLyn Ski41.05+7.489.13
10Guttorm EggeIL GeoForm41.21+8.049.17
11Harald HoviSkien OK41.44+8.279.22
12Lars Erik GjeinFossum IF42.01+8.449.26
13Øystein KildahlØstmarka OK42.10+8.539.28
14Frode StrislandFossum IF42.13+8.569.29
15Dag BrenåsVarteig OL42.22+9.059.31
16Tore BjørnerødOK Moss42.29+9.129.32
17Børge PedersenNydalens SK42.32+9.159.33
18Bjørn GrindeIL GeoForm43.35+10.189.47
19Øystein JensenSarpsborg OL44.49+11.3210.04
20Stein Arne NegårdVang OL44.56+11.3910.05
21Lasse ArnesenHeming Orientering46.55+13.3810.32
22Kjetil KarlsenTeam Jeløy46.59+13.4210.33
23Ole IngesenSarpsborg OL47.12+13.5510.36
24Erlend RehnNordre Follo Orientering47.29+14.1210.40
25Finn Henry LillestrandTrøsken IL47.55+14.3810.46
26Are EriksenOslostudentenes IK48.59+15.4211.00
27Roar MathisenOL Tønsberg og omegn50.46+17.2911.24
28Tor LahlumNordre Follo Orientering50.52+17.3511.25
29Trond MøretrøNordre Follo Orientering51.08+17.5111.29
30Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL51.53+18.3611.39
31Tormod ØvergaardVestre Akers SK53.02+19.4511.55
32Morten KongsbergTyrving IL53.24+20.0712.00
33Even Woldstad HanssenEiker OL54.38+21.2112.16
34Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering55.02+21.4512.22
35Olav JohannessenNordre Follo Orientering58.06+24.4913.03
36John YtternesNordre Follo Orientering58.39+25.2213.10
37Lars KlyveOppsal Orientering58.53+25.3613.13
38Øyvind HelmersenFet OL59.12+25.5513.18
39Oskar KaaløySandefjord OK1.32.43+59.2620.50

H 60-

3 010 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL28.079.20
2Torgeir StrandhagenRøyken OL29.33+1.269.49
3Sture OttesenIndre Østfold OK30.21+2.1410.04
4Hallvard FjærLillomarka OL31.23+3.1610.25
5Karl Aasmund ErøyOK Moss32.34+4.2710.49
6Leif S. ThingsrudØstmarka OK33.28+5.2111.07
7Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss33.50+5.4311.14
8Ove MartinsenHauketo IF34.25+6.1811.26
9Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn34.48+6.4111.33
10Sigbjørn MyhreAndebu IL36.17+8.1012.03
11Petter NæssOppsal Orientering38.20+10.1312.44
12Øyvind GylverAsker Skiklubb39.45+11.3813.12
13Elling AakreAndebu IL40.29+12.2213.26
14Pål Woldstad HanssenEiker OL40.54+12.4713.35
15Roy GjerdingOK Moss41.19+13.1213.43
16Harald BaugerOK Moss41.52+13.4513.54
17Olav NipenTyrving IL45.41+17.3415.10
18Ragnar Niemi BergStokke IL46.59+18.5215.36
19Jan SveenRaumar Orientering49.43+21.3616.31
20Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.06.17+38.1022.01

H 70-

3 010 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF29.239.45
2Per Reidulf HolmOK Moss35.44+6.2111.52
3Runar KittilsenStokke IL36.08+6.4512.00
4Peter KlavenessMåren OK36.48+7.2512.13
5John Thomas PetersenNittedal OL38.20+8.5712.44
6Ola BækkevoldOK Moss43.33+14.1014.28
7Per FosserHeming Orientering44.24+15.0114.45
8Jan JansenOK Moss46.33+17.1015.27
9Øystein MadsenHaugerud IF46.34+17.1115.28
10Roar BjordalOppsal Orientering46.53+17.3015.34
11Per Oscar SaugestadOK Moss48.13+18.5016.01
12Trond WettergreenDriv IL51.25+22.0217.04
13Thore LøkenOK Moss56.00+26.3718.36
14Jon C. FougnerHeming Orientering59.39+30.1619.49
15Harald WibyeOK Moss1.01.54+32.3120.33
16Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.04.38+35.1521.28
17Magnar ØvreåsBotne SK1.22.11+52.4827.18

B-åpen 3km

3 030 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stephen Roger BryneOK Moss32.4910.49
2Sigrun TytlandsvikÅs IL33.59+1.1011.12
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL37.49+5.0012.28
4Celine YtternesNordre Follo Orientering38.30+5.4112.42
5Trond FossSandefjord OK40.56+8.0713.30
6Magnus HolmskauTrøsken IL42.02+9.1313.52
7Matthew NgOslostudentenes IK43.03+10.1414.12
8Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett43.29+10.4014.21
9Morten HelminsenFredrikstad SK44.19+11.3014.37
10Knut GjoneSandefjord OK46.28+13.3915.20
11Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK48.23+15.3415.58
12Bjørn NordvikNordre Follo Orientering51.15+18.2616.54
13Sverre SoløyVaregg Fleridrett54.15+21.2617.54
14Josefine EylertsenHalden SK54.37+21.4818.01
15Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL55.07+22.1818.11
16Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss55.40+22.5118.22
17Hanne MongNydalens SK1.04.07+31.1821.09
18Stine AustadRaumar Orientering1.11.20+38.3123.32
19Aud I SpjelkavikTyrving IL1.14.10+41.2124.28
20Kaia Rytter TveitenOK Moss1.16.03+43.1425.05
21Erik AsbjørnsenOK Moss1.16.13+43.2425.09
22Bjørn AarbuVarteig OL1.18.04+45.1525.45
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert

C-åpen 2km

2 510 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL36.3114.32
2Harald GrøndalOK Moss47.16+10.4518.49
3Anne-Marthe HansenFet OL49.58+13.2719.54
4Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering50.34+14.0320.08
5Jan Løken JohannessenOK Moss1.28.05+51.3435.05
6Odd E FrognerOL Tønsberg og omegn1.45.25+1.08.5441.59
Elisabet BreimoOK Mossdiskvalifisert
Shire ElmiOK Mossdiskvalifisert

A-åpen 5km

4 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering43.509.51
2Kjell Einar AndersenVarteig OL45.36+1.4610.14
3Ole Martin EdstrømNTNUI45.52+2.0210.18
4Sindre Engzelius GylverNTNUI48.45+4.5510.57
5Dag AmundsenNordre Follo Orientering53.23+9.3311.59
6Ingrid GulbrandsenNTNUI57.31+13.4112.55
7Marita HernandezOL Toten-Troll1.00.53+17.0313.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor