Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Egersund OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Egersund OK 1DH Åpen50.32
1. Frank Hansen25.32125.321
2. Tor Sverre E. Skåra25.002+6.4050.32100.00
7Egersund OK 1DH 151.02.56+10.39
1. Jørgen Hetland24.257+3.5824.257+3.58
2. Jane M Helland18.597+1.5643.2470+5.30+1.32
3. Kjetil Torgersen19.327+5.091.02.5670+10.39+5.09
12Egersund OK 3DH 151.23.14+30.57
1. Sindre Skeie Petterson26.0910+5.4226.0910+5.42
2. Julie Puntervold25.3511+8.3251.449-1+13.50+8.08
3. Alexander Horpestad31.3013+17.071.23.1412+3+30.57+17.07
13Egersund OK 4DH 151.25.36+33.19
1. Olav Helland32.5913+12.3232.5913+12.32
2. Steinar Horpestad22.359+5.3255.34130+17.40+5.08
3. Monica Horpestad30.0212+15.391.25.36130+33.19+15.39
Egersund OK 1DH 11-14diskvalifisert
1. (P1) Odin Horpestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Julie M Hellanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karine Aarstad Torgersendiskvalifisertdiskvalifisert
Egersund OK 2DH 15diskvalifisert
1. Gunnar Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anita Glenne Kallhovddiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

Ganddal IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Ganddal IL 1DH 1553.00+0.43
1. Clemens Sundby Øxnevad20.27120.271
2. Aud Hognestad Taksdal17.333+0.3038.002+1+0.06+0.06
3. Fredrik Omdal15.002+0.3753.0020+0.43+0.37
2Ganddal IL 2DH Åpen57.23+6.51
1. Jørgen Breivold27.312+1.5927.312+1.59
2. Elias Eidsvåg29.524+11.3257.2320+6.51+4.52
3Ganddal IL 1DH Åpen57.58+7.26
1. Vibeke Lamark39.383+14.0639.383+14.06
2. Tornd Lamark18.20157.5830+7.26-6.40
5Ganddal IL 2DH 1554.59+2.42
1. Markus Andreas Breivold21.406+1.1321.406+1.13
2. Trine Bolstad17.03138.433-3+0.49-0.24
3. Morten Bjerga Sundli16.165+1.5354.595+2+2.42+1.53
6Ganddal IL 3DH 151.01.01+8.44
1. Ole Kristian Taksdal24.428+4.1524.428+4.15
2. Ingrid Lamark18.356+1.3243.176-2+5.23+1.08
3. Tobias Rødde17.446+3.211.01.0160+8.44+3.21
10Ganddal IL 4DH 151.13.29+21.12
1. Andreas Nybak Urdal28.3611+8.0928.3611+8.09
2. Thomas Barvik Mæland23.2210+6.1951.5810-1+14.04+5.55
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal21.3111+7.081.13.29100+21.12+7.08
Ganddal IL 1DH 11-14diskvalifisert
1. (P1) 0 Norah Breivolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marius Røddediskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Bremnesdiskvalifisertdiskvalifisert

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Haugesund IL Orientering 1DH 1554.21+2.04
1. Aleksander Jørgensen20.344+0.0720.344+0.07
2. Ingvid Paulsen Vie18.204+1.1738.5440+1.00+0.53
3. Siguurd Paulsen Vie15.273+1.0454.213-1+2.04+1.04
7Haugesund IL Orientering 1DH 11-141.33.04+38.59
1. (P1) Miriam Sveen20.156+6.190.001
2. Selma Steinsvåg58.557+37.5358.557+6+22.52+22.52
3. Sara Hetland34.097+16.101.33.0470+38.59+16.07
Haugesund IL Orientering 2DH 15diskvalifisert
1. Kristina Volldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigleif Steinsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 3DH 15diskvalifisert
1. Vegard Wiig Nystaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Randi Engløkkdiskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 4DH 15diskvalifisert
1. Madli Hjermanndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Grethe Paulsen Viediskvalifisertdiskvalifisert
3. Fridtjof Rachordiskvalifisertdiskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 5DH 11-1454.05
1. Jone Valdal13.56113.562+13.56
2. Kalle Jongenburger22.072+1.0536.031-1-13.56
3. Markus Richter18.022+0.0354.05100.00
3Sandnes IL (Rogaland) 2DH 11-141.02.48+8.43
1. Alva Christiansen20.104+6.1420.105+20.10
2. Bjørnar Peikli21.02141.122-3+5.09-15.01
3. Joel Skoge21.364+3.371.02.483+1+8.43+3.34
4Sandnes IL (Rogaland) 1DH 1554.47+2.30
1. Sigurd R. Oftedal20.312+0.0420.312+0.04
2. Marit Haavardsholm18.295+1.2639.005+3+1.06+1.02
3. Vegard Peikli15.474+1.2454.474-1+2.30+1.24
5Sandnes IL (Rogaland) 4DH 11-141.07.01+12.56
1. Mari Richer19.202+5.2419.203+19.20
2. Selma Lothine Fridheim Torp24.415+3.3944.014+1+7.58-11.22
3. Simon Fjermestad Helgesen23.005+5.011.07.015+1+12.56+4.58
6Sandnes IL (Rogaland) 1DH 11-141.15.12+21.07
1. Idar Jongenburer27.527+13.5627.527+27.52
2. Omund Thu Landstad22.363+1.3450.286-1+14.25-13.27
3. Andreas Vistnes Myklebost24.446+6.451.15.1260+21.07+6.42
Sandnes IL (Rogaland) 3DH 11-14diskvalifisert
1. Oda Fjermestad Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Gustav Levangerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gabriel Årsvolldiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 6DH 11-14diskvalifisert
1. (P1) Marte Roth Aarskogdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Evelyn Fernandes Nødlanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Vistnes Myklebostdiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2DH 15diskvalifisert
1. Sveinung Svebestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Randi Rothdiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 1DH 1552.17
1. Harald Kalager20.323+0.0520.323+0.05
2. Sara Nystrøm Olsen17.222+0.1937.541-2-0.05
3. Johan Christie Ørke14.23152.17100.00
2Stavanger Orienteringsklubb 1DH 11-141.01.51+7.46
1. Åsne Myklebost Torgersen20.125+6.1620.126+20.12
2. Peter Sæbbø23.404+2.3843.523-3+7.49-12.23
3. Arne Jacob Nystrøm Olsen17.5911.01.512-1+7.46-0.03
4Stavanger Orienteringsklubb 2DH Åpen1.12.12+21.40
1. Haldis Glendrange42.054+16.3342.054+16.33
2. Turid Nystrøm30.076+11.471.12.1240+21.40+5.07
5Stavanger Orienteringsklubb 3DH Åpen1.14.00+23.28
1. Brit Vivian Meling48.066+22.3448.066+22.34
2. Jørgen Nilsen25.543+7.341.14.005-1+23.28+0.54
6Stavanger Orienteringsklubb 1DH Åpen1.17.19+26.47
1. Gry Vikhammar Thengs47.165+21.4447.165+21.44
2. Svein Glendrange30.035+11.431.17.196+1+26.47+5.03
8Stavanger Orienteringsklubb 2DH 151.09.06+16.49
1. Stein Arne Olsen21.395+1.1221.395+1.12
2. Dina Torgersen26.2513+9.2248.048+3+10.10+8.58
3. Øystein Amundrud21.029+6.391.09.0680+16.49+6.39
9Stavanger Orienteringsklubb 3DH 151.12.42+20.25
1. Hans Christian Granly Falkenberg30.0612+9.3930.0612+9.39
2. Wenche Margrethe Sæbbø22.278+5.2452.33120+14.39+5.00
3. Espen Karlsen20.098+5.461.12.429-3+20.25+5.46
11Stavanger Orienteringsklubb 4DH 151.13.34+21.17
1. Jone Sæbbø26.079+5.4026.079+5.40
2. Tone Cecilie Nystrøm25.5712+8.5452.0411+2+14.10+8.30
3. Pål Bårdsen21.3010+7.071.13.34110+21.17+7.07

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Ålgård Orientering 2DH 11-141.05.07+11.02
1. Ada C. Stokkeland20.033+6.0720.034+20.03
2. Thea Beate Puntervold26.156+5.1346.185+1+10.15-9.48
3. Samuel A Stokkeland18.493+0.501.05.074-1+11.02+0.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor