Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

N-åpen

1 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF19.5214.17
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving20.3214.46
0Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb20.5415.02
0Kristian KaiserSturla, IF9.106.35
0Herman Finstad LandIL Tyrving15.5811.29
0Elias MolundIL Tyrving17.1112.21
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL17.3012.35
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL18.0112.57
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering11.528.32
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb13.079.26
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.237.28
0Simen ÅnensenOppsal Orientering11.138.04

D -10

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Astrid ReuschHeming Orientering25.3312.46
0Erle FosstveitRaumar Orientering53.2426.42
0Oda OpsethRingerike OL30.5015.25
0Frida HopeModum OL35.3117.45
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL33.2716.43
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL24.5612.28

D 11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK13.296.44
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb17.12+3.438.36
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL22.45+9.1611.22
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL26.53+13.2413.26
5Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering27.44+14.1513.52
6Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering44.09+30.4022.04
7Linea Kalleson RøedOppsal Orientering1.02.11+48.4231.05

D 11-12N

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering20.2810.56

D 13-14

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vida Helland-HansenIL Tyrving33.2710.06
2Nora Christine HansenAsker Skiklubb35.58+2.3110.51
3Hannah Syrdal ØenHeming Orientering36.15+2.4810.57
4Anne ØstvoldHeming Orientering44.19+10.5213.23
Marie ScheeleNydalens SKikke startet

D 13-16C

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild SøreideRingerike OL28.199.43

D 15-16

4 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stella HolmboeIL Tyrving37.048.40
2Ida Marie FlågenHeming Orientering46.45+9.4110.56
3Noor Dirro-HeluMåren OK48.30+11.2611.21
4Luciana Maria SvadsMåren OK52.08+15.0412.12
5Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering59.53+22.4914.01

D 17-A kort

4 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine AustadRaumar Orientering42.279.56
2Lina Undrum MariussenOppsal Orientering43.39+1.1210.13

D 17-B

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild MyhrAsker Skiklubb40.2012.11
2Anna Austad SveenRaumar Orientering41.18+0.5812.28
3Inger-Helene CarlsenSturla, IF54.14+13.5416.23
4Eli Tufte HanssenEiker OL1.02.23+22.0318.50

D 17-N

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-18

4 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Mei WaalerMåren OK49.0410.38
2Carmen DirroMåren OK1.19.17+30.1317.11

D 40-

4 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK36.337.55
2Jorun RuudAsker Skiklubb36.55+0.228.00
3May Ingela HopeModum OL42.15+5.429.09
4Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering42.36+6.039.14
5Marit B. EithunNittedal OL44.47+8.149.42
6Elin KallesonOppsal Orientering46.56+10.2310.10
7Tone SkramRøyken OL47.31+10.5810.18
8Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering53.24+16.5111.35
9Gunn Elin RudiHadeland OL57.26+20.5312.27
10Marianne ReuschHeming Orientering1.23.01+46.2818.00
Britta FismenFossum IFikke startet
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKikke startet

D 50-

3 640 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb29.538.12
2Tove StrandMåren OK30.52+0.598.28
3Marianne NjåsteinIL Tyrving32.38+2.458.57
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering33.01+3.089.04
5Hege SolerødGjø-Vard OL33.10+3.179.06
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL34.05+4.129.21
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb34.57+5.049.36
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb35.04+5.119.38
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving35.14+5.219.40
10Bjørg SvanbergRøyken OL35.42+5.499.48
11Berit BergeIL Tyrving36.29+6.3610.01
12Vanja StaffOL Toten-Troll37.24+7.3110.16
13Berit DanielsenIL Tyrving37.25+7.3210.16
14Unni RyeAsker Skiklubb37.47+7.5410.22
15Else GrandalIL Tyrving38.00+8.0710.26
16Kjersti SkantzeIL Tyrving38.15+8.2210.30
17Ida SyversenRøyken OL39.07+9.1410.44
18Helle HundseidIL Tyrving41.34+11.4111.25
19Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb42.26+12.3311.39
20Anna GöhlmanIL Tyrving45.03+15.1012.22
21Margrete EngzeliusAsker Skiklubb46.58+17.0512.54
22Anne-Grete AustadRaumar Orientering47.42+17.4913.06
23Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb48.34+18.4113.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Grete BerntsenMåren OK51.08+21.1514.02
25Merete UndelandSturla, IF51.51+21.5814.14
26Siw SolstadIL Tyrving53.48+23.5514.46
Maria TorgersenBækkelagets SKikke startet
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet

D 60-

3 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK27.508.18
2Wenche HultgreenIL Tyrving29.56+2.068.56
3Margrete JørandliGjø-Vard OL32.28+4.389.41

D 65-

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL32.019.33
2Inger TiltnesIL Tyrving41.18+9.1712.19
3Aud KjemperudEiker OL46.03+14.0213.44
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving54.19+22.1816.12
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet

D 70-

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering28.1211.11
2Kjersti ThoStabæk IF28.28+0.1611.17
3Marta StangModum OL32.45+4.3312.59
4Tea ForbergRond OL38.05+9.5315.06
5Sidsel SandelienHeming Orientering40.19+12.0715.59 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 75-

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb33.1913.13
2Birgitte BekkelundRøyken OL37.56+4.3715.03
3Torunn Hege FrøvollSturla, IF39.08+5.4915.31
4Inger Lise BjordalOppsal Orientering43.05+9.4617.05

D 80-

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK37.4314.58

H -10

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering28.4114.20
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF24.0112.00
0Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb19.279.43
0Magnus MolundIL Tyrving19.299.44
0Nikolai TesloHadeland OL23.2711.43
0Eskil OlaussenOppsal Orientering44.1422.07

H 11-12

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering13.156.37
2Mathias LinløkkenØstmarka OK13.38+0.236.49
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering14.12+0.577.06
4Erlend SommerheinFossum IF16.14+2.598.07
5Erlend OtterleiØstmarka OK17.08+3.538.34
6Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17.14+3.598.37
7Jacob Finstad LandIL Tyrving20.53+7.3810.26
8Viktor Meland-TangenBækkelagets SK21.07+7.5210.33
9Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb23.12+9.5711.36
10Oskar HopeModum OL38.20+25.0519.10
Henrik KaiserSturla, IFikke startet
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKikke startet
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILikke startet

H 11-12N

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF11.516.20
2Mads Rørlien JevanordFossum IF13.29+1.387.12
3Linus Westerberg-HeltneSturla, IF14.38+2.477.49
4Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering19.05+7.1410.12

H 13-14

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb25.167.38
2Marius E. AamodtOppsal Orientering26.10+0.547.54
3Ask OlaussenOppsal Orientering32.30+7.149.49
4Vilmer NybergAsker Skiklubb37.07+11.5111.12
5Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering37.27+12.1111.18
6Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb46.42+21.2614.06
7Brage FosstveitRaumar Orientering58.04+32.4817.32

H 13-16C

2 910 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingikke startet

H 15-16

4 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1August Syrdal ØenHeming Orientering36.487.58
2Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb40.44+3.568.50
3Gaute FosstveitRaumar Orientering42.51+6.039.17
4Stian Måseide SørlieRaumar Orientering44.43+7.559.41
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll47.01+10.1310.11
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16B

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering55.5416.53

H 17-A kort

4 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter CarlsenSturla, IF39.438.36
2Even ErlienGjø-Vard OL43.02+3.199.20

H 17-B

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesse JenzenHadeland OL43.1213.03
2Thor NorderudIL Tyrving50.06+6.5415.08

H 17-C

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MautheModum OL38.2513.12

H 17-N

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Aasen WrightOppsal Orientering17.459.29
2Stian LillegårdLillomarka OL18.57+1.1210.08

H 17-18

5 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF40.387.24
2Trygve MyhrAsker Skiklubb52.38+12.009.35

H 40-

5 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir HoffIL Tyrving40.437.24
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK41.21+0.387.31
3Pål SommerheinOK Horten42.36+1.537.45
4Anders SollienOL Toten-Troll44.13+3.308.03
5Torstein HoleNydalens SK44.55+4.128.10
6Tommy SkårbøRaumar Orientering46.29+5.468.28
7Fredrik LarsenIndre Østfold OK46.54+6.118.32
8Christian ReuschHeming Orientering47.40+6.578.40
9Kjetil MolundIL Tyrving52.43+12.009.36
10Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering54.03+13.209.50
11Håkon Meland-TangenBækkelagets SK54.33+13.509.56
12Trond FlaskerudOL Toten-Troll55.56+15.1310.11
13Håvard KvammeOL Toten-Troll57.35+16.5210.29
14Roger ØstvoldHeming Orientering1.08.40+27.5712.30
Bjørn BergeHadeland OLikke startet
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet

H 50-

4 510 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering29.486.36
2Dag Helland-HansenIL Tyrving30.34+0.466.46
3Onno VerberneOL Toten-Troll31.05+1.176.53
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK32.16+2.287.09
5Per SlungaardIL Tyrving33.14+3.267.22
6Gunnar HopeModum OL33.49+4.017.29
7Øyvind Roger HansenRøyken OL33.50+4.027.30
8Gjermund GravirAsker Skiklubb34.05+4.177.33
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK34.28+4.407.38
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll34.30+4.427.38
11Egil EideIL Tyrving34.41+4.537.41
12Knut Erling ØenHeming Orientering34.48+5.007.42
13Kimme ArnesenHeming Orientering35.56+6.087.58
14Ole IngesenSarpsborg OL36.49+7.018.09
15Tore Voss FagervoldBærums Skiklub37.41+7.538.21
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering37.45+7.578.22
17Hallvard BergIL Tyrving38.03+8.158.26
18Anders FlågenHeming Orientering38.36+8.488.33
19Torstein KvaaleAsker Skiklubb38.44+8.568.35
20Hans Otto ØverbyKongsberg OL39.20+9.328.43
21Frode KamsvågIL Tyrving40.40+10.529.01
22Einar TesloHadeland OL40.47+10.599.02
23Terje HenriksenAsker Skiklubb41.16+11.289.09
24Bjørn BendiktsenKonnerud IL42.14+12.269.21
25Bjarte LindstadOL Toten-Troll42.19+12.319.22
26Lars HeggelundLierbygda OL42.45+12.579.28
27Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb43.13+13.259.34
28Phil ConwayKongsberg OL48.47+18.5910.49
29Stein Erik NordbøModum OL1.01.47+31.5913.41
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Arne TorgersenBækkelagets SKikke startet

H 60-

3 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving25.517.06
2Harald ThonSturla, IF26.05+0.147.09
3Harald HoviSkien OK26.24+0.337.15
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.15+2.247.45
5Øyvind SørlieHadeland OL28.52+3.017.55
6Reidar FossumAsker Skiklubb29.20+3.298.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF29.28+3.378.05
8Morten DueMåren OK29.34+3.438.07
9Lars-Erik FiskumIL Tyrving29.42+3.518.09
10Per SchancheAsker Skiklubb31.19+5.288.36
11Øyvind GylverAsker Skiklubb32.57+7.069.03
12Sigbjørn ModalsliFossum IF33.10+7.199.06
13John HofossHadeland OL36.52+11.0110.07
14Jan SveenRaumar Orientering37.37+11.4610.20
15Olav NipenIL Tyrving39.11+13.2010.45
16Don SkantzeIL Tyrving39.46+13.5510.55
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 65-

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL28.447.53
2Are EriksenOslostudentenes IK30.41+1.578.25
3Paul SkjakerHadeland OL32.07+3.238.49
4Per Ove TransethRøyken OL33.18+4.349.08
5Johan SwärdHadeland OL35.00+6.169.36
6Jan BøhleOL Trollo35.21+6.379.42
7Per ØhlckersIL Tyrving35.50+7.069.50
8Hans Lyder HaareKonnerud IL37.10+8.2610.12
9Arne TiltnesIL Tyrving38.04+9.2010.27
10Kjell SvanbergRøyken OL38.27+9.4310.33
11Egil HusethKamp/Vestheim IF40.02+11.1810.59

H 70-

3 350 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar SkoglundFossum IF28.588.38
2Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving30.28+1.309.05
3Dag Rønning JensenOL Trollo30.40+1.429.09
4Hasse BergstrømIL Tyrving31.27+2.299.23
5John Thomas PetersenNittedal OL32.36+3.389.43
6Roar BjordalOppsal Orientering33.18+4.209.56
7Helge LyeIL Tyrving34.59+6.0110.26
8Bård StangModum OL37.35+8.3711.13
9Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38.10+9.1211.23
10Kjell GrønhovdModum OL39.51+10.5311.53
11Erik Johan GrorudHaslum IL40.20+11.2212.02
12Alf Johan HjelmtvedtEiker OL41.49+12.5112.28
13Trond WettergreenDriv IL44.26+15.2813.15
14Bjørn SpjelkavikIL Tyrving44.32+15.3413.17
15Bjørn SandelienHeming Orientering1.01.55+32.5718.28
Øystein SkappelLillehammer OKikke startet

H 75-

3 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF30.529.12
2Elling FrøvollSturla, IF38.29+7.3711.29
3Øystein MadsenHaugerud IF40.33+9.4112.06
4Ivar Louis BergSturla, IF46.44+15.5213.57
5Jon C. FougnerHeming Orientering48.03+17.1114.20
6Erling TidemannLommedalens IL53.58+23.0616.06
7Eivind HagenHadeland OL55.45+24.5316.38
8Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.01.09+30.1718.15

H 80-

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per MeilandLommedalens IL49.0219.27
Iver RognstadHadeland OLikke startet

H 85-

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK35.1213.58
2Sverre ThuneRingerike OL50.53+15.4120.11

Direkte AL

5 490 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll36.456.41
2Jørgen MårtenssonModum OL40.55+4.107.27
3Morten Nilstad PettersenIL Tyrving43.25+6.407.54
4Charles HalaasFossum IF44.43+7.588.08
5Vegard Brun SagaIL Tyrving46.35+9.508.29
6Einar GisholtFossum IF48.02+11.178.44
7Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll50.11+13.269.08
8Hans JevanordFossum IF50.24+13.399.10
9Anders ØpstadAsker Skiklubb51.12+14.279.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kine DirroMåren OK53.02+16.179.39
11Tor StrandRaumar Orientering54.13+17.289.52
12Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering55.11+18.2610.03
13Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb56.38+19.5310.18
14Trond BrevikFossum IF59.48+23.0310.53
15Brett WeihartHestra IF1.04.57+28.1211.49
16Tormod ØvegaardVestre Akers SK1.08.12+31.2712.25
17Knut-Anders LøkenFossum IF1.08.45+32.0012.31
Hans Olav HygenØstmarka OKikke startet
Rune ScheeleNydalens SKikke startet

Direkte B

3 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Anders YtterbøAsker Skiklubb30.349.14
2Dag Otter JohansenAsker Skiklubb32.40+2.069.52
3Camilla FosstveitRaumar Orientering34.56+4.2210.33
4Eldri HoloFossum IF35.30+4.5610.43
5Jakob Bakker TelnesAsker Skiklubb37.10+6.3611.13
6Yngve SwardHadeland OL39.32+8.5811.56
7Laila ThomassenModum OL39.53+9.1912.02
8Inger FinstadRaumar Orientering44.40+14.0613.29
9Kari UndrumElverum OK47.39+17.0514.23
10Ingvill HoftunAsker Skiklubb50.26+19.5215.14
11Tanja AppenzellerFossum IF1.14.23+43.4922.28
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

Direkte C

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MaudalKongsberg OL31.1710.45
2Anne Gro SommerheinFossum IF37.42+6.2512.57
3Maja Kalleson RøedOppsal Orientering43.05+11.4814.48
4Knut BjerknesRøyken OL46.02+14.4515.49

D 19-

5 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL43.197.53
2Mariann UlvestadBækkelagets SK45.33+2.148.17
3Tone E LyeNydalens SK47.56+4.378.43
4Louise OramBækkelagets SK49.32+6.139.01
5Solveig BlandkjennIL Tyrving56.11+12.5210.14
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.01.48+18.2911.15
Marte NarumNydalens SKikke startet
Fanny Horn BirkelandLillehammer OKikke startet

H 19-

6 990 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenFredrikstad SK38.545.33
2Audun WeltzienIL Tyrving39.28+0.345.38
3Vetle ChristiansenBækkelagets SK42.07+3.136.01
4Sindre SandvenBækkelagets SK44.04+5.106.18
5Erik ThorssonIL Tyrving44.20+5.266.20
6Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK44.59+6.056.26
7Sami HämälistöTurun Metsänkävijät45.06+6.126.27
8Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering45.30+6.366.30
9Espen JakobsenIL Tyrving45.36+6.426.31
10Lavran ThorstensenOppsal Orientering47.22+8.286.46
11Thomas NipenBækkelagets SK47.26+8.326.47
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving47.30+8.366.47
13Kristoffer JacobsenIL Tyrving48.19+9.256.54
14Ola Marius PedersenOppsal Orientering48.29+9.356.56
15Jan Richard EriksenAsker Skiklubb48.39+9.456.57
16Mathias NipenBækkelagets SK49.26+10.327.04
17David LøverModum OL49.30+10.367.04
18Ludvig RødnesOppsal Orientering49.48+10.547.07
19Are WigaardOppsal Orientering50.59+12.057.17
20Lars GrønhovdModum OL52.17+13.237.28
21Gunnar A FiskumIL Tyrving53.34+14.407.39
22Bent Erik SkaugOppsal Orientering57.01+18.078.09
23Arild AndresenFossum IF59.28+20.348.30
24Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.00.36+21.428.40
25Sindre LangaasNydalens SK1.00.38+21.448.40
26Marius StaffOL Toten-Troll1.05.37+26.439.23
27Kim André SveenHadeland OL1.05.45+26.519.24
28Truls HestengenOppsal Orientering1.07.14+28.209.37
29William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.24.08+45.1412.02
Anders StorbratenBækkelagets SKdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Geir NilsenViul Orienteringsklubbikke startet
Einar TommelstadNydalens SKikke startet
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFikke startet

Direkte AK

4 270 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christer AnderssonNOTEAM34.318.05
2Bodil NordenstrømFossum IF34.57+0.268.11
3Helena AxelssonNydalens SK38.03+3.328.54
4Arne OlaussenOppsal Orientering39.24+4.539.13
5Jan Erik HeltneNOTEAM40.33+6.029.29
6Camilla Abelsen StridsklevIL Tyrving42.04+7.339.51
7Are NjåsteinIL Tyrving43.24+8.5310.09
8Terje LinløkkenØstmarka OK43.28+8.5710.10
9Katrine Finstad LandIL Tyrving43.43+9.1210.14
10Gunnar FosstveitRaumar Orientering43.57+9.2610.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Silje CarlsenSturla, IF44.31+10.0010.25
12Thea Charlotte HansenRøyken OL44.55+10.2410.31
13Sverre GrafferRingerike OL45.17+10.4610.36
14Stine KaiserSturla, IF45.23+10.5210.37
15Ingeborg KvarmeSturla, IF46.32+12.0110.53
16Trine MelheimSturla, IF48.22+13.5111.19
17Jan Henrik NilsenOppsal Orientering48.44+14.1311.24
18Ine HoviÅs-NMBU Orientering48.59+14.2811.28
19Anne Berit RørlienFossum IF1.01.20+26.4914.21
20Maria PerssonAsker Skiklubb1.05.36+31.0515.21
21Hege HeibergHadeland OL1.11.02+36.3116.38
Kristin Stubban HygenØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor