Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, OK Moss

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, OK Moss
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: mandag 31 desember 2018

N-åpen

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15.4910.32
0Ingvild Veimo LarsenNOTEAM52.2734.58
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL19.5413.16
0Sturla SigurdssonStokke IL19.5813.18

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering25.0411.56
0Silje Veimo LarsenNOTEAM33.3515.59

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Aune JakobsenOK Moss32.4014.50
2Erle Elise WoldOK Moss50.25+17.4522.54
3Erle  WetterhusOK Moss50.30+17.5022.57

D 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erika Lind-LarsenOK Moss49.3315.59
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss50.53+1.2016.24
3Marie  SaugestadNydalens SK59.17+9.4419.07
4Julie Sophie WoldOK Moss59.25+9.5219.10

D 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.17.0221.23

D 17-

4 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid GulbrandsenNTNUI40.188.45
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK42.41+2.239.16
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering43.24+3.069.26
4Marthe GløersenBækkelagets SK44.39+4.219.42
5Aurora GjølsjøOK Moss51.07+10.4911.06
6Kristin Melby JacobsenLardal OL53.54+13.3611.43
7Tina KallesonOppsal Orientering55.32+15.1412.04
8Karoline BjørnerødOK Moss58.08+17.5012.38
9Kari ChristiansenSandefjord OK1.00.26+20.0813.08
10Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.02.06+21.4813.30
11Malin EijsinkNydalens SK1.06.00+25.4214.20
12Hedvig ÅstebølNTNUI1.10.28+30.1015.19
13Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.11.35+31.1715.33
14Solveig Moen LetmolieEiker OL1.12.00+31.4215.39
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert

D 40-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cathrine LillestrandTrøsken IL56.4115.44
2Anne NilsenÅs-NMBU Orientering56.46+0.0515.46
3Hanne WoldOK Moss59.44+3.0316.35
4Torunn Økern JensenRingerike OL1.12.04+15.2320.01
5Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1.13.13+16.3220.20
6Trude HansenBerger og Svelvik OL1.18.05+21.2421.41

D 50-

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth  RømckeOK Moss48.5313.34
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering49.46+0.5313.49
3Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering52.01+3.0814.26
4Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering53.20+4.2714.48
5Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering56.24+7.3115.40
6Margrete EngzeliusAsker Skiklubb59.00+10.0716.23
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59.27+10.3416.30
8Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.00.32+11.3916.48
9Heidi BørstadSarpsborg OL1.09.21+20.2819.15

D 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumIndre Østfold OK1.15.0220.50
2Reidun BraathenOK Moss1.16.34+1.3221.16
3Inger NergaardStokke IL1.37.45+22.4327.09
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert

D 70-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.17.2121.29

H -10

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vemund Veimo LarsenNOTEAM43.0320.30
0Tore Lind-LarsenOK Moss43.0220.29
0Alfred  NikolaisenOppsal Orientering23.2311.08

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL24.4411.14
Anders Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert

H 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL38.5512.33
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.08.08+29.1321.58

H 15-16

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering36.247.54
2Alfred BjørnerødOK Moss38.03+1.398.16
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering45.48+9.249.57
Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Sigurd RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-

5 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK38.156.42
2Audun HeimdalNTNUI39.22+1.076.54
3Herman Ryen MartinsenNTNUI39.25+1.106.54
4Henrik EijsinkNydalens SK39.35+1.206.56
5Håkon Raadal BjørloNTNUI39.44+1.296.58
6Anders VisterNydalens SK41.04+2.497.12
7Rasmus Rørholt  TheisenNTNUI41.07+2.527.12
8Sigurd Myhre AndreassenHalden SK44.01+5.467.43
9Thomas RuudOppsal Orientering45.39+7.248.00
10Aslak HeimdalKonnerud IL47.13+8.588.17
11Ludvig RødnesOppsal Orientering52.23+14.089.11
12Are WigaardNTNUI53.06+14.519.18
13Linus OlhansÅs-NMBU Orientering54.48+16.339.36
14Lavran ThorstensenNTNUI1.02.46+24.3111.00
15Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI1.03.43+25.2811.10
16Truls OsenVestre Akers SK1.10.39+32.2412.23
17Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.10.44+32.2912.24
18Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.20.38+42.2314.08
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 40-

4 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK39.478.38
2Jørgen FrøydLarvik OK41.05+1.188.55
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK42.18+2.319.11
4Tommy JauhojärviAsker Skiklubb42.27+2.409.13
5Espen BekhusFredrikstad SK43.11+3.249.23
6Henning SpjelkavikIL Tyrving44.03+4.169.34
7Steinar LandeBø OL45.15+5.289.50
8Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering45.36+5.499.54
9Henning Bratland CarlsenOK Moss48.36+8.4910.33
10Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK53.08+13.2111.33
11Kyrre GranFet OL1.01.31+21.4413.22
12Tor RingstadHedrum OL1.01.37+21.5013.23
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.02.49+23.0213.39

H 50-

4 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40.238.46
2Tore BjørnerødOK Moss43.09+2.469.22
3Kjetil BjørloHalden SK45.20+4.579.51
4Stein BlomsethLillomarka OL46.08+5.4510.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vidar  BenjaminsenLillomarka OL46.26+6.0310.05
6Lars EnerhaugenModum OL46.41+6.1810.08
7Svein MelbySarpsborg OL46.50+6.2710.10
8Jan Tore HenriksenNydalens SK47.14+6.5110.16
9Dag BrenåsVarteig OL47.34+7.1110.20
9Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering47.34+7.1110.20
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL48.43+8.2010.35
12Frank LøwengreenFredrikstad SK49.18+8.5510.43
13Hallvard FjærLillomarka OL50.43+10.2011.01
14Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering53.49+13.2611.41
15Finn Henry LillestrandTrøsken IL54.46+14.2311.54
16Ole IngesenSarpsborg OL55.04+14.4111.58
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.46+15.2312.07
18Axel  TheisenMellembygd OL56.02+15.3912.10
19Martin GranlyLillomarka OL56.44+16.2112.20
20Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.00.53+20.3013.14
21Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.01.20+20.5713.20
22Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.02.35+22.1213.36
23Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.03.20+22.5713.46
24Even Woldstad HanssenEiker OL1.03.58+23.3513.54
25Axel  BromanderFredrikstad SK1.06.15+25.5214.24
26Lasse ArnesenHeming Orientering1.12.29+32.0615.45
27Oskar KaaløySandefjord OK1.42.53+1.02.3022.21

H 60-

3 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild  KirkerødSarpsborg OL33.309.18
2Torgeir StrandhagenRøyken OL36.15+2.4510.04
3Øystein KildahlØstmarka OK40.17+6.4711.11
4Sture OttesenIndre Østfold OK40.24+6.5411.13
5Karl Aasmund ErøyOK Moss42.50+9.2011.53
6Ove MartinsenHauketo IF43.20+9.5012.02
7Peter KlavenessMåren OK43.28+9.5812.04
8Hans HusebySarpsborg OL43.31+10.0112.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF43.31+10.0112.05
10Tormod ØvergaardVestre Akers SK45.08+11.3812.32
11Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss50.57+17.2714.09
12Ragnar Niemi BergStokke IL54.17+20.4715.04
13Lars KlyveOppsal Orientering54.19+20.4915.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Pål Woldstad HanssenEiker OL55.03+21.3315.17
15Bjørn  ÅstorpSarpsborg OL56.08+22.3815.35
16Roy GjerdingOK Moss56.34+23.0415.42
17Per OsenVestre Akers SK56.46+23.1615.46
18Rune HultgreenIL GeoForm1.00.05+26.3516.41
19Elling AakreAndebu IL1.01.30+28.0017.05
20Jan SveenRaumar Orientering1.07.20+33.5018.42
21Harald BaugerOK Moss1.07.40+34.1018.47

H 70-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF48.0213.20
2Per Reidulf HolmOK Moss48.32+0.3013.28
3John Thomas PetersenNittedal OL55.25+7.2315.23
4Jan JansenOK Moss59.59+11.5716.39
5Ola BækkevoldOK Moss1.02.30+14.2817.21
6Per Oscar  SagestadOK Moss1.07.14+19.1218.40
7Trond WettergreenDriv IL1.08.20+20.1818.58
8Øystein MadsenHaugerud IF1.10.24+22.2219.33
9Jon C. FougnerHeming Orientering1.12.01+23.5920.00
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.16.16+28.1421.11
11Klaus EngenEidskog OL1.20.54+32.5222.28
12Stein KorenOK Moss1.34.20+46.1826.12
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

B-åpen 3km

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm40.4413.08
2Thomas TubbehaugenOK Moss51.12+10.2816.30
3Sunniva Nergaard BergStokke IL51.29+10.4516.36
4Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering54.22+13.3817.32
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering55.01+14.1717.44
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL58.26+17.4218.50
7Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL59.16+18.3219.07
8Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.00.58+20.1419.40
9Stine AustadRaumar Orientering1.01.23+20.3919.48
10Sharon BroadwellIL GeoForm1.03.47+23.0320.34
11Adam  KristiasenOK Moss1.10.43+29.5922.48
12Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.13.36+32.5223.44
13Bjørn AarbuVarteig OL1.20.31+39.4725.58
14Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.24.55+44.1127.23
15Eli Tufte HanssenEiker OL1.37.11+56.2731.20
16Tor Mollat EriksenOK Moss1.40.16+59.3232.20
17Viljar Johan FemoenOK Moss1.45.07+1.04.2333.54
18Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.45.10+1.04.2633.55
19Odd Egil  FrognerOL Tønsberg og omegn1.56.59+1.16.1537.44
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert

C-åpen 2km

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage  KristiansenOK Moss49.4022.34
2Liv Edle  GrønstadGimle IF1.30.14+40.3441.00
Thore LøkenOK Mossdiskvalifisert
Tove TesdalIndre Østfold OKdiskvalifisert

A-åpen 5km

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Engzelius GylverNTNUI50.2610.57
2Joar GjerdahlKonnerud IL50.33+0.0710.59
3Selma KristiasenOK Moss1.13.52+23.2616.03
4Vegar KristiansenOK Moss1.42.30+52.0422.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor