Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

Asker Skiklubb

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Magnus Dalen EriksenN-åpen (12)20.5415.02
0Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (12)13.079.26
0Helene Hellerud ØpstadN-åpen (12)10.237.28
0Sigve Nygård FagervoldH -10 (6)19.279.43
1Per Anders YtterbøDirekte B (11)30.349.14
1Hilda ØfsthusD 50- (26)29.538.12
1Anne Lise ØfsthusD 75- (4)33.1913.13
1Martin Johannessen LinneboH 13-14 (7)25.167.38
1Gunhild MyhrD 17-B (4)40.2012.11
2Dag Otter JohansenDirekte B (11)32.40+2.069.52
2Jorun RuudD 40- (10)36.55+0.228.00
2Astrid YtterbøD 11-12 (7)17.12+3.438.36
2Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (7)40.44+3.568.50
2Trygve MyhrH 17-18 (2)52.38+12.009.35
2Nora Christine HansenD 13-14 (4)35.58+2.3110.51
4Vilmer NybergH 13-14 (7)37.07+11.5111.12
4Jon Arvid FossumH 60- (17)28.15+2.247.45
5Jakob Bakker TelnesDirekte B (11)37.10+6.3611.13
6Reidar FossumH 60- (17)29.20+3.298.03Last ned GPS-spor i gpx-format
6Emil Ruud FossheimH 13-14 (7)46.42+21.2614.06
7Sigrun Hernes YtterbøD 50- (26)34.57+5.049.36
8Bjørn GunnerødH 75- (8)1.01.09+30.1718.15
8Randi NicolaisenD 50- (26)35.04+5.119.38
8Gjermund GravirH 50- (30)34.05+4.177.33
9Anders ØpstadDirekte AL (17)51.12+14.279.19Last ned GPS-spor i gpx-format
9Simen Dalen EriksenH 11-12 (10)23.12+9.5711.36
10Ingvill HoftunDirekte B (11)50.26+19.5215.14
10Per SchancheH 60- (17)31.19+5.288.36
11Øyvind GylverH 60- (17)32.57+7.069.03
13Bjørn GulbrandsenDirekte AL (17)56.38+19.5310.18
14Unni RyeD 50- (26)37.47+7.5410.22
15Jan Richard EriksenH 19- (31)48.39+9.456.57
19Ann Katrin OlsenD 50- (26)42.26+12.3311.39
19Torstein KvaaleH 50- (30)38.44+8.568.35
20Maria PerssonDirekte AK (21)1.05.36+31.0515.21
21Margrete EngzeliusD 50- (26)46.58+17.0512.54
23Edel Sofie NilsenD 50- (26)48.34+18.4113.20Last ned GPS-spor i gpx-format
23Terje HenriksenH 50- (30)41.16+11.289.09
27Øyvind Johannessen LinneboH 50- (30)43.13+13.259.34
Eilev KvaaleH 15-16 (7)diskvalifisert

Byåsen IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Eirin LodgaardD 50- (26)ikke startet

Bækkelagets SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mariann UlvestadD 19- (6)45.33+2.148.17
3Vetle ChristiansenH 19- (31)42.07+3.136.01
4Louise OramD 19- (6)49.32+6.139.01
4Sindre SandvenH 19- (31)44.04+5.106.18
6Simen Hjalmar WästlundH 19- (31)44.59+6.056.26
8Viktor Meland-TangenH 11-12 (10)21.07+7.5210.33
9Yngvar ChristiansenH 50- (30)34.28+4.407.38
11Thomas NipenH 19- (31)47.26+8.326.47
11Håkon Meland-TangenH 40- (14)54.33+13.509.56
16Mathias NipenH 19- (31)49.26+10.327.04
Anders StorbratenH 19- (31)diskvalifisert
Håvard MyhreH 19- (31)diskvalifisert
Maria TorgersenD 50- (26)ikke startet
Arne TorgersenH 50- (30)ikke startet
Jonas Fenne IngierdH 11-12 (10)ikke startet
Pål Christian IngierdH 40- (14)ikke startet

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Tore Voss FagervoldH 50- (30)37.41+7.538.21

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Trond WettergreenH 70- (15)44.26+15.2813.15

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Aud KjemperudD 65- (4)46.03+14.0213.44
4Eli Tufte HanssenD 17-B (4)1.02.23+22.0318.50
12Alf Johan HjelmtvedtH 70- (15)41.49+12.5112.28

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kari UndrumDirekte B (11)47.39+17.0514.23

Fossum IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (12)19.5214.17
0Magnus Rørlien JevanordH -10 (6)24.0112.00
1Steinar SkoglundH 70- (15)28.588.38
2Mads Rørlien JevanordH 11-12N (4)13.29+1.387.12
2Anne Gro SommerheinDirekte C (4)37.42+6.2512.57
2Bodil NordenstrømDirekte AK (21)34.57+0.268.11
4Charles HalaasDirekte AL (17)44.43+7.588.08
4Eldri HoloDirekte B (11)35.30+4.5610.43
4Erlend SommerheinH 11-12 (10)16.14+2.598.07
6Einar GisholtDirekte AL (17)48.02+11.178.44
7Richard Zeiner-GundersenH 60- (17)29.28+3.378.05
8Hans JevanordDirekte AL (17)50.24+13.399.10
11Tanja AppenzellerDirekte B (11)1.14.23+43.4922.28
12Sigbjørn ModalsliH 60- (17)33.10+7.199.06
14Trond BrevikDirekte AL (17)59.48+23.0310.53
17Knut-Anders LøkenDirekte AL (17)1.08.45+32.0012.31
19Anne Berit RørlienDirekte AK (21)1.01.20+26.4914.21
23Arild AndresenH 19- (31)59.28+20.348.30
Gustav Andresen SkotteH 15-16 (7)diskvalifisert
Britta FismenD 40- (10)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard LucasenH 19- (31)38.545.33

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Even ErlienH 17-A kort (2)43.02+3.199.20
3Eiril Erlien SolerødD 11-12 (7)22.45+9.1611.22
3Margrete JørandliD 60- (3)32.28+4.389.41
4Karen Haanes StrandlieD 11-12 (7)26.53+13.2413.26
5Hege SolerødD 50- (26)33.10+3.179.06

Hadeland OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH -10 (6)23.2711.43
1Tor TrøanH 65- (11)28.447.53
1Jesse JenzenH 17-B (2)43.1213.03
3Paul SkjakerH 65- (11)32.07+3.238.49
5Øyvind SørlieH 60- (17)28.52+3.017.55
5Johan SwärdH 65- (11)35.00+6.169.36
6Yngve SwardDirekte B (11)39.32+8.5811.56
7Eivind HagenH 75- (8)55.45+24.5316.38
9Gunn Elin RudiD 40- (10)57.26+20.5312.27
13John HofossH 60- (17)36.52+11.0110.07
21Hege HeibergDirekte AK (21)1.11.02+36.3116.38
22Einar TesloH 50- (30)40.47+10.599.02
27Kim André SveenH 19- (31)1.05.45+26.519.24
Iver RognstadH 80- (1)ikke startet
Bjørn BergeH 40- (14)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Runa Lien BackstrømD 40- (10)36.337.55

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Erik Johan GrorudH 70- (15)40.20+11.2212.02

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øystein MadsenH 75- (8)40.33+9.4112.06

Heming Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid ReuschD -10 (6)25.3312.46
1August Syrdal ØenH 15-16 (7)36.487.58
2Ida Marie FlågenD 15-16 (5)46.45+9.4110.56
3Hannah Syrdal ØenD 13-14 (4)36.15+2.4810.57
4Anne ØstvoldD 13-14 (4)44.19+10.5213.23
5Jon C. FougnerH 75- (8)48.03+17.1114.20
5Sidsel SandelienD 70- (5)40.19+12.0715.59Last ned GPS-spor i gpx-format
6Lukas Jones ArnesenH 11-12 (10)17.14+3.598.37
8Christian ReuschH 40- (14)47.40+6.578.40
10Marianne ReuschD 40- (10)1.23.01+46.2818.00
12Knut Erling ØenH 50- (30)34.48+5.007.42
13Kimme ArnesenH 50- (30)35.56+6.087.58
14Roger ØstvoldH 40- (14)1.08.40+27.5712.30
15Bjørn SandelienH 70- (15)1.01.55+32.5718.28
16Harald Eide-FredriksenH 50- (30)37.45+7.578.22
18Anders FlågenH 50- (30)38.36+8.488.33

Hestra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Brett WeihartDirekte AL (17)1.04.57+28.1211.49

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bo EngdahlDirekte AL (17)36.456.41

IL Tyrving

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Simen Bryhn BergstrømN-åpen (12)20.3214.46
0Herman Finstad LandN-åpen (12)15.5811.29
0Elias MolundN-åpen (12)17.1112.21
0Magnus MolundH -10 (6)19.299.44
1Per Kristian EkebergH 60- (17)25.517.06
1Vida Helland-HansenD 13-14 (4)33.2710.06
1Stella HolmboeD 15-16 (5)37.048.40
1Geir HoffH 40- (14)40.437.24
2Kjell Gorm RøkkeH 70- (15)30.28+1.309.05
2Audun WeltzienH 19- (31)39.28+0.345.38
2Inger TiltnesD 65- (4)41.18+9.1712.19
2Dag Helland-HansenH 50- (30)30.34+0.466.46
2Wenche HultgreenD 60- (3)29.56+2.068.56
2Thor NorderudH 17-B (2)50.06+6.5415.08
3Morten Nilstad PettersenDirekte AL (17)43.25+6.407.54
3Marianne NjåsteinD 50- (26)32.38+2.458.57
4Hasse BergstrømH 70- (15)31.27+2.299.23
4Aud I SpjelkavikD 65- (4)54.19+22.1816.12
5Vegard Brun SagaDirekte AL (17)46.35+9.508.29
5Solveig BlandkjennD 19- (6)56.11+12.5210.14
5Erik ThorssonH 19- (31)44.20+5.266.20
5Per SlungaardH 50- (30)33.14+3.267.22
6Camilla Abelsen StridsklevDirekte AK (21)42.04+7.339.51
7Are NjåsteinDirekte AK (21)43.24+8.5310.09
7Helge LyeH 70- (15)34.59+6.0110.26
7Jacob Finstad LandH 11-12 (10)20.53+7.3810.26
7Per ØhlckersH 65- (11)35.50+7.069.50
9Katrine Finstad LandDirekte AK (21)43.43+9.1210.14
9Espen JakobsenH 19- (31)45.36+6.426.31
9Anne Kristine NorderudD 50- (26)35.14+5.219.40
9Kjetil MolundH 40- (14)52.43+12.009.36
9Lars-Erik FiskumH 60- (17)29.42+3.518.09
9Arne TiltnesH 65- (11)38.04+9.2010.27
11Berit BergeD 50- (26)36.29+6.3610.01
11Egil EideH 50- (30)34.41+4.537.41
12Styrk Hundseid KamsvågH 19- (31)47.30+8.366.47
13Berit DanielsenD 50- (26)37.25+7.3210.16
13Kristoffer JacobsenH 19- (31)48.19+9.256.54
14Bjørn SpjelkavikH 70- (15)44.32+15.3413.17
15Else GrandalD 50- (26)38.00+8.0710.26
15Olav NipenH 60- (17)39.11+13.2010.45
16Kjersti SkantzeD 50- (26)38.15+8.2210.30
16Don SkantzeH 60- (17)39.46+13.5510.55
17Hallvard BergH 50- (30)38.03+8.158.26
18Helle HundseidD 50- (26)41.34+11.4111.25
20Anna GöhlmanD 50- (26)45.03+15.1012.22
21Gunnar A FiskumH 19- (31)53.34+14.407.39
21Frode KamsvågH 50- (30)40.40+10.529.01
26Siw SolstadD 50- (26)53.48+23.5514.46
Bjørn Henning GrandalH 50- (30)diskvalifisert
Kristoffer ØhlckersH 13-16Cikke startet

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håkon GjerdeH 40- (14)41.21+0.387.31
7Fredrik LarsenH 40- (14)46.54+6.118.32

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Egil HusethH 65- (11)40.02+11.1810.59

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eline Maudal PettersenN-åpen (12)17.3012.35
0Maia Maudal PettersenN-åpen (12)18.0112.57
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (6)24.5612.28
1Mette MaudalDirekte C (4)31.1710.45
20Hans Otto ØverbyH 50- (30)39.20+9.328.43
28Phil ConwayH 50- (30)48.47+18.5910.49

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Therese HaareD 19- (6)43.197.53
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (4)32.019.33
8Hans Lyder HaareH 65- (11)37.10+8.2610.12
24Bjørn BendiktsenH 50- (30)42.14+12.269.21
Fredrik Fet AndersenH 11-12 (10)ikke startet

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trine Marit Justad RaaenD 50- (26)34.05+4.129.21
26Lars HeggelundH 50- (30)42.45+12.579.28

Lillehammer OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Fanny Horn BirkelandD 19- (6)ikke startet
Øystein SkappelH 70- (15)ikke startet
Lill Ramberg SkappelD 65- (4)ikke startet

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Stian LillegårdH 17-N (2)18.57+1.1210.08

Lommedalens IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per MeilandH 80- (1)49.0219.27
6Erling TidemannH 75- (8)53.58+23.0616.06

Modum OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Frida HopeD -10 (6)35.3117.45
1Tobias MautheH 17-C (1)38.2513.12
2Jørgen MårtenssonDirekte AL (17)40.55+4.107.27
3May Ingela HopeD 40- (10)42.15+5.429.09
3Marta StangD 70- (5)32.45+4.3312.59
6Gunnar HopeH 50- (30)33.49+4.017.29
7Laila ThomassenDirekte B (11)39.53+9.1912.02
8Bård StangH 70- (15)37.35+8.3711.13
10Kjell GrønhovdH 70- (15)39.51+10.5311.53
10Oskar HopeH 11-12 (10)38.20+25.0519.10
17David LøverH 19- (31)49.30+10.367.04
20Lars GrønhovdH 19- (31)52.17+13.237.28
29Stein Erik NordbøH 50- (30)1.01.47+31.5913.41

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (1)37.4314.58
1Linn Mei WaalerD 17-18 (2)49.0410.38
2Carmen DirroD 17-18 (2)1.19.17+30.1317.11
2Tove StrandD 50- (26)30.52+0.598.28
3Noor Dirro-HeluD 15-16 (5)48.30+11.2611.21
4Luciana Maria SvadsD 15-16 (5)52.08+15.0412.12
8Morten DueH 60- (17)29.34+3.438.07
10Kine DirroDirekte AL (17)53.02+16.179.39
24Grete BerntsenD 50- (26)51.08+21.1514.02

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marit B. EithunD 40- (10)44.47+8.149.42
5John Thomas PetersenH 70- (15)32.36+3.389.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christer AnderssonDirekte AK (21)34.318.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jan Erik HeltneDirekte AK (21)40.33+6.029.29

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Selma Størmer-AntonsenD 11-12 (7)13.296.44
3Helena AxelssonDirekte AK (21)38.03+3.328.54
3Tone E LyeD 19- (6)47.56+4.378.43
5Torstein HoleH 40- (14)44.55+4.128.10
25Sindre LangaasH 19- (31)1.00.38+21.448.40
Rune ScheeleDirekte AL (17)ikke startet
Helene ScheeleDirekte B (11)ikke startet
Marte NarumD 19- (6)ikke startet
Else Kari Nordli ScheeleD 40- (10)ikke startet
Marie ScheeleD 13-14 (4)ikke startet
Einar TommelstadH 19- (31)ikke startet

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Pål SommerheinH 40- (14)42.36+1.537.45

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Onno VerberneH 50- (30)31.05+1.176.53
4Anders SollienH 40- (14)44.13+3.308.03
5Sigurd KvammeH 15-16 (7)47.01+10.1310.11
7Kristine Sollien FlaskerudDirekte AL (17)50.11+13.269.08
10Nils Harald StaffH 50- (30)34.30+4.427.38
12Vanja StaffD 50- (26)37.24+7.3110.16
12Trond FlaskerudH 40- (14)55.56+15.1310.11
13Håvard KvammeH 40- (14)57.35+16.5210.29
25Bjarte LindstadH 50- (30)42.19+12.319.22
26Marius StaffH 19- (31)1.05.37+26.439.23

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag Rønning JensenH 70- (15)30.40+1.429.09
6Jan BøhleH 65- (11)35.21+6.379.42

Oppsal Orientering

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Bjørn Kalleson RøedN-åpen (12)11.528.32
0Simen ÅnensenN-åpen (12)11.138.04
0Alfred NikolaisenH -10 (6)28.4114.20
0Eskil OlaussenH -10 (6)44.1422.07
1Marie Skaug Gilhuus-MoeD 11-12N (1)20.2810.56
1Martin Aasen WrightH 17-N (2)17.459.29
1Inger SkaugD 70- (5)28.1211.11
1Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (1)55.5416.53
1Sondre OlaussenH 11-12 (10)13.156.37
2Lina Undrum MariussenD 17-A kort (2)43.39+1.1210.13
2Marius E. AamodtH 13-14 (7)26.10+0.547.54
3Maja Kalleson RøedDirekte C (4)43.05+11.4814.48
3Christoffer ÅnensenH 11-12 (10)14.12+0.577.06
3Ask OlaussenH 13-14 (7)32.30+7.149.49
4Arne OlaussenDirekte AK (21)39.24+4.539.13
4Inger Lise BjordalD 75- (4)43.05+9.4617.05
4Kari-Ann ÅnensenD 40- (10)42.36+6.039.14
5Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (7)27.44+14.1513.52
5Wilmine Resvoll SkaugD 15-16 (5)59.53+22.4914.01
5Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeH 13-14 (7)37.27+12.1111.18
6Elin KallesonD 40- (10)46.56+10.2310.10
6Roar BjordalH 70- (15)33.18+4.209.56
6Wiona Resvoll SkaugD 11-12 (7)44.09+30.4022.04
7Linea Kalleson RøedD 11-12 (7)1.02.11+48.4231.05
8Kristoffer Fiane PedersenH 19- (31)45.30+6.366.30
10Lavran ThorstensenH 19- (31)47.22+8.286.46
10Boye Dirro BøhlerengenH 40- (14)54.03+13.209.50
14Ola Marius PedersenH 19- (31)48.29+9.356.56
17Jan Henrik NilsenDirekte AK (21)48.44+14.1311.24
18Ludvig RødnesH 19- (31)49.48+10.547.07
19Are WigaardH 19- (31)50.59+12.057.17
22Bent Erik SkaugH 19- (31)57.01+18.078.09
24Per-Ivar NikolaisenH 19- (31)1.00.36+21.428.40
28Truls HestengenH 19- (31)1.07.14+28.209.37
29William Resvoll SkaugH 19- (31)1.24.08+45.1412.02
Petter FureH 60- (17)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dagfinn FøllesdalH 85- (2)35.1213.58
2Are EriksenH 65- (11)30.41+1.578.25
4Guttorm L EggeH 50- (30)32.16+2.287.09
6Audrun UtskarpenD 19- (6)1.01.48+18.2911.15

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans A. TingvoldH 70- (15)38.10+9.1211.23

Raumar Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erle FosstveitD -10 (6)53.2426.42
1Stine AustadD 17-A kort (2)42.279.56
2Anna Austad SveenD 17-B (4)41.18+0.5812.28
3Camilla FosstveitDirekte B (11)34.56+4.2210.33
3Gaute FosstveitH 15-16 (7)42.51+6.039.17
4Stian Måseide SørlieH 15-16 (7)44.43+7.559.41
6Tommy SkårbøH 40- (14)46.29+5.468.28
7Brage FosstveitH 13-14 (7)58.04+32.4817.32
8Inger FinstadDirekte B (11)44.40+14.0613.29
10Gunnar FosstveitDirekte AK (21)43.57+9.2610.17Last ned GPS-spor i gpx-format
11Tor StrandDirekte AL (17)54.13+17.289.52
12Emil Bjørnstad StrandDirekte AL (17)55.11+18.2610.03
14Jan SveenH 60- (17)37.37+11.4610.20
22Anne-Grete AustadD 50- (26)47.42+17.4913.06
Tina BjørnstadD 17-N (1)diskvalifisert

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Oda OpsethD -10 (6)30.5015.25
0Ida Amundsen BjørkliD -10 (6)33.2716.43
1Ingvild SøreideD 13-16C (1)28.199.43
2Sverre ThuneH 85- (2)50.53+15.4120.11
13Sverre GrafferDirekte AK (21)45.17+10.4610.36

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tea ForbergD 70- (5)38.05+9.5315.06

Røyken OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Birgitte BekkelundD 75- (4)37.56+4.3715.03
4Knut BjerknesDirekte C (4)46.02+14.4515.49
4Per Ove TransethH 65- (11)33.18+4.349.08
7Tone SkramD 40- (10)47.31+10.5810.18
7Øyvind Roger HansenH 50- (30)33.50+4.027.30
10Bjørg SvanbergD 50- (26)35.42+5.499.48
10Kjell SvanbergH 65- (11)38.27+9.4310.33
12Thea Charlotte HansenDirekte AK (21)44.55+10.2410.31
17Ida SyversenD 50- (26)39.07+9.1410.44

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ole IngesenH 50- (30)36.49+7.018.09

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grete S B HoviD 60- (3)27.508.18
3Harald HoviH 60- (17)26.24+0.337.15

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Unn Mette KlopbakkenD 50- (26)33.01+3.089.04

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjersti ThoD 70- (5)28.28+0.1611.17

Sturla, IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kristian KaiserN-åpen (12)9.106.35
1Torbjørn Melheim SvendsenH 11-12N (4)11.516.20
1Bjørn W. LudvigsenH 75- (8)30.529.12
1Johan Kristian UndelandH 17-18 (2)40.387.24
1Peter CarlsenH 17-A kort (2)39.438.36
2Elling FrøvollH 75- (8)38.29+7.3711.29
2Harald ThonH 60- (17)26.05+0.147.09
3Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (4)14.38+2.477.49
3Torunn Hege FrøvollD 75- (4)39.08+5.4915.31
3Inger-Helene CarlsenD 17-B (4)54.14+13.5416.23
4Ivar Louis BergH 75- (8)46.44+15.5213.57
11Silje CarlsenDirekte AK (21)44.31+10.0010.25
14Stine KaiserDirekte AK (21)45.23+10.5210.37
15Ingeborg KvarmeDirekte AK (21)46.32+12.0110.53
16Trine MelheimDirekte AK (21)48.22+13.5111.19
25Merete UndelandD 50- (26)51.51+21.5814.14
Henrik KaiserH 11-12 (10)ikke startet
Ole Jørgen Bogen ArenthH 19- (31)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sami HämälistöH 19- (31)45.06+6.126.27

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Tormod ØvegaardDirekte AL (17)1.08.12+31.2712.25

Viul Orienteringsklubb

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Geir NilsenH 19- (31)ikke startet

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathias LinløkkenH 11-12 (10)13.38+0.236.49
5Erlend OtterleiH 11-12 (10)17.08+3.538.34
8Terje LinløkkenDirekte AK (21)43.28+8.5710.10
Hans Olav HygenDirekte AL (17)ikke startet
Kristin Stubban HygenDirekte AK (21)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Henning BjervaH 50- (30)29.486.36
4Gunnar BjervaH 11-12N (4)19.05+7.1410.12
8Ingunn BergetD 40- (10)53.24+16.5111.35
18Ine HoviDirekte AK (21)48.59+14.2811.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor