Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

DH 15

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 152.17
1. Harald Kalager20.323+0.0520.323+0.05
2. Sara Nystrøm Olsen17.222+0.1937.541-2-0.05
3. Johan Christie Ørke14.23152.17100.00
2Ganddal IL 153.00+0.43
1. Clemens Sundby Øxnevad20.27120.271
2. Aud Hognestad Taksdal17.333+0.3038.002+1+0.06+0.06
3. Fredrik Omdal15.002+0.3753.0020+0.43+0.37
3Haugesund IL Orientering 154.21+2.04
1. Aleksander Jørgensen20.344+0.0720.344+0.07
2. Ingvid Paulsen Vie18.204+1.1738.5440+1.00+0.53
3. Siguurd Paulsen Vie15.273+1.0454.213-1+2.04+1.04
4Sandnes IL (Rogaland) 154.47+2.30
1. Sigurd R. Oftedal20.312+0.0420.312+0.04
2. Marit Haavardsholm18.295+1.2639.005+3+1.06+1.02
3. Vegard Peikli15.474+1.2454.474-1+2.30+1.24
5Ganddal IL 254.59+2.42
1. Markus Andreas Breivold21.406+1.1321.406+1.13
2. Trine Bolstad17.03138.433-3+0.49-0.24
3. Morten Bjerga Sundli16.165+1.5354.595+2+2.42+1.53
6Ganddal IL 31.01.01+8.44
1. Ole Kristian Taksdal24.428+4.1524.428+4.15
2. Ingrid Lamark18.356+1.3243.176-2+5.23+1.08
3. Tobias Rødde17.446+3.211.01.0160+8.44+3.21
7Egersund OK 11.02.56+10.39
1. Jørgen Hetland24.257+3.5824.257+3.58
2. Jane M Helland18.597+1.5643.2470+5.30+1.32
3. Kjetil Torgersen19.327+5.091.02.5670+10.39+5.09
8Stavanger Orienteringsklubb 21.09.06+16.49
1. Stein Arne Olsen21.395+1.1221.395+1.12
2. Dina Torgersen26.2513+9.2248.048+3+10.10+8.58
3. Øystein Amundrud21.029+6.391.09.0680+16.49+6.39
9Stavanger Orienteringsklubb 31.12.42+20.25
1. Hans Christian Granly Falkenberg30.0612+9.3930.0612+9.39
2. Wenche Margrethe Sæbbø22.278+5.2452.33120+14.39+5.00
3. Espen Karlsen20.098+5.461.12.429-3+20.25+5.46
10Ganddal IL 41.13.29+21.12
1. Andreas Nybak Urdal28.3611+8.0928.3611+8.09
2. Thomas Barvik Mæland23.2210+6.1951.5810-1+14.04+5.55
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal21.3111+7.081.13.29100+21.12+7.08
11Stavanger Orienteringsklubb 41.13.34+21.17
1. Jone Sæbbø26.079+5.4026.079+5.40
2. Tone Cecilie Nystrøm25.5712+8.5452.0411+2+14.10+8.30
3. Pål Bårdsen21.3010+7.071.13.34110+21.17+7.07
12Egersund OK 31.23.14+30.57
1. Sindre Skeie Petterson26.0910+5.4226.0910+5.42
2. Julie Puntervold25.3511+8.3251.449-1+13.50+8.08
3. Alexander Horpestad31.3013+17.071.23.1412+3+30.57+17.07
13Egersund OK 41.25.36+33.19
1. Olav Helland32.5913+12.3232.5913+12.32
2. Steinar Horpestad22.359+5.3255.34130+17.40+5.08
3. Monica Horpestad30.0212+15.391.25.36130+33.19+15.39
Haugesund IL Orientering 2diskvalifisert
1. Kristina Volldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigleif Steinsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 3diskvalifisert
1. Vegard Wiig Nystaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Randi Engløkkdiskvalifisertdiskvalifisert
Egersund OK 2diskvalifisert
1. Gunnar Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anita Glenne Kallhovddiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 4diskvalifisert
1. Madli Hjermanndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Grethe Paulsen Viediskvalifisertdiskvalifisert
3. Fridtjof Rachordiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2diskvalifisert
1. Sveinung Svebestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Randi Rothdiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

DH 11-14

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 554.05
1. Jone Valdal13.56113.562+13.56
2. Kalle Jongenburger22.072+1.0536.031-1-13.56
3. Markus Richter18.022+0.0354.05100.00
2Stavanger Orienteringsklubb 11.01.51+7.46
1. Åsne Myklebost Torgersen20.125+6.1620.126+20.12
2. Peter Sæbbø23.404+2.3843.523-3+7.49-12.23
3. Arne Jacob Nystrøm Olsen17.5911.01.512-1+7.46-0.03
3Sandnes IL (Rogaland) 21.02.48+8.43
1. Alva Christiansen20.104+6.1420.105+20.10
2. Bjørnar Peikli21.02141.122-3+5.09-15.01
3. Joel Skoge21.364+3.371.02.483+1+8.43+3.34
4Ålgård Orientering 21.05.07+11.02
1. Ada C. Stokkeland20.033+6.0720.034+20.03
2. Thea Beate Puntervold26.156+5.1346.185+1+10.15-9.48
3. Samuel A Stokkeland18.493+0.501.05.074-1+11.02+0.47
5Sandnes IL (Rogaland) 41.07.01+12.56
1. Mari Richer19.202+5.2419.203+19.20
2. Selma Lothine Fridheim Torp24.415+3.3944.014+1+7.58-11.22
3. Simon Fjermestad Helgesen23.005+5.011.07.015+1+12.56+4.58
6Sandnes IL (Rogaland) 11.15.12+21.07
1. Idar Jongenburer27.527+13.5627.527+27.52
2. Omund Thu Landstad22.363+1.3450.286-1+14.25-13.27
3. Andreas Vistnes Myklebost24.446+6.451.15.1260+21.07+6.42
7Haugesund IL Orientering 11.33.04+38.59
1. (P1) Miriam Sveen20.156+6.190.001
2. Selma Steinsvåg58.557+37.5358.557+6+22.52+22.52
3. Sara Hetland34.097+16.101.33.0470+38.59+16.07
Egersund OK 1diskvalifisert
1. (P1) Odin Horpestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Julie M Hellanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karine Aarstad Torgersendiskvalifisertdiskvalifisert
Ganddal IL 1diskvalifisert
1. (P1) 0 Norah Breivolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marius Røddediskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Bremnesdiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 3diskvalifisert
1. Oda Fjermestad Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Gustav Levangerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gabriel Årsvolldiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 6diskvalifisert
1. (P1) Marte Roth Aarskogdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Evelyn Fernandes Nødlanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Vistnes Myklebostdiskvalifisertdiskvalifisert

DH Åpen

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Egersund OK 150.32
1. Frank Hansen25.32125.321
2. Tor Sverre E. Skåra25.002+6.4050.32100.00
2Ganddal IL 257.23+6.51
1. Jørgen Breivold27.312+1.5927.312+1.59
2. Elias Eidsvåg29.524+11.3257.2320+6.51+4.52
3Ganddal IL 157.58+7.26
1. Vibeke Lamark39.383+14.0639.383+14.06
2. Tornd Lamark18.20157.5830+7.26-6.40
4Stavanger Orienteringsklubb 21.12.12+21.40
1. Haldis Glendrange42.054+16.3342.054+16.33
2. Turid Nystrøm30.076+11.471.12.1240+21.40+5.07
5Stavanger Orienteringsklubb 31.14.00+23.28
1. Brit Vivian Meling48.066+22.3448.066+22.34
2. Jørgen Nilsen25.543+7.341.14.005-1+23.28+0.54
6Stavanger Orienteringsklubb 11.17.19+26.47
1. Gry Vikhammar Thengs47.165+21.4447.165+21.44
2. Svein Glendrange30.035+11.431.17.196+1+26.47+5.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor