Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

DH 15

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 152.17
Harald Kalager20.323+0.0520.323+0.05
Sara Nystrøm Olsen17.222+0.1937.541-2-0.05
Johan Christie Ørke14.23152.17100.00
2Ganddal IL 153.00+0.43
Clemens Sundby Øxnevad20.27120.271
Aud Hognestad Taksdal17.333+0.3038.002+1+0.06+0.06
Fredrik Omdal15.002+0.3753.0020+0.43+0.37
3Haugesund IL Orientering 154.21+2.04
Aleksander Jørgensen20.344+0.0720.344+0.07
Ingvid Paulsen Vie18.204+1.1738.5440+1.00+0.53
Siguurd Paulsen Vie15.273+1.0454.213-1+2.04+1.04
4Sandnes IL (Rogaland) 154.47+2.30
Sigurd R. Oftedal20.312+0.0420.312+0.04
Marit Haavardsholm18.295+1.2639.005+3+1.06+1.02
Vegard Peikli15.474+1.2454.474-1+2.30+1.24
5Ganddal IL 254.59+2.42
Markus Andreas Breivold21.406+1.1321.406+1.13
Trine Bolstad17.03138.433-3+0.49-0.24
Morten Bjerga Sundli16.165+1.5354.595+2+2.42+1.53
6Ganddal IL 31.01.01+8.44
Ole Kristian Taksdal24.428+4.1524.428+4.15
Ingrid Lamark18.356+1.3243.176-2+5.23+1.08
Tobias Rødde17.446+3.211.01.0160+8.44+3.21
7Egersund OK 11.02.56+10.39
Jørgen Hetland24.257+3.5824.257+3.58
Jane M Helland18.597+1.5643.2470+5.30+1.32
Kjetil Torgersen19.327+5.091.02.5670+10.39+5.09
8Stavanger Orienteringsklubb 21.09.06+16.49
Stein Arne Olsen21.395+1.1221.395+1.12
Dina Torgersen26.2513+9.2248.048+3+10.10+8.58
Øystein Amundrud21.029+6.391.09.0680+16.49+6.39
9Stavanger Orienteringsklubb 31.12.42+20.25
Hans Christian Granly Falkenberg30.0612+9.3930.0612+9.39
Wenche Margrethe Sæbbø22.278+5.2452.33120+14.39+5.00
Espen Karlsen20.098+5.461.12.429-3+20.25+5.46
10Ganddal IL 41.13.29+21.12
Andreas Nybak Urdal28.3611+8.0928.3611+8.09
Thomas Barvik Mæland23.2210+6.1951.5810-1+14.04+5.55
Ann-Cathrin Nybak Urdal21.3111+7.081.13.29100+21.12+7.08
11Stavanger Orienteringsklubb 41.13.34+21.17
Jone Sæbbø26.079+5.4026.079+5.40
Tone Cecilie Nystrøm25.5712+8.5452.0411+2+14.10+8.30
Pål Bårdsen21.3010+7.071.13.34110+21.17+7.07
12Egersund OK 31.23.14+30.57
Sindre Skeie Petterson26.0910+5.4226.0910+5.42
Julie Puntervold25.3511+8.3251.449-1+13.50+8.08
Alexander Horpestad31.3013+17.071.23.1412+3+30.57+17.07
13Egersund OK 41.25.36+33.19
Olav Helland32.5913+12.3232.5913+12.32
Steinar Horpestad22.359+5.3255.34130+17.40+5.08
Monica Horpestad30.0212+15.391.25.36130+33.19+15.39
Haugesund IL Orientering 2diskvalifisert
Kristina Volldiskvalifisertdiskvalifisert
Sigleif Steinsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
diskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 3diskvalifisert
Vegard Wiig Nystaddiskvalifisertdiskvalifisert
Kristoffer Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
Randi Engløkkdiskvalifisertdiskvalifisert
Egersund OK 2diskvalifisert
Gunnar Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert
Anita Glenne Kallhovddiskvalifisertdiskvalifisert
diskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 4diskvalifisert
Madli Hjermanndiskvalifisertdiskvalifisert
Grethe Paulsen Viediskvalifisertdiskvalifisert
Fridtjof Rachordiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2diskvalifisert
Sveinung Svebestaddiskvalifisertdiskvalifisert
Randi Rothdiskvalifisertdiskvalifisert
diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor