Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Sprint Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Egersund OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arild OpstadH 17-N (1)24.2716.18
2Ruben M. HellandN-åpen (13)16.25+0.1310.56
2Maren Sofie PettersonD 17-N (2)47.08+30.3831.25
2Jan HetlandH 60- (5)22.49+1.0710.22
3Karine Aarstad TorgersenD 13-14 (9)24.25+6.4914.21
3Synne Skeie PettersonD 11-12 (8)13.29+0.1810.22
4Jane M HellandD 17- (19)22.02+3.3410.00
4Helga AaslidD 70- (4)33.31+5.2519.42
4Tormod AaslidH 70- (8)25.32+3.4915.01
5Harald KlippenbergH 50- (14)22.11+4.0810.04
6Julie M HellandD 11-12 (8)15.32+2.2111.56
7Markus M. HellandN-åpen (13)23.18+7.0615.32
7Odin HorpestadH 11-12 (8)17.52+7.1013.44
7Thea Beate PuntervoldD 13-14 (9)30.32+12.5617.57
8Vilde PuntervoldN-åpen (13)23.19+7.0715.32
8Frank HansenH 50- (14)24.05+6.0210.56
9Emil Fotland KolstøN-åpen (13)24.14+8.0216.09
11Monica HorpestadD 17- (19)27.57+9.2912.42
12Steinar HorpestadH 50- (14)37.14+19.1116.55
14Kjetil TorgersenH 17- (31)24.39+6.379.28
14Jørgen HetlandH 17- (31)24.39+6.379.28
16Gunnar PettersonH 17- (31)26.46+8.4410.17
17Julie PuntervoldD 17- (19)40.40+22.1218.29
23Alexander HorpestadH 17- (31)35.06+17.0413.30
24Trond Sigurd FotlandH 17- (31)35.44+17.4213.44
25Olav HellandH 17- (31)39.57+21.5515.21
Sindre Skeie PettersonH 15-16 (9)diskvalifisert
Anita Glenne KallhovdD 17- (19)diskvalifisert
Kenneth MydlandH 17- (31)ikke startet
Celina Iversen ÅseD 17- (19)ikke startet

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnus LandstadH 70- (8)25.12+3.2914.49

Ganddal IL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stig Adrian G. AlbrechtH 13-16N (1)29.4219.48
1Aud Hognestad TaksdalD 17- (19)18.288.23
1Kristin BreivoldC-åpen (4)14.4311.19
1Kristin SkadsemD 50- (3)29.4517.30
1Kjell SvihusH 70- (8)21.4312.46
2Ingrid LamarkD 15-16 (3)18.14+1.0010.43
2Anna TaksdalD 13-14 (9)18.58+1.2211.09
2Markus Andreas BreivoldH 15-16 (9)20.34+1.229.20
2Øyvind LamarkH 13-14 (15)17.21+0.2210.12
2Maria Nilsson RøddeC-åpen (4)18.38+3.5514.20
3Tobias RøddeH 15-16 (9)20.50+1.389.28
3Arve LundeH 11-12 (8)14.21+3.3911.02
3Mari BremnesC-åpen (4)26.53+12.1020.40
3Trine BolstadD 17- (19)21.31+3.039.46
4Pernille BreivoldN-åpen (13)17.36+1.2411.44
4Ole Kristian TaksdalH 15-16 (9)22.55+3.4310.24
5Clemens Sundby ØxnevadH 17- (31)20.08+2.067.44
6Marius RøddeH 11-12 (8)17.09+6.2713.11
6Andreas Nybak UrdalH 15-16 (9)25.47+6.3511.43
6Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17- (19)23.58+5.3010.53
6Per Ingar HadlandH 50- (14)23.05+5.0210.29
7Thomas Barvik MælandH 15-16 (9)26.40+7.2812.07
7Norah BreivoldD 11-12 (8)15.54+2.4312.13
8Morten Bjerga SundliH 17- (31)21.00+2.588.04
9Vibeke LamarkD 17- (19)26.39+8.1112.06
9Erlend BremnesH 13-14 (15)22.34+5.3513.16
10Svein-Erik KvameH 50- (14)26.30+8.2712.02
13Tore RøddeH 50- (14)41.13+23.1018.44
19Jørgen BreivoldH 17- (31)27.29+9.2710.34
26Arild SvihusH 17- (31)59.40+41.3822.56
Fredrik OmdalH 17- (31)diskvalifisert
Trond LamarkH 50- (14)diskvalifisert
Elias EidsvågH 15-16 (9)ikke startet

Haugesund IL Orientering

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aleksander JørgensenH 15-16 (9)19.128.43
1Miriam SveenD 11-12 (8)13.1110.08
2Emil Olsen RachorH -10 (3)22.16+4.4517.07
3Filip H  SveenH -10 (3)25.04+7.3319.16
4Sigurd Paulsen VieH 17- (31)19.51+1.497.38
5Eivind EngløkkH 15-16 (9)23.51+4.3910.50
5Selma SteinsvågD 13-14 (9)25.50+8.1415.11
5Ingvild Paulsen VieD 17- (19)23.27+4.5910.39
6Hanna LindtnerD 13-14 (9)29.39+12.0317.26
8Vegard Wiig NystadH 15-16 (9)27.10+7.5812.20
8Kristina VollD 17- (19)25.32+7.0411.36
9Sara HetlandD 13-14 (9)39.34+21.5823.16
9Sigleif SteinsvågH 17- (31)21.30+3.288.16
10Randi EngløkkD 17- (19)27.07+8.3912.19
12Ingrid  SveenN-åpen (13)39.32+23.2026.21
12Madli HjermannD 17- (19)28.22+9.5412.53
14Grethe Paulsen VieD 17- (19)33.21+14.5315.09
14Victor RingdalH 13-14 (15)37.00+20.0121.45
15Emil EngesilH 13-14 (15)43.02+26.0325.18
15Kari Anne B. RingdalD 17- (19)36.45+18.1716.42
20Dag Abel SveenH 17- (31)30.14+12.1211.37
Fridtjof RachorH 17- (31)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Kristoffer JørgensenH 17- (31)diskvalifisert
Ingrid SveenN-åpen (13)ikke startet
Filip SveenH -10 (3)ikke startet
Madli HjermannD 17- (19)ikke startet
Hanna Eline EngløkkD -10 (1)ikke startet
Emil EngesliH 13-14 (15)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Geir HusdalH 70- (8)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristina MyklebostN-åpen (13)16.1210.48
1Helene Pfluger HundeideD -10 (1)36.3528.08
1Bjørg Elin LevangD 17-N (2)16.3011.00
1Kaja PeikliD 13-14 (9)17.3610.21
1Jone ValdalH 11-12 (8)10.428.13
1Vebjørn OftedalH -10 (3)17.3113.28
2Marta MyklebostD 11-12N (2)25.53+0.0117.15
2Vegard PeikliH 17- (31)19.21+1.197.26
2Marie Line FurlandD 17- (19)20.58+2.309.31
3Kalle JongenburgerH 13-14 (15)17.38+0.3910.22
3Rune ChristiansenH 50- (14)21.04+3.019.34
4Kjell DaleH 50- (14)21.50+3.479.55
4Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (8)15.43+5.0112.05
4Alva ChristiansenD 11-12 (8)14.13+1.0210.56
4Marte Roth AarskogD 13-14 (9)24.49+7.1314.35
4Omund Thu LandstadH 13-14 (15)18.46+1.4711.02
5Idar JongenburgerH 11-12 (8)16.23+5.4112.36
5Mari RichterD 11-12 (8)14.39+1.2811.16
5Markus RichterH 13-14 (15)19.13+2.1411.18
6Sigurd R. OftedalH 17- (31)20.21+2.197.49
6Bjørnar PeikliH 13-14 (15)19.46+2.4711.37
7Joel SkogeH 13-14 (15)20.47+3.4812.13
7Sveinung SvebestadH 50- (14)24.03+6.0010.55
7Hermann SkogsholmH 70- (8)33.58+12.1519.58
8Arild Pfluger HundeideH 11-12 (8)20.28+9.4615.44
8Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (9)32.49+15.1319.18
8Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (8)28.41+15.3022.03
8Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (15)22.00+5.0112.56
10Lars OftedalN-åpen (13)25.13+9.0116.48
10Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (15)22.51+5.5213.26
12Lars  MyklebustH 17- (31)23.35+5.339.04
12Gabriel ÅrsvollH 13-14 (15)28.51+11.5216.58
13Gustav LevangH 13-14 (15)29.00+12.0117.03
16Randi RothD 17- (19)40.25+21.5718.22
22Helge HundeideH 17- (31)33.22+15.2012.50
Marit HaavardsholmD 17- (19)diskvalifisert
Jon MyklebostH 17- (31)diskvalifisert
Helene P HundeideD -10 (1)ikke startet
Kjell DaleH 50- (14)ikke startet
Lars MyklebostH 17- (31)ikke startet
Sunniva OmdalD 17- (19)ikke startet
Sturle OmdalH 50- (14)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åsne Myklebost TorgersenD 11-12N (2)25.5217.14
1Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (3)17.1410.08
1Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (15)16.599.59
1Haldis GlendrangeD 70- (4)28.0616.31
1Stein Arne OlsenH 50- (14)18.038.12
1Bjørn AlsakerH 60- (5)21.429.51
2Peter SæbbøH 11-12 (8)14.02+3.2010.47
2Brit Vivian MelingD 50- (3)33.06+3.2119.28
2Turid NystrømD 70- (4)30.26+2.2017.54
2Kjetil WirakH 50- (14)19.08+1.058.41
2Svein GlendrangeH 70- (8)23.41+1.5813.55
3Dina TorgersenD 15-16 (3)23.06+5.5213.35
3Johan Christie ØrkeH 17- (31)19.43+1.417.35
3Møyfrid LarsenD 50- (3)44.43+14.5826.18
3Gry Vikhamar ThengsD 70- (4)31.08+3.0218.18
4Ivar Johan LarsenH 60- (5)30.25+8.4313.49
5Paul Andreas PaulsenH 60- (5)31.51+10.0914.28
7Harald KalagerH 17- (31)20.58+2.568.03
7Wenche Margrethe SæbbøD 17- (19)25.14+6.4611.28
8Svein EliassenH 70- (8)41.00+19.1724.07
9Pål BårdsenH 50- (14)25.20+7.1711.30
10Øystein Garsrud TvedtH 17- (31)21.51+3.498.24
11Amund Garsrud TvedtH 17- (31)22.32+4.308.40
11Jørgen NilsenH 50- (14)27.50+9.4712.39
13Tone Cecilie NystrømD 17- (19)31.54+13.2614.30
17Øystein AmundrudH 17- (31)26.52+8.5010.20
18Espen KarlsenH 17- (31)27.16+9.1410.29
21Hans Christian Granly FalkenbergH 17- (31)33.07+15.0512.44
Jone SæbbøH 17- (31)diskvalifisert
Mari MyklebostC-åpen (4)diskvalifisert
Gøril Espedal SimonsenN-åpen (13)ikke startet
Klara Espedal SimonsenD 11-12N (2)ikke startet
Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (3)ikke startet

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Magnar NerheimH 70- (8)27.19+5.3616.04

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Geir HusdalH 70- (8)25.39+3.5615.05

Ålgård Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ola Magnus LaugalandH 17- (31)18.026.56
2Ada C StokkelandD 11-12 (8)13.19+0.0810.14
3Lea StokkelandN-åpen (13)16.33+0.2111.02
3Harry BreilandH 60- (5)23.58+2.1610.53
5Brage LaugalandN-åpen (13)20.38+4.2613.45
6Vetle LaugalandN-åpen (13)20.45+4.3313.50
11Eiril LaugalandN-åpen (13)25.33+9.2117.02
11Samuel A StokkelandH 13-14 (15)24.42+7.4314.31
13Sturla StokkelandH 17- (31)24.02+6.009.14
Tea StokkelandN-åpen (13)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor